Romanian Cup - Naiset 2019/2020 viimeisimmät tulokset, Romanian Cup - Naiset 2019/2020 kuluvan kauden tulokset

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos
bookmaker
Jopa 50€ vedonlyöntikrediittiä
Vain uusille asiakkaille. Minimitalletus 5€:a. Vedonlyöntikrediitit ovat käytössä talletusta vastaavalla määrällä. Minimikertoimet, vedot ja maksutapa rajoitukset ovat voimassa. Palautuksista vähennetään vedonlyöntikrediitin suuruun. Aikarajoitukset ja ehdot ovat voimassa. 18+.
bookmaker
100% vedonlyöntibonus 100€ asti
10€ riskitön mobiiliveto. Bonuksen säännöt ja ehdot. 18+

Jalkapallo Romania

Romanian Cup - Naiset
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ROMANIA: Romanian Cup - Naiset¬ZEE÷0llBSJsO¬ZB÷157¬ZY÷Romania¬ZC÷n39SWt5q¬ZD÷c¬ZE÷UJj5jpEH¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_0llBSJsO¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/romania/romanian-cup-naiset/¬ZX÷00Romania 007omania0190000000001000Romanian Cup021Naiset000¬ZCC÷0¬ZAF÷Romania¬~AA÷Qy1GEAKR¬AD÷1582977600¬ADE÷1582977600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SN Constanta N¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SNC¬AE÷SN Constanta N¬JA÷0jG18KFQ¬WU÷sn-constanta¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷KdQmnt7k-Iq0MjQ5e.png¬WN÷UNG¬AF÷Universitatea Galati N¬JB÷xC7T3vOs¬WV÷universitatea-galati¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬OB÷lKAB9yXH-KMmTZcmH.png¬~AA÷rHRCfkTe¬AD÷1582974000¬ADE÷1582974000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alba Iulia N¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Alba Iulia N¬JA÷IBKEc318¬WU÷alba-iulia¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷AZbvGK6k-YuzYXOFM.png¬WN÷HAS¬AF÷Piros Security N¬JB÷GdwIdNGE¬WV÷piros-security¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷9¬BB÷2¬BD÷7¬OB÷I9c3s7VH-KzashbhS.png¬~AA÷OC4aIhL2¬AD÷1582974000¬ADE÷1582974000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vasas Odorhei N¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAS¬AE÷Vasas Odorhei N¬JA÷t2TijLgr¬WU÷vasas-odorhei¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷dANexSlC-Sxny1j2S.png¬WN÷HEN¬AF÷Heniu Prundu Bargaului N¬JB÷KhSeku9l¬WV÷heniu-prundu-bargaului¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬OB÷zoERZJAN-WleZyqTa.png¬~AA÷U977GWkF¬AD÷1582966800¬ADE÷1582966800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carmen Bucuresti N¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carmen Bucuresti N¬JA÷MuV7nwg7¬WU÷carmen-bucuresti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷8¬BA÷2¬BC÷6¬OA÷djBh5zWH-bRmAZkiP.png¬WN÷FAI¬AF÷Fairplay Bucuresti N¬JB÷0WTBoc8D¬WV÷fairplay-bucuresti¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷2¬BD÷5¬OB÷xxytY2CN-zPbDe6lG.png¬~AA÷zm83HCz9¬AD÷1582966800¬ADE÷1582966800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Luceafarul Filiasi N¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUC¬AE÷Luceafarul Filiasi N¬JA÷EFRalaOf¬WU÷luceafarul-filiasi¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷fJCbOC6k-rP23ck94.png¬WN÷UNI¬AF÷Universitatea Alexandria N¬JB÷SIV3mJw1¬WV÷universitatea-alexandria¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬OB÷dOSMGPoe-fFQliLXA.png¬~AA÷M7QGg9r2¬AD÷1582966800¬ADE÷1582966800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Navobi Iasi N¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSN¬AE÷Navobi Iasi N¬JA÷AJxMesWK¬WU÷cs-navobi-iasi¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷IT7H8y86-tp80ZfGo.png¬WN÷VUL¬AF÷Vulpitele Galbene Roman N¬JB÷lAyQf1oR¬WV÷vulpitele-galbene-roman¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬OB÷6glDRbCN-xEA3ABqo.png¬~AA÷806BFj5L¬AD÷1582966800¬ADE÷1582966800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ol. Cluj N¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAI¬AF÷Baia Mare N¬JB÷SxIgAtoE¬WV÷ff-baia-mare¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷UFi8usne-fseGKXPE.png¬WM÷OLC¬AE÷Ol. Cluj N¬JA÷6TGc900K¬WU÷olimpia-cluj¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬OA÷Y1XdLOQq-ryBV1Aac.png¬~AA÷rmdLwyt1¬AD÷1574251200¬ADE÷1574251200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coltea Brasov N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Coltea Brasov N¬JA÷Yg76cJm3¬WU÷coltea-brasov¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷hKmoABjC-tdOwWow6.png¬WN÷VAS¬AF÷Vasas Odorhei N¬JB÷SG6Adw39¬WV÷vasas-odorhei¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷10¬BB÷7¬BD÷3¬OB÷dANexSlC-Sxny1j2S.png¬~AA÷tGmS07sc¬AD÷1574244000¬ADE÷1574244000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nicu Gane Falticeni N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Nicu Gane Falticeni N¬JA÷0jW9SblT¬WU÷nicu-gane-falticeni¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷2af6X7S0-0SFI0Cvm.png¬WN÷HEN¬AF÷Heniu Prundu Bargaului N¬JB÷IVIyOIdp¬WV÷heniu-prundu-bargaului¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬OB÷zoERZJAN-WleZyqTa.png¬~AA÷xAePxee7¬AD÷1573398000¬ADE÷1573398000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carmen Bucuresti N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carmen Bucuresti N¬JA÷675EecIF¬WU÷carmen-bucuresti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬OA÷djBh5zWH-bRmAZkiP.png¬WN÷CSS¬AF÷CSS Targoviste N¬JB÷zsAIfHXL¬WV÷css-targoviste¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷dQ9g1VTH-QLLDUo3q.png¬~AA÷8U38twdr¬AD÷1573390800¬ADE÷1573390800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷CSM Targu Mures N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YAN¬AF÷Alba Iulia N¬JB÷I9Bssb3M¬WV÷alba-iulia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬OB÷AZbvGK6k-YuzYXOFM.png¬WM÷HAS¬AE÷CSM Targu Mures N¬JA÷CWAotIIS¬WU÷csm-targu-mures¬GRA÷0¬AG÷0¬OA÷lOEWB5Pq-xrdNp4pC.png¬~AA÷zJ0tw4kj¬AD÷1573380000¬ADE÷1573380000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Activ Slobozia N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRU¬AE÷Activ Slobozia N¬JA÷KCUgWtk4¬WU÷activ-slobozia¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷W4miUwBN-vROT2xbc.png¬WN÷FAI¬AF÷Fairplay Bucuresti N¬JB÷EZTcV04A¬WV÷fairplay-bucuresti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷13¬BB÷8¬BD÷5¬OB÷xxytY2CN-zPbDe6lG.png¬~AA÷nL2CucBl¬AD÷1573376400¬ADE÷1573376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Csikszereda N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSI¬AE÷Csikszereda N¬JA÷EucDyxRq¬WU÷csikszereda¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷Sp0yValC-GSeRbyi9.png¬WN÷VUL¬AF÷Vulpitele Galbene Roman N¬JB÷rF1Hzdtj¬WV÷vulpitele-galbene-roman¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬OB÷6glDRbCN-xEA3ABqo.png¬~AA÷E9apxO4d¬AD÷1573376400¬ADE÷1573376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSM Pascani N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSM¬AE÷CSM Pascani N¬JA÷hQS1UKJG¬WU÷csm-pascani¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷Otq3u9jC-Y3GcZ5O7.png¬WN÷CSN¬AF÷Navobi Iasi N¬JB÷MaX5TvZM¬WV÷cs-navobi-iasi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬OB÷IT7H8y86-tp80ZfGo.png¬~AA÷hfByvpzp¬AD÷1573376400¬ADE÷1573376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dream Team N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAI¬AE÷Dream Team N¬JA÷EFRoY2Ki¬WU÷dream-team¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷Wtq99a86-67LRbuz5.png¬WN÷UNI¬AF÷Universitatea Alexandria