Super League 2018 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo »Sambia » Super League » 2018

results
SA÷1¬~ZA÷SAMBIA: Super League¬ZEE÷QcPRi4on¬ZB÷209¬ZY÷Sambia¬ZC÷K8XGPM87¬ZD÷c¬ZE÷YHbV7s9o¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷209_QcPRi4on¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/sambia/super-league/¬ZX÷00Sambia 006Sambia0000000000179000Super League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Sambia¬~AA÷tfSCVVPl¬AD÷1537362000¬ADE÷1537362000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Forest Rangers¬ER÷Kierros 36¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Forest Rangers¬JA÷MwqsO9wf¬WU÷forest-rangers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POW¬AF÷Power Dynamos¬JB÷l0FwNTh0¬WV÷power-dynamos¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷E7QKT9f1¬AD÷1537362000¬ADE÷1537362000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Eagles¬ER÷Kierros 36¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Eagles¬JA÷zHHkKRxJ¬WU÷green-eagles¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷NAT¬AF÷National Assembly¬JB÷xMeYrBFJ¬WV÷national-assembly¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~AA÷KpRGUkue¬AD÷1537362000¬ADE÷1537362000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kabwe Youth Academy¬ER÷Kierros 36¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷New Monze Swallows¬JB÷MDDoL7NC¬WV÷new-monze-swallows¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷KAB¬AE÷Kabwe Youth Academy¬JA÷SjEsMm86¬WU÷kabwe-youth-academy¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷ChqOST97¬AD÷1537362000¬ADE÷1537362000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kitwe United¬ER÷Kierros 36¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIT¬AE÷Kitwe United¬JA÷GCfxrVUP¬WU÷kitwe-united¬AG÷0¬WN÷NAP¬AF÷NAPSA Stars¬JB÷84n4wkws¬WV÷napsa-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷hlMAjX1E¬AD÷1537362000¬ADE÷1537362000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nakambala Leopards¬ER÷Kierros 36¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAK¬AE÷Nakambala Leopards¬JA÷tfvHzmNa¬WU÷nakambala-leopards¬AG÷0¬WN÷ZAN¬AF÷Zanaco¬JB÷zHwLZ6x6¬WV÷zanaco¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷EcN6iDn8¬AD÷1537362000¬ADE÷1537362000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nchanga Rangers¬ER÷Kierros 36¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NKA¬AF÷Nkana¬JB÷UJzDyT7g¬WV÷nkana¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬WM÷NCH¬AE÷Nchanga Rangers¬JA÷neo8x9hm¬WU÷nchanga-rangers¬AG÷0¬~AA÷MNQEkiHK¬AD÷1537362000¬ADE÷1537362000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nkwazi¬ER÷Kierros 36¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKW¬AE÷Nkwazi¬JA÷E7xPYQiC¬WU÷nkwazi¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ZES¬AF÷Zesco Utd¬JB÷WrXTXp7I¬WV÷zesco-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷0EPIlBWQ¬AD÷1537362000¬ADE÷1537362000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Arrows¬ER÷Kierros 36¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Arrows¬JA÷88fcGIyo¬WU÷red-arrows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷LUM¬AF÷Lumwana Radiants¬JB÷MBruu2Eo¬WV÷lumwana-radiants¬AH÷0¬~AA÷M9otyh2R¬AD÷1537354800¬ADE÷1537354800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Buffaloes FC¬ER÷Kierros 36¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Green Buffaloes FC¬JA÷Uu42VioK¬WU÷green-buffaloes-fc¬AG÷0¬WN÷KAB¬AF÷Kabwe¬JB÷C4g7UB0Q¬WV÷kabwe¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷OIX7WBAr¬AD÷1537354800¬ADE÷1537354800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lusaka Dynamos¬ER÷Kierros 36¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUS¬AE÷Lusaka Dynamos¬JA÷lQpZPV8s¬WU÷lusaka-dynamos¬AG÷1¬WN÷BUI¬AF÷Buildcon¬JB÷rmpwPkOm¬WV÷buildcon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷KOJBn9nG¬AD÷1537102800¬ADE÷1537102800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zesco Utd¬ER÷Kierros 33¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZES¬AE÷Zesco Utd¬JA÷d8mBECN5¬WU÷zesco-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷KIT¬AF÷Kitwe United¬JB÷EqrGDWxC¬WV÷kitwe-united¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷Q1K7mkX9¬AD÷1537016400¬ADE÷1537016400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buildcon¬ER÷Kierros 33¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUI¬AE÷Buildcon¬JA÷Ofk3GYhg¬WU÷buildcon¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NKW¬AF÷Nkwazi¬JB÷IHl7Fh8a¬WV÷nkwazi¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷bFIFoT1M¬AD÷1537016400¬ADE÷1537016400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lumwana Radiants¬ER÷Kierros 33¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUM¬AE÷Lumwana Radiants¬JA÷hzsKCjhI¬WU÷lumwana-radiants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷KAB¬AF÷Kabwe Youth Academy¬JB÷nctOBA7O¬WV÷kabwe-youth-academy¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷UZQbkB2c¬AD÷1537016400¬ADE÷1537016400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NAPSA Stars¬ER÷Kierros 33¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAP¬AE÷NAPSA Stars¬JA÷OdpqBwHD¬WU÷napsa-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KAB¬AF÷Kabwe¬JB÷j3YQZMgE¬WV÷kabwe¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷Iaant7Pq¬AD÷1537016400¬ADE÷1537016400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷National Assembly¬ER÷Kierros 33¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAT¬AE÷National Assembly¬JA÷bH7n7CVo¬WU÷national-assembly¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RED¬AF÷Red Arrows¬JB÷SjCj6Wph¬WV÷red-arrows¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷GjDKpmHS¬AD÷1537016400¬ADE÷1537016400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nkana¬ER÷Kierros 33¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKA¬AE÷Nkana¬JA÷bXqSAUMU¬WU÷nkana¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷NAK¬AF÷Nakambala Leopards¬JB÷KQ8r8hGu¬WV÷nakambala-leopards¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷jqSfjimi¬AD÷1537016400¬ADE÷1537016400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Power Dynamos¬ER÷Kierros 33¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷New Monze Swallows¬JB÷p6ouCJ17¬WV÷new-monze-swallows¬AH÷0¬WM÷POW¬AE÷Power Dynamos¬JA÷2sdzDan1¬WU÷power-dynamos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬~AA÷CMbjuRvj¬AD÷1537016400¬ADE÷1537016400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zanaco¬ER÷Kierros 33¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAN¬AE÷Zanaco¬JA÷6sBf5j0b¬WU÷zanaco¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BUF¬AF÷Green Buffaloes FC¬JB÷l60a4AF4¬WV÷green-buffaloes-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷CbG3lVH3¬AD÷1537009200¬ADE÷1537009200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Forest Rangers¬ER÷Kierros 33¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Forest Rangers¬JA÷SSefIfOt¬WU÷forest-rangers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NCH¬AF÷Nchanga Rangers¬JB÷AioaHEwm¬WV÷nchanga-rangers¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Od2fvofd¬AD÷1537009200¬ADE÷1537009200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lusaka Dynamos¬ER÷Kierros 33¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUS¬AE÷Lusaka Dynamos¬JA÷29433UUA¬WU÷lusaka-dynamos¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GRE¬AF÷Green Eagles¬JB÷dW372lpH¬WV÷green-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~
1
1537515365
340
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SAMBIA: Super League¬ZEE÷QcPRi4on¬ZB÷209¬ZY÷Sambia¬ZC÷K8XGPM87¬ZD÷c¬ZE÷YHbV7s9o¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷209_QcPRi4on¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/sambia/super-league/¬ZX÷00Sambia 006Sambia0000000000179000Super League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Sambia¬~AA÷6J0NsK0l¬AD÷1540994400¬ADE÷1540994400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Buffaloes FC¬ER÷Kierros 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Green Buffaloes FC¬JA÷fwboEoqT¬WU÷green-buffaloes-fc¬WN÷NAP¬AF÷NAPSA Stars¬JB÷CIpD95ip¬WV÷napsa-stars¬AN÷n¬~AA÷KrGSvIp7¬AD÷1540994400¬ADE÷1540994400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Eagles¬ER÷Kierros 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Eagles¬JA÷EsVBU6T9¬WU÷green-eagles¬WN÷FOR¬AF÷Forest Rangers¬JB÷d6KGTQrG¬WV÷forest-rangers¬AN÷n¬~AA÷Q1tw3UWd¬AD÷1540994400¬ADE÷1540994400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kabwe¬ER÷Kierros 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAB¬AE÷Kabwe¬JA÷zN2B18aN¬WU÷kabwe¬WN÷NEW¬AF÷New Monze Swallows¬JB÷2qZ70SET¬WV÷new-monze-swallows¬AN÷n¬~AA÷0t0RtvGf¬AD÷1540994400¬ADE÷1540994400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kabwe Youth Academy¬ER÷Kierros 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAB¬AE÷Kabwe Youth Academy¬JA÷j9qH8P6j¬WU÷kabwe-youth-academy¬WN÷ZAN¬AF÷Zanaco¬JB÷SQSaX8qi¬WV÷zanaco¬AN÷n¬~AA÷CIrk0SGF¬AD÷1540994400¬ADE÷1540994400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kitwe United¬ER÷Kierros 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIT¬AE÷Kitwe United¬JA÷hE1UHTq4¬WU÷kitwe-united¬WN÷LUM¬AF÷Lumwana Radiants¬JB÷Mm6YGmaA¬WV÷lumwana-radiants¬AN÷n¬~AA÷hGdJr0or¬AD÷1540994400¬ADE÷1540994400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lusaka Dynamos¬ER÷Kierros 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUS¬AE÷Lusaka Dynamos¬JA÷0v5xG7EG¬WU÷lusaka-dynamos¬WN÷POW¬AF÷Power Dynamos¬JB÷r3fsFRTM¬WV÷power-dynamos¬AN÷n¬~AA÷4hus2ln3¬AD÷1540994400¬ADE÷1540994400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nakambala Leopards¬ER÷Kierros 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAK¬AE÷Nakambala Leopards¬JA÷4hLZenNp¬WU÷nakambala-leopards¬WN÷ZES¬AF÷Zesco Utd¬JB÷Ie9HKVao¬WV÷zesco-utd¬AN÷n¬~AA÷vXbVubV0¬AD÷1540994400¬ADE÷1540994400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nchanga Rangers¬ER÷Kierros 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NCH¬AE÷Nchanga Rangers¬JA÷6HR3WSbc¬WU÷nchanga-rangers¬WN÷BUI¬AF÷Buildcon¬JB÷0vR7VnE3¬WV÷buildcon¬AN÷n¬~AA÷YRqo1819¬AD÷1540994400¬ADE÷1540994400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Arrows¬ER÷Kierros 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Arrows¬JA÷WbDLJkFi¬WU÷red-arrows¬WN÷NKA¬AF÷Nkana¬JB÷EN2QI9Uc¬WV÷nkana¬AN÷n¬~
1
1537515365
9
Ohje: Olet tällä hetkellä Super League 2018 tulokset -sivulla jalkapallo/Sambia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Super League 2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Super League 2018 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Super League 2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Super League 2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.