Kroatian Cup livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo Kroatia

Croatian Cup
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷KROATIA: Croatian Cup¬ZEE÷fDL2c8tU¬ZB÷59¬ZY÷Kroatia¬ZC÷Qio5ZZ4b¬ZD÷p¬ZE÷0O6cHRK3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷59_fDL2c8tU¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/kroatia/cup/¬ZX÷00Kroatia 007roatia0020000000183000Croatian Cup012an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kroatia¬~AA÷0vHcTyh2¬AD÷1565793000¬ADE÷1565793000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suhopolje¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1565799384¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUH¬AE÷Suhopolje¬JA÷YPMaTzXA¬WU÷suhopolje¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ORI¬AF÷Oriolik¬JB÷2aR3SfnH¬WV÷oriolik¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷5¬BD÷1¬~
1
fixtures
SA÷1¬~ZA÷KROATIA: Croatian Cup¬ZEE÷fDL2c8tU¬ZB÷59¬ZY÷Kroatia¬ZC÷Qio5ZZ4b¬ZD÷p¬ZE÷0O6cHRK3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷59_fDL2c8tU¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/kroatia/cup/¬ZX÷00Kroatia 007roatia0020000000183000Croatian Cup012an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kroatia¬~AA÷nB7XuFy8¬AD÷1566914400¬ADE÷1566914400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hrvace¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HRV¬AE÷Hrvace¬JA÷fFwlx5Fr¬WU÷hrvace¬WN÷SEG¬AF÷Segesta¬JB÷lxwhyPUl¬WV÷segesta¬AN÷n¬~AA÷A9bljaaF¬AD÷1567000800¬ADE÷1567000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bednja Beletinec¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VUT¬AF÷Vuteks Sloga¬JB÷fm3UrGWc¬WV÷vuteks-sloga¬WM÷BED¬AE÷Bednja Beletinec¬JA÷xC8PqdHi¬WU÷bednja-beletinec¬AN÷n¬~AA÷0f5LrHik¬AD÷1567000800¬ADE÷1567000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belisce¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belisce¬JA÷n9GMLqV1¬WU÷belisce¬WN÷JLP¬AF÷Jadran LP¬JB÷lEf5pT72¬WV÷jadran-luka-ploce¬AN÷n¬~AA÷OC2hkJEL¬AD÷1567000800¬ADE÷1567000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bjelovar¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BJE¬AE÷Bjelovar¬JA÷Yw2Yszn4¬WU÷bjelovar¬WN÷OPT¬AF÷Opatija¬JB÷S01xsf1A¬WV÷opatija¬AN÷n¬~AA÷MmIgUHxd¬AD÷1567000800¬ADE÷1567000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Din. Predavac¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UDA¬AF÷Udarnik¬JB÷fZNeUGH4¬WV÷nk-udarnik-kurilovec¬WM÷DIN¬AE÷Din. Predavac¬JA÷CAYjVd2b¬WU÷nk-dinamo-predavac¬AN÷n¬~AA÷vo4Psy7e¬AD÷1567000800¬ADE÷1567000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Imbriovec¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IMB¬AE÷Imbriovec¬JA÷2Hb9qmN8¬WU÷borac-imbriovec¬WN÷POR¬AF÷Porec¬JB÷dvbDr7xF¬WV÷nk-jadran-porec¬AN÷n¬~AA÷A9xJzKaS¬AD÷1567000800¬ADE÷1567000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Klostar Podravski¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KLO¬AE÷Klostar Podravski¬JA÷S2hzVSjI¬WU÷mladost-klostar-podravski¬WN÷GRA¬AF÷Sloga NG¬JB÷MPivUn6O¬WV÷nk-sloga-nova-gradiska¬AN÷n¬~AA÷lfAuhLU2¬AD÷1567000800¬ADE÷1567000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Komