Luxembourg Cup 2018/2019 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo »Luxemburg » Luxembourg Cup » 2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷LUXEMBURG: Luxembourg Cup¬ZEE÷2RfYcHqr¬ZB÷117¬ZY÷Luxemburg¬ZC÷z1ilBwST¬ZD÷c¬ZE÷p44tXfGe¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷117_2RfYcHqr¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/luxemburg/luxembourg-cup/¬ZX÷00Luxemburg 009emburg0010000000179000Luxembourg C014rg Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Luxemburg¬~AA÷IPSm4E4S¬AD÷1537552800¬ADE÷1537552800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Syra Mensdorf¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syra Mensdorf¬JA÷zJQVDC6L¬WU÷syra-mensdorf¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ERP¬AF÷Erpeldange¬JB÷IsGzDWLR¬WV÷erpeldange¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~
1
1537564263
1
fixtures
SA÷1¬~ZA÷LUXEMBURG: Luxembourg Cup¬ZEE÷2RfYcHqr¬ZB÷117¬ZY÷Luxemburg¬ZC÷z1ilBwST¬ZD÷c¬ZE÷p44tXfGe¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷117_2RfYcHqr¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/luxemburg/luxembourg-cup/¬ZX÷00Luxemburg 009emburg0010000000179000Luxembourg C014rg Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Luxemburg¬~AA÷l8Np9opt¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berbourg¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berbourg¬JA÷SfCVl5Xh¬WU÷berdenia-berbourg¬WN÷JEU¬AF÷Jeunesse Esch¬JB÷MHBZmPna¬WV÷jeunesse-esch¬AN÷n¬~AA÷GKhWkOqI¬AD÷1537632000¬ADE÷1537632000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Steinfort¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Steinfort¬JA÷Klk4YqmC¬WU÷steinfort¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Rosport¬JB÷2Dv9X32I¬WV÷victoria-rosport¬AN÷n¬~AA÷W8Qy7GK9¬AD÷1537637400¬ADE÷1537637400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Koerich/Simmern¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCK¬AE÷FC Koerich/Simmern¬JA÷0tnTgiFk¬WU÷fc-koerich-simmern¬WN÷STO¬AF÷Bissen¬JB÷f3oXhBUe¬WV÷bissen¬AN÷n¬~AA÷0QZe6qUb¬AD÷1537637400¬ADE÷1537637400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jeunesse Biwer¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIW¬AE÷Jeunesse Biwer¬JA÷2X6fq11U¬WU÷jeunesse-biwer¬WN÷MUH¬AF÷Muhlenbach¬JB÷SfY04pXu¬WV÷blue-boys-muhlenbach¬AN÷n¬~AA÷ljlnqIi4¬AD÷1537711200¬ADE÷1537711200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alisontia Steinsel¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALI¬AE÷Alisontia Steinsel¬JA÷AcUvI4Pb¬WU÷alisontia-steinsel¬WN÷ROD¬AF÷Rodange¬JB÷4KTrHOv5¬WV÷fc-rodange-91¬AN÷n¬~AA÷jFS83sEH¬AD÷1537711200¬ADE÷1537711200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alliance Aischdall¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JEU¬AF÷Jeunesse Junglinster¬JB÷Eo5Hbt1H¬WV÷jeunesse-junglinster¬WM÷ALL¬AE÷Alliance Aischdall¬JA÷KO5DaMoB¬WU÷alliance-aischdall¬AN÷n¬~AA÷jXLv087P¬AD÷1537711200¬ADE÷1537711200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AS Colmar-Berg¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TIT¬AF÷Union Titus Petange¬JB÷YDOAO8Jm¬WV÷union-titus-petange¬WM÷COL¬AE÷AS Colmar-Berg¬JA÷4vK6Pl4s¬WU÷as-colmar-berg¬AN÷n¬~AA÷AshzkraO¬AD÷1537711200¬ADE÷1537711200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AS