Aiteo Cup 2019 viimeisimmät tulokset, Aiteo Cup 2019 kuluvan kauden tulokset

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos
bookmaker
Jopa 50€ vedonlyöntikrediittiä
Vain uusille asiakkaille. Minimitalletus 5€:a. Vedonlyöntikrediitit ovat käytössä talletusta vastaavalla määrällä. Minimikertoimet, vedot ja maksutapa rajoitukset ovat voimassa. Palautuksista vähennetään vedonlyöntikrediitin suuruun. Aikarajoitukset ja ehdot ovat voimassa. 18+.

Jalkapallo Nigeria

Aiteo Cup
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷NIGERIA: Aiteo Cup¬ZEE÷AoWj7MNJ¬ZB÷143¬ZY÷Nigeria¬ZC÷hfwZlZGG¬ZD÷c¬ZE÷CdwA4pus¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷143_AoWj7MNJ¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/nigeria/aiteo-cup/¬ZX÷00Nigeria 007igeria0030000000001000Aiteo Cup 009eo Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Nigeria¬~AA÷bD18X7xj¬AD÷1564326000¬ADE÷1564326000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Niger¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1564005610¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIG¬AE÷Niger¬JA÷02FI5P3d¬WU÷niger¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAN¬AF÷Kano¬JB÷27g1U8tc¬WV÷kano¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷SYjRlAwA¬AD÷1562248800¬ADE÷1562248800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Calabar Rovers¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Calabar Rovers¬JA÷OzeWtWiJ¬WU÷calabar-rovers¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬WN÷KAN¬AF÷Kano¬JB÷OEcvkTqt¬WV÷kano¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬~AA÷EVnNkjO3¬AD÷1562248800¬ADE÷1562248800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rivers United¬ER÷Välierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562255677¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOL¬AE÷Rivers United¬JA÷IwhOrhN6¬WU÷rivers-united¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NIG¬AF÷Niger¬JB÷C0iSsCxD¬WV÷niger¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷KSsHDyJG¬AD÷1561730400¬ADE÷1561730400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bendel¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEN¬AE÷Bendel¬JA÷WbBJ603m¬WU÷bendel¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WIL¬AF÷Calabar Rovers¬JB÷QLAN5KIg¬WV÷calabar-rovers¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷EksLCeYM¬AD÷1561730400¬ADE÷1561730400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kano¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1561737716¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kano¬JA÷4C9R4vYa¬WU÷kano¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷AKL¬AF÷Aklosendi¬JB÷pOQO3bm6¬WV÷aklosendi-int-l-fc¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷QTl8Fcl4¬AD÷1561730400¬ADE÷1561730400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Lobi Stars¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1561739363¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOB¬AE÷Lobi Stars¬JA÷p8x1lJmJ¬WU÷lobi-stars¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DOL¬AF÷Rivers United¬JB÷YNVrD2QJ¬WV÷rivers-united¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷8hvDEH3A¬AD÷1561730400¬ADE÷1561730400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Niger¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1561739071¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIG¬AE÷Niger¬JA÷CEUnCMuQ¬WU÷niger¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SMA¬AF÷Smart City¬JB÷Ie7F7tls¬WV÷smart-city¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷82ktxdHq¬AD÷1561388400¬ADE÷1561388400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷EFCC¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1561395611¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EFC¬AE÷EFCC¬JA÷baUgVg64¬WU÷efcc-fc¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AKL¬AF÷Aklosendi¬JB÷hMTcUDLA¬WV÷aklosendi-int-l-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷UHwkzznd¬AD÷1561388400¬ADE÷1561388400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Kano¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1561396832¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kano¬JA÷SvMARB5T¬WU÷kano¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KWA¬AF÷Kwara¬JB÷pK8xNVDp¬WV÷kwara¬AZ÷0¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷jRvoyGWk¬AD÷1561388400¬ADE÷1561388400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Plateau¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Plateau¬JA÷WCS1TXzH¬WU÷plateau¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WIL¬AF÷Calabar