Romanian Cup livescore, tulokset, sarjataulukko

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos
bookmaker
Jopa 50€ vedonlyöntikrediittiä
Vain uusille asiakkaille. Minimitalletus 5€:a. Vedonlyöntikrediitit ovat käytössä talletusta vastaavalla määrällä. Minimikertoimet, vedot ja maksutapa rajoitukset ovat voimassa. Palautuksista vähennetään vedonlyöntikrediitin suuruun. Aikarajoitukset ja ehdot ovat voimassa. 18+.

Jalkapallo Romania

Romanian Cup
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ROMANIA: Romanian Cup¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷Romania¬ZC÷OSECPIt5¬ZD÷c¬ZE÷zeKm6IGT¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/romania/cup/¬ZX÷00Romania 007omania0040000000001000Romanian Cup012an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Romania¬~AA÷8bcEdeEp¬AD÷1602167400¬ADE÷1602167400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unirea Dej¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Dej¬JA÷hCHI8wQb¬WU÷unirea-dej¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷UNI¬AF÷U. Cluj¬JB÷MoMM7cu5¬WV÷u-cluj¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬~AA÷8zgdjKiB¬AD÷1602156600¬ADE÷1602156600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Filiasi¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FIL¬AE÷Filiasi¬JA÷M7TWulje¬WU÷acso-filiasi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷PAN¬AF÷Pandurii¬JB÷GUSzu851¬WV÷pandurii¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷llRI7LMo¬AD÷1602073800¬ADE÷1602073800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ulmu¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ULM¬AE÷Ulmu¬JA÷Cv7ChRZ0¬WU÷ulmu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷SLO¬AF÷Unirea Slobozia¬JB÷616Giok7¬WV÷unirea-slobozia¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷AsvigM7h¬AD÷1602070200¬ADE÷1602070200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Afumati¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFU¬AE÷Afumati¬JA÷AoyokhT8¬WU÷afumati¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CON¬AF÷Concordia¬JB÷48zklCrF¬WV÷concordia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷bPo9mIyU¬AD÷1602070200¬ADE÷1602070200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Axiopolis Cernavoda¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FCA¬AF÷Agricola Borcea¬JB÷QN40eTkr¬WV÷agricola-borcea¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷AXI¬AE÷Axiopolis Cernavoda¬JA÷8rIYa9sR¬WU÷axiopolis-cernavoda¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷2¬~AA÷G0IZ3wMA¬AD÷1602070200¬ADE÷1602070200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Baia Mare¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1602073472¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAI¬AE÷Baia Mare¬JA÷OfSofvB5¬WU÷baia-mare¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷COM¬AF÷Comuna Recea¬JB÷IHRkgbQB¬WV÷comuna-recea¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬~AA÷lYxehtNb¬AD÷1602070200¬ADE÷1602070200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Braila¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FAU¬AF÷Faurei¬JB÷CYwcnjDR¬WV÷cs-faurei¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BRA¬AE÷Braila¬JA÷raZhmWcL¬WU÷braila¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷4¬BC÷0¬~AA÷0YXzqxpo¬AD÷1602070200¬ADE÷1602070200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Ceahlaul¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1602073467¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEA¬AE÷Ceahlaul¬JA÷4E34fm5l¬WU÷ceahlaul¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬WN÷AER¬AF÷Aerostar¬JB÷Ym88g7Kf¬WV÷aerostar¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷fiHw3cyH¬AD÷1602070200¬ADE÷1602070200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Daesti¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAE¬AE÷Daesti¬JA÷d8QghIuI¬WU÷daesti¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷VED¬AF÷Vedita Colonesti¬JB÷jqucixeO¬WV÷vedita-colonesti¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷2Hzqerwt¬AD÷1602070200¬ADE÷1602070200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷FC Pucioasa¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCP¬AE÷FC Pucioasa¬JA÷jXQiTA6k¬WU÷fc-pucioasa¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BRA¬AF÷SR Brasov¬JB÷K6VeSULe¬WV÷sr-brasov¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷Uqfhi0x5¬AD÷1602070200¬ADE÷1602070200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Husi¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUS¬AE÷Husi¬JA÷EsQOsALr¬WU÷husi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MIR¬AF÷Miroslava¬JB÷84PStUzk¬WV÷stiinta-miroslava¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷CSBr2HjN¬AD÷1602070200¬ADE÷1602070200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Metalul