Skotlannin Cup livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo »Skotlanti » FA Cup » 2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷SKOTLANTI: FA Cup¬ZEE÷O4voiHlk¬ZB÷199¬ZY÷Skotlanti¬ZC÷jkecdrxA¬ZD÷p¬ZE÷hSQd8J6n¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_O4voiHlk¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/skotlanti/fa-cup/¬ZX÷00Skotlanti 009tlanti0070000000186000FA Cup 006FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Skotlanti¬~AA÷4K1cKoX9¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Civil Service Stroll¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIV¬AE÷Civil Service Stroll¬JA÷67n7sz10¬WU÷civil-service-stroll¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷FOR¬AF÷Forres Mechanics¬JB÷pboBtfG6¬WV÷forres-mechanics¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 2-2.¬~AA÷bs11J5nG¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kelty Hearts¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelty Hearts¬JA÷vLpFuEVC¬WU÷kelty-hearts¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dalbeattie Star¬JB÷jelJvYpJ¬WV÷dalbeattie-star¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-0.¬~AA÷4deVzqY1¬AD÷1537711200¬ADE÷1537711200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stirling University¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Stirling University¬JA÷M5iDGReL¬WU÷stirling-university¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷KEI¬AF÷Keith¬JB÷judHFoBR¬WV÷keith¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷IaqDaSA2¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brora Rangers¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brora Rangers¬JA÷hlrqB5Jr¬WU÷brora-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷TUR¬AF÷Turriff Utd¬JB÷zDXmAPYl¬WV÷turriff-united¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷j7WajOXl¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Burntisland Shipyard¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUR¬AE÷Burntisland Shipyard¬JA÷ENfZLMX0¬WU÷burntisland-shipyard¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CUM¬AF÷Cumbernauld Colts¬JB÷dnpvLtm7¬WV÷cumbernauld-colts¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷xOYBmMH7¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalbeattie Star¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalbeattie Star¬JA÷MTH0xrIs¬WU÷dalbeattie-star¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KEL¬AF÷Kelty Hearts¬JB÷GjH4y2Xm¬WV÷kelty-hearts¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷UDJR4Nnr¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deveronvale¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BON¬AF÷Bonnyrigg Rose¬JB÷ANmtygw5¬WV÷bonnyrigg-rose¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷DEV¬AE÷Deveronvale¬JA÷UBWrxZNb¬WU÷deveronvale¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷hIyQdQfL¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edusport Academy¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDU¬AE÷Edusport Academy¬JA÷z9HnVQAE¬WU÷edusport-academy¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷BUC¬AF÷Buckie Thistle¬JB÷UVGjUpQK¬WV÷buckie-thistle¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷8rsei4Ir¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Forres Mechanics¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Forres Mechanics¬JA÷S6dRNr3l¬WU÷forres-mechanics¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷CIV¬AF÷Civil Service Stroll¬JB÷zXeVM2If¬WV÷civil-service-stroll¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷djrHbnQ8¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gala Fairydean¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Gala Fairydean¬JA÷nmyh9qle¬WU÷gala-fairydean-rovers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷3¬WN÷LOS¬AF÷Lossiemouth¬JB÷tAzd8331¬WV÷lossiemouth¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷bXZ7l221¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gretna 2008¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Gretna 2008¬JA÷2qyUs4fK¬WU÷gretna-2008¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷VAL¬AF÷Vale Of Leithen¬JB÷KKVYtO9Q¬WV÷vale-of-leithen¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷84IV3s2l¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huntly¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUN¬AE÷Huntly¬JA÷lEnpzDhB¬WU÷huntly¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷EAS¬AF÷East Stirlingshire¬JB÷rynlZW7H¬WV÷east-stirlingshire¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷UcV3krme¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Linlithgow Rose¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIN¬AE÷Linlithgow Rose¬JA÷AklrK02D¬WU÷linlithgow-rose¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷FOR¬AF÷Fort William¬JB÷OhxQrpuE¬WV÷fort-william¬AH÷0¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷nuyUepAR¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nairn County¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAI¬AE÷Nairn County¬JA÷rZKfT4uR¬WU÷nairn-county¬AG÷1¬WN÷BEI¬AF÷Beith¬JB÷lGcNOOmr¬WV÷beith¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷vTCfC5f8¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rothes¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROT¬AE÷Rothes¬JA÷Eyz8zMnf¬WU÷rothes¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷CLA¬AF÷Clachnacuddin¬JB÷d0PCZu20¬WV÷clachnacuddin¬AH÷0¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷QqF693vR¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Strathspey Thistle¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Strathspey Thistle¬JA÷dbYzvegn¬WU÷strathspey-thistle¬AG÷0¬WN÷COL¬AF÷Coldstream¬JB÷jLXvwF8h¬WV÷coldstream¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷hWGbBP9E¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Whitehill Welfare¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EDI¬AF÷Edinburgh University¬JB÷4QSKXJWC¬WV÷edinburgh-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷WHI¬AE÷Whitehill Welfare¬JA÷ziOGYaH6¬WU÷whitehill-welfare¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷ngG2AqPK¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wick Academy¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wick Academy¬JA÷rHROWwnJ¬WU÷wick-academy¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷AUC¬AF÷Auchinleck Talbot¬JB÷reUWvyvt¬WV÷auchinleck-talbot¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~AA÷ERxMc6uF¬AD÷1537556400¬ADE÷1537556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inverurie Loco Works¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INV¬AE÷Inverurie Loco Works¬JA÷K0Za7NI7¬WU÷inverurie-loco-works¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷FRA¬AF÷Fraserburgh¬JB÷dIIrW6e8¬WV÷fraserburgh¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷4¬BD÷0¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬~