Rovers¬JB÷llN6SijN¬WV÷calabar-rovers¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Y9bEtx9S¬AD÷1561302000¬ADE÷1561302000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bendel¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEN¬AE÷Bendel¬JA÷2XzoXFyh¬WU÷bendel¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬WN÷KAN¬AF÷El Kanemi¬JB÷pdQkWZjb¬WV÷el-kanemi-warriors¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬~AA÷4U6cpK93¬AD÷1561302000¬ADE÷1561302000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Cynosure¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CYN¬AE÷Cynosure¬JA÷Ma0CIGMb¬WU÷cynosure¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷2¬WN÷NIG¬AF÷Niger¬JB÷vyeHHzx5¬WV÷niger¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷2¬~AA÷0d06rbvG¬AD÷1561302000¬ADE÷1561302000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lobi Stars¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOB¬AE÷Lobi Stars¬JA÷QicTEYLN¬WU÷lobi-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬WN÷ABI¬AF÷Abia Warriors¬JB÷8GnYDhyU¬WV÷abia-warriors¬GRB÷0¬AH÷1¬~AA÷vmaAsIgM¬AD÷1561302000¬ADE÷1561302000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Smart City¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SMA¬AE÷Smart City¬JA÷APYa9Cqo¬WU÷smart-city¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHO¬AF÷Shooting Stars¬JB÷OtxsYeMo¬WV÷shooting-stars¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷rL51qvP9¬AD÷1561298400¬ADE÷1561298400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rivers United¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1561306868¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAR¬AF÷Warri Wolves¬JB÷IRgLGfiB¬WV÷warri-wolves¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷DOL¬AE÷Rivers United¬JA÷ClgPFE6H¬WU÷rivers-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷C6dpt9pD¬AD÷1561042800¬ADE÷1561042800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bukola¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ABS¬AE÷Bukola¬JA÷8Q3vUV93¬WU÷abs¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷KAN¬AF÷Kano¬JB÷nH2rTkP9¬WV÷kano¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬~AA÷GK0PpXVs¬AD÷1561042800¬ADE÷1561042800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kogi¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOG¬AE÷Kogi¬JA÷KtgaXqab¬WU÷kogi-united¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PLA¬AF÷Plateau¬JB÷bXi3W3E4¬WV÷plateau¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷As0Tqiol¬AD÷1560956400¬ADE÷1560956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Calabar Rovers¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Calabar Rovers¬JA÷hfi7VNTA¬WU÷calabar-rovers¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷WIK¬AF÷Wikki Tourist¬JB÷4UfBUsqH¬WV÷wikki-tourists¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷8EwbUBo1¬AD÷1560956400¬ADE÷1560956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Delta Force¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIM¬AE÷Delta Force¬JA÷ATQ9MSpt¬WU÷delta-force¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CYN¬AF÷Cynosure¬JB÷lKPDLn0n¬WV÷cynosure¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷dzKhjg8K¬AD÷1560956400¬ADE÷1560956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ekiti United¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EKI¬AE÷Ekiti United¬JA÷YkKtF2qU¬WU÷ekiti-united¬GRA÷0¬AG÷2¬WN÷BEN¬AF÷Bendel¬JB÷ABB8AMio¬WV÷bendel¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬~AA÷xQ3JyfgR¬AD÷1560956400¬ADE÷1560956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Enugu¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENU¬AE÷Enugu¬JA÷bixBOFGQ¬WU÷enugu¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LOB¬AF÷Lobi Stars¬JB÷00OxKZOs¬WV÷lobi-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷jwT2TV07¬AD÷1560956400¬ADE÷1560956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gombe¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOM¬AE÷Gombe¬JA÷rsPHK6Fh¬WU÷gombe¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NIG¬AF÷Niger¬JB÷dpTLJQUb¬WV÷niger¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷IqLliZhE¬AD÷1560956400¬ADE÷1560956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Katsina Utd¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAT¬AE÷Katsina Utd¬JA÷CzWXGOEH¬WU÷katsina-utd¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHO¬AF÷Shooting Stars¬JB÷jRUyGrUN¬WV÷shooting-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷UNvfViWf¬AD÷1560956400¬ADE÷1560956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rivers United¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOL¬AE÷Rivers United¬JA÷dnKcFBwD¬WU÷rivers-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷AKW¬AF÷Akwa