Buzau¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOU¬AE÷Metalul Buzau¬JA÷UZw1jdAU¬WU÷metalul-buzau¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FOC¬AF÷CSM Focsani¬JB÷6eF6Butt¬WV÷csm-focsani¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷2ch0kv7H¬AD÷1602070200¬ADE÷1602070200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Simleul Silvaniei¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Simleul Silvaniei¬JA÷fLRvvSK7¬WU÷cs-sportul-simleu-silvaniei¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷Sanmartin¬JB÷MRFM2Bc8¬WV÷sanmartin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷SvQM6uxh¬AD÷1602070200¬ADE÷1602070200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Somuz Falticeni¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOM¬AE÷Somuz Falticeni¬JA÷IyAKj54D¬WU÷somuz-falticeni¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷FOR¬AF÷Foresta Suceava¬JB÷Wvb2FlsE¬WV÷foresta-suceava¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷A3FR5aib¬AD÷1602070200¬ADE÷1602070200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷U Craiova 1948¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCU¬AE÷U Craiova 1948¬JA÷84LVcMBt¬WU÷fc-u-craiova¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷RES¬AF÷CSM Resita¬JB÷xvQZdtRn¬WV÷csm-resita¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷jJAn1y6T¬AD÷1601983800¬ADE÷1601983800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alba Iulia¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Alba Iulia¬JA÷KbJAAaen¬WU÷alba-iulia¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VII¬AF÷Viitorul Selimbar¬JB÷ELIE9JAh¬WV÷viitorul-selimbar¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷2wYzmooJ¬AD÷1601983800¬ADE÷1601983800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alexandria¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALE¬AE÷Alexandria¬JA÷f1uMYWrS¬WU÷alexandria¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CSS¬AF÷CSM Slatina¬JB÷CtSmUjiq¬WV÷csm-slatina¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷MwJV4J64¬AD÷1601983800¬ADE÷1601983800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ghiroda¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GHI¬AE÷Ghiroda¬JA÷GUOwd0tg¬WU÷ghiroda¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬WN÷DUM¬AF÷Dumbravita¬JB÷AiOseKea¬WV÷acs-dumbravita¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷OnZWmRVC¬AD÷1601983800¬ADE÷1601983800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Odorheiu¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CSI¬AF÷Csikszereda M. Ciuc¬JB÷tbyIZCTL¬WV÷miercurea-ciuc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷ODO¬AE÷Odorheiu¬JA÷nyxEzgEF¬WU÷odorheiu¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷GKvmf2hn¬AD÷1601983800¬ADE÷1601983800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Popesti Leordeni¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POP¬AE÷Popesti Leordeni¬JA÷bcUaRly2¬WU÷popesti-leordeni¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PRO¬AF÷Progresul Spartac¬JB÷C0IsjYD2¬WV÷progresul-spartac¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷G0d4lbMN¬AD÷1601983800¬ADE÷1601983800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Teuz Cermei¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CER¬AE÷Teuz Cermei¬JA÷0IEQ1VCE¬WU÷gloria-lunca-teuz-cermei¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷CS¬AF÷Soimii Lipova¬JB÷fuEU0kSK¬WV÷soimii-lipova¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬~
48
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ROMANIA: Romanian Cup¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷Romania¬ZC÷OSECPIt5¬ZD÷c¬ZE÷zeKm6IGT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/romania/cup/¬ZX÷00Romania 007omania0040000000001000Romanian Cup012an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Romania¬~AA÷A7ghcZeN¬AD÷1603193400¬ADE÷1603193400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSM Slatina¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAS¬AF÷Turnu Magurele¬JB÷r3kYn9XR¬WV÷turnu-magurele¬GRB÷0¬WM÷CSS¬AE÷CSM Slatina¬JA÷4CjUmkIL¬WU÷csm-slatina¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷258Cbqhc¬AD÷1603193400¬ADE÷1603193400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Filiasi¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FCU¬AF÷U Craiova 1948¬JB÷IFzydnAr¬WV÷fc-u-craiova¬GRB÷0¬WM÷FIL¬AE÷Filiasi¬JA÷tfq90S1R¬WU÷acso-filiasi¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷lbhddgBT¬AD÷1603193400¬ADE÷1603193400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Progresul