N¬JB÷8xRkXMZc¬WV÷universitatea-alexandria¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷3¬OB÷dOSMGPoe-fFQliLXA.png¬~AA÷GYuub5RF¬AD÷1573376400¬ADE÷1573376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpia Gherla N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAI¬AF÷Baia Mare N¬JB÷467wrvlG¬WV÷ff-baia-mare¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷15¬BB÷9¬BD÷6¬OB÷UFi8usne-fseGKXPE.png¬WM÷OLI¬AE÷Olimpia Gherla N¬JA÷Aq8ZrKY9¬WU÷olimpia-gherla¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷z9SLwgXH-UXxeavfC.png¬~AA÷K6nWaRd3¬AD÷1573376400¬ADE÷1573376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpic Star Cluj N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpic Star Cluj N¬JA÷WYMuNxCj¬WU÷olimpic-star-cluj¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷r33884me-x2S4mit3.png¬WN÷HAS¬AF÷Piros Security N¬JB÷pxBNoMli¬WV÷piros-security¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬OB÷I9c3s7VH-KzashbhS.png¬~AA÷jkwC0bmE¬AD÷1573376400¬ADE÷1573376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Onix N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAR¬AE÷Onix N¬JA÷pGahlFAk¬WU÷atletic-onix¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷UNG¬AF÷Universitatea Galati N¬JB÷vwadmZPe¬WV÷universitatea-galati¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷9¬BB÷7¬BD÷2¬OB÷lKAB9yXH-KMmTZcmH.png¬~AA÷UuxGaI2K¬AD÷1573376400¬ADE÷1573376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zimbrul Tulcea N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SNC¬AF÷SN Constanta N¬JB÷pznrBxI2¬WV÷sn-constanta¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷11¬BB÷4¬BD÷7¬OB÷KdQmnt7k-Iq0MjQ5e.png¬WM÷ZIM¬AE÷Zimbrul Tulcea N¬JA÷ITc0ngu2¬WU÷zimbrul-tulcea¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷bXGJqYS0-6XSYzN9t.png¬~AA÷4dcHvHQf¬AD÷1573300800¬ADE÷1573300800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Banat N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POL¬AF÷Politehnica Timisoara N¬JB÷M50LZFed¬WV÷politehnica-timisoara¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷EquqZEVH-bReo5lb9.png¬WM÷BAN¬AE÷Banat N¬JA÷z9l3baYd¬WU÷banat¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷13¬BA÷8¬BC÷5¬OA÷ERXF3jhT-bHIl8SIG.png¬~AA÷GYJ9rQRS¬AD÷1573218000¬ADE÷1573218000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletic Drobeta N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOU¬AE÷Atletic Drobeta N¬JA÷n9ZaAaSp¬WU÷atletic-drobeta¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷fk3vvMme-WIxTd2QS.png¬WN÷LUC¬AF÷Luceafarul Filiasi N¬JB÷zPSsZr5o¬WV÷luceafarul-filiasi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬OB÷fJCbOC6k-rP23ck94.png¬~AA÷2VyyaoC9¬AD÷1573214400¬ADE÷1573214400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bihor N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIH¬AE÷Bihor N¬JA÷OS9Rpt4c¬WU÷united-bihor¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷FOR¬AF÷Fortuna Becicherecu Mic N¬JB÷Wh9Vq0J3¬WV÷fortuna-becicherecu-mic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬OB÷tUkKyyCN-MTSdTjkO.png¬~AA÷lpaTyFAD¬AD÷1572440400¬ADE÷1572440400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Targu Mures N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAR¬AE÷Targu Mures N¬JA÷EX8MgymS¬WU÷targu-mures¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷CbcxPgQq-b54mBOsI.png¬WN÷OLC¬AF÷Ol. Cluj N¬JB÷WCelkeeq¬WV÷olimpia-cluj¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷12¬BB÷5¬BD÷7¬OB÷Y1XdLOQq-ryBV1Aac.png¬~AA÷SCeqUytk¬AD÷1570608000¬ADE÷1570608000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coltea Brasov N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Coltea Brasov N¬JA÷bTFa3Y2m¬WU÷coltea-brasov¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬OA÷hKmoABjC-tdOwWow6.png¬WN÷TAR¬AF÷FCM Targoviste