NRL 2018 livescore, tulokset

Rugby League »Australia » NRL » 2018

results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷r38vf1jd¬ZD÷t¬ZE÷CMfoJuNk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/nrl/¬ZX÷14Australia 009tralia0010000000179000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷lfxIgnuB¬AD÷1534054200¬ADE÷1534054200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Kierros 22¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷A3gGe9Wr¬WU÷melbourne-storm¬AG÷14¬BA÷4¬BC÷10¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬JB÷hSrLfTok¬WV÷cronulla-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷17¬BB÷13¬BD÷4¬AW÷1¬~AA÷A3wEfSP4¬AD÷1534046400¬ADE÷1534046400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷Kierros 22¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬JA÷tl3p1V8L¬WU÷canberra-raiders¬AG÷20¬BA÷10¬BC÷10¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬JB÷zB2l0kOR¬WV÷wests-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷22¬BB÷20¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷Svl9e8Ab¬AD÷1533980100¬ADE÷1533980100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷Kierros 22¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬JA÷pM9y3iv9¬WU÷parramatta-eels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬BA÷22¬BC÷18¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬JB÷2c4t2BgF¬WV÷st-george-illawarra¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬AW÷1¬~AA÷Eyp5dleh¬AD÷1533972600¬ADE÷1533972600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷Kierros 22¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬JB÷6VAX3XO2¬WV÷canterbury-bulldogs¬AH÷6¬BB÷6¬BD÷0¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷hSMkuln2¬WU÷manly-sea-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷18¬BA÷4¬BC÷14¬AW÷1¬~AA÷KEp1cUun¬AD÷1533963600¬ADE÷1533963600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷Kierros 22¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬JA÷d0TtsAHk¬WU÷gold-coast-titans¬AZ÷0¬AG÷16¬BA÷6¬BC÷10¬BE÷0¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬JB÷vPIotUWe¬WV÷penrith-panthers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷17¬BB÷6¬BD÷10¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷tOocbAQu¬AD÷1533894900¬ADE÷1533894900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷Kierros 22¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬JA÷nRsBnWgS¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AG÷14¬BA÷8¬BC÷6¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬JB÷I9Uxrj2q¬WV÷sydney-roosters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷18¬BB÷10¬BD÷8¬AW÷1¬~AA÷dn2cjDYI¬AD÷1533888000¬ADE÷1533888000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷Kierros 22¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬JB÷8zq7mCvM¬WV÷newcastle-knights¬AH÷4¬BB÷4¬BD÷0¬WM÷NZW¬AE÷New Zealand Warriors¬JA÷QBg2lhPF¬WU÷new-zealand-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷12¬BC÷8¬AW÷1¬~AA÷Ie3gigJC¬AD÷1533808200¬ADE÷1533808200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷Kierros 22¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬JA÷IojfjEf3¬WU÷north-queensland-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬BA÷18¬BC÷16¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬JB÷C8kbkY99¬WV÷brisbane-broncos¬AH÷30¬BB÷16¬BD÷14¬AW÷1¬~AA÷OY3khZ36¬AD÷1533449400¬ADE÷1533449400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷Kierros 21¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬JA÷2w87SA2d¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬BA÷12¬BC÷28¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬JB÷veijifuc¬WV÷canberra-raiders¬AH÷31¬BB÷26¬BD÷5¬AW÷1¬~AA÷AVaogFl0¬AD÷1533441600¬ADE÷1533441600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷Kierros 21¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬JA÷UP9aUWXq¬WU÷cronulla-sharks¬AZ÷0¬AG÷32¬AT÷32¬BA÷18¬BC÷14¬BE÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬JB÷On93Tjmj¬WV÷manly-sea-eagles¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷33¬AU÷32¬BB÷20¬BD÷12¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷S6AtfeZg¬AD÷1533375300¬ADE÷1533375300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Kierros 21¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷jswSnulB¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷16¬BC÷10¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬JB÷Y5SWoa3H¬WV÷north-queensland-cowboys¬AH÷20¬BB÷8¬BD÷12¬AW÷1¬~AA÷lGBxeyKm¬AD÷1533367800¬ADE÷1533367800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷Kierros 21¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬JA÷rHZJl1Jb¬WU÷parramatta-eels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷22¬BC÷6¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬JB÷CjvOmLY4¬WV÷gold-coast-titans¬AH÷12¬BB÷8¬BD÷4¬AW÷1¬~AA÷Kt7YeH4s¬AD÷1533358800¬ADE÷1533358800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra¬ER÷Kierros 21¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬JA÷M1oBjNln¬WU÷st-george-illawarra¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷12¬WN÷NZW¬AF÷New Zealand Warriors¬JB÷4QzGks4h¬WV÷new-zealand-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷18¬BB÷18¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷IXK60cdQ¬AD÷1533290100¬ADE÷1533290100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷Kierros 21¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬JA÷Wx61WJ3U¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷12¬BC÷18¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬JB÷8bs7i3Zu¬WV÷melbourne-storm¬AH÷20¬BB÷16¬BD÷4¬AW÷1¬~AA÷z9V11wsK¬AD÷1533283200¬ADE÷1533283200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷Kierros 21¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬JA÷Czj0YuZH¬WU÷newcastle-knights¬AG÷16¬BA÷4¬BC÷12¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬JB÷hn7cXalO¬WV÷wests-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷25¬BB÷16¬BD÷9¬AW÷1¬~