Spartac¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAP¬AF÷Rapid Bucuresti¬JB÷Eot4smek¬WV÷rapid-bucuresti¬GRB÷0¬WM÷PRO¬AE÷Progresul Spartac¬JA÷zes0rTuq¬WU÷progresul-spartac¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷Eu0qaeRA¬AD÷1603193400¬ADE÷1603193400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Soimii Lipova¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIP¬AF÷Ripensia Timisoara¬JB÷4hlIjiY2¬WV÷ripensia-timisoara¬GRB÷0¬WM÷CS¬AE÷Soimii Lipova¬JA÷Q1kEiXId¬WU÷soimii-lipova¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷6wuOiDJp¬AD÷1603193400¬ADE÷1603193400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Viitorul Selimbar¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNI¬AF÷U. Cluj¬JB÷MBqCuRP1¬WV÷u-cluj¬GRB÷0¬WM÷VII¬AE÷Viitorul Selimbar¬JA÷88u8t7Ae¬WU÷viitorul-selimbar¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷bDFpvfko¬AD÷1603279800¬ADE÷1603279800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Axiopolis Cernavoda¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FAR¬AF÷F. Constanta¬JB÷xxmw7i1n¬WV÷f-constanta¬GRB÷0¬WM÷AXI¬AE÷Axiopolis Cernavoda¬JA÷OYrZ7Xot¬WU÷axiopolis-cernavoda¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷EuvEqGRN¬AD÷1603279800¬ADE÷1603279800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Braila¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Braila¬JA÷0d5HkjWB¬WU÷braila¬GRA÷0¬WN÷GLO¬AF÷Gloria Buzau¬JB÷vm4LlAoI¬WV÷gloria-buzau¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷KI0u0yC4¬AD÷1603279800¬ADE÷1603279800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Concordia¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIO¬AF÷Mioveni¬JB÷zJ9YruFd¬WV÷mioveni¬GRB÷0¬WM÷CON¬AE÷Concordia¬JA÷dSAUqLaj¬WU÷concordia¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷OE98aPxi¬AD÷1603279800¬ADE÷1603279800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Daesti¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VTJ¬AF÷Viitorul Tg. Jiu¬JB÷nXq518nL¬WV÷viitorul-targu-jiu¬GRB÷0¬WM÷DAE¬AE÷Daesti¬JA÷8to12lXE¬WU÷daesti¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷d4TIrzsU¬AD÷1603279800¬ADE÷1603279800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ghiroda¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ASU¬AF÷ASU Poli Timisoara¬JB÷nD7TnlGU¬WV÷asu-poli-timisoara¬GRB÷0¬WM÷GHI¬AE÷Ghiroda¬JA÷8M8PmU0O¬WU÷ghiroda¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷QJ7W1csh¬AD÷1603279800¬ADE÷1603279800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Husi¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FOC¬AF÷CSM Focsani¬JB÷d6qg390B¬WV÷csm-focsani¬GRB÷0¬WM÷HUS¬AE÷Husi¬JA÷IFpk4ko5¬WU÷husi¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷8rcy1Hdb¬AD÷1603279800¬ADE÷1603279800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Metaloglobus Bucharest¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PET¬AF÷Petrolul¬JB÷25BQp1pp¬WV÷petrolul¬GRB÷0¬WM÷MET¬AE÷Metaloglobus Bucharest¬JA÷jTrc2TFH¬WU÷metaloglobus-bucharest¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷KtqSjXYj¬AD÷1603279800¬ADE÷1603279800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sanmartin¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COM¬AF÷Comuna Recea¬JB÷E5Wc3UH8¬WV÷comuna-recea¬GRB÷0¬WM÷SAN¬AE÷Sanmartin¬JA÷zFXg4A22¬WU÷sanmartin¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷nT8S2wSo¬AD÷1603279800¬ADE÷1603279800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Somuz Falticeni¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CEA¬AF÷Ceahlaul¬JB÷Akoo5VVb¬WV÷ceahlaul¬GRB÷0¬WM÷SOM¬AE÷Somuz Falticeni¬JA÷Wbns6BGh¬WU÷somuz-falticeni¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷dtNFc373¬AD÷1603279800¬ADE÷1603279800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SR Brasov¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CSI¬AF÷Csikszereda M. Ciuc¬JB÷jTYrfQve¬WV÷miercurea-ciuc¬GRB÷0¬WM÷BRA¬AE÷SR Brasov¬JA÷Cxzue6Pl¬WU÷sr-brasov¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷hWbmbFtH¬AD÷1603279800¬ADE÷1603279800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ulmu¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ULM¬AE÷Ulmu¬JA÷bFmMkBm9¬WU÷ulmu¬GRA÷0¬WN÷CAL¬AF÷Calarasi¬JB÷AkiQlV2F¬WV÷calarasi¬GRB÷0¬AN÷n¬~~
16
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Ilmoitukset on blokattu selaimessasi
Asetukset
Dark mode
mainos
mainos
Ohje: Olet tällä hetkellä Romanian Cup tulokset -sivulla jalkapallo/Romania alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Romanian Cup livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Romanian Cup sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Romanian Cup tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Romanian Cup tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!
mockup