Irish Cup 2018/2019 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo »Pohjois-Irlanti » Irish Cup » 2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷POHJOIS-IRLANTI: Irish Cup¬ZEE÷p4VWSYDs¬ZB÷144¬ZY÷Pohjois-Irlanti¬ZC÷OrmT1ISH¬ZD÷p¬ZE÷WUREBBlh¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷144_p4VWSYDs¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/pohjois-irlanti/cup/¬ZX÷00Pohjois-Irla015rlanti0010000000179000Irish Cup 009sh Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Pohjois-Irlanti¬~AA÷v3ZytRz3¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ardstraw¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARD¬AE÷Ardstraw¬JA÷YqVVToVQ¬WU÷ardstraw¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬WN÷DRO¬AF÷Dromore Amateurs¬JB÷jPHcP5wr¬WV÷dromore-amateurs¬AH÷0¬~AA÷8xvtuoj9¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ballymacash¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIL¬AF÷Kilmore Rec¬JB÷niB6Nq8f¬WV÷kilmore-rec¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬WM÷BAL¬AE÷Ballymacash¬JA÷4SL1OPhl¬WU÷ballymacash¬AG÷1¬~AA÷nTxpv55F¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ballynahinch United¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Ballynahinch United¬JA÷QsAAM3N0¬WU÷ballynahinch-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷GRO¬AF÷Groomsport¬JB÷Y79ELNx7¬WV÷groomsport¬AH÷2¬~AA÷rBxLdAHB¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Banbridge Rangers¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banbridge Rangers¬JA÷b32aNw9m¬WU÷banbridge-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷SIR¬AF÷Sirocco¬JB÷Gvc4McOg¬WV÷sirocco¬AH÷0¬~AA÷UiSlwPKL¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bangor Amateurs¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Bangor Amateurs¬JA÷Cb8IKshD¬WU÷bangor-amateurs-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle¬JB÷E3n1qRUD¬WV÷newcastle¬AH÷2¬~AA÷reWhxqzS¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Broomhedge¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAL¬AF÷Ballynahinch Olympic¬JB÷K2EYQIEn¬WV÷ballynahinch-olympic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷12¬WM÷BRO¬AE÷Broomhedge¬JA÷QuFURbat¬WU÷broomhedge¬AG÷1¬~AA÷0zJKX2rq¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Comber Rec¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COM¬AE÷Comber Rec¬JA÷bgDxQxUh¬WU÷comber-rec¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬WN÷IMM¬AF÷Immaculata¬JB÷GU7sPdqa¬WV÷immaculata¬AH÷0¬~AA÷vRHOWMck¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cookstown Youth¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COO¬AE÷Cookstown Youth¬JA÷fL6oOGb5¬WU÷cookstown-youth¬AG÷1¬WN÷ISL¬AF÷Islandmagee¬JB÷lr6kNzEB¬WV÷islandmagee¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬~AA÷0nmGcj25¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crumlin United¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crumlin United¬JA÷2XGTSaoQ¬WU÷crumlin-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷BAN¬AF÷Bangor Swifts¬JB÷KC3eOJgs¬WV÷bangor-swifts¬AH÷1¬~AA÷UmW40hIn¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Desertmartin¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DES¬AE÷Desertmartin¬JA÷Y1SQ8vff¬WU÷desertmartin¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬WN÷BAL¬AF÷Ballynure Old Boys¬JB÷GQHV7b90¬WV÷ballynure-old-boys¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬~AA÷YaTJjrkL¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dungiven¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IVE¬AF÷Iveagh Utd¬JB÷nk0TYXCN¬WV÷iveagh-utd¬AH÷2¬WM÷DUN¬AE÷Dungiven¬JA÷tCaXXiST¬WU÷dungiven¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬~AA÷6mlLVtDe¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunloy¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunloy¬JA÷nTOhMfTH¬WU÷dunloy¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷HAN¬AF÷Hanover¬JB÷UiEcLErO¬WV÷hanover¬AH÷0¬~AA÷pvmPU0S1¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunmurry Y.M.¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunmurry Y.M.¬JA÷8rD1KYcU¬WU÷dunmurry-y-m¬AG÷4¬WN÷RAT¬AF÷Rathfriland¬JB÷KGg7uITu¬WV÷rathfriland-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬~AA÷21UCbWna¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fivemiletown¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLO¬AF÷Bloomfield¬JB÷4nbQTuWJ¬WV÷bloomfield¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷FIV¬AE÷Fivemiletown¬JA÷2sKs5dgJ¬WU÷fivemiletown¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷4¬~AA÷0CzYt7Ld¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Foundry¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YHK¬AE÷Foundry¬JA÷xIyNV70E¬WU÷foundry¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷AQU¬AF÷Aquinas¬JB÷fgWRURFK¬WV÷aquinas¬AH÷3¬~AA÷bsy7gp52¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glebe¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLE¬AE÷Glebe¬JA÷b7hBvxqn¬WU÷glebe¬AG÷1¬WN÷BAN¬AF÷Bangor FC¬JB÷tWsGwdbh¬WV÷bangor-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷CpuBh4K8¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grove¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRO¬AE÷Grove¬JA÷fZoKxGDb¬WU÷grove¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷CHI¬AF÷Chimney¬JB÷ldoOyzT4¬WV÷chimney¬AH÷2¬~AA÷f9UFiOZE¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Holywood¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOL¬AE÷Holywood¬JA÷SnpSzfrB¬WU÷holywood¬AG÷1¬WN÷NEW¬AF÷Newbuildings¬JB÷8b1PZDcH¬WV÷newbuildings¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷2ZXNk24R¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Killyleagh Youth¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷Killyleagh Youth¬JA÷IXjaTBzo¬WU÷killyleagh-youth¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷MAR¬AF÷Markethill¬JB÷KxVsheDo¬WV÷markethill¬AH÷3¬~AA÷4rKkoMCr¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lisburn Rangers¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIS¬AE÷Lisburn Rangers¬JA÷bTToiFSi¬WU÷lisburn-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷DRO¬AF÷Dromara¬JB÷S2YkjZsb¬WV÷dromara¬AH÷1¬~AA÷n79fptSl¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lower Maze¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOW¬AE÷Lower Maze¬JA÷6gXgkgc4¬WU÷lower-maze¬AG÷2¬WN÷TRO¬AF÷Trojans¬JB÷lIMblDCA¬WV÷trojans¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷bsDbq0se¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Malachians¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Malachians¬JA÷0hQ2mXRG¬WU÷malachians¬AG÷2¬WN÷MAL¬AF÷Maiden City¬JB÷fFP6nisN¬WV÷maiden-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷9¬~AA÷h4C2rKd1¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mossley AFC¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DUN¬AF÷Dunmurry Rec¬JB÷Ea6wsV4p¬WV÷dunmurry-rec¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬WM÷MOS¬AE÷Mossley AFC¬JA÷Y5OAoBdT¬WU÷mossley-afc¬AG÷3¬~AA÷WfB6svC7¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newtowne FC¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newtowne FC¬JA÷hj5stkKj¬WU÷newtowne-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬WN÷18T¬AF÷18th Newtownabbey Old Boys¬JB÷6ggP4Ydi¬WV÷18th-newtownabbey-old-boys¬AH÷3¬~AA÷8Cfk6Nl8¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Orangefield¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Orangefield¬JA÷KdcT3hCc¬WU÷orangefield-old-boys¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬WN÷BRA¬AF÷Brantwood¬JB÷2LnY2CR3¬WV÷brantwood¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷2¬~AA÷vaHMmFYt¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oxford Stars¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OXF¬AE÷Oxford