19
1534322458
168
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷r38vf1jd¬ZD÷t¬ZE÷CMfoJuNk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/nrl/¬ZX÷14Australia 009tralia0010000000179000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷ITtMh6fH¬AD÷1534413000¬ADE÷1534413000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷Kierros 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬JA÷WIsPgm1e¬WU÷brisbane-broncos¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷0hnTh7G1¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷dKuQiQ9N¬AD÷1534492800¬ADE÷1534492800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷Kierros 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷vqoXiRV7¬WU÷manly-sea-eagles¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬JB÷tlPFGA88¬WV÷gold-coast-titans¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷vqVUjpPT¬AD÷1534499700¬ADE÷1534499700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Kierros 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬JB÷lESNElwL¬WV÷parramatta-eels¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷fiTJFUNE¬WU÷melbourne-storm¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷EyMdn4Xp¬AD÷1534568400¬ADE÷1534568400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷Kierros 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬JA÷S4RRD8hR¬WU÷penrith-panthers¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬JB÷Iqon9S0r¬WV÷newcastle-knights¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷SvAvBmAo¬AD÷1534577400¬ADE÷1534577400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers¬ER÷Kierros 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬JA÷dzpj8nGl¬WU÷wests-tigers¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬JB÷jcqf76Vf¬WV÷st-george-illawarra¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷6V8rA7Pi¬AD÷1534584900¬ADE÷1534584900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷Kierros 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬JB÷nPx35p07¬WV÷north-queensland-cowboys¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬JA÷40mb6Qp1¬WU÷cronulla-sharks¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷O63m9Rvb¬AD÷1534651200¬ADE÷1534651200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs¬ER÷Kierros 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs¬JA÷QFy744FD¬WU÷canterbury-bulldogs¬WN÷NZW¬AF÷New Zealand Warriors¬JB÷EVUlTmhE¬WV÷new-zealand-warriors¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷2c2i8of4¬AD÷1534659000¬ADE÷1534659000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷Kierros 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬JA÷hMThS77K¬WU÷canberra-raiders¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬JB÷zoJcRRMQ¬WV÷sydney-roosters¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷dK1e759A¬AD÷1535017800¬ADE÷1535017800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers¬ER÷Kierros 24¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬JA÷AwAPMoVs¬WU÷wests-tigers¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬JB÷409TL5pl¬WV÷manly-sea-eagles¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AN5a6POG¬AD÷1535097600¬ADE÷1535097600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷Kierros 24¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NZW¬AE÷New Zealand Warriors¬JA÷ri8XKPaf¬WU÷new-zealand-warriors¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬JB÷0S2xKqF0¬WV÷penrith-panthers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hne45qvN¬AD÷1535104500¬ADE÷1535104500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷Kierros 24¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬JA÷vJ1tJ3U6¬WU÷north-queensland-cowboys¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬JB÷Yu1pINqD¬WV÷parramatta-eels¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Wxf843gT¬AD÷1535173200¬ADE÷1535173200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷Kierros 24¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬JA÷nq5lHsaJ¬WU÷canberra-raiders¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷ljff9mIu¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2Ltz0N1p¬AD÷1535182200¬ADE÷1535182200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷Kierros 24¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬JA÷Stgb87Xo¬WU÷gold-coast-titans¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬JB÷z7h27Rnh¬WV÷melbourne-storm¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tCuvasHj¬AD÷1535189700¬ADE÷1535189700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Kierros 24¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷Eci66o2b¬WU÷sydney-roosters¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬JB÷dMtB55H4¬WV÷brisbane-broncos¬AW÷1¬AN÷n¬~
19
1534322458
24
Ohje: Olet tällä hetkellä NRL 2018 tulokset -sivulla Rugby League/Australia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NRL 2018 livescore, väliaikatulokset ja lopputulokset, sekä NRL 2018 ottelutiedot. NRL 2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain lajin nimeä ylävalikosta tai maan nimeä vasemmalla olevasta menusta ja valitse turnaus. NRL 2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.