Irish Cup 2018/2019 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo Pohjois-Irlanti Irish Cup2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷POHJOIS-IRLANTI: Irish Cup¬ZEE÷p4VWSYDs¬ZB÷144¬ZY÷Pohjois-Irlanti¬ZC÷OrmT1ISH¬ZD÷p¬ZE÷WUREBBlh¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷144_p4VWSYDs¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/pohjois-irlanti/cup/¬ZX÷00Pohjois-Irla015rlanti0010000000186000Irish Cup 009sh Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Pohjois-Irlanti¬~AA÷nT6ZKmJK¬AD÷1541255400¬ADE÷1541255400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shankill¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shankill¬JA÷CdHVy16p¬WU÷shankill¬AG÷2¬WN÷LIS¬AF÷Lisburn¬JB÷jmGZzLLj¬WV÷lisburn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬~AA÷OfLva6d1¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brantwood¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷Newington Youth¬JB÷IZuzmREo¬WV÷newington-youth¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬WM÷BRA¬AE÷Brantwood¬JA÷dQvvnoUi¬WU÷brantwood¬AG÷2¬~AA÷vsSjAW42¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crewe¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SVO¬AF÷Sport & Leisure¬JB÷x2qWIn05¬WV÷sport-leisure¬AH÷0¬WM÷CRE¬AE÷Crewe¬JA÷bBpSJSpa¬WU÷crewe¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬~AA÷IXQf9jK8¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crumlin Star¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crumlin Star¬JA÷KQYzI6FB¬WU÷crumlin-star¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷BAN¬AF÷Bangor FC¬JB÷W0xuHQUH¬WV÷bangor-fc¬AH÷3¬~AA÷0dGa8AZE¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crumlin United¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crumlin United¬JA÷QNyqGppO¬WU÷crumlin-united¬AG÷1¬WN÷ISL¬AF÷Islandmagee¬JB÷4EzmF4aU¬WV÷islandmagee¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷EaK37UlL¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Drumaness¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRU¬AE÷Drumaness¬JA÷4l7gzlVu¬WU÷drumaness¬AG÷1¬WN÷COM¬AF÷Comber Rec¬JB÷ru6cZ7pn¬WV÷comber-rec¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷8MJ76l4R¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fivemiletown¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FIV¬AE÷Fivemiletown¬JA÷x251YRah¬WU÷fivemiletown¬AG÷1¬WN÷GOL¬AF÷Tullycarnet¬JB÷j595XoFb¬WV÷tullycarnet¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷AV5Z18Cr¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Larne Technical Old Boys¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAR¬AE÷Larne Technical Old Boys¬JA÷YTbAW5U4¬WU÷larne-technical-old-boys¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷DUN¬AF÷Dungiven¬JB÷CKcEVPqB¬WV÷dungiven¬AH÷1¬~AA÷jsNW0SRl¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lurgan Celtic¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUR¬AE÷Lurgan Celtic¬JA÷6eCHUqaH¬WU÷lurgan-celtic¬AG÷2¬WN÷POR¬AF÷Portstewart¬JB÷pnBLT3EN¬WV÷portstewart¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷UXLz0nse¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lurgan Town Boys¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUR¬AE÷Lurgan Town Boys¬JA÷SA0QSNTT¬WU÷lurgan-town-boys¬AG÷1¬WN÷DUN¬AF÷Dunloy¬JB÷4WihOsxo¬WV÷dunloy¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷xbPrbQB7¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Newtowne FC¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newtowne FC¬JA÷E1Zro5qb¬WU÷newtowne-fc¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬WN÷ROS¬AF÷Rosemount Rec¬JB÷hhYnpPb4¬WV÷rosemount-rec¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬~AA÷v33RM9l8¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Queens Univ.¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Queens Univ.