Aussifutis »Australia » AFL » 2017

results
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷baAtfnCn¬ZD÷t¬ZE÷EVtHWs1B¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/aussifutis/australia/afl/¬ZX÷16Australia 009tralia0000000000169000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷fTjKQuJR¬AD÷1500792000¬ADE÷1500792000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷Kierros 18¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬WU÷brisbane-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.17.10.112¬BA÷.6.1.37¬BC÷.6.4.40¬BE÷.1.2.8¬BG÷.4.3.27¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬WV÷carlton-blues¬AH÷.11.16.82¬BB÷.0.4.4¬BD÷.3.2.20¬BF÷.4.7.31¬BH÷.4.3.27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷C41FRL3L¬AD÷1500787200¬ADE÷1500787200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷Kierros 18¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬WU÷collingwood-magpies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.13.15.93¬BA÷.3.4.22¬BC÷.2.2.14¬BE÷.3.5.23¬BG÷.5.4.34¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬WV÷west-coast-eagles¬AH÷.13.7.85¬BB÷.4.2.26¬BD÷.3.1.19¬BF÷.5.2.32¬BH÷.1.2.8¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YD2BS1lF¬AD÷1500779400¬ADE÷1500779400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷Kierros 18¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬WV÷greater-western-sydney¬AH÷.6.9.45¬BB÷.3.4.22¬BD÷.0.1.1¬BF÷.1.0.6¬BH÷.2.4.16¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬WU÷richmond-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.9.10.64¬BA÷.0.2.2¬BC÷.4.4.28¬BE÷.4.2.26¬BG÷.1.2.8¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4vb7TsZ8¬AD÷1500716400¬ADE÷1500716400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷Kierros 18¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬WU÷fremantle-dockers¬AG÷.7.6.48¬BA÷.2.0.12¬BC÷.1.4.10¬BE÷.2.1.13¬BG÷.2.1.13¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬WV÷hawthorn-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.15.10.100¬BB÷.4.3.27¬BD÷.2.3.15¬BF÷.3.3.21¬BH÷.6.1.37¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Qma3UNJ2¬AD÷1500715500¬ADE÷1500715500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Swans¬ER÷Kierros 18¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬WU÷sydney-swans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.14.17.101¬BA÷.3.5.23¬BC÷.4.3.27¬BE÷.4.6.30¬BG÷.3.3.21¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬WV÷st-kilda-saints¬AH÷.9.5.59¬BB÷.1.2.8¬BD÷.2.0.12¬BF÷.2.2.14¬BH÷.4.1.25¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OrLK5vs2¬AD÷1500705300¬ADE÷1500705300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷Kierros 18¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬WV÷gold-coast-suns¬AH÷.8.8.56¬BB÷.3.2.20¬BD÷.1.2.8¬BF÷.4.3.27¬BH÷.0.1.1¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬WU÷western-bulldogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.16.14.110¬BA÷.4.4.28¬BC÷.3.2.20¬BE÷.3.3.21¬BG÷.6.5.41¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AuHG6KRe¬AD÷1500696600¬ADE÷1500696600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷Kierros 18¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬WU÷melbourne-demons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.13.10.88¬BA÷.4.4.28¬BC÷.4.4.28¬BE÷.3.0.18¬BG÷.2.2.14¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬WV÷port-adelaide-power¬AH÷.9.11.65¬BB÷.0.3.3¬BD÷.3.3.21¬BF÷.3.4.22¬BH÷.3.1.19¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GIHC70Ck¬AD÷1500695100¬ADE÷1500695100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷Kierros 18¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬WU÷essendon-bombers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.20.12.132¬BA÷.4.2.26¬BC÷.4.1.25¬BE÷.5.5.35¬BG÷.7.4.46¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AH÷.16.9.105¬BB÷.4.4.28¬BD÷.4.1.25¬BF÷.4.2.26¬BH÷.4.2.26¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xSI88tcq¬AD÷1500630600¬ADE÷1500630600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷Kierros 18¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬WU÷adelaide-crows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.13.13.91¬BA÷.5.2.32¬BC÷.4.3.27¬BE÷.4.4.28¬BG÷.0.4.4¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬WV÷geelong-cats¬AH÷.10.10.70¬BB÷.1.4.10¬BD÷.3.2.20¬BF÷.3.2.20¬BH÷.3.2.20¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bswnQ8SG¬AD÷1500187200¬ADE÷1500187200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬WU÷fremantle-dockers¬AG÷.5.14.44¬BA÷.0.3.3¬BC÷.2.5.17¬BE÷.1.5.11¬BG÷.2.1.13¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬WV÷west-coast-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.11.8.74¬BB÷.4.1.25¬BD÷.1.3.9¬BF÷.4.2.26¬BH÷.2.2.14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KjvrRlDA¬AD÷1500182400¬ADE÷1500182400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlton Blues¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬WU÷carlton-blues¬AG÷.9.8.62¬BA÷.3.2.20¬BC÷.1.2.8¬BE÷.2.2.14¬BG÷.3.2.20¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬WV÷western-bulldogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.12.10.82¬BB÷.2.4.16¬BD÷.5.3.33¬BF÷.3.1.19¬BH÷.2.2.14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QTvvSUc4¬AD÷1500174600¬ADE÷1500174600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬WU÷richmond-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.16.16.112¬BA÷.4.4.28¬BC÷.1.4.10¬BE÷.4.5.29¬BG÷.7.3.45¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬WV÷brisbane-lions¬AH÷.12.9.81¬BB÷.1.3.9¬BD÷.3.3.21¬BF÷.2.2.14¬BH÷.6.1.37¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CQzzTArb¬AD÷1500111600¬ADE÷1500111600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬WU÷melbourne-demons¬AG÷.10.10.70¬BA÷.1.3.9¬BC÷.4.0.24¬BE÷.4.4.28¬BG÷.1.3.9¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬WV÷adelaide-crows¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.17.14.116¬BB÷.7.2.44¬BD÷.4.4.28¬BF÷.1.5.11¬BH÷.5.3.33¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷U1oVTjTi¬AD÷1500110700¬ADE÷1500110700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬WU÷greater-western-sydney¬AG÷.12.11.83¬BA÷.2.4.16¬BC÷.3.2.20¬BE÷.3.2.20¬BG÷.4.3.27¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬WV÷sydney-swans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.14.12.96¬BB÷.4.4.28¬BD÷.3.1.19¬BF÷.3.4.22¬BH÷.4.3.27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jBnRUWDo¬AD÷1500100500¬ADE÷1500100500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬WU÷gold-coast-suns¬AG÷.13.10.88¬BA÷.2.1.13¬BC÷.5.4.34¬BE÷.3.3.21¬BG÷.3.2.20¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬WV÷collingwood-magpies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.15.13.103¬BB÷.5.4.34¬BD÷.2.1.13¬BF÷.3.4.22¬BH÷.5.4.34¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2egq6myo¬AD÷1500091800¬ADE÷1500091800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬WU÷port-adelaide-power¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.19.13.127¬BA÷.8.1.49¬BC÷.3.3.21¬BE÷.3.5.23¬BG÷.5.4.34¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AH÷.8.9.57¬BB÷.2.0.12¬BD÷.3.3.21¬BF÷.1.2.8¬BH÷.2.4.16¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0n7HATST¬AD÷1500090300¬ADE÷1500090300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬WU÷geelong-cats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.13.10.88¬BA÷.3.3.21¬BC÷.3.4.22¬BE÷.5.2.32¬BG÷.2.1.13¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬WV÷hawthorn-hawks¬AH÷.12.13.85¬BB÷.3.2.20¬BD÷.4.4.28¬BF÷.2.4.16¬BH÷.3.3.21¬AW÷1¬AN÷n¬~
