Jalkapallo »Sambia » Super League » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷SAMBIA: Super League¬ZEE÷QcPRi4on¬ZB÷209¬ZY÷Sambia¬ZC÷vPv1GfH6¬ZD÷s¬ZE÷pzo4Isu6¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷209_QcPRi4on¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/sambia/super-league/¬ZX÷00Sambia 006Sambia0000000000169000Super League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Sambia¬~AA÷vRFjT8c1¬AD÷1512219600¬ADE÷1512219600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Buffaloes FC¬ER÷Kierros 38¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Green Buffaloes FC¬JA÷WY1L69yE¬WU÷green-buffaloes-fc¬AG÷0¬WN÷GRE¬AF÷Green Eagles¬JB÷px6P5TjK¬WV÷green-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷6weklAZQ¬AD÷1512219600¬ADE÷1512219600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kabwe¬ER÷Kierros 38¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAB¬AE÷Kabwe¬JA÷h2V2JnLJ¬WU÷kabwe¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷POW¬AF÷Power Dynamos¬JB÷WhU6I6zQ¬WV÷power-dynamos¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷IHEfSSC7¬AD÷1512219600¬ADE÷1512219600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lumwana Radiants¬ER÷Kierros 38¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUM¬AE÷Lumwana Radiants¬JA÷va5T4m6Q¬WU÷lumwana-radiants¬AG÷1¬WN÷BUI¬AF÷Buildcon¬JB÷t8ie07Es¬WV÷buildcon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷lxNwWADr¬AD÷1512219600¬ADE÷1512219600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lusaka Dynamos¬ER÷Kierros 38¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUS¬AE÷Lusaka Dynamos¬JA÷8fXHnlpr¬WU÷lusaka-dynamos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬WN÷NAP¬AF÷NAPSA Stars¬JB÷McyMo8al¬WV÷napsa-stars¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷OWdGqUsr¬AD÷1512219600¬ADE÷1512219600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nchanga Rangers¬ER÷Kierros 38¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NCH¬AE÷Nchanga Rangers¬JA÷xz7ZDQrs¬WU÷nchanga-rangers¬AG÷2¬WN÷NAK¬AF÷Nakambala Leopards¬JB÷jwBwDpbm¬WV÷nakambala-leopards¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷SndokjKK¬AD÷1512219600¬ADE÷1512219600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nkana¬ER÷Kierros 38¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKA¬AE÷Nkana¬JA÷QewHeqTC¬WU÷nkana¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷KON¬AF÷Konkola¬JB÷4nxLf3rJ¬WV÷konkola-blades¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷MkLoUlre¬AD÷1512219600¬ADE÷1512219600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zanaco¬ER÷Kierros 38¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAN¬AE÷Zanaco¬JA÷jwPYr6q7¬WU÷zanaco¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷FOR¬AF÷Forest Rangers¬JB÷UTNxrQbD¬WV÷forest-rangers¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷WK2xiCk8¬AD÷1512219600¬ADE÷1512219600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zesco Utd¬ER÷Kierros 38¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZES¬AE÷Zesco Utd¬JA÷bqn0aRTm¬WU÷zesco-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷MUF¬AF÷Mufulira¬JB÷xzo4boqf¬WV÷mufulira-wanderers¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷raMsVUSl¬AD÷1512212400¬ADE÷1512212400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷City of Lusaka¬ER÷Kierros 38¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RED¬AF÷Red Arrows¬JB÷rDPUqnU0¬WV÷red-arrows¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬WM÷CIT¬AE÷City of Lusaka¬JA÷4MQQpSEf¬WU÷city-of-lusaka¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷pO6tjW4E¬AD÷1512212400¬ADE÷1512212400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Nakonde¬ER÷Kierros 38¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Nakonde¬JA÷Wdp8c5b0¬WU÷real-nakonde¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷NKW¬AF÷Nkwazi¬JB÷rXmCdPD6¬WV÷nkwazi¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷OfwawgL8¬AD÷1511701200¬ADE÷1511701200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buildcon¬ER÷Kierros 37¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUI¬AE÷Buildcon¬JA÷pKYJlyGS¬WU÷buildcon¬AG÷1¬WN÷ZAN¬AF÷Zanaco¬JB÷nTKopeOq¬WV÷zanaco¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷hUs3xDzF¬AD÷1511701200¬ADE÷1511701200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Eagles¬ER÷Kierros 37¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Eagles¬JA÷UiAjqFwj¬WU÷green-eagles¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ZES¬AF÷Zesco Utd¬JB÷SxTgrZhd¬WV÷zesco-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WKt7yXkL¬AD÷1511701200¬ADE÷1511701200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nkwazi¬ER÷Kierros 37¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LUM¬AF÷Lumwana Radiants¬JB÷KWFu6xo3¬WV÷lumwana-radiants¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬WM÷NKW¬AE÷Nkwazi¬JA÷ttHy7IVd¬WU÷nkwazi¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷p4vevZ52¬AD÷1511701200¬ADE÷1511701200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Arrows¬ER÷Kierros 37¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Arrows¬JA÷xfVBjcoG¬WU÷red-arrows¬AG÷1¬WN÷BUF¬AF÷Green Buffaloes FC¬JB÷GpUFkH0M¬WV÷green-buffaloes-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷zZd4HBbk¬AD÷1511629200¬ADE÷1511629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Power Dynamos¬ER÷Kierros 37¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POW¬AE÷Power Dynamos¬JA÷UVYFWyfp¬WU÷power-dynamos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷REA¬AF÷Real Nakonde¬JB÷8MXJVe9j¬WV÷real-nakonde¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷ra0CFkT1¬AD÷1511614800¬ADE÷1511614800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Forest Rangers¬ER÷Kierros 37¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Forest Rangers¬JA÷tSy3hJG3¬WU÷forest-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷CIT¬AF÷City of Lusaka¬JB÷fVu7iwW9¬WV÷city-of-lusaka¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷EqWBzi5R¬AD÷1511614800¬ADE÷1511614800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Konkola¬ER÷Kierros 37¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KON¬AE÷Konkola¬JA÷x8Ap5d09¬WU÷konkola-blades¬AG÷1¬WN÷NCH¬AF÷Nchanga Rangers¬JB÷Gb9l4GFF¬WV÷nchanga-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷Ued8GVDe¬AD÷1511614800¬ADE÷1511614800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mufulira¬ER÷Kierros 37¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUF¬AE÷Mufulira¬JA÷8Ewefuni¬WU÷mufulira-wanderers¬AG÷1¬WN÷NKA¬AF÷Nkana¬JB÷n5xaga1c¬WV÷nkana¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷drb0Iiqq¬AD÷1511614800¬ADE÷1511614800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NAPSA Stars¬ER÷Kierros 37¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAP¬AE÷NAPSA Stars¬JA÷bmrpxbWM¬WU÷napsa-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷NAK¬AF÷Nakambala Leopards¬JB÷CjnlyIoT¬WV÷nakambala-leopards¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷IcIwzKEG¬AD÷1511607600¬ADE÷1511607600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lusaka Dynamos¬ER÷Kierros 37¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUS¬AE÷Lusaka Dynamos¬JA÷xYgyvK1A¬WU÷lusaka-dynamos¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAB¬AF÷Kabwe¬JB÷GOhuwvHG¬WV÷kabwe¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1513573446
380
fixtures
1
1513573446
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Super League 2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Sambia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Super League 2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Super League 2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Super League 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Super League 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.