Rugby League »Australia » NRL » 2018

results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷r38vf1jd¬ZD÷t¬ZE÷CMfoJuNk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/nrl/¬ZX÷14Australia 009tralia0010000000179000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷bTqqc6TC¬AD÷1527242100¬ADE÷1527242100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷Kierros 12¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬JB÷rwgmBuDn¬WV÷melbourne-storm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷4¬BD÷3¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬JA÷l2vpCLct¬WU÷north-queensland-cowboys¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬AW÷1¬~AA÷IHSobnE6¬AD÷1527235200¬ADE÷1527235200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷Kierros 12¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬JA÷plEZiICO¬WU÷canberra-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷21¬BA÷12¬BC÷9¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬JB÷nghIG1kP¬WV÷manly-sea-eagles¬AH÷20¬BB÷14¬BD÷6¬AW÷1¬~AA÷vRTsaSb0¬AD÷1527155400¬ADE÷1527155400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷Kierros 12¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬JA÷xOARgvrC¬WU÷brisbane-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷18¬BA÷12¬BC÷6¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬JB÷WpAVhbcI¬WV÷parramatta-eels¬AH÷10¬BB÷2¬BD÷8¬AW÷1¬~AA÷p4Uw08qf¬AD÷1526796600¬ADE÷1526796600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷Kierros 11¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬JB÷bXBNfKS5¬WV÷canterbury-bulldogs¬AH÷16¬BB÷10¬BD÷6¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬JA÷tdHIe0Da¬WU÷cronulla-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷22¬BA÷10¬BC÷12¬AW÷1¬~AA÷W0QZ0lUm¬AD÷1526788800¬ADE÷1526788800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra¬ER÷Kierros 11¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬JA÷8rJAcMrm¬WU÷st-george-illawarra¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷25¬BA÷10¬BC÷15¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬JB÷25IEdtbg¬WV÷canberra-raiders¬AH÷18¬BB÷10¬BD÷8¬AW÷1¬~AA÷lxyV1UEs¬AD÷1526722500¬ADE÷1526722500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Kierros 11¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷jRxv3rLP¬WU÷melbourne-storm¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬JB÷d8F6b2Tt¬WV÷manly-sea-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷2¬BD÷22¬AW÷1¬~AA÷nTl36A6Q¬AD÷1526715000¬ADE÷1526715000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷Kierros 11¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬JA÷OKphuuTI¬WU÷north-queensland-cowboys¬AG÷19¬BA÷8¬BC÷11¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷Czvz4O5J¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬BB÷12¬BD÷8¬AW÷1¬~AA÷Igpa7jiK¬AD÷1526706000¬ADE÷1526706000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷Kierros 11¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬JA÷25dqs1b6¬WU÷gold-coast-titans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷33¬BA÷12¬BC÷21¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬JB÷pUoltLDC¬WV÷newcastle-knights¬AH÷26¬BB÷8¬BD÷18¬AW÷1¬~AA÷v3oe8WyE¬AD÷1526637300¬ADE÷1526637300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷Kierros 11¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬JA÷fugyqNTg¬WU÷brisbane-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷10¬BC÷18¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬JB÷l2hursq0¬WV÷sydney-roosters¬AH÷22¬BB÷12¬BD÷10¬AW÷1¬~AA÷xb7CqmaD¬AD÷1526630400¬ADE÷1526630400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷Kierros 11¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬JA÷zwwzoqas¬WU÷parramatta-eels¬AG÷14¬BA÷2¬BC÷12¬WN÷NZW¬AF÷New Zealand Warriors¬JB÷GlfXq3Em¬WV÷new-zealand-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷12¬BD÷12¬AW÷1¬~AA÷vDl9pTq7¬AD÷1526550600¬ADE÷1526550600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷Kierros 11¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬JA÷v7i4j5yK¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷16¬BA÷12¬BC÷4¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬JB÷YTj8kPjQ¬WV÷wests-tigers¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷pjk5o9U0¬AD÷1526191800¬ADE÷1526191800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬JA÷MVMJrgID¬WU÷canberra-raiders¬AG÷16¬BA÷16¬BC÷0¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬JB÷Q3m0ioMD¬WV÷cronulla-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷8¬BD÷16¬AW÷1¬~AA÷6aj1nkFf¬AD÷1526184000¬ADE÷1526184000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬JA÷E5JBpFm1¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷12¬BC÷12¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬JB÷ruOFqZ27¬WV÷st-george-illawarra¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷10¬AW÷1¬~
