Romanian Cup livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo »Romania » Romanian Cup » 2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷ROMANIA: Romanian Cup¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷Romania¬ZC÷GdU8fhu9¬ZD÷c¬ZE÷MeUs4usp¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/romania/cup/¬ZX÷00Romania 007omania0040000000179000Romanian Cup012an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Romania¬~AA÷x2LppeKL¬AD÷1537272000¬ADE÷1537272000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moreni¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOR¬AE÷Moreni¬JA÷bLyt0M3O¬WU÷flacara-moreni¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷TAR¬AF÷Chindia Targoviste¬JB÷xCzpatJU¬WV÷chindia-targoviste¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷fwWuoy5F¬AD÷1536845400¬ADE÷1536845400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Comuna Recea¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COM¬AE÷Comuna Recea¬JA÷2grX1rZB¬WU÷comuna-recea¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷UNI¬AF÷U. Cluj¬JB÷Gdny12lI¬WV÷u-cluj¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷tzSynHk9¬AD÷1536845400¬ADE÷1536845400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miercurea Ciuc¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIE¬AE÷Miercurea Ciuc¬JA÷UupP344a¬WU÷miercurea-ciuc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷AER¬AF÷Aerostar¬JB÷8WrT2OJ5¬WV÷aerostar¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷Eo7B0em5¬AD÷1536768000¬ADE÷1536768000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ripensia Timisoara¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIP¬AE÷Ripensia Timisoara¬JA÷jLHOz6zD¬WU÷ripensia-timisoara¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷POL¬AF÷Politehnica Timisoara¬JB÷4OLSZPkJ¬WV÷ss-politehnica-timisoara¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷8MTTmwLd¬AD÷1536759000¬ADE÷1536759000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Axiopolis Cernavoda¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AXI¬AE÷Axiopolis Cernavoda¬JA÷4b0pBnCP¬WU÷axiopolis-cernavoda¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BRA¬AF÷Braila¬JB÷viiC66Kt¬WV÷braila¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷nDSXncz3¬AD÷1536759000¬ADE÷1536759000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Bucovina Radauti¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUC¬AE÷Bucovina Radauti¬JA÷YDjG5QZn¬WU÷bucovina-radauti¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MIR¬AF÷Miroslava¬JB÷C4kK4pkg¬WV÷stiinta-miroslava¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷nwOms7np¬AD÷1536759000¬ADE÷1536759000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSM Slatina¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSS¬AE÷CSM Slatina¬JA÷KAQtiRKg¬WU÷csm-slatina¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ARG¬AF÷Arges Pitesti¬JB÷YDUpjoz0¬WV÷arges-pitesti¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷hx6FaF2B¬AD÷1536759000¬ADE÷1536759000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Municipal Lugoj¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CS¬AE÷Municipal Lugoj¬JA÷IR9Ab9SJ¬WU÷cs-municipal-lugoj¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ENE¬AF÷Energeticianul¬JB÷dI8EcTsQ¬WV÷acs-energeticianul¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷z1eKbZHH¬AD÷1536759000¬ADE÷1536759000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pandurii¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIO¬AF÷Mioveni¬JB÷QmRxh75m¬WV÷mioveni¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷PAN¬AE÷Pandurii¬JA÷ncSYhmjs¬WU÷pandurii¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷t0NitR1j¬AD÷1536759000¬ADE÷1536759000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Progresul Spartac¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRO¬AE÷Progresul Spartac¬JA÷GxKkk5k6¬WU÷progresul-spartac¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MET¬AF÷Metaloglobus¬JB÷fTIglP4C¬WV÷metaloglobus¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷KjMeuoHd¬AD÷1536759000¬ADE÷1536759000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slobozia¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Sportul