United¬JB÷zwJ1EVhJ¬WV÷akwa-united¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷rXitskV6¬AD÷1560952800¬ADE÷1560952800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Crown¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Crown¬JA÷000WViui¬WU÷crown¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KWA¬AF÷Kwara¬JB÷E34zVBfc¬WV÷kwara¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷MH3XrB0f¬AD÷1560952800¬ADE÷1560952800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷EFCC¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EFC¬AE÷EFCC¬JA÷ngpGT1bN¬WU÷efcc-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SUN¬AF÷Sunshine Stars¬JB÷QqqKSLDT¬WV÷sunshine-stars¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷r7tnXD1r¬AD÷1560952800¬ADE÷1560952800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gateway Utd.¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAT¬AE÷Gateway Utd.¬JA÷UZStJgvl¬WU÷gateway-united¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ABI¬AF÷Abia Warriors¬JB÷8QRpIDgf¬WV÷abia-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷4tX6SkGD¬AD÷1560952800¬ADE÷1560952800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Smart City¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SMA¬AE÷Smart City¬JA÷v9IQIpp5¬WU÷smart-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷ENY¬AF÷Enyimba¬JB÷IaHUH4aB¬WV÷enyimba¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷4tgxrVF0¬AD÷1560949200¬ADE÷1560949200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aklosendi¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AKL¬AE÷Aklosendi¬JA÷IyynOuMp¬WU÷aklosendi-int-l-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NAS¬AF÷Nasarawa¬JB÷dSZkNayi¬WV÷nasarawa-united¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷McujWXGl¬AD÷1560949200¬ADE÷1560949200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ambassador¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMB¬AE÷Ambassador¬JA÷jkHkHX80¬WU÷ambassador¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷WAR¬AF÷Warri Wolves¬JB÷2PKgGiO6¬WV÷warri-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬~AA÷EBEckDNQ¬AD÷1560949200¬ADE÷1560949200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Port Harcourt City¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Harcourt City¬JA÷OEajZ5Uo¬WU÷port-harcourt-city¬GRA÷0¬WN÷KAN¬AF÷El Kanemi¬JB÷25bfYPqh¬WV÷el-kanemi-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬~AA÷O44jST5q¬AD÷1560697200¬ADE÷1560697200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ambassador¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMB¬AE÷Ambassador¬JA÷0U7D4Kuh¬WU÷ambassador¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷YOB¬AF÷Yobe Stars¬JB÷fi7H3veb¬WV÷yobe-stars¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷AJyziYas¬AD÷1560697200¬ADE÷1560697200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aspire¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASP¬AE÷Aspire¬JA÷QZuFV815¬WU÷aspire¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAN¬AF÷Kano¬JB÷8bVJUSGB¬WV÷kano¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷vg4fpTRR¬AD÷1560697200¬ADE÷1560697200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Enyimba¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENY¬AE÷Enyimba¬JA÷0CEs8gnp¬WU÷enyimba¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷KAN¬AF÷Kano Pillars Feeders¬JB÷UoJo7D1j¬WV÷kano-pillars-feeders¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷ILMFkO37¬AD÷1560697200¬ADE÷1560697200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Katsina Feeders¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAT¬AE÷Katsina Feeders¬JA÷vJHXIVHa¬WU÷katsina-feeders¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷NAS¬AF÷Nasarawa¬JB÷YuHyIkX5¬WV÷nasarawa-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬~AA÷W4O7ipZf¬AD÷1560697200¬ADE÷1560697200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Layin Zomo¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAY¬AE÷Layin Zomo¬JA÷n7NgQDPP¬WU÷layin-zomo¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SUN¬AF÷Sunshine Stars¬JB÷40PKLXXt¬WV÷sunshine-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷MVlOa8RE¬AD÷1560697200¬ADE÷1560697200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Police Osogbo¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Police Osogbo¬JA÷xYX9QMJ8¬WU÷police-osogbo¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷KAN¬AF÷El Kanemi¬JB÷KdNEPtZE¬WV÷el-kanemi-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷6¬~AA÷INRNW9cS¬AD÷1560610800¬ADE÷1560610800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Abia