Copa Peru 2018 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo Peru Copa Peru2018

results
SA÷1¬~ZA÷PERU: Copa Peru¬ZEE÷C8tKFA7a¬ZB÷152¬ZY÷Peru¬ZC÷p2aefG2K¬ZD÷c¬ZE÷xjRqQOmL¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷152_C8tKFA7a¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/peru/copa-peru/¬ZX÷00Peru 004......0020000000186000Copa Peru 009a Peru000¬ZCC÷0¬ZAF÷Peru¬~AA÷C0PI210d¬AD÷1541968200¬ADE÷1541968200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Las Palmas¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAS¬AE÷Las Palmas¬JA÷23ww4skg¬WU÷las-palmas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Ascension¬JB÷UP9Z214a¬WV÷deportivo-ascension¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷Q3D0Rpwc¬AD÷1541966400¬ADE÷1541966400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alianza Huanuco¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALI¬AE÷Alianza Huanuco¬JA÷8G8w2LJ5¬WU÷alianza-huanuco¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Torino¬JB÷2w8s1uZB¬WV÷atletico-torino¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷K269PO79¬AD÷1541966400¬ADE÷1541966400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santos FC¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santos FC¬JA÷xd0fbwJU¬WU÷santos-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SOC¬AF÷Social Venus de Huacho¬JB÷lUt0JMlt¬WV÷social-venus-de-huacho¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷xvH4Q4h3¬AD÷1541955600¬ADE÷1541955600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Credicoop San Cristobal¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Credicoop San Cristobal¬JA÷GtCo0alI¬WU÷credicoop-san-cristobal¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MOL¬AF÷Molinos El Pirata¬JB÷b51jaJ3O¬WV÷molinos-el-pirata¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷zBpp89nN¬AD÷1541363400¬ADE÷1541363400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Ascension¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Ascension¬JA÷hvs2Zmor¬WU÷deportivo-ascension¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷CRE¬AF÷Credicoop San Roman¬JB÷6so6Y70l¬WV÷credicoop-san-roman¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 1-1.¬~AA÷tlot9kXG¬AD÷1541363400¬ADE÷1541363400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Retamoso¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FC¬AE÷FC Retamoso¬JA÷865VvANK¬WU÷fc-retamoso¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SOC¬AF÷Social Venus de Huacho¬JB÷nc4ZwUxR¬WV÷social-venus-de-huacho¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-1.¬~AA÷b5kLDDIo¬AD÷1541363400¬ADE÷1541363400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport Marino¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Sport Marino¬JA÷MySlSWwF¬WU÷sport-marino¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Torino¬JB÷YBVhRjgL¬WV÷atletico-torino¬BZ÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-3.¬~AA÷xdlPCXXi¬AD÷1541361600¬ADE÷1541361600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alfonso Ugarte¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALI¬AF÷Alianza Huanuco¬JB÷UsHOLUGr¬WV÷alianza-huanuco¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷ALF¬AE÷Alfonso Ugarte¬JA÷SYUdQA8R¬WU÷alfonso-ugarte¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-2.¬~AA÷pMiXAB24¬AD÷1541361600¬ADE÷1541361600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huracan¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬JA÷KW9yJS01¬WU÷huracan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LAS¬AF÷Las Palmas¬JB÷YZDuInG7¬WV÷las-palmas¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-3.¬~AA÷d0BxkUuo¬AD÷1541350800¬ADE÷1541350800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Credicoop San Cristobal¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Credicoop San Cristobal¬JA÷0MwtUh92¬WU÷credicoop-san-cristobal¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Garcilaso¬JB÷vDxpTCO8¬WV÷deportivo-garcilaso¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 1-2.¬~AA÷SpsxAVHA¬AD÷1541350800¬ADE÷1541350800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Molinos El Pirata¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEF¬AF÷Defensor Laure Sur¬JB÷EVjSuj8E¬WV÷defensor-laure-sur¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷MOL¬AE÷Molinos El Pirata¬JA÷zuhOtWh8¬WU÷molinos-el-pirata¬AS÷0¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 2-2.¬~AA÷6VhTBimb¬AD÷1541276100¬ADE÷1541276100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Alfonso Ugarte¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Alfonso Ugarte¬JA÷nJBTKlWl¬WU÷union-alfonso-ugarte¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷Santos FC¬JB÷Q9AXJ8oe¬WV÷santos-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 1-3.¬~AA÷niq96dBI¬AD÷1541102400¬ADE÷1541102400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Credicoop San Roman¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRE¬AE÷Credicoop San Roman¬JA÷YFof6kHe¬WU÷credicoop-san-roman¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Ascension¬JB÷C6pb59W1¬WV÷deportivo-ascension¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~
1
1542265221
20
fixtures
SA÷1¬~ZA÷PERU: Copa Peru¬ZEE÷C8tKFA7a¬ZB÷152¬ZY÷Peru¬ZC÷p2aefG2K¬ZD÷c¬ZE÷xjRqQOmL¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷152_C8tKFA7a¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/peru/copa-peru/¬ZX÷00Peru 004......0020000000186000Copa Peru 009a Peru000¬ZCC÷0¬ZAF÷Peru¬~AA÷SS9HN2xM¬AD÷1542574800¬ADE÷1542574800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atletico Torino¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Torino¬JA÷MJYCGKYb¬WU÷atletico-torino¬WN÷ALI¬AF÷Alianza Huanuco¬JB÷GtYGFvl5¬WV÷alianza-huanuco¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 1-2.¬AN÷n¬~AA÷bg5DOrNF¬AD÷1542574800¬ADE÷1542574800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Ascension¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Ascension¬JA÷SKu4It4n¬WU÷deportivo-ascension¬WN÷LAS¬AF÷Las Palmas¬JB÷AqV8H0Jh¬WV÷las-palmas¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 2-3.¬AN÷n¬~AA÷6J8LMMiS¬AD÷1542574800¬ADE÷1542574800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Molinos El Pirata¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOL¬AE÷Molinos El Pirata¬JA÷fXWKEb3B¬WU÷molinos-el-pirata¬WN÷GAL¬AF÷Credicoop San Cristobal¬JB÷C8RPDIIH¬WV÷credicoop-san-cristobal¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-3.¬AN÷n¬~AA÷C0olIt0q¬AD÷1542574800¬ADE÷1542574800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Social Venus de Huacho¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOC¬AE÷Social Venus de Huacho¬JA÷jaQTCxYN¬WU÷social-venus-de-huacho¬WN÷SAN¬AF÷Santos FC¬JB÷pMPXBdmU¬WV÷santos-fc¬AM÷Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-1.¬AN÷n¬~
1
1542265221
4
Ohje: Olet tällä hetkellä Copa Peru 2018 tulokset -sivulla jalkapallo/Peru alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Copa Peru 2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Copa Peru 2018 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Copa Peru 2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Copa Peru 2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.