NRL 2018 livescore, tulokset

Rugby League »Australia » NRL » 2018

results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷r38vf1jd¬ZD÷t¬ZE÷CMfoJuNk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/nrl/¬ZX÷14Australia 009tralia0010000000186000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷2u9LBK0d¬AD÷1535868600¬ADE÷1535868600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷Kierros 25¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬JB÷4M0SULpG¬WV÷manly-sea-eagles¬AH÷16¬BB÷10¬BD÷6¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬JA÷McBNV1V9¬WU÷brisbane-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷48¬BA÷20¬BC÷28¬AW÷1¬~AA÷OlAHC0oj¬AD÷1535860800¬ADE÷1535860800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canterbury Bulldogs¬ER÷Kierros 25¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs¬JA÷EX7FXN0c¬WU÷canterbury-bulldogs¬AG÷18¬BA÷12¬BC÷6¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬JB÷8f7JWsG3¬WV÷cronulla-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬BB÷20¬BD÷10¬AW÷1¬~AA÷tQKCDtWq¬AD÷1535795100¬ADE÷1535795100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷Kierros 25¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬JA÷zk3zAK8j¬WU÷parramatta-eels¬AG÷10¬BA÷6¬BC÷4¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬JB÷zs9BY3oi¬WV÷sydney-roosters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷44¬BB÷14¬BD÷30¬AW÷1¬~AA÷KMEoIMNS¬AD÷1535787000¬ADE÷1535787000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷Kierros 25¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬JA÷vJH4FtoT¬WU÷gold-coast-titans¬AG÷26¬BA÷18¬BC÷8¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬JB÷db4WA0gp¬WV÷north-queensland-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬BB÷6¬BD÷24¬AW÷1¬~AA÷QaFsJ28M¬AD÷1535778000¬ADE÷1535778000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷Kierros 25¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬JA÷riOeH2GG¬WU÷newcastle-knights¬AG÷14¬BA÷10¬BC÷4¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬JB÷QFD0GMVM¬WV÷st-george-illawarra¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷2¬BD÷22¬AW÷1¬~ZA÷AUSTRALIA: NRL - Playoffit¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷0OKUIpTd¬ZD÷t¬ZE÷CMfoJuNk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby-league/australia/nrl/¬ZX÷14Australia 009tralia0010000000243000NRL - Playof015yoffit000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷4QKzIvqD¬AD÷1538299200¬ADE÷1538299200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷n9O4Aqr9¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷21¬BA÷18¬BC÷3¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬JB÷tWN893cF¬WV÷melbourne-storm¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬AW÷1¬~AA÷nuFf1oM1¬AD÷1537609200¬ADE÷1537609200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷jwXDSFoA¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷12¬BA÷4¬BC÷8¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷p0WHRZ0G¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AH÷4¬BB÷4¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷QVDb05y8¬AD÷1537522800¬ADE÷1537522800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷OjVLQgGM¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷22¬BA÷20¬BC÷2¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬JB÷tSPQPDVS¬WV÷cronulla-sharks¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬AW÷1¬~AA÷KIlZk0jH¬AD÷1537004400¬ADE÷1537004400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬JA÷KpDefvpO¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷13¬BA÷2¬BC÷11¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬JB÷byCagbaU¬WV÷st-george-illawarra¬AH÷12¬BB÷8¬BD÷4¬AW÷1¬~AA÷b9mwkK5N¬AD÷1536918000¬ADE÷1536918000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬JA÷Mo5bEsVu¬WU÷cronulla-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷21¬BA÷18¬BC÷3¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬JB÷0x42D1pn¬WV÷penrith-panthers¬AH÷20¬BB÷2¬BD÷18¬AW÷1¬~AA÷KYMOTU3q¬AD÷1536472800¬ADE÷1536472800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬JA÷xYme2KYs¬WU÷brisbane-broncos¬AG÷18¬BA÷10¬BC÷8¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬JB÷jyha1vll¬WV÷st-george-illawarra¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷48¬BB÷28¬BD÷20¬AW÷1¬~AA÷StVdYAeS¬AD÷1536399600¬ADE÷1536399600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷IqyNKSl9¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷21¬BA÷10¬BC÷11¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬JB÷dzzRJn4F¬WV÷cronulla-sharks¬AH÷12¬BB÷6¬BD÷6¬AW÷1¬~AA÷tlBXR8Ye¬AD÷1536391800¬ADE÷1536391800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬JA÷tQpCbxY6¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷27¬BA÷18¬BC÷9¬WN÷NZW¬AF÷New Zealand Warriors¬JB÷KGqGcdmD¬WV÷new-zealand-warriors¬AH÷12¬BB÷12¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷bPLSSlJk¬AD÷1536313200¬ADE÷1536313200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷Olj7aII0¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AH÷28¬BB÷12¬BD÷16¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷pbi30b3f¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷29¬BA÷16¬BC÷13¬AW÷1¬~
19
1540286586
201
fixtures
19
1540286586
0
Ohje: Olet tällä hetkellä NRL 2018 tulokset -sivulla Rugby League/Australia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NRL 2018 livescore, väliaikatulokset ja lopputulokset, sekä NRL 2018 ottelutiedot. NRL 2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain lajin nimeä ylävalikosta tai maan nimeä vasemmalla olevasta menusta ja valitse turnaus. NRL 2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.