Stars¬JA÷Ewaq0ABM¬WU÷oxford-stars¬AG÷0¬WN÷WAK¬AF÷Wakehurst¬JB÷d2llaUQS¬WV÷wakehurst¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬~AA÷n3gg5s4E¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oxford Sunnyside FC¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRY¬AF÷Bryansburn¬JB÷zm0u1jdG¬WV÷bryansburn¬AH÷3¬WM÷OXF¬AE÷Oxford Sunnyside FC¬JA÷tCox2WtA¬WU÷oxford-sunnyside¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬~AA÷8vV8aCXh¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosario Youth¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario Youth¬JA÷fHGZ6IO6¬WU÷rosario-youth¬AG÷1¬WN÷BAL¬AF÷Ballymoney¬JB÷OjLw6xvD¬WV÷ballymoney¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷h2LQnZmm¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saintfield¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saintfield¬JA÷YNuGflZq¬WU÷saintfield¬AG÷1¬WN÷LAU¬AF÷Laurelvale¬JB÷SpuKg8lj¬WV÷laurelvale¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷zRAVog3g¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seapatrick¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seapatrick¬JA÷6yvOhS3d¬WU÷seapatrick¬AG÷1¬WN÷COA¬AF÷Coagh Utd¬JB÷rgN6HBtc¬WV÷coagh-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬~AA÷EH9ZpDIa¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Silverwood¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALI¬AE÷Silverwood¬JA÷MqMAGVe3¬WU÷silverwood¬AG÷1¬WN÷SHO¬AF÷Shorts¬JB÷G6LEFkB9¬WV÷shorts¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷8¬~AA÷Ms9wpXX5¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. James' Swifts¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. James' Swifts¬JA÷StPIE9QF¬WU÷st-james-swifts¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷SOF¬AF÷Sofia Farmer¬JB÷8vwmcser¬WV÷sofia-farmer¬AH÷1¬~AA÷0Y7sqimC¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Luke's¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St Luke's¬JA÷nVyid1Al¬WU÷st-luke-s¬AG÷0¬WN÷LAR¬AF÷Larne Technical Old Boys¬JB÷G4teeLPf¬WV÷larne-technical-old-boys¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷rccnrB2I¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Strabane Athletic¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Strabane Athletic¬JA÷feuafuu1¬WU÷strabane-athletic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷DER¬AF÷Derriaghy¬JB÷xKU3gaf7¬WV÷derriaghy¬AH÷1¬~AA÷d01jsVHO¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Suffolk¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUF¬AE÷Suffolk¬JA÷jNY7hJ9D¬WU÷suffolk¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬WN÷COL¬AF÷Colin Valley¬JB÷4QMkH2nE¬WV÷colin-valley¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬~AA÷A3kY5EfP¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tullycarnet¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Tullycarnet¬JA÷rHLgGM1K¬WU÷tullycarnet¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷GOL¬AF÷Tullyvallen¬JB÷OSxiFtHQ¬WV÷tullyvallen¬AH÷3¬~AA÷CCy01Y2t¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Woodvale¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOO¬AE÷Woodvale¬JA÷QyPIA0Ps¬WU÷woodvale¬AG÷2¬WN÷STP¬AF÷St. Patricks Young¬JB÷KbOM9Kvl¬WV÷st-patricks-young¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷dvAiYEHd¬AD÷1533996000¬ADE÷1533996000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Valley Rangers¬ER÷1/256 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Valley Rangers¬JA÷pOly8487¬WU÷valley-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷TAN¬AF÷Tandragee¬JB÷bRxJWmo8¬WV÷tandragee¬AH÷2¬~
1
1537675813
38
fixtures