¬JA÷nFXjqqEA¬WU÷queens-university¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬WN÷TOB¬AF÷Tobermore¬JB÷bkyer3TG¬WV÷tobermore¬AH÷3¬~AA÷Ig2VLT3E¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seagoe¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seagoe¬JA÷tEQasNrN¬WU÷seagoe¬AG÷1¬WN÷MAL¬AF÷Maiden City¬JB÷K4P3tsbT¬WV÷maiden-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬~AA÷QJ5wK7YQ¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shorts¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ABB¬AF÷Abbey Villa¬JB÷6ebMbODc¬WV÷abbey-villa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬WM÷SHO¬AE÷Shorts¬JA÷hhfIa4bi¬WU÷shorts¬AG÷1¬~AA÷W0r6FRtr¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. James' Swifts¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. James' Swifts¬JA÷0IcQcrT3¬WU÷st-james-swifts¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷NEW¬AF÷Newbuildings¬JB÷v9dUd2rA¬WV÷newbuildings¬AH÷0¬~AA÷Uo19Eodl¬AD÷1541251800¬ADE÷1541251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Strabane Athletic¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Strabane Athletic¬JA÷KKDReMcG¬WU÷strabane-athletic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷BAN¬AF÷Banbridge¬JB÷dpyevfSr¬WV÷banbridge¬AH÷0¬~AA÷xhEEDwPd¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ballymoney¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Ballymoney¬JA÷jqbY2nUI¬WU÷ballymoney¬AG÷1¬WN÷STR¬AF÷Strabane Athletic¬JB÷4nnGRV6J¬WV÷strabane-athletic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬~AA÷SdmXHhGr¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Banbridge¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banbridge¬JA÷8zFeOgdd¬WU÷banbridge¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷RAT¬AF÷Rathfriland¬JB÷AugvmwZd¬WV÷rathfriland-rangers¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷b72NBHg9¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bangor Amateurs¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Bangor Amateurs¬JA÷n5tjLTqm¬WU÷bangor-amateurs-fc¬AG÷0¬WN÷GOL¬AF÷Tullycarnet¬JB÷GvofKmag¬WV÷tullycarnet¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬~AA÷GrDICcv3¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bangor FC¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Bangor FC¬JA÷2X4JQkMP¬WU÷bangor-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BAN¬AF÷Banbridge Rangers¬JB÷8EsnM9Ut¬WV÷banbridge-rangers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷CA6RAy9F¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brantwood¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brantwood¬JA÷fVqbJ7Ea¬WU÷brantwood¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷LAU¬AF÷Laurelvale¬JB÷xfZ2IRT5¬WV÷laurelvale¬AH÷1¬~AA÷6X5V9eOL¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colin Valley¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colin Valley¬JA÷jcw7HoqC¬WU÷colin-valley¬AG÷3¬WN÷SHO¬AF÷Shorts¬JB÷pKxBG5bI¬WV÷shorts¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬~AA÷pO4Z8FwS¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Comber Rec¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COM¬AE÷Comber Rec¬JA÷OAyFFPDO¬WU÷comber-rec¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷LIS¬AF÷Lisburn Rangers¬JB÷O2sjv9jP¬WV÷lisburn-rangers¬AH÷1¬~AA÷lh9f4Zoq¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crewe¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRE¬AE÷Crewe¬JA÷QBTHZSbt¬WU÷crewe¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷MOY¬AF÷Moyola¬JB÷KYSLYnEn¬WV÷moyola¬AH÷1¬~AA÷Sr8b3g1k¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crumlin United¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crumlin United¬JA÷YyXPX6Th¬WU÷crumlin-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷MON¬AF÷Moneyslane¬JB÷G0MUWQra¬WV÷moneyslane-fc¬AH÷1¬~AA÷M5722DGe¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Downshire Y.M.¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOW¬AE÷Downshire Y.M.¬JA÷fiLYVpb5¬WU÷downshire-y-m¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DRU¬AF÷Drumaness¬JB÷OQPxV4DB¬WV÷drumaness¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷z9B61XV1¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dundonald¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dundonald¬JA÷2HOtUOSH¬WU÷dundonald¬AG÷0¬WN÷LAR¬AF÷Larne Technical Old Boys¬JB÷ptEoTrrO¬WV÷larne-technical-old-boys¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷xEkkQG82¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunloy¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunloy¬JA÷dGHkS2cU¬WU÷dunloy¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷ARM¬AF÷Armagh¬JB÷YygemnTu¬WV÷armagh¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷G4lgPzO8¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunmurry Rec¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DUN¬AF÷Dungiven¬JB÷U3n4oQch¬WV÷dungiven¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬WM÷DUN¬AE÷Dunmurry Rec¬JA÷CSian6rn¬WU÷dunmurry-rec¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷pvgcOfwF¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Grove¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRO¬AE÷Grove¬JA÷8fo8ppDb¬WU÷grove¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬WN÷ABB¬AF÷Abbey Villa¬JB÷2HpCq4S4¬WV÷abbey-villa¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬~AA÷OUi1NEhL¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Islandmagee¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ISL¬AE÷Islandmagee¬JA÷GKlGrOsB¬WU÷islandmagee¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷YHK¬AF÷Foundry¬JB÷bqvLsrcH¬WV÷foundry¬AH÷1¬~AA÷6gs6MY7R¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Killyleagh Youth¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRU¬AF÷Crumlin Star¬JB÷UqGiPZtj¬WV÷crumlin-star¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬WM÷KIL¬AE÷Killyleagh Youth¬JA÷z91lQFRq¬WU÷killyleagh-youth¬AG÷2¬~AA÷lxLWlfnd¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kilmore Rec¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷Kilmore Rec¬JA÷fH4P48a6¬WU÷kilmore-rec¬AG÷1¬WN÷SVO¬AF÷Sport & Leisure¬JB÷ChaU3SEC¬WV÷sport-leisure¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷MJnyHCVl¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lisburn¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIS¬AE÷Lisburn¬JA÷Orcrncl3¬WU÷lisburn¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷WEL¬AF÷Wellington Rec¬JB÷I5dnoH39¬WV÷wellington-rec¬AH÷0¬~AA÷0AouGWpe¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Lurgan Celtic¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUR¬AE÷Lurgan Celtic¬JA÷ddejpyJF¬WU÷lurgan-celtic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WN÷STP¬AF÷St. Patricks Young¬JB÷EXkeqeYL¬WV÷st-patricks-young¬~AA÷IotpFj01¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lurgan Town Boys¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUR¬AE÷Lurgan Town Boys¬JA÷hOlarFmS¬WU÷lurgan-town-boys¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷DES¬AF÷Desertmartin¬JB÷A3yRwZeq¬WV÷desertmartin¬AH÷1¬~AA÷dxulEAF7¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maiden City¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Maiden City¬JA÷MwuVxgBk¬WU÷maiden-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷TRO¬AF÷Trojans¬JB÷42UZyDQe¬WV÷trojans¬AH÷1¬~AA÷AuTVxfh8¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newbuildings¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newbuildings¬JA÷rgTwyXu2¬WU÷newbuildings¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷ARD¬AF÷Ards Rangers¬JB÷W8MLaGI2¬WV÷ards-rangers¬AH÷0¬~AA÷67MvyYMK¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Newtowne FC¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newtowne FC¬JA÷6REYdE2L¬WU÷newtowne-fc¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAL¬AF÷Ballynahinch Olympic¬JB÷0lExdYHR¬WV÷ballynahinch-olympic¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷pbLrzhxR¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Oxford Sunnyside FC¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OXF¬AE÷Oxford Sunnyside FC¬JA÷2c04ihQr¬WU÷oxford-sunnyside¬WN÷POR¬AF÷Portstewart¬JB÷r9H1jCuk¬WV÷portstewart¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬~AA÷Gt8AVBpr¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Queens Univ.¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Queens Univ.