18
1500878969
153
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷baAtfnCn¬ZD÷t¬ZE÷EVtHWs1B¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/aussifutis/australia/afl/¬ZX÷16Australia 009tralia0000000000169000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷GWdoMaRr¬AD÷1501235400¬ADE÷1501235400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷Kierros 19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬WU÷hawthorn-hawks¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬WV÷sydney-swans¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷AgdkLJtk¬AD÷1501299900¬ADE÷1501299900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷Kierros 19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬WV÷melbourne-demons¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷lpegKwde¬AD÷1501301400¬ADE÷1501301400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷Kierros 19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬WU÷greater-western-sydney¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬WV÷fremantle-dockers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷6LkbJcB1¬AD÷1501310100¬ADE÷1501310100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷Kierros 19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬WU÷port-adelaide-power¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬WV÷st-kilda-saints¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷bFxps138¬AD÷1501320300¬ADE÷1501320300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlton Blues¬ER÷Kierros 19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬WU÷carlton-blues¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬WV÷geelong-cats¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷pCl2IHQ7¬AD÷1501320300¬ADE÷1501320300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷Kierros 19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬WU÷gold-coast-suns¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬WV÷richmond-tigers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷CItltLIE¬AD÷1501384200¬ADE÷1501384200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷Kierros 19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬WV÷essendon-bombers¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬WU÷western-bulldogs¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷fsWhuuYK¬AD÷1501392000¬ADE÷1501392000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷Kierros 19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬WU÷collingwood-magpies¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬WV÷adelaide-crows¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷YXUdvamR¬AD÷1501396800¬ADE÷1501396800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷Kierros 19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬WU÷west-coast-eagles¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬WV÷brisbane-lions¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷4GHOZIer¬AD÷1501840200¬ADE÷1501840200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Geelong Cats¬ER÷Kierros 20¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬WV÷sydney-swans¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬WU÷geelong-cats¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷r7GSYxBl¬AD÷1501904700¬ADE÷1501904700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷Kierros 20¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬WU÷greater-western-sydney¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬WV÷melbourne-demons¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QV5XXdQf¬AD÷1501906200¬ADE÷1501906200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷Kierros 20¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬WU÷essendon-bombers¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬WV÷carlton-blues¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vZ9yXGu1¬AD÷1501914900¬ADE÷1501914900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷Kierros 20¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬WU÷brisbane-lions¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬WV÷western-bulldogs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Cn8qVfAD¬AD÷1501918800¬ADE÷1501918800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷Kierros 20¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬WU÷fremantle-dockers¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬WV÷gold-coast-suns¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Ye9uWze7¬AD÷1501925100¬ADE÷1501925100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷Kierros 20¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬WV÷collingwood-magpies¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷l4iSgvmE¬AD÷1501989000¬ADE÷1501989000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷Kierros 20¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬WU÷st-kilda-saints¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬WV÷west-coast-eagles¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SfjWhb2K¬AD÷1501996800¬ADE÷1501996800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷Kierros 20¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬WU÷richmond-tigers¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬WV÷hawthorn-hawks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MHkzhIHQ¬AD÷1501999800¬ADE÷1501999800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷Kierros 20¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬WU÷adelaide-crows¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬WV÷port-adelaide-power¬AW÷1¬AN÷n¬~
18
1500878969
45
Ohje: Olet tällä hetkellä AFL 2017 tulokset -sivulla Aussifutis -alueella. LiveTulokset.com tarjoaa AFL 2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, AFL 2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. AFL 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailman. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. AFL 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.