N¬JB÷6gF32hIg¬WV÷fcm-targoviste¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷IB8n00Qq-UyqjpvHu.png¬~AA÷0QgiSFA1¬AD÷1570352400¬ADE÷1570352400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunarea Giurgiu N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunarea Giurgiu N¬JA÷tC7Gaj2C¬WU÷dunarea-giurgiu¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷zcQ1dniC-Cf5EDRdb.png¬WN÷DAI¬AF÷Dream Team N¬JB÷zZ6KbAHI¬WV÷dream-team¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷10¬BB÷4¬BD÷6¬OB÷Wtq99a86-67LRbuz5.png¬~AA÷ETceRZP7¬AD÷1570348800¬ADE÷1570348800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Activ Slobozia N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRU¬AE÷Activ Slobozia N¬JA÷EP5OcUWO¬WU÷activ-slobozia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷5¬OA÷W4miUwBN-vROT2xbc.png¬WN÷PRO¬AF÷Progresul Bucuresti N¬JB÷jsk7MD9P¬WV÷progresul-bucuresti¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷lEgqF4R0-EmVuI15s.png¬~AA÷63fmTeee¬AD÷1570348800¬ADE÷1570348800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSM Pascani N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSM¬AE÷CSM Pascani N¬JA÷ppE71CXa¬WU÷csm-pascani¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬OA÷Otq3u9jC-Y3GcZ5O7.png¬WN÷MAG¬AF÷Magura Bacau N¬JB÷S83C0Wn6¬WV÷magura-bacau¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷KCCoBqne-v1BKZICD.png¬~AA÷n1vnVHQr¬AD÷1570348800¬ADE÷1570348800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Magura Cisnadie N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magura Cisnadie N¬JA÷vu3RLtJE¬WU÷magura-cisnadie¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬OA÷zLMuiHRq-nmU1CuPI.png¬WN÷CSI¬AF÷Csikszereda N¬JB÷KxHe4Ems¬WV÷csikszereda¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬OB÷Sp0yValC-GSeRbyi9.png¬~AA÷phhKZcIR¬AD÷1570348800¬ADE÷1570348800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Olimpia Gherla N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpia Gherla N¬JA÷CYAubwR7¬WU÷olimpia-gherla¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬OA÷z9SLwgXH-UXxeavfC.png¬WN÷VII¬AF÷Viitorul Reghin N¬JB÷QyaNMM38¬WV÷viitorul-reghin¬GRB÷0¬OB÷0hDBl9me-xI41VaU4.png¬~AA÷jVhGzv3L¬AD÷1570348800¬ADE÷1570348800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Politehnica Timisoara N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Politehnica Timisoara N¬JA÷G6HWaade¬WU÷politehnica-timisoara¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷5¬OA÷EquqZEVH-bReo5lb9.png¬WN÷JUV¬AF÷Juventus Timisoara N¬JB÷YsCyaJB1¬WV÷juventus-timisoara¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬OB÷4YHTL4S0-jFTuZEBO.png¬~AA÷xSlCyKmF¬AD÷1570269600¬ADE÷1570269600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Viitorul Arad N¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YAN¬AF÷Alba Iulia N¬JB÷xGIS0usk¬WV÷alba-iulia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷4¬BD÷3¬OB÷AZbvGK6k-YuzYXOFM.png¬WM÷VII¬AE÷Viitorul Arad N¬JA÷rgJO1LRr¬WU÷viitorul-arad¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬OA÷08a9DCS0-jZu8zOzS.png¬~
170
31
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Ilmoitukset on blokattu selaimessasi
Asetukset
Dark mode
mainos
mainos
Apua: Seuraa Romanian Cup - Naiset 2019/2020 viimeisimpiä tuloksia, tämän päivän tuloksia ja kaikkia nykyisen Romanian Cup - Naiset 2019/2020 kauden tuloksia. LiveTulokset.com tarjoaa kaikki Romanian Cup - Naiset 2019/2020 lopputulokset, live tulokset ja tulevat ottelut sekä tämän hetken sarjataulukot, head-to-head tilastot ja kerroinvertailun. Romanian Cup - Naiset 2019/2020 lisäksi voit seurata yli 5000 kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailman LiveTulokset.comissa.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!
mockup