FA Cup 2018/2019 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo »Wales » FA Cup » 2018/2019

results
1
1539826778
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷WALES: FA Cup¬ZEE÷j7WKjtqI¬ZB÷207¬ZY÷Wales¬ZC÷2iJ39SSk¬ZD÷c¬ZE÷ID8UeJLt¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷207_j7WKjtqI¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/wales/fa-cup/¬ZX÷00Wales 005......0030000000186000FA Cup 006FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Wales¬~AA÷Ik0blRlN¬AD÷1539973800¬ADE÷1539973800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cefn Albion¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEF¬AE÷Cefn Albion¬JA÷4xZSDGoi¬WU÷cefn-albion¬WN÷KUB¬AF÷Dolgellau Athletic¬JB÷IuwXCz1c¬WV÷dolgellau-athletic¬AN÷n¬~AA÷QHtXjuSI¬AD÷1539975600¬ADE÷1539975600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Llandudno Albion¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LLA¬AE÷Llandudno Albion¬JA÷YZNvkR9q¬WU÷llandudno-albion¬WN÷STA¬AF÷St. Asaph¬JB÷pARrloPk¬WV÷st-asaph¬AN÷n¬~AA÷G2FjdFn1¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bangor City¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Bangor City¬JA÷r5FZquSn¬WU÷bangor-city¬WN÷MOL¬AF÷Mold Alexandra¬JB÷d8Jwqasg¬WV÷mold-alexandra¬AN÷n¬~AA÷pxKfeZ17¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berriew FC¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berriew FC¬JA÷vX8rrJda¬WU÷berriew-fc¬WN÷PEN¬AF÷Penrhyncoch¬JB÷IN7nswC5¬WV÷penrhyncoch¬AN÷n¬~AA÷UP32mo4T¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Briton Ferry¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Briton Ferry¬JA÷C2xyCfG3¬WU÷briton-ferry¬WN÷CAE¬AF÷Caerau Ely¬JB÷jgyuBEV9¬WV÷caerau-ely¬AN÷n¬~AA÷OSIbfgHD¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buckley¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRY¬AF÷Brymbo¬JB÷QmBfuHtI¬WV÷brymbo¬WM÷BUC¬AE÷Buckley¬JA÷ncCjtcRB¬WU÷buckley¬AN÷n¬~AA÷S0qu3oLD¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Caersws¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAE¬AE÷Caersws¬JA÷8C0avydO¬WU÷caersws¬WN÷KIE¬AF÷Holywell¬JB÷6cJ2weBU¬WV÷holywell-town-fc¬AN÷n¬~AA÷n5jUr5Cp¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cambrian & Clydach¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAM¬AE÷Cambrian & Clydach¬JA÷W4hxAYpG¬WU÷cambrian-clydach¬WN÷POR¬AF÷Port Talbot¬JB÷Aeit9h0M¬WV÷port-talbot¬AN÷n¬~AA÷t4mq25zK¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coedpoeth¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COE¬AE÷Coedpoeth¬JA÷rJf8bvst¬WU÷coedpoeth¬WN÷RUT¬AF÷Ruthin¬JB÷M9gCcbdn¬WV÷ruthin-town¬AN÷n¬~AA÷zRnm1PkQ¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Conwy Borough¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RHY¬AF÷Rhyl¬JB÷IymLexRb¬WV÷rhyl¬WM÷CON¬AE÷Conwy Borough¬JA÷volHdIBh¬WU÷conwy-borough¬AN÷n¬~AA÷QekYsPRj¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cwmamman United¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CWM¬AE÷Cwmamman United¬JA÷4Ijp8CFS¬WU÷cwmamman-united¬WN÷DIN¬AF÷Dinas Powys¬JB÷tvrC3WNq¬WV÷dinas-powys¬AN÷n¬~AA÷2DYG684i¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cwmbran Celtic¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CWM¬AE÷Cwmbran Celtic¬JA÷O2XG2jwj¬WU÷cwmbran-celtic¬WN÷AMM¬AF÷Ammanford¬JB÷2gWK1Ahd¬WV÷ammanford-town¬AN÷n¬~AA÷t4XK5SJc¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cwmbran