Jalkapallo »Pohjois- ja Keski-Amerikka » CONCACAF Nations League » 2018/2019

results
1
1529617708
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷POHJOIS- JA KESKI-AMERIKKA: CONCACAF Nations League - Karsinta¬ZEE÷OCYAo2Zt¬ZB÷2¬ZY÷Pohjois- ja Keski-Amerikka¬ZC÷nsYLeXxC¬ZD÷p¬ZE÷vD4EtSRJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷2_OCYAo2Zt¬ZJ÷1¬ZL÷/jalkapallo/pohjois-ja-keski-amerikka/concacaf-nations-league/¬ZX÷00Pohjois- ja 026erikka0020000000156000CONCACAF Nat034rsinta000¬ZCC÷0¬ZAF÷Pohjois- ja Keski-Amerikka¬~AA÷tWDlaZga¬AD÷1536264000¬ADE÷1536264000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dominica¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOM¬AE÷Dominica¬JA÷hARL5hem¬WU÷dominica¬WN÷SUR¬AF÷Suriname¬JB÷AoMQ4CAg¬WV÷suriname¬AN÷n¬~AA÷lOes1ePn¬AD÷1536350400¬ADE÷1536350400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anguilla¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANG¬AE÷Anguilla¬JA÷rab3mBuJ¬WU÷anguilla¬WN÷RAN¬AF÷Ranskan Guayana¬JB÷p4xnCfIJ¬WV÷ranskan-guayana¬AN÷n¬~AA÷KMChbg95¬AD÷1536357600¬ADE÷1536357600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Antigua & Barbuda¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷Antigua & Barbuda¬JA÷lxLU3WPa¬WU÷antigua-barbuda¬WN÷SAI¬AF÷Saint Lucia¬JB÷raKY2ju6¬WV÷saint-lucia¬AN÷n¬~AA÷d8NWBCw5¬AD÷1536364800¬ADE÷1536364800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belize¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belize¬JA÷jsenIMpA¬WU÷belize¬WN÷BAH¬AF÷Bahama¬JB÷Y5piHt0G¬WV÷bahama¬AN÷n¬~AA÷GzRSsYOO¬AD÷1536433200¬ADE÷1536433200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saint Kitts ja Nevis¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saint Kitts ja Nevis¬JA÷6g3vgFBs¬WU÷saint-kitts-ja-nevis¬WN÷PUE¬AF÷Puerto Rico¬JB÷0G2rhZQm¬WV÷puerto-rico¬AN÷n¬~AA÷Gl61dXwI¬AD÷1536436800¬ADE÷1536436800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kuuba¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KUU¬AE÷Kuuba¬JA÷IHCo0lPO¬WU÷kuuba¬WN÷TUR¬AF÷Turks- ja Caicossaaret¬JB÷pO0TOX1P¬WV÷turks-ja-caicossaaret¬AN÷n¬~AA÷EqYRChOb¬AD÷1536447600¬ADE÷1536447600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guyana¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUY¬AE÷Guyana¬JA÷rHivKrGc¬WU÷guyana¬WN÷BAR¬AF÷Barbados¬JB÷CjdrJ2V3¬WV÷barbados¬AN÷n¬~AA÷OE99fB8U¬AD÷1536447600¬ADE÷1536447600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montserrat¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAL¬AF÷El Salvador¬JB÷xMu8Hkfa¬WV÷el-salvador¬WM÷MON¬AE÷Montserrat¬JA÷rat4IVvg¬WU÷montserrat¬AN÷n¬~AA÷lxyGFfvt¬AD÷1536523200¬ADE÷1536523200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bonaire¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BON¬AE÷Bonaire¬JA÷GCvCG995¬WU÷bonaire¬WN÷DOM¬AF÷Dominikaaninen tasavalta¬JB÷YmZGFTOB¬WV÷dominikaaninen-tasavalta¬AN÷n¬~AA÷6a6x2yAt¬AD÷1536523200¬ADE÷1536523200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yhdysvaltain Neitsytsaaret¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YHD¬AE÷Yhdysvaltain Neitsytsaaret¬JA÷zZfekXA6¬WU÷yhdysvaltain-neitsytsaaret¬WN÷KAN¬AF÷Kanada¬JB÷48aaliQC¬WV÷kanada¬AN÷n¬~AA÷n9Ep0Fvg¬AD÷1536530400¬ADE÷1536530400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aruba¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARU¬AE÷Aruba¬JA÷dvtjBEXP¬WU÷aruba¬WN÷BER¬AF÷Bermuda¬JB÷EJSH6Yus¬WV÷bermuda¬AN÷n¬~AA÷xb7ccDOB¬AD÷1536534000¬ADE÷1536534000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jamaika¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAM¬AE÷Jamaika¬JA÷d2Ox2AfC¬WU÷jamaika¬WN÷CAY¬AF÷Caymansaaret¬JB÷vRDs1U9I¬WV÷caymansaaret¬AN÷n¬~AA÷ABRzBWhB¬AD÷1536537600¬ADE÷1536537600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saint Vincent ja Grenadiinit¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saint Vincent ja Grenadiinit¬JA÷n9leG0FM¬WU÷saint-vincent-ja-grenadiinit¬WN÷NIC¬AF÷Nicaragua¬JB÷tWmaFKUS¬WV÷nicaragua¬AN÷n¬~AA÷zgZNDY8h¬AD÷1536618600¬ADE÷1536618600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Haiti¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SIN¬AF÷Sint Maarten¬JB÷4QhzLO0i¬WV÷sint-maarten¬WM÷HAI¬AE÷Haiti¬JA÷2LEiduOj¬WU÷haiti¬AN÷n¬~AA÷AB55eigO¬AD÷1536624000¬ADE÷1536624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Curacao¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUR¬AE÷Curacao¬JA÷nXneKiAt¬WU÷curacao¬WN÷GRE¬AF÷Grenada¬JB÷Uex0JBPn¬WV÷grenada¬AN÷n¬~AA÷SSZJEEgn¬AD÷1536696000¬ADE÷1536696000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saint Martin¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saint Martin¬JA÷CvYKEmvI¬WU÷saint-martin¬WN÷GUA¬AF÷Guadeloupe¬JB÷4zdlcL8p¬WV÷guadeloupe¬AN÷n¬~
1
1529617708
68
Ohje: Olet tällä hetkellä CONCACAF Nations League 2018/2019 tulokset -sivulla jalkapallo/Pohjois- ja Keski-Amerikka alueella. LiveTulokset.com tarjoaa CONCACAF Nations League 2018/2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, CONCACAF Nations League 2018/2019 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). CONCACAF Nations League 2018/2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). CONCACAF Nations League 2018/2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.