Warriors¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ABI¬AE÷Abia Warriors¬JA÷pMPQtHmo¬WU÷abia-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷HEA¬AF÷Heartland¬JB÷Mw9950Qo¬WV÷heartland¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷W6PBZBD9¬AD÷1560610800¬ADE÷1560610800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Enugu¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENU¬AE÷Enugu¬JA÷nRsvjLQb¬WU÷enugu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬WN÷NIG¬AF÷Niger Tornadoes Feeder¬JB÷G0nrkut5¬WV÷niger-tornadoes-feeder¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷AyeQv7kk¬AD÷1560610800¬ADE÷1560610800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gwandu¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GWA¬AE÷Gwandu¬JA÷QDnzEqz3¬WU÷gwandu¬GRA÷0¬AG÷2¬WN÷KAT¬AF÷Katsina Utd¬JB÷KznvD3k9¬WV÷katsina-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬~AA÷Uy2xx5Z7¬AD÷1560610800¬ADE÷1560610800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jigawa Golden Stars¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JGS¬AE÷Jigawa Golden Stars¬JA÷lCiF4uck¬WU÷jigawa-golden-stars¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷BEN¬AF÷Bendel¬JB÷WzsK3aCe¬WV÷bendel¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬~AA÷AcOFYVSF¬AD÷1560610800¬ADE÷1560610800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kebbi¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAM¬AE÷Kebbi¬JA÷fionlaeB¬WU÷kebbi¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷LOB¬AF÷Lobi Stars¬JB÷xGzimJAH¬WV÷lobi-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬~AA÷dUEko9CL¬AD÷1560610800¬ADE÷1560610800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Niger¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIG¬AE÷Niger¬JA÷GvwBDFOM¬WU÷niger¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬WN÷FAS¬AF÷Fasbir¬JB÷b3SFCZwT¬WV÷fasbir¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷WU7bQ7zd¬AD÷1560610800¬ADE÷1560610800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rivers United¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOL¬AE÷Rivers United¬JA÷U9aU0xuH¬WU÷rivers-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬WN÷MAD¬AF÷Timber Loader¬JB÷xzaYadfN¬WV÷timber-loader¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷IcrXcndR¬AD÷1560610800¬ADE÷1560610800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Setraco United¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SET¬AE÷Setraco United¬JA÷2Jmj6hYg¬WU÷setraco-united¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷PLA¬AF÷Plateau¬JB÷Kfre5Cm0¬WV÷plateau¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬~AA÷AL62PRk2¬AD÷1560610800¬ADE÷1560610800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sokoto¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOK¬AE÷Sokoto¬JA÷GQcxaG9T¬WU÷sokoto-united¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷AKW¬AF÷Akwa United¬JB÷M7z5fzIp¬WV÷akwa-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬~AA÷ltZ2hQJl¬AD÷1560610800¬ADE÷1560610800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wikki Tourist¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIK¬AE÷Wikki Tourist¬JA÷6Bp72AXI¬WU÷wikki-tourists¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬WN÷QAT¬AF÷Qatar FC¬JB÷8GOkRgAJ¬WV÷qatar-fc¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷rRAonkcF¬AD÷1560603600¬ADE÷1560603600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Gombe¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOM¬AE÷Gombe¬JA÷OWK3FyfA¬WU÷gombe¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬WN÷IFE¬AF÷Ifeanyi Ubah¬JB÷IgK7Ee9G¬WV÷fc-ifeanyi-ubah¬GRB÷0¬~AA÷ADCwlBS2¬AD÷1560603600¬ADE÷1560603600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Walli Flamingoes¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAL¬AE÷Walli Flamingoes¬JA÷zBv9gfXj¬WU÷walli-flamingoes¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷DIM¬AF÷Delta Force¬JB÷lESjIwAi¬WV÷delta-force¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬~AA÷Emj4dfxK¬AD÷1560351600¬ADE÷1560351600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Kwara¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KWA¬AE÷Kwara¬JA÷dflbZj2t¬WU÷kwara¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬WN÷KHA¬AF÷Ben Ayade¬JB÷vJw3YAHn¬WV÷ben-ayade¬GRB÷0¬~AA÷x88fRmLk¬AD÷1559055600¬ADE÷1559055600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Warri Wolves¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAR¬AE÷Warri Wolves¬JA÷8fBL2bA4¬WU÷warri-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬WN÷DOM¬AF÷Doma