Town¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CWM¬AE÷Cwmbran Town¬JA÷j9P2QgVd¬WU÷cwmbran-town¬WN÷AFA¬AF÷Afan Lido¬JB÷UaO6PDp3¬WV÷afan-lido¬AN÷n¬~AA÷IojCe3Dm¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denbigh¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denbigh¬JA÷8QuYhzBH¬WU÷denbigh¬WN÷HOL¬AF÷Holyhead Town¬JB÷nHvxhfQN¬WV÷holyhead-town¬AN÷n¬~AA÷zRWO4nZ3¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Garden Village¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAR¬AE÷Garden Village¬JA÷CODBOXa9¬WU÷garden-village¬WN÷BLA¬AF÷Blaenrhondda¬JB÷ObHFNiFF¬WV÷blaenrhondda¬AN÷n¬~AA÷dxkGfNSg¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gresford¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Gresford¬JA÷fsvtiEuU¬WU÷gresford¬WN÷BRI¬AF÷Brickfield¬JB÷djQ7nYmo¬WV÷brickfield-rangers¬AN÷n¬~AA÷jalKgsr0¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guilsfield¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Guilsfield¬JA÷be4jBHQo¬WU÷guilsfield¬WN÷RHO¬AF÷Rhostyllen¬JB÷Cb8fAyth¬WV÷rhostyllen¬AN÷n¬~AA÷42hOh1c6¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawarden Rangers¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawarden Rangers¬JA÷6L7b9eeb¬WU÷hawarden-rangers¬WN÷LLA¬AF÷Llanfair United¬JB÷pC628FA4¬WV÷llanfair-united¬AN÷n¬~AA÷nRsTiLCC¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Holyhead¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOL¬AE÷Holyhead¬JA÷2m177ZPA¬WU÷holyhead¬WN÷COR¬AF÷Corwen¬JB÷tv0B6guH¬WV÷corwen¬AN÷n¬~AA÷lUzT36lA¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Llandrindod¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ABE¬AF÷Aberbargoed¬JB÷dCFNLVqS¬WV÷aberbargoed-buds¬WM÷LLA¬AE÷Llandrindod¬JA÷ILGJMBUL¬WU÷llandrindod¬AN÷n¬~AA÷EXZEFO4J¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Llandudno Amateurs¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LLA¬AE÷Llandudno Amateurs¬JA÷SYGmm5vd¬WU÷llandudno-amateurs¬WN÷NAN¬AF÷Nantlle Vale FC¬JB÷6PFinPg2¬WV÷nantlle-vale-fc¬AN÷n¬~AA÷hOYIErKP¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Llangefni¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LLA¬AE÷Llangefni¬JA÷fu9ZA8W2¬WU÷llangefni¬WN÷BOR¬AF÷Borth¬JB÷YV7wASo9¬WV÷borth-united¬AN÷n¬~AA÷WhQX2Q3G¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Llanidloes¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LLA¬AE÷Llanidloes¬JA÷x6cjHkhq¬WU÷llanidloes-town¬WN÷PON¬AF÷Pontypridd¬JB÷GddfG97k¬WV÷pontypridd-town¬AN÷n¬~AA÷b5BoA2St¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Llanrhaedr¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LLA¬AE÷Llanrhaedr¬JA÷Gfcr9n1F¬WU÷llanrhaedr¬WN÷FLI¬AF÷Flint¬JB÷Uc1n86GL¬WV÷flint-town¬AN÷n¬~AA÷djUl9Msm¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Llay Welfare¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LLA¬AE÷Llay Welfare¬JA÷OK0j7QVR¬WU÷llay-welfare¬WN÷RHY¬AF÷Rhydymwyn¬JB÷QTnI2pvq¬WV÷rhydymwyn¬AN÷n¬~AA÷AqPy2pJM¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Panteg¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAN¬AE÷Panteg¬JA÷AJebFTMe¬WU÷panteg¬WN÷PEN¬AF÷Penybont¬JB÷OMa2Emx2¬WV÷penybont¬AN÷n¬~AA÷4Kwu14YS¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penlan Club¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOY¬AF÷Goytre United¬JB÷4IxkxiU8¬WV÷goytre-united¬WM÷Pen¬AE÷Penlan