Jalkapallo »Namibia » MTC Premiership » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷NAMIBIA: MTC Premiership¬ZEE÷YN47L5z8¬ZB÷136¬ZY÷Namibia¬ZC÷4l31ZOXi¬ZD÷s¬ZE÷MHmPAD44¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷136_YN47L5z8¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/namibia/mtc-premiership/¬ZX÷00Namibia 007amibia0000000000169000MTC Premiers015ership000¬ZCC÷0¬ZAF÷Namibia¬~AA÷K2n4x7Op¬AD÷1513098000¬ADE÷1513098000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷African Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFR¬AE÷African Stars¬JA÷zqMBDQ9h¬WU÷african-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷TIG¬AF÷Tigers¬JB÷lnQFCpPb¬WV÷tigers¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷Y5zn1j1o¬AD÷1512914400¬ADE÷1512914400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Africa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Africa¬JA÷r9PJB4v5¬WU÷black-africa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷ELE¬AF÷Eleven Arrows¬JB÷MaONAOgB¬WV÷eleven-arrows¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷n9vj0AGi¬AD÷1512914400¬ADE÷1512914400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chief Santos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chief Santos¬JA÷vyJS9r9H¬WU÷chief-santos¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬WN÷MGU¬AF÷Mighty Gunners¬JB÷G0tdhGwp¬WV÷mighty-gunners¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷tjt6dSFG¬AD÷1512914400¬ADE÷1512914400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Civics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TUR¬AF÷Tura Magic¬JB÷hdY6AFaS¬WV÷tura-magic¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬WM÷CIV¬AE÷Civics¬JA÷vgU2BepM¬WU÷civics¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷OEVAenVM¬AD÷1512914400¬ADE÷1512914400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Life Fighters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIF¬AE÷Life Fighters¬JA÷AyLY5Z7q¬WU÷life-fighters¬AG÷1¬WN÷UNA¬AF÷UNAM¬JB÷lSJx5gNk¬WV÷unam¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷UXTfaUVc¬AD÷1512914400¬ADE÷1512914400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pirates¬JA÷ANu0izgj¬WU÷orlando-pirates¬AG÷2¬WN÷CIT¬AF÷Citizens¬JB÷88b3jf8d¬WV÷citizens-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷2as2c80A¬AD÷1512914400¬ADE÷1512914400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Africans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Africans¬JA÷IwtfDHF9¬WU÷young-africans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷BLU¬AF÷Blue Waters¬JB÷dUvbCyVF¬WV÷blue-waters¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷GU3LpVG4¬AD÷1512828000¬ADE÷1512828000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Africa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Africa¬JA÷K6CT0mQn¬WU÷black-africa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷BLU¬AF÷Blue Waters¬JB÷bcBXa7ug¬WV÷blue-waters¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷Ig0xsmGT¬AD÷1512828000¬ADE÷1512828000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Life Fighters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIF¬AE÷Life Fighters¬JA÷ETX2Fnut¬WU÷life-fighters¬AG÷0¬WN÷CIT¬AF÷Citizens¬JB÷hKW6E6fn¬WV÷citizens-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷MR6Tr9oH¬AD÷1512828000¬ADE÷1512828000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Africans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Africans¬JA÷ln4pc5PB¬WU÷young-africans¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ELE¬AF÷Eleven Arrows¬JB÷2k8ldPvI¬WV÷eleven-arrows¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0I5XsT0N¬AD÷1512828000¬ADE÷1512828000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Chiefs¬JA÷pEcgeqfO¬WU÷young-chiefs¬AG÷0¬WN÷MGU¬AF÷Mighty Gunners¬JB÷O4dcf39U¬WV÷mighty-gunners¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷Y5EGoB1b¬AD÷1512759600¬ADE÷1512759600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Civics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIV¬AE÷Civics¬JA÷jiMc692P¬WU÷civics¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TIG¬AF÷Tigers¬JB÷QqDP1TAt¬WV÷tigers¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fFFCninh¬AD÷1512673200¬ADE÷1512673200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷African Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFR¬AE÷African Stars¬JA÷AeqBr6AI¬WU÷african-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TUR¬AF÷Tura Magic¬JB÷lnrFsQPO¬WV÷tura-magic¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1513477597
101
fixtures