Snagov¬JB÷2gM1n3ZO¬WV÷sportul-snagov¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷SLO¬AE÷Slobozia¬JA÷O2NcmqKI¬WU÷slobozia¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷pC271yYb¬AD÷1536759000¬ADE÷1536759000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UTA Arad¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷UTA Arad¬JA÷U5TFxS50¬WU÷uta-arad¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷POL¬AF÷Poli Timisoara¬JB÷8dSJynL6¬WV÷poli-timisoara¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷6L332HIh¬AD÷1536683400¬ADE÷1536683400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rapid Bucuresti¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid Bucuresti¬JA÷MuQ7vlyl¬WU÷rapid-bucuresti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DGB¬AF÷Daco-Getica Bucuresti¬JB÷0WOBw8jf¬WV÷daco-getica-bucuresti¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷dAzopz3O¬AD÷1536681600¬ADE÷1536681600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Turnu Magurele¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAS¬AE÷Turnu Magurele¬JA÷YLOWxy0q¬WU÷turnu-magurele¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷BAL¬AF÷Balotesti¬JB÷nPSzxeFk¬WV÷balotesti¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷z1ZlqfIU¬AD÷1536672600¬ADE÷1536672600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Alba Iulia¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Alba Iulia¬JA÷tnSvyFUe¬WU÷alba-iulia¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷IND¬AF÷Industria Galda¬JB÷KxRrzZq2¬WV÷industria-galda¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷vZutoGmI¬AD÷1536672600¬ADE÷1536672600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷CSM Focsani¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOC¬AE÷CSM Focsani¬JA÷llm0rcxM¬WU÷csm-focsani¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LIE¬AF÷Liesti¬JB÷Svn4sHiS¬WV÷sporting-liesti¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷CMAf4wlt¬AD÷1536672600¬ADE÷1536672600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Teuz Cermei¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CER¬AE÷Teuz Cermei¬JA÷dfARbIM2¬WU÷gloria-lunca-teuz-cermei¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LUC¬AF÷Luceafarul Oradea¬JB÷zo9Vcxx9¬WV÷luceafarul-oradea¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷OdEb3c3n¬AD÷1536672600¬ADE÷1536672600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tunari¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUN¬AE÷Tunari¬JA÷U78ZddiF¬WU÷tunari¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ACA¬AF÷Academica Clinceni¬JB÷vHz3uULs¬WV÷academica-clinceni¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~
1
1537858181
67
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ROMANIA: Romanian Cup¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷Romania¬ZC÷GdU8fhu9¬ZD÷c¬ZE÷MeUs4usp¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/romania/cup/¬ZX÷00Romania 007omania0040000000179000Romanian Cup012an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Romania¬~AA÷QRaQNRs1¬AD÷1537880400¬ADE÷1537880400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Voluntari¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VOL¬AE÷Voluntari¬JA÷8UJg6Ub9¬WU÷voluntari¬WN÷BOT¬AF÷Botosani¬JB÷MXNc5lEF¬WV÷botosani¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-xYhaR0z5.png?bookmaker=[5]","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AN÷y¬~AA÷KlaUMoc7¬AD÷1537882200¬ADE÷1537882200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miercurea Ciuc¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIE¬AE÷Miercurea Ciuc¬JA÷GfN148TL¬WU÷miercurea-ciuc¬WN÷ENE¬AF÷Energeticianul¬JB÷foM53SrS¬WV÷acs-energeticianul¬AN÷n¬~AA÷IZHXL5CD¬AD÷1537890300¬ADE÷1537890300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportul Snagov¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportul Snagov¬JA÷bFQQbniq¬WU÷sportul-snagov¬WN÷UNI¬AF÷U