SA÷1¬~ZA÷POHJOIS-IRLANTI: Irish Cup¬ZEE÷p4VWSYDs¬ZB÷144¬ZY÷Pohjois-Irlanti¬ZC÷OrmT1ISH¬ZD÷p¬ZE÷WUREBBlh¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷144_p4VWSYDs¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/pohjois-irlanti/cup/¬ZX÷00Pohjois-Irla015rlanti0010000000179000Irish Cup 009sh Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Pohjois-Irlanti¬~AA÷OrXZyE7E¬AD÷1538160300¬ADE÷1538160300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newington Rangers¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newington Rangers¬JA÷AaLPbzY8¬WU÷newington-rangers¬WN÷VAL¬AF÷Valley Rangers¬JB÷hOAUcfmF¬WV÷valley-rangers¬AN÷n¬~AA÷xhEEDwPd¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ballymoney¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Ballymoney¬JA÷jqbY2nUI¬WU÷ballymoney¬WN÷STR¬AF÷Strabane Athletic¬JB÷4nnGRV6J¬WV÷strabane-athletic¬AN÷n¬~AA÷SdmXHhGr¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Banbridge¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banbridge¬JA÷8zFeOgdd¬WU÷banbridge¬WN÷RAT¬AF÷Rathfriland¬JB÷AugvmwZd¬WV÷rathfriland-rangers¬AN÷n¬~AA÷b72NBHg9¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bangor Amateurs¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Bangor Amateurs¬JA÷n5tjLTqm¬WU÷bangor-amateurs-fc¬WN÷GOL¬AF÷Tullycarnet¬JB÷GvofKmag¬WV÷tullycarnet¬AN÷n¬~AA÷GrDICcv3¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bangor FC¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Bangor FC¬JA÷2X4JQkMP¬WU÷bangor-fc¬WN÷BAN¬AF÷Banbridge Rangers¬JB÷8EsnM9Ut¬WV÷banbridge-rangers¬AN÷n¬~AA÷CA6RAy9F¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brantwood¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brantwood¬JA÷fVqbJ7Ea¬WU÷brantwood¬WN÷LAU¬AF÷Laurelvale¬JB÷xfZ2IRT5¬WV÷laurelvale¬AN÷n¬~AA÷6X5V9eOL¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colin Valley¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHO¬AF÷Shorts¬JB÷pKxBG5bI¬WV÷shorts¬WM÷COL¬AE÷Colin Valley¬JA÷jcw7HoqC¬WU÷colin-valley¬AN÷n¬~AA÷pO4Z8FwS¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Comber Rec¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COM¬AE÷Comber Rec¬JA÷OAyFFPDO¬WU÷comber-rec¬WN÷LIS¬AF÷Lisburn Rangers¬JB÷O2sjv9jP¬WV÷lisburn-rangers¬AN÷n¬~AA÷lh9f4Zoq¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crewe¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRE¬AE÷Crewe¬JA÷QBTHZSbt¬WU÷crewe¬WN÷MOY¬AF÷Moyola¬JB÷KYSLYnEn¬WV÷moyola¬AN÷n¬~AA÷Sr8b3g1k¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crumlin United¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Moneyslane¬JB÷G0MUWQra¬WV÷moneyslane-fc¬WM÷CRU¬AE÷Crumlin United¬JA÷YyXPX6Th¬WU÷crumlin-united¬AN÷n¬~AA÷M5722DGe¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Downshire Y.M.¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOW¬AE÷Downshire Y.M.¬JA÷fiLYVpb5¬WU÷downshire-y-m¬WN÷DRU¬AF÷Drumaness¬JB÷OQPxV4DB¬WV÷drumaness¬AN÷n¬~AA÷z9B61XV1¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dundonald¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dundonald¬JA÷2HOtUOSH¬WU÷dundonald¬WN÷LAR¬AF÷Larne Technical Old Boys¬JB÷ptEoTrrO¬WV÷larne-technical-old-boys¬AN÷n¬~AA÷xEkkQG82¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dunloy¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunloy¬JA÷dGHkS2cU¬WU÷dunloy¬WN÷ARM¬AF÷Armagh¬JB÷YygemnTu¬WV÷armagh¬AN÷n¬~AA÷G4lgPzO8¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dunmurry Rec¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunmurry Rec¬JA÷CSian6rn¬WU÷dunmurry-rec¬WN÷DUN¬AF÷Dungiven¬JB÷U3n4oQch¬WV÷dungiven¬AN÷n¬~AA÷pvgcOfwF¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grove¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRO¬AE÷Grove¬JA÷8fo8ppDb¬WU÷grove¬WN÷ABB¬AF÷Abbey Villa¬JB÷2HpCq4S4¬WV÷abbey-villa¬AN÷n¬~AA÷OUi1NEhL¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Islandmagee¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ISL¬AE÷Islandmagee¬JA÷GKlGrOsB¬WU÷islandmagee¬WN÷YHK¬AF÷Foundry¬JB÷bqvLsrcH¬WV÷foundry¬AN÷n¬~AA÷6gs6MY7R¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Killyleagh Youth¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷Killyleagh Youth¬JA÷z91lQFRq¬WU÷killyleagh-youth¬WN÷CRU¬AF÷Crumlin