United¬JB÷jJ0Q1IPA¬WV÷doma-united¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷v7qTbStL¬AD÷1559048400¬ADE÷1559048400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Kogi¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOG¬AE÷Kogi¬JA÷U5kr8E3s¬WU÷kogi-united¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷AKU¬AF÷Akure City¬JB÷OSln7YIm¬WV÷akure-city¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷rujK0lC8¬AD÷1558962000¬ADE÷1558962000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spartans¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spartans¬JA÷ARuO2JR1¬WU÷spartans-fc-of-lagos¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷POR¬AF÷Port Harcourt City¬JB÷bsZ5R242¬WV÷port-harcourt-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬~AA÷l4BsmVs9¬AD÷1558882800¬ADE÷1558882800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Cynosure¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CYN¬AE÷Cynosure¬JA÷S4RfHcPc¬WU÷cynosure¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MIG¬AF÷Mighty Jets¬JB÷ptMaGHv4¬WV÷mighty-jets¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷vXSJXkrM¬AD÷1558882800¬ADE÷1558882800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gateway Utd.¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAT¬AE÷Gateway Utd.¬JA÷ljvenwQN¬WU÷gateway-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷ALM¬AF÷Almar¬JB÷rDwaocuU¬WV÷almar¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷dCLJlrJD¬AD÷1558875600¬ADE÷1558875600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aklosendi¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AKL¬AE÷Aklosendi¬JA÷CWFuH9nC¬WU÷aklosendi-int-l-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬WN÷ZAB¬AF÷Zabgai¬JB÷U7ApGT1I¬WV÷zabgai¬GRB÷0¬AH÷1¬~AA÷8Ak8eEiQ¬AD÷1558796400¬ADE÷1558796400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adamawa Utd¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADA¬AE÷Adamawa Utd¬JA÷I9x7XUWh¬WU÷adamawa-utd¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷ABS¬AF÷Bukola¬JB÷nqsBWlna¬WV÷abs¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷7¬~AA÷zwVbg64r¬AD÷1558796400¬ADE÷1558796400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amanda¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMA¬AE÷Amanda¬JA÷bosa4W26¬WU÷amanda¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷WIL¬AF÷Calabar Rovers¬JB÷h8t33jIC¬WV÷calabar-rovers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷AeNBj4l1¬AD÷1558796400¬ADE÷1558796400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷De-Leo¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIM¬AE÷De-Leo¬JA÷riOOKimm¬WU÷de-leo¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬WN÷EFC¬AF÷EFCC¬JB÷QFDTJB2g¬WV÷efcc-fc¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬~AA÷WjqZxoK1¬AD÷1558796400¬ADE÷1558796400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ekiti United¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EKI¬AE÷Ekiti United¬JA÷IT0qA1ZR¬WU÷ekiti-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬WN÷EBO¬AF÷Ebonyi¬JB÷z9mB5Lsq¬WV÷ebonyi¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷lSgUwR4e¬AD÷1558796400¬ADE÷1558796400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Osun¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSU¬AE÷Osun¬JA÷bRprCN4F¬WU÷osun-united¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHO¬AF÷Shooting Stars¬JB÷vw2uBsKL¬WV÷shooting-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷t2jMumzq¬AD÷1558796400¬ADE÷1558796400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yobe Desert Feeders¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOB¬AE÷Yobe Desert Feeders¬JA÷8xIk6XGd¬WU÷yobe-desert-feeders¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷SMA¬AF÷Smart City¬JB÷CArWEPKd¬WV÷smart-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬~AA÷0pn0czND¬AD÷1558789200¬ADE÷1558789200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crown¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Crown¬JA÷8b9lFmHO¬WU÷crown¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷BAY¬AF÷Bayelsa¬JB÷M1cWwXgP¬WV÷bayelsa¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
157
63
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Ilmoitukset on blokattu selaimessasi
Asetukset
Dark mode
mainos
mainos
Apua: Seuraa Aiteo Cup 2019 viimeisimpiä tuloksia, tämän päivän tuloksia ja kaikkia nykyisen Aiteo Cup 2019 kauden tuloksia. LiveTulokset.com tarjoaa kaikki Aiteo Cup 2019 lopputulokset, live tulokset ja tulevat ottelut sekä tämän hetken sarjataulukot, head-to-head tilastot ja kerroinvertailun. Aiteo Cup 2019 lisäksi voit seurata yli 5000 kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailman LiveTulokset.comissa.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!
mockup