Craiova 1948 CS¬JB÷x6PUc66k¬WV÷u-craiova-cs¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-xYhaR0z5.png?bookmaker=[5]","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AN÷y¬~AA÷ngCdQK3a¬AD÷1537891200¬ADE÷1537891200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Politehnica Timisoara¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Politehnica Timisoara¬JA÷KnQ9bwc0¬WU÷ss-politehnica-timisoara¬WN÷SEP¬AF÷Sepsi¬JB÷bwPDccC6¬WV÷sepsi¬AN÷y¬~AA÷KvdGpkkE¬AD÷1537900200¬ADE÷1537900200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Braila¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Braila¬JA÷WSOYdQLe¬WU÷braila¬WN÷BUC¬AF÷Din. Bucuresti¬JB÷pWSxdpy2¬WV÷din-bucuresti¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-xYhaR0z5.png?bookmaker=[5]","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AN÷y¬~AA÷d4JqTMJt¬AD÷1537966800¬ADE÷1537966800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UTA Arad¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷UTA Arad¬JA÷ny7LKTD2¬WU÷uta-arad¬WN÷POL¬AF÷Poli Iasi¬JB÷QR5PJmT8¬WV÷poli-iasi¬AN÷y¬~AA÷0dG0PvJ5¬AD÷1537968600¬ADE÷1537968600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Academica Clinceni¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ACA¬AE÷Academica Clinceni¬JA÷GEJIdHRC¬WU÷academica-clinceni¬WN÷HER¬AF÷FC Hermannstadt¬JB÷f5IMeysJ¬WV÷fc-hermannstadt¬AN÷y¬~AA÷4UMiR0lg¬AD÷1537968600¬ADE÷1537968600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSM Slatina¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSS¬AE÷CSM Slatina¬JA÷EkN10aSm¬WU÷csm-slatina¬WN÷CAL¬AF÷Calarasi¬JB÷QPQ5aJsf¬WV÷calarasi¬AN÷y¬~AA÷QwOmStZn¬AD÷1537968600¬ADE÷1537968600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Liesti¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIE¬AE÷Liesti¬JA÷f1ATI7rF¬WU÷sporting-liesti¬WN÷MIO¬AF÷Mioveni¬JB÷WQXd1uDs¬WV÷mioveni¬AN÷y¬~AA÷fJF4ObYB¬AD÷1537968600¬ADE÷1537968600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Progresul Spartac¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNI¬AF÷U. Cluj¬JB÷MBA8JvZP¬WV÷u-cluj¬WM÷PRO¬AE÷Progresul Spartac¬JA÷8864KKJJ¬WU÷progresul-spartac¬AN÷y¬~AA÷ELV5Mx3O¬AD÷1537976700¬ADE÷1537976700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Concordia¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Concordia¬JA÷0K0rDxCg¬WU÷concordia¬WN÷CON¬AF÷FC Viitorul¬JB÷vBanCdRa¬WV÷v-constanta¬AN÷n¬~AA÷hCU9LdIU¬AD÷1537986600¬ADE÷1537986600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chindia Targoviste¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CFR¬AF÷CFR Cluj¬JB÷zwgeAzdC¬WV÷cfr-cluj¬WM÷TAR¬AE÷Chindia Targoviste¬JA÷MZliBGt6¬WU÷chindia-targoviste¬AN÷n¬~AA÷UX5Fttlt¬AD÷1538053200¬ADE÷1538053200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Luceafarul Oradea¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUC¬AE÷Luceafarul Oradea¬JA÷Uaha9fBI¬WU÷luceafarul-oradea¬WN÷AST¬AF÷Astra¬JB÷8ji38EQO¬WV÷fc-astra¬AN÷n¬~AA÷Y9E8NImI¬AD÷1538055000¬ADE÷1538055000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bucovina Radauti¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUC¬AE÷Bucovina Radauti¬JA÷ShmyFbss¬WU÷bucovina-radauti¬WN÷GAZ¬AF÷Gaz Metan¬JB÷6qnuEIdm¬WV÷gaz-metan¬AN÷n¬~AA÷ryAJu03n¬AD÷1538063100¬ADE÷1538063100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rapid Bucuresti¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid Bucuresti¬JA÷p8znXc3P¬WU÷rapid-bucuresti¬WN÷HAS¬AF÷Turnu Magurele¬JB÷nHMDSHBt¬WV÷turnu-magurele¬AN÷n¬~AA÷QaaOvKIh¬AD÷1538073000¬ADE÷1538073000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alba Iulia¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Alba Iulia¬JA÷tvMHRyRn¬WU÷alba-iulia¬WN÷FCS¬AF÷FCSB¬JB÷hEPLQetg¬WV÷fcsb¬AN÷y¬~~
1
1537858181
16
Ohje: Olet tällä hetkellä Romanian Cup tulokset -sivulla jalkapallo/Romania alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Romanian Cup livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Romanian Cup sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Romanian Cup tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Romanian Cup tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.