Rugby League »Australia » Holden Cup » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: Holden Cup¬ZEE÷8MG35JIL¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷fgnNXudA¬ZD÷p¬ZE÷viaTxjHR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_8MG35JIL¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/holden-cup/¬ZX÷14Australia 009tralia0350000000169000Holden Cup 010en Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷8G2OAXzm¬AD÷1504419300¬ADE÷1504419300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers U20¬ER÷Kierros 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers U20¬JA÷GSIqDyQL¬WU÷wests-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷54¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors U20¬JB÷fJHmCeuS¬WV÷new-zealand-warriors¬AH÷16¬AN÷n¬~AA÷QiDJBDLt¬AD÷1504410300¬ADE÷1504410300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra U20¬ER÷Kierros 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra U20¬JA÷K0PzFce9¬WU÷st-george-illawarra¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷34¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs U20¬JB÷biOvEHAF¬WV÷canterbury-bulldogs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷34¬AN÷n¬~AA÷GrojTuiE¬AD÷1504403100¬ADE÷1504403100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights U20¬ER÷Kierros 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights U20¬JA÷CzMSGJQd¬WU÷newcastle-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks U20¬JB÷QwQWFwt3¬WV÷cronulla-sharks¬AH÷24¬AN÷n¬~AA÷2uc84dED¬AD÷1504400400¬ADE÷1504400400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm U20¬ER÷Kierros 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm U20¬JA÷WvqtgGYk¬WU÷melbourne-storm¬AG÷22¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders U20¬JB÷AVsphzld¬WV÷canberra-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬AN÷n¬~AA÷Olb45xa7¬AD÷1504329300¬ADE÷1504329300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly-Warringah U20¬ER÷Kierros 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly-Warringah U20¬JA÷0v79BOlH¬WU÷manly-warringah-sea-eagles¬AG÷10¬BA÷10¬BC÷0¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers U20¬JB÷x4UxfdJq¬WV÷penrith-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷29¬BB÷12¬BD÷17¬AN÷n¬~AA÷6D3a6Iq1¬AD÷1504313100¬ADE÷1504313100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters U20¬ER÷Kierros 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters U20¬JA÷4CD0DpK4¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷60¬BA÷44¬BC÷16¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans U20¬JB÷IFH4C4ZA¬WV÷gold-coast-titans¬AH÷24¬BB÷6¬BD÷18¬AN÷n¬~ZA÷AUSTRALIA: Holden Cup - Playoffit¬ZEE÷8MG35JIL¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷x29ZWaBG¬ZD÷p¬ZE÷viaTxjHR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_8MG35JIL¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby-league/australia/holden-cup/¬ZX÷14Australia 009tralia0350000000225000Holden Cup -022yoffit000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷OlSFNkId¬AD÷1506825300¬ADE÷1506825300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels U20¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels U20¬JA÷E7ICsDEl¬WU÷parramatta-eels¬AG÷18¬WN÷MAN¬AF÷Manly-Warringah U20¬JB÷rsNGtXTf¬WV÷manly-warringah-sea-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷20¬AN÷n¬~AA÷zHgGcSb0¬AD÷1506150000¬ADE÷1506150000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels U20¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels U20¬JA÷E72Tmu4I¬WU÷parramatta-eels¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷28¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers U20¬JB÷hb1XnaJO¬WV÷penrith-panthers¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷E7hKdnE6¬AD÷1506141000¬ADE÷1506141000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra U20¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra U20¬JA÷f3uGBrdP¬WU÷st-george-illawarra¬AG÷18¬WN÷MAN¬AF÷Manly-Warringah U20¬JB÷WOWs724t¬WV÷manly-warringah-sea-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷34¬AN÷n¬~AA÷zkFtnkCg¬AD÷1505545200¬ADE÷1505545200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks U20¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks U20¬JA÷MeSmbKFA¬WU÷cronulla-sharks¬AG÷22¬BA÷12¬BC÷10¬WN÷MAN¬AF÷Manly-Warringah U20¬JB÷YVVicvVG¬WV÷manly-warringah-sea-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷42¬BB÷24¬BD÷18¬AN÷n¬~AA÷tSFxmVdm¬AD÷1505459700¬ADE÷1505459700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers U20¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos U20¬JB÷SYSqa004¬WV÷brisbane-broncos¬AH÷12¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers U20¬JA÷lrUu0tob¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷33¬AN÷n¬~AA÷ljfwP45o¬AD÷1505014200¬ADE÷1505014200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks U20¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks U20¬JA÷4UbHhiBn¬WU÷cronulla-sharks¬AG÷22¬BA÷16¬BC÷6¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels U20¬JB÷rLcLiBQh¬WV÷parramatta-eels¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷35¬BB÷12¬BD÷23¬AN÷n¬~AA÷lbl20LSp¬AD÷1505006100¬ADE÷1505006100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys U20¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys U20¬JA÷ppIpbDmP¬WU÷north-queensland-cowboys¬AG÷16¬WN÷MAN¬AF÷Manly-Warringah U20¬JB÷M59CgXet¬WV÷manly-warringah-sea-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷30¬AN÷n¬~AA÷nk2z51KT¬AD÷1504940400¬ADE÷1504940400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers U20¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra U20¬JB÷WtU2ZTAO¬WV÷st-george-illawarra¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷18¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers U20¬JA÷hjVbzAeI¬WU÷penrith-panthers¬AG÷14¬AN÷n¬~AA÷hS2W5s5N¬AD÷1504854900¬ADE÷1504854900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos U20¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos U20¬JA÷YmFcxWQ5¬WU÷brisbane-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷18¬BC÷12¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights U20¬JB÷CvE1yjtC¬WV÷newcastle-knights¬AH÷26¬BB÷4¬BD÷22¬AN÷n¬~
19
1512958332
201
fixtures
19
1512958332
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Holden Cup 2017 tulokset -sivulla Rugby League/Australia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Holden Cup 2017 livescore, väliaikatulokset ja lopputulokset, sekä Holden Cup 2017 ottelutiedot. Holden Cup 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain lajin nimeä ylävalikosta tai maan nimeä vasemmalla olevasta menusta ja valitse turnaus. Holden Cup 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.