1
1539812500
19
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SKOTLANTI: FA Cup¬ZEE÷O4voiHlk¬ZB÷199¬ZY÷Skotlanti¬ZC÷jkecdrxA¬ZD÷p¬ZE÷hSQd8J6n¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_O4voiHlk¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/skotlanti/fa-cup/¬ZX÷00Skotlanti 009tlanti0070000000186000FA Cup 006FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Skotlanti¬~AA÷4fMA6yMg¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Albion Rovers¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Albion Rovers¬JA÷46rIO653¬WU÷albion-rovers¬WN÷FOR¬AF÷Formartine Utd¬JB÷nVXMNQK9¬WV÷formartine-utd¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬AN÷n¬~AA÷roLE5ey0¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beith¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beith¬JA÷b5yRMpzG¬WU÷beith¬WN÷LIN¬AF÷Linlithgow Rose¬JB÷hSzVL4kM¬WV÷linlithgow-rose¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬AN÷n¬~AA÷CKPI4Fj6¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berwick¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRE¬AF÷Gretna 2008¬JB÷CCH1GrDq¬WV÷gretna-2008¬WM÷BER¬AE÷Berwick¬JA÷WIZYKO4S¬WU÷berwick¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬AN÷n¬~AA÷jBOM3Z5C¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brora Rangers¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brora Rangers¬JA÷j3G5F2Sk¬WU÷brora-rangers¬WN÷COL¬AF÷Coldstream¬JB÷pQF9EMsd¬WV÷coldstream¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬AN÷n¬~AA÷YZDR2gLI¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cove Rangers¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COV¬AE÷Cove Rangers¬JA÷bTJDDtc2¬WU÷cove-rangers¬WN÷AUC¬AF÷Auchinleck Talbot¬JB÷21pfMY02¬WV÷auchinleck-talbot¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬AN÷n¬~AA÷WKWU1DzP¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cowdenbeath¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLY¬AF÷Clyde¬JB÷lIr2KCVE¬WV÷clyde¬WM÷COW¬AE÷Cowdenbeath¬JA÷thqbLhG8¬WU÷cowdenbeath¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬AN÷n¬~AA÷pOKCQdDP¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cumbernauld Colts¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUM¬AE÷Cumbernauld Colts¬JA÷S8s6JWpL¬WU÷cumbernauld-colts¬WN÷BSC¬AF÷BSC Glasgow¬JB÷AXWAIj0R¬WV÷bsc-glasgow¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬AN÷n¬~AA÷KCofInbj¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deveronvale¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEV¬AE÷Deveronvale¬JA÷0x0La483¬WU÷deveronvale¬WN÷STI¬AF÷Stirling University¬JB÷Eu4PbON9¬WV÷stirling-university¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬AN÷n¬~AA÷nX6vMGLt¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Kilbride¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷East Kilbride¬JA÷ngOxEA8r¬WU÷east-kilbride¬WN÷SPA¬AF÷Spartans¬JB÷tGNtDUNl¬WV÷spartans¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬AN÷n¬~AA÷xMJQMjM8¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edinburgh City¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDI¬AE÷Edinburgh City¬JA÷dM42bQvN¬WU÷edinburgh-city¬WN÷CIV¬AF÷Civil Service Stroll¬JB÷AP86cpfT¬WV÷civil-service-stroll¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬AN÷n¬~AA÷481qLzym¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edusport Academy¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDU¬AE÷Edusport Academy¬JA÷K6MpClwe¬WU÷edusport-academy¬WN÷FRA¬AF÷Fraserburgh¬JB÷xrHkB8h1¬WV÷fraserburgh¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬AN÷n¬~AA÷ra0mKfjg¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elgin¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELG¬AE÷Elgin¬JA÷GYFgAS77¬WU÷elgin¬WN÷WHI¬AF÷Whitehill Welfare¬JB÷Uy4yZBp8¬WV÷whitehill-welfare¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬AN÷n¬~AA÷xMaiJE5a¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gala Fairydean¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Gala Fairydean¬JA÷SMMvYVaE¬WU÷gala-fairydean-rovers¬WN÷EAS¬AF÷East Stirlingshire¬JB÷AoCqXkFK¬WV÷east-stirlingshire¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬AN÷n¬~AA÷UFda6VyS¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peterhead¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Peterhead¬JA÷vNBA0e4g¬WU÷peterhead¬WN÷KEL¬AF÷Kelty Hearts¬JB÷hQFEaFJa¬WV÷kelty-hearts¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬AN÷n¬~AA÷jP3eIYK5¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rothes¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROT¬AE÷Rothes¬JA÷lxBmW9UQ¬WU÷rothes¬WN÷ANN¬AF÷Annan¬JB÷tU2FRTxr¬WV÷annan¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬AN÷n¬~AA÷Ymg0HhzC¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stirling¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Stirling¬JA÷KK1JQmhl¬WU÷stirling¬WN÷QUE¬AF÷Queen's Park¬JB÷2qiOP77f¬WV÷queen-s-park¬AM÷Uusitaan, jos päättyy tasan.¬AN÷n¬~
1
1539812500
16
Ohje: Olet tällä hetkellä Skotlannin Cup tulokset -sivulla jalkapallo/Skotlanti alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Skotlannin Cup livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Skotlannin Cup sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Skotlannin Cup tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Skotlannin Cup tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.