Wincrange¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷AS Wincrange¬JA÷GGrDWNHO¬WU÷as-wincrange¬WN÷KAE¬AF÷Kaerjeng¬JB÷UJWfe7fP¬WV÷kaerjeng¬AN÷n¬~AA÷Opdvl2EU¬AD÷1537711200¬ADE÷1537711200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bastendorf¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAS¬AE÷Bastendorf¬JA÷WSIMjR2t¬WU÷fc-47-bastendorf¬WN÷ETT¬AF÷Ettelbruck¬JB÷l4DRkoIn¬WV÷ettelbruck¬AN÷n¬~AA÷AaPu6zzG¬AD÷1537711200¬ADE÷1537711200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bettembourg¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BET¬AE÷Bettembourg¬JA÷86kyhVq2¬WU÷bettembourg¬WN÷RAC¬AF÷Racing Luxembourg¬JB÷ABTJGEM2¬WV÷racing-luxembourg¬AN÷n¬~AA÷zmprpbxb¬AD÷1537711200¬ADE÷1537711200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blo Weiss Itzig¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWI¬AE÷Blo Weiss Itzig¬JA÷EVzWJQfn¬WU÷blo-weiss-itzig¬WN÷FOL¬AF÷Fola¬JB÷dfQzJpAh¬WV÷fola¬AN÷n¬~AA÷nu1Fg6pg¬AD÷1537711200¬ADE÷1537711200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blo Weiss Medernach¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KOE¬AF÷Koeppchen¬JB÷2qDDrUAJ¬WV÷koeppchen¬WM÷BWM¬AE÷Blo Weiss Medernach¬JA÷QRTUJpYI¬WU÷blo-weiss-medernach¬AN÷n¬~AA÷xA9KbhSk¬AD÷1537711200¬ADE÷1537711200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bourscheid¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOU¬AE÷Bourscheid¬JA÷SG5A6Ube¬WU÷cs-bourscheid¬WN÷EXC¬AF÷Excelsior Grevels¬JB÷ph0F5lE1¬WV÷excelsior-grevels¬AN÷n¬~AA÷t20JhQaa¬AD÷1537711200¬ADE÷1537711200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cebra¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEB¬AE÷Cebra¬JA÷tzCHslQP¬WU÷cebra¬WN÷YEL¬AF÷Yellow Boys¬JB÷bFbqw8Yt¬WV÷fc-yellow-boys-weiler¬AN÷n¬~AA÷O65GaYCq¬AD÷1537711200¬ADE÷1537711200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CS Sanem¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷CS Sanem¬JA÷f3728jUr¬WU÷cs-sanem¬WN÷UNI¬AF÷Union Tetange¬JB÷lQ667Aqk¬WV÷union-tetange¬AN÷n¬~AA÷SbMl85an¬AD÷1537711200¬ADE÷1537711200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Diekirch¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIE¬AE÷Diekirch¬JA÷YiFwmq25¬WU÷diekirch¬WN÷JEU¬AF÷Jeunesse Canach¬JB÷GG4rn3HB¬WV÷jeunesse-canach¬AN÷n¬~AA÷SvjxnFrp¬AD÷1537711200¬ADE÷1537711200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Echternach¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Echternach¬JA÷Sl9Lc0GN¬WU÷echternach¬WN÷BEN¬AF÷Benfica¬JB÷ADbQdKVT¬WV÷benfica¬AN÷n¬~AA÷xUgSj4UB¬AD÷1537711200¬ADE÷1537711200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jeunesse Schieren¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEU¬AE÷Jeunesse Schieren¬JA÷YXjdz6Ia¬WU÷jeunesse-schieren¬WN÷HES¬AF÷Hesperange¬JB÷tbj0ZPX5¬WV÷hesperange¬AN÷n¬~AA÷MZzh7PEh¬AD÷1537711200¬ADE÷1537711200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Les Ardoisiers Perle¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARD¬AE÷Les Ardoisiers