Star¬JB÷UqGiPZtj¬WV÷crumlin-star¬AN÷n¬~AA÷lxLWlfnd¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kilmore Rec¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷Kilmore Rec¬JA÷fH4P48a6¬WU÷kilmore-rec¬WN÷SVO¬AF÷Sport & Leisure¬JB÷ChaU3SEC¬WV÷sport-leisure¬AN÷n¬~AA÷MJnyHCVl¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lisburn¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIS¬AE÷Lisburn¬JA÷Orcrncl3¬WU÷lisburn¬WN÷WEL¬AF÷Wellington Rec¬JB÷I5dnoH39¬WV÷wellington-rec¬AN÷n¬~AA÷0AouGWpe¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lurgan Celtic¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUR¬AE÷Lurgan Celtic¬JA÷ddejpyJF¬WU÷lurgan-celtic¬WN÷STP¬AF÷St. Patricks Young¬JB÷EXkeqeYL¬WV÷st-patricks-young¬AN÷n¬~AA÷IotpFj01¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lurgan Town Boys¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUR¬AE÷Lurgan Town Boys¬JA÷hOlarFmS¬WU÷lurgan-town-boys¬WN÷DES¬AF÷Desertmartin¬JB÷A3yRwZeq¬WV÷desertmartin¬AN÷n¬~AA÷dxulEAF7¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maiden City¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Maiden City¬JA÷MwuVxgBk¬WU÷maiden-city¬WN÷TRO¬AF÷Trojans¬JB÷42UZyDQe¬WV÷trojans¬AN÷n¬~AA÷AuTVxfh8¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newbuildings¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARD¬AF÷Ards Rangers¬JB÷W8MLaGI2¬WV÷ards-rangers¬WM÷NEW¬AE÷Newbuildings¬JA÷rgTwyXu2¬WU÷newbuildings¬AN÷n¬~AA÷67MvyYMK¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newtowne FC¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newtowne FC¬JA÷6REYdE2L¬WU÷newtowne-fc¬WN÷BAL¬AF÷Ballynahinch Olympic¬JB÷0lExdYHR¬WV÷ballynahinch-olympic¬AN÷n¬~AA÷pbLrzhxR¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oxford Sunnyside FC¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portstewart¬JB÷r9H1jCuk¬WV÷portstewart¬WM÷OXF¬AE÷Oxford Sunnyside FC¬JA÷2c04ihQr¬WU÷oxford-sunnyside¬AN÷n¬~AA÷Gt8AVBpr¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Queens Univ.¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Queens Univ.¬JA÷MaG5kWfe¬WU÷queens-university¬WN÷KUB¬AF÷Dollingstown¬JB÷GMF9ljA1¬WV÷dollingstown¬AN÷n¬~AA÷fX6EUVal¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosemount Rec¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosemount Rec¬JA÷UPJDmAP7¬WU÷rosemount-rec¬WN÷ANN¬AF÷Annagh¬JB÷WUcdCg28¬WV÷annagh¬AN÷n¬~AA÷xddJTkFf¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seagoe¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seagoe¬JA÷ALd0BDHE¬WU÷seagoe¬WN÷BAL¬AF÷Ballynahinch United¬JB÷ve14AXWK¬WV÷ballynahinch-united¬AN÷n¬~AA÷ja0NS9U0¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shankill¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shankill¬JA÷Io089inR¬WU÷shankill¬WN÷BAN¬AF÷Bangor Old Boys¬JB÷OSxy5Bfr¬WV÷bangor-old-boys¬AN÷n¬~AA÷pMaRRTq7¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. James' Swifts¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. James' Swifts¬JA÷MDev4V9l¬WU÷st-james-swifts¬WN÷COA¬AF÷Coagh Utd¬JB÷Gzer3kPf¬WV÷coagh-utd¬AN÷n¬~AA÷OCbVQmaD¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tobermore¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOB¬AE÷Tobermore¬JA÷fRgn29v1¬WU÷tobermore¬WN÷ARD¬AF÷Ardstraw¬JB÷C2li1Tg7¬WV÷ardstraw¬AN÷n¬~AA÷0UsEkXyE¬AD÷1538224200¬ADE÷1538224200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wakehurst¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAK¬AE÷Wakehurst¬JA÷jgme0m9D¬WU÷wakehurst¬WN÷FIV¬AF÷Fivemiletown¬JB÷4dywPWoE¬WV÷fivemiletown¬AN÷n¬~
1
1537675813
32
Ohje: Olet tällä hetkellä Irish Cup 2018/2019 tulokset -sivulla jalkapallo/Pohjois-Irlanti alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Irish Cup 2018/2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Irish Cup 2018/2019 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Irish Cup 2018/2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Irish Cup 2018/2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.