Aussifutis »Australia » AFL » 2017

results
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷baAtfnCn¬ZD÷t¬ZE÷EVtHWs1B¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/aussifutis/australia/afl/¬ZX÷16Australia 009tralia0000000000169000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷YTKAoyCi¬AD÷1503816000¬ADE÷1503816000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷Kierros 23¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬WU÷west-coast-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.15.10.100¬BA÷.4.1.25¬BC÷.4.3.27¬BE÷.5.1.31¬BG÷.2.5.17¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬WV÷adelaide-crows¬AH÷.10.11.71¬BB÷.1.1.7¬BD÷.4.4.28¬BF÷.2.5.17¬BH÷.3.1.19¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GGh2yilp¬AD÷1503811200¬ADE÷1503811200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷Kierros 23¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬WV÷st-kilda-saints¬AH÷.12.9.81¬BB÷.1.2.8¬BD÷.3.1.19¬BF÷.4.3.27¬BH÷.4.3.27¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬WU÷richmond-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.19.8.122¬BA÷.4.2.26¬BC÷.7.3.45¬BE÷.1.2.8¬BG÷.7.1.43¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f7i6zB3j¬AD÷1503803400¬ADE÷1503803400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷Kierros 23¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬WU÷essendon-bombers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.16.11.107¬BA÷.4.3.27¬BC÷.4.2.26¬BE÷.6.3.39¬BG÷.2.3.15¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬WV÷fremantle-dockers¬AH÷.14.8.92¬BB÷.3.1.19¬BD÷.2.2.14¬BF÷.4.3.27¬BH÷.5.2.32¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OIDNrZeA¬AD÷1503740400¬ADE÷1503740400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷Kierros 23¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬WU÷port-adelaide-power¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.20.15.135¬BA÷.2.3.15¬BC÷.7.3.45¬BE÷.5.6.36¬BG÷.6.3.39¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬WV÷gold-coast-suns¬AH÷.3.2.20¬BB÷.2.1.13¬BD÷.0.0.0¬BF÷.0.0.0¬BH÷.1.1.7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AZFZuXuT¬AD÷1503739500¬ADE÷1503739500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats¬ER÷Kierros 23¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬WU÷geelong-cats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.15.13.103¬BA÷.5.3.33¬BC÷.1.4.10¬BE÷.6.4.40¬BG÷.3.2.20¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬WV÷greater-western-sydney¬AH÷.8.11.59¬BB÷.3.1.19¬BD÷.2.5.17¬BF÷.1.1.7¬BH÷.2.4.16¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SjKEpeRc¬AD÷1503729300¬ADE÷1503729300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Swans¬ER÷Kierros 23¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬WU÷sydney-swans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.21.12.138¬BA÷.3.4.22¬BC÷.3.3.21¬BE÷.7.3.45¬BG÷.8.2.50¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬WV÷carlton-blues¬AH÷.8.9.57¬BB÷.1.0.6¬BD÷.4.1.25¬BF÷.3.3.21¬BH÷.0.5.5¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6sJIqFt4¬AD÷1503720600¬ADE÷1503720600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷Kierros 23¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬WU÷brisbane-lions¬AG÷.11.13.79¬BA÷.5.0.30¬BC÷.0.5.5¬BE÷.3.4.22¬BG÷.3.4.22¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.19.16.130¬BB÷.1.8.14¬BD÷.4.1.25¬BF÷.8.3.51¬BH÷.6.4.40¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷29CRsgBG¬AD÷1503719100¬ADE÷1503719100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷Kierros 23¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬WV÷melbourne-demons¬AH÷.12.11.83¬BB÷.1.3.9¬BD÷.3.5.23¬BF÷.5.2.32¬BH÷.3.1.19¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬WU÷collingwood-magpies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.14.15.99¬BA÷.6.5.41¬BC÷.3.1.19¬BE÷.3.4.22¬BG÷.2.5.17¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dWBVtDQM¬AD÷1503654600¬ADE÷1503654600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷Kierros 23¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬WU÷hawthorn-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.15.9.99¬BA÷.5.3.33¬BC÷.4.2.26¬BE÷.3.1.19¬BG÷.3.3.21¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬WV÷western-bulldogs¬AH÷.13.12.90¬BB÷.4.2.26¬BD÷.3.2.20¬BF÷.3.3.21¬BH÷.3.5.23¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MgH6nHdo¬AD÷1503211200¬ADE÷1503211200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷Kierros 22¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬WU÷fremantle-dockers¬AG÷.7.9.51¬BA÷.3.4.22¬BC÷.0.1.1¬BE÷.2.3.15¬BG÷.2.1.13¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬WV÷richmond-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.25.5.155¬BB÷.3.0.18¬BD÷.8.2.50¬BF÷.7.3.45¬BH÷.7.0.42¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ILjQwPho¬AD÷1503206400¬ADE÷1503206400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷Kierros 22¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬WU÷st-kilda-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.18.19.127¬BA÷.4.3.27¬BC÷.4.11.35¬BE÷.6.3.39¬BG÷.4.2.26¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AH÷.12.6.78¬BB÷.5.2.32¬BD÷.1.1.7¬BF÷.2.2.14¬BH÷.4.1.25¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tdTdeiOI¬AD÷1503198600¬ADE÷1503198600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷Kierros 22¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬WU÷melbourne-demons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.16.8.104¬BA÷.3.3.21¬BC÷.3.3.21¬BE÷.5.2.32¬BG÷.5.0.30¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬WV÷brisbane-lions¬AH÷.14.7.91¬BB÷.2.3.15¬BD÷.4.0.24¬BF÷.3.2.20¬BH÷.5.2.32¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷AUSTRALIA: AFL - Playoffit¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷C2Epg6Rh¬ZD÷t¬ZE÷EVtHWs1B¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷11¬ZL÷/aussifutis/australia/afl/¬ZX÷16Australia 009tralia0000000000225000AFL - Playof015yoffit000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷f7ehtqOJ¬AD÷1505553900¬ADE÷1505553900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬WU÷greater-western-sydney¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷.19.11.125¬BA÷.5.4.34¬BC÷.4.3.27¬BE÷.6.3.39¬BG÷.4.1.25¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬WV÷west-coast-eagles¬AH÷.9.4.58¬BB÷.3.0.18¬BD÷.1.2.8¬BF÷.1.0.6¬BH÷.4.2.26¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷h2H9HaoJ¬AD÷1505469000¬ADE÷1505469000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬WU÷geelong-cats¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷.15.8.98¬BA÷.3.1.19¬BC÷.6.3.39¬BE÷.4.0.24¬BG÷.2.4.16¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬WV÷sydney-swans¬AH÷.5.9.39¬BB÷.2.2.14¬BD÷.1.2.8¬BF÷.1.5.11¬BH÷.1.0.6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GrcJFJYb¬AD÷1504950600¬ADE÷1504950600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬WU÷port-adelaide-power¬AZ÷0¬AG÷.10.16.76¬BA÷.1.0.6¬BC÷.4.5.29¬BE÷.1.3.9¬BG÷.2.4.16¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬WV÷west-coast-eagles¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷.12.6.78¬BB÷.4.2.26¬BD÷.3.2.20¬BF÷.0.1.1¬BH÷.2.1.13¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2ugFGaJh¬AD÷1504938000¬ADE÷1504938000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Swans¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬WU÷sydney-swans¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷.19.7.121¬BA÷.3.2.20¬BC÷.10.3.63¬BE÷.4.0.24¬BG÷.2.2.14¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬WV÷essendon-bombers¬AH÷.8.8.56¬BB÷.1.3.9¬BD÷.2.1.13¬BF÷.2.4.16¬BH÷.3.0.18¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KG3AHu4n¬AD÷1504864200¬ADE÷1504864200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬WU÷geelong-cats¬AG÷.5.10.40¬BA÷.0.4.4¬BC÷.2.0.12¬BE÷.2.5.17¬BG÷.1.1.7¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬WV÷richmond-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷.13.13.91¬BB÷.2.4.16¬BD÷.1.3.9¬BF÷.3.3.21¬BH÷.7.3.45¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tQ46ILlt¬AD÷1504777800¬ADE÷1504777800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬WU÷adelaide-crows¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷.12.12.84¬BA÷.3.4.22¬BC÷.5.3.33¬BE÷.4.1.25¬BG÷.0.4.4¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬WV÷greater-western-sydney¬AH÷.6.12.48¬BB÷.1.4.10¬BD÷.0.1.1¬BF÷.4.2.26¬BH÷.1.5.11¬AW÷1¬AN÷n¬~
18
1505924747
204
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIA: AFL - Playoffit¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷C2Epg6Rh¬ZD÷t¬ZE÷EVtHWs1B¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷11¬ZL÷/aussifutis/australia/afl/¬ZX÷16Australia 009tralia0000000000225000AFL - Playof015yoffit000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷z1gSDVVE¬AD÷1506073800¬ADE÷1506073800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬WU÷adelaide-crows¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬WV÷geelong-cats¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷EihWCkoL¬AD÷1506149100¬ADE÷1506149100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬WU÷richmond-tigers¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬WV÷greater-western-sydney¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~
18
1505924747
2
Ohje: Olet tällä hetkellä AFL 2017 tulokset -sivulla Aussifutis -alueella. LiveTulokset.com tarjoaa AFL 2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, AFL 2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. AFL 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailman. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. AFL 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.