Club¬JA÷QRwowXE2¬WU÷penlan-club¬AN÷n¬~AA÷jDTh8tcg¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penycae¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penycae¬JA÷hjJE14gk¬WU÷penycae-fc¬WN÷AIR¬AF÷Airbus¬JB÷WtII0O8e¬WV÷airbus¬AN÷n¬~AA÷6TP6dOtp¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pontyclun¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PON¬AE÷Pontyclun¬JA÷bgihyBqF¬WU÷pontyclun-fc¬WN÷LLA¬AF÷Llantwit Major¬JB÷zJELJrEs¬WV÷llantwit-major¬AN÷n¬~AA÷U3Sd70Ca¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prestatyn¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷New Brighton Villa¬JB÷v7LQb2w8¬WV÷new-brighton-villa¬WM÷PRE¬AE÷Prestatyn¬JA÷Q3HMarO1¬WU÷prestatyn¬AN÷n¬~AA÷xzZEdqbs¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pwllheli¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PWL¬AE÷Pwllheli¬JA÷CbnPfdt5¬WU÷pwllheli¬WN÷POR¬AF÷Porthmadog¬JB÷Q1jTgGeB¬WV÷porthmadog¬AN÷n¬~AA÷lhFBerdj¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Radnor¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VER¬AE÷Radnor¬JA÷Is4QI2Tm¬WU÷radnor-valley¬WN÷GOY¬AF÷Goytre AFC¬JB÷Wp8UHMrf¬WV÷goytre-afc¬AN÷n¬~AA÷2eJFf2Bd¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷STM Sports¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SVO¬AE÷STM Sports¬JA÷Q77YGtb0¬WU÷stm-sports¬WN÷HAV¬AF÷Haverfordwest¬JB÷4b6xG0D6¬WV÷haverfordwest¬AN÷n¬~AA÷Gb7cJolc¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sully¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUL¬AE÷Sully¬JA÷MZ0sFKSC¬WU÷sully-sports¬WN÷BRE¬AF÷Brecon¬JB÷0QaoEvrJ¬WV÷brecon-corinthians¬AN÷n¬~AA÷fk61I533¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ton Pentre¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Ton Pentre¬JA÷ETmTxOKJ¬WU÷ton-pentre¬WN÷PEN¬AF÷Pencoed¬JB÷Q3iXyrzQ¬WV÷pencoed¬AN÷n¬~AA÷CQ06HPI9¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Trefelin¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRE¬AE÷Trefelin¬JA÷WpUaX1rs¬WU÷trefelin¬WN÷SWA¬AF÷Swansea University¬JB÷AyT3WLcm¬WV÷swansea-university¬AN÷n¬~AA÷jHaAGqYF¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Treharris Athletic¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRE¬AE÷Treharris Athletic¬JA÷vBX7VuDg¬WU÷treharris-athletic¬WN÷COR¬AF÷Cornelly¬JB÷I1WBUaSa¬WV÷cornelly¬AN÷n¬~AA÷rDNwaH2r¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Undy¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UND¬AE÷Undy¬JA÷0QLGTJs6¬WU÷undy¬WN÷MON¬AF÷Monmouth¬JB÷ETPKSwcC¬WV÷monmouth¬AN÷n¬~AA÷fmRsbyIl¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West End¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West End¬JA÷8jPORcCI¬WU÷west-end¬WN÷CAL¬AF÷Caldicot¬JB÷nsOSQHRO¬WV÷caldicot¬AN÷n¬~AA÷xCGnceXf¬AD÷1540042200¬ADE÷1540042200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ynysddu¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YNY¬AE÷Ynysddu¬JA÷nZT3k14P¬WU÷ynysddu-welfare¬WN÷TAF¬AF÷Taffs Well¬JB÷lrGVpLCt¬WV÷taffs-well¬AN÷n¬~
1
1539826778
40
Ohje: Olet tällä hetkellä FA Cup 2018/2019 tulokset -sivulla jalkapallo/Wales alueella. LiveTulokset.com tarjoaa FA Cup 2018/2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, FA Cup 2018/2019 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). FA Cup 2018/2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). FA Cup 2018/2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.