SA÷1¬~ZA÷NAMIBIA: MTC Premiership¬ZEE÷YN47L5z8¬ZB÷136¬ZY÷Namibia¬ZC÷4l31ZOXi¬ZD÷s¬ZE÷MHmPAD44¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷136_YN47L5z8¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/namibia/mtc-premiership/¬ZX÷00Namibia 007amibia0000000000169000MTC Premiers015ership000¬ZCC÷0¬ZAF÷Namibia¬~AA÷ULTecaiR¬AD÷1513364400¬ADE÷1513364400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIG¬AE÷Tigers¬JA÷Yg4icsPA¬WU÷tigers¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pirates¬JB÷WvNfd1vH¬WV÷orlando-pirates¬AN÷n¬~AA÷nwASiwFl¬AD÷1513432800¬ADE÷1513432800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Eleven Arrows¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELE¬AE÷Eleven Arrows¬JA÷pn3VkaHp¬WU÷eleven-arrows¬WN÷CIV¬AF÷Civics¬JB÷Ox2ZlJWj¬WV÷civics¬AN÷n¬~AA÷Kj8zjHq1¬AD÷1513432800¬ADE÷1513432800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mighty Gunners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MGU¬AE÷Mighty Gunners¬JA÷Y7qQBtv4¬WU÷mighty-gunners¬WN÷BLA¬AF÷Black Africa¬JB÷CbrUA0gA¬WV÷black-africa¬AN÷n¬~AA÷t09WjcUf¬AD÷1513432800¬ADE÷1513432800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rundu Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RUN¬AE÷Rundu Chiefs¬JA÷xtjHD29i¬WU÷rundu-chiefs¬WN÷YOU¬AF÷Young Africans¬JB÷jqfLCMOc¬WV÷young-africans¬AN÷n¬~AA÷z36OhJar¬AD÷1513432800¬ADE÷1513432800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UNAM¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNA¬AE÷UNAM¬JA÷Q1MbeLgN¬WU÷unam¬WN÷CHI¬AF÷Chief Santos¬JB÷4hL2fu9T¬WV÷chief-santos¬AN÷n¬~AA÷xS2ukya7¬AD÷1513440000¬ADE÷1513440000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blue Waters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLU¬AE÷Blue Waters¬JA÷KOsY9K8G¬WU÷blue-waters¬WN÷AFR¬AF÷African Stars¬JB÷dl51hhwq¬WV÷african-stars¬AN÷n¬~AA÷GI1qleED¬AD÷1513440000¬ADE÷1513440000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Citizens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIT¬AE÷Citizens¬JA÷vDf6iChk¬WU÷citizens-fc¬WN÷YOU¬AF÷Young Chiefs¬JB÷hGbAjW7e¬WV÷young-chiefs¬AN÷n¬~AA÷ULkRCviE¬AD÷1513447200¬ADE÷1513447200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tura Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUR¬AE÷Tura Magic¬JA÷nwbEkjN1¬WU÷tura-magic¬WN÷LIF¬AF÷Life Fighters¬JB÷QTdIlAx8¬WV÷life-fighters¬AN÷n¬~AA÷rPgVBb6K¬AD÷1513512000¬ADE÷1513512000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blue Waters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLU¬AE÷Blue Waters¬JA÷4ESbc2t8¬WU÷blue-waters¬WN÷CIV¬AF÷Civics¬JB÷r5R2dMeE¬WV÷civics¬AN÷n¬~AA÷MXq55dql¬AD÷1513519200¬ADE÷1513519200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Citizens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIT¬AE÷Citizens¬JA÷29Aolb3f¬WU÷citizens-fc¬WN÷CHI¬AF÷Chief Santos¬JB÷t09kmII0¬WV÷chief-santos¬AN÷n¬~AA÷SdV16xUs¬AD÷1513519200¬ADE÷1513519200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Eleven Arrows¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELE¬AE÷Eleven Arrows¬JA÷fq7wjKYs¬WU÷eleven-arrows¬WN÷AFR¬AF÷African Stars¬JB÷YZ5skvll¬WV÷african-stars¬AN÷n¬~AA÷0Or94Gbf¬AD÷1513519200¬ADE÷1513519200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mighty Gunners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOU¬AF÷Young Africans¬JB÷xS2bodmD¬WV÷young-africans¬WM÷MGU¬AE÷Mighty Gunners¬JA÷OObfnxY6¬WU÷mighty-gunners¬AN÷n¬~AA÷rmYD3zE0¬AD÷1513519200¬ADE÷1513519200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rundu Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RUN¬AE÷Rundu Chiefs¬JA÷jVjtAuQD¬WU÷rundu-chiefs¬WN÷BLA¬AF÷Black Africa¬JB÷ULkp9auK¬WV÷black-africa¬AN÷n¬~AA÷QmqzBILQ¬AD÷1513519200¬ADE÷1513519200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UNAM¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOU¬AF÷Young Chiefs¬JB÷l2UAf0QQ¬WV÷young-chiefs¬WM÷UNA¬AE÷UNAM¬JA÷xSQ6etBK¬WU÷unam¬AN÷n¬~AA÷djxI2fT6¬AD÷1513526400¬ADE÷1513526400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIG¬AE÷Tigers¬JA÷drMt8JfQ¬WU÷tigers¬WN÷LIF¬AF÷Life Fighters¬JB÷bi883w3s¬WV÷life-fighters¬AN÷n¬~AA÷jDyM1ErD¬AD÷1513533600¬ADE÷1513533600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tura Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUR¬AE÷Tura Magic¬JA÷hE7C2cIm¬WU÷tura-magic¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pirates¬JB÷6HBG1HXg¬WV÷orlando-pirates¬AN÷n¬~~
1
1513477597
16
Ohje: Olet tällä hetkellä Namibian Valioliiga tulokset -sivulla jalkapallo/Namibia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Namibian Valioliiga livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Namibian Valioliiga sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Namibian Valioliiga tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Namibian Valioliiga tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.