¬JA÷MaG5kWfe¬WU÷queens-university¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷KUB¬AF÷Dollingstown¬JB÷GMF9ljA1¬WV÷dollingstown¬AH÷3¬~AA÷fX6EUVal¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosemount Rec¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosemount Rec¬JA÷UPJDmAP7¬WU÷rosemount-rec¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷ANN¬AF÷Annagh¬JB÷WUcdCg28¬WV÷annagh¬AH÷1¬~AA÷xddJTkFf¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seagoe¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seagoe¬JA÷ALd0BDHE¬WU÷seagoe¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷BAL¬AF÷Ballynahinch United¬JB÷ve14AXWK¬WV÷ballynahinch-united¬AH÷3¬~AA÷ja0NS9U0¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shankill¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shankill¬JA÷Io089inR¬WU÷shankill¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷BAN¬AF÷Bangor Old Boys¬JB÷OSxy5Bfr¬WV÷bangor-old-boys¬AH÷1¬~AA÷pMaRRTq7¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. James' Swifts¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COA¬AF÷Coagh Utd¬JB÷Gzer3kPf¬WV÷coagh-utd¬AH÷2¬WM÷STL¬AE÷St. James' Swifts¬JA÷MDev4V9l¬WU÷st-james-swifts¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬~AA÷OCbVQmaD¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tobermore¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOB¬AE÷Tobermore¬JA÷fRgn29v1¬WU÷tobermore¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬WN÷ARD¬AF÷Ardstraw¬JB÷C2li1Tg7¬WV÷ardstraw¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷0UsEkXyE¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wakehurst¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAK¬AE÷Wakehurst¬JA÷jgme0m9D¬WU÷wakehurst¬AG÷2¬WN÷FIV¬AF÷Fivemiletown¬JB÷4dywPWoE¬WV÷fivemiletown¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~
1
1542807668
86
fixtures
SA÷1¬~ZA÷POHJOIS-IRLANTI: Irish Cup¬ZEE÷p4VWSYDs¬ZB÷144¬ZY÷Pohjois-Irlanti¬ZC÷OrmT1ISH¬ZD÷p¬ZE÷WUREBBlh¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷144_p4VWSYDs¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/pohjois-irlanti/cup/¬ZX÷00Pohjois-Irla015rlanti0010000000186000Irish Cup 009sh Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Pohjois-Irlanti¬~AA÷fq1Tnea5¬AD÷1543671000¬ADE÷1543671000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crewe¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRE¬AE÷Crewe¬JA÷0dE2zGGI¬WU÷crewe¬WN÷CRU¬AF÷Crumlin Star¬JB÷vmD6ZZVO¬WV÷crumlin-star¬AN÷n¬~AA÷M5XPoFEB¬AD÷1543671000¬ADE÷1543671000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dunloy¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunloy¬JA÷hj1lbJ8P¬WU÷dunloy¬WN÷LAR¬AF÷Larne Technical Old Boys¬JB÷UBhGgwHt¬WV÷larne-technical-old-boys¬AN÷n¬~AA÷0dWTpZTH¬AD÷1543671000¬ADE÷1543671000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lisburn¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIS¬AE÷Lisburn¬JA÷CzrLhcWn¬WU÷lisburn¬WN÷COM¬AF÷Comber Rec¬JB÷jRtPiHog¬WV÷comber-rec¬AN÷n¬~AA÷fJVXqgqO¬AD÷1543671000¬ADE÷1543671000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maiden City¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Maiden City¬JA÷p2eSjy1a¬WU÷maiden-city¬WN÷POR¬AF÷Portstewart¬JB÷OhfWkeG5¬WV÷portstewart¬AN÷n¬~AA÷8MZyqDbU¬AD÷1543671000¬ADE÷1543671000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Queens Univ.¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Queens Univ.¬JA÷6HqykFVB¬WU÷queens-university¬WN÷NEW¬AF÷Newington Youth¬JB÷KKmulZpI¬WV÷newington-youth¬AN÷n¬~AA÷Yq1r4dUu¬AD÷1543671000¬ADE÷1543671000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosemount Rec¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosemount Rec¬JA÷CGB8W6Fp¬WU÷rosemount-rec¬WN÷ISL¬AF÷Islandmagee¬JB÷j7ACVQUj¬WV÷islandmagee¬AN÷n¬~AA÷Cz0n3Gqn¬AD÷1543671000¬ADE÷1543671000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Strabane Athletic¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Strabane Athletic¬JA÷SOgefA7i¬WU÷strabane-athletic¬WN÷STL¬AF÷St. James' Swifts¬JB÷6FhagUMc¬WV÷st-james-swifts¬AN÷n¬~AA÷tA4j2zah¬AD÷1543671000¬ADE÷1543671000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tullycarnet¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Tullycarnet¬JA÷0xh3hlx4¬WU÷tullycarnet¬WN÷ABB¬AF÷Abbey Villa¬JB÷CCe7i8iA¬WV÷abbey-villa¬AN÷n¬~
1
1542807668
8
Ohje: Olet tällä hetkellä Irish Cup 2018/2019 tulokset -sivulla jalkapallo/Pohjois-Irlanti alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Irish Cup 2018/2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Irish Cup 2018/2019 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Irish Cup 2018/2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Irish Cup 2018/2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.