Perle¬JA÷f73noNWH¬WU÷les-ardoisiers-perle¬WN÷SAN¬AF÷Sandweiler¬JB÷Ot8jpsnO¬WV÷us-sandweiler¬AN÷n¬~AA÷ht86eSFt¬AD÷1537711200¬ADE÷1537711200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lintgen¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIN¬AE÷Lintgen¬JA÷C4NENSYg¬WU÷lintgen¬WN÷HOS¬AF÷Hostert¬JB÷fTCJMnl0¬WV÷hostert¬AN÷n¬~AA÷xAXS8xjc¬AD÷1537711200¬ADE÷1537711200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mondercange¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Mondercange¬JA÷YRVnEL04¬WU÷mondercange¬WN÷ESC¬AF÷Esch¬JB÷SlVjDuGA¬WV÷esch¬AN÷n¬~AA÷WW8OcCsd¬AD÷1537711200¬ADE÷1537711200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Norden¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norden¬JA÷OraJ48T7¬WU÷ff-norden¬WN÷DIF¬AF÷Differdange¬JB÷xnm1Ti68¬WV÷differdange¬AN÷n¬~AA÷AN7SdWd2¬AD÷1537711200¬ADE÷1537711200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oberkorn¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OBE¬AE÷Oberkorn¬JA÷zX54SBLE¬WU÷oberkorn¬WN÷MER¬AF÷Mertert/Wasserbillig¬JB÷Iee9RVzL¬WV÷mertert-wasserbillig¬AN÷n¬~AA÷rkP053q5¬AD÷1537711200¬ADE÷1537711200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orania Vianden¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Orania Vianden¬JA÷tbx534nn¬WU÷fc-orania-vianden¬WN÷MON¬AF÷Mondorf¬JB÷zLy92O1h¬WV÷mondorf¬AN÷n¬~AA÷lpyX7d53¬AD÷1537711200¬ADE÷1537711200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Schifflange¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schifflange¬JA÷6uUfCaVG¬WU÷schifflange¬WN÷MAM¬AF÷FC Mamer¬JB÷MkmPfXaq¬WV÷fc-mamer¬AN÷n¬~AA÷KhaNipF5¬AD÷1537711200¬ADE÷1537711200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Schouweiler¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schouweiler¬JA÷CI2mxSmm¬WU÷etoile-sportive-schouweiler¬WN÷WIL¬AF÷Wiltz¬JB÷fshhyn3g¬WV÷wiltz¬AN÷n¬~AA÷vZTq5fkM¬AD÷1537711200¬ADE÷1537711200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Remich/Bous¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REM¬AE÷Union Remich/Bous¬JA÷l2SNFYy9¬WU÷union-remich-bous¬WN÷RUM¬AF÷Rumelange¬JB÷dSRREhiF¬WV÷rumelange¬AN÷n¬~AA÷z5cBfnVn¬AD÷1537711200¬ADE÷1537711200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Useldange¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷USE¬AE÷Useldange¬JA÷hEVML636¬WU÷jeunesse-useldange¬WN÷STR¬AF÷UNA Strassen¬JB÷nyVQKQIC¬WV÷una-strassen¬AN÷n¬~AA÷pGpsoZcj¬AD÷1537711200¬ADE÷1537711200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷US Moutfort/Medingen¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOU¬AE÷US Moutfort/Medingen¬JA÷CMphhvvo¬WU÷us-moutfort-medingen¬WN÷BER¬AF÷Sp. Bertrange¬JB÷0xvzHNGo¬WV÷sporting-bertrange¬AN÷n¬~AA÷O6qopgDd¬AD÷1537718400¬ADE÷1537718400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kehlen¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DUD¬AF÷Dudelange¬JB÷MiSrF1ob¬WV÷dudelange¬WM÷KEH¬AE÷Kehlen¬JA÷vTxvGsWi¬WU÷kehlen¬AN÷n¬~AA÷dhT44NbB¬AD÷1537719300¬ADE÷1537719300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷US Feulen¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷USF¬AE÷US Feulen¬JA÷EBzD1rHb¬WU÷us-feulen¬WN÷NIE¬AF÷Niedercorn¬JB÷tY6902W4¬WV÷progres-niedercorn¬AN÷n¬~~
1
1537564263
31
Ohje: Olet tällä hetkellä Luxembourg Cup 2018/2019 tulokset -sivulla jalkapallo/Luxemburg alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Luxembourg Cup 2018/2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Luxembourg Cup 2018/2019 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Luxembourg Cup 2018/2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Luxembourg Cup 2018/2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.