19
1527287392
91
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷r38vf1jd¬ZD÷t¬ZE÷CMfoJuNk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/nrl/¬ZX÷14Australia 009tralia0010000000179000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷xKrmdQrJ¬AD÷1527310800¬ADE÷1527310800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Kierros 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬JB÷4hsd9Jsa¬WV÷gold-coast-titans¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷MTiiAaSh¬WU÷sydney-roosters¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷jNWUK9LJ¬AD÷1527319800¬ADE÷1527319800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷Kierros 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NZW¬AE÷New Zealand Warriors¬JA÷Ieo08wc5¬WU÷new-zealand-warriors¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷CIp47cCB¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷4QzZJTzQ¬AD÷1527327300¬ADE÷1527327300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷Kierros 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬JA÷j9q86HRH¬WU÷penrith-panthers¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬JB÷6J2xkkdp¬WV÷st-george-illawarra¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷A7D1Fmqs¬AD÷1527393600¬ADE÷1527393600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷Kierros 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬JA÷pA1tl9Bj¬WU÷newcastle-knights¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬JB÷bDkOChli¬WV÷cronulla-sharks¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷lbC5E7bm¬AD÷1527401400¬ADE÷1527401400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers¬ER÷Kierros 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬JA÷AmgSBC3c¬WU÷wests-tigers¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬JB÷hCrXAWI3¬WV÷canterbury-bulldogs¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷IXG9DRDg¬AD÷1527760200¬ADE÷1527760200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷W2syAjY9¬WU÷manly-sea-eagles¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬JB÷0xnu9AmG¬WV÷north-queensland-cowboys¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dOFDCoTa¬AD÷1527846900¬ADE÷1527846900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬JA÷vTpq8U2M¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬JB÷Mizl7lIS¬WV÷cronulla-sharks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vm5IB5r6¬AD÷1527932100¬ADE÷1527932100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬JA÷bDRF28Qq¬WU÷parramatta-eels¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬JB÷hzRJ1Suj¬WV÷newcastle-knights¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jN8MAPcC¬AD÷1528006200¬ADE÷1528006200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷WQPN0ned¬WU÷sydney-roosters¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬JB÷WIVbPVXd¬WV÷wests-tigers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pp8Q9qDI¬AD÷1528444800¬ADE÷1528444800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬JA÷A9U2Okm3¬WU÷canberra-raiders¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬JB÷4WT6N929¬WV÷penrith-panthers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Oz7U83SO¬AD÷1528451700¬ADE÷1528451700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬JA÷IZXAMTHF¬WU÷gold-coast-titans¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷0bNFLmXL¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0hjDXn5P¬AD÷1528520400¬ADE÷1528520400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷vkMJK7nS¬WU÷manly-sea-eagles¬WN÷NZW¬AF÷New Zealand Warriors¬JB÷WtEoGRfq¬WV÷new-zealand-warriors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷21xuT6Dt¬AD÷1528529400¬ADE÷1528529400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬JA÷AXCkFoAk¬WU÷newcastle-knights¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬JB÷hd2fE5Pe¬WV÷sydney-roosters¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dOyqSQSn¬AD÷1528536600¬ADE÷1528536600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬JB÷4p9ux9H2¬WV÷north-queensland-cowboys¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬JA÷jsLcDPv2¬WU÷parramatta-eels¬AW÷1¬AN÷n¬~~
19
1527287392
101
Ohje: Olet tällä hetkellä NRL 2018 tulokset -sivulla Rugby League/Australia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NRL 2018 livescore, väliaikatulokset ja lopputulokset, sekä NRL 2018 ottelutiedot. NRL 2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain lajin nimeä ylävalikosta tai maan nimeä vasemmalla olevasta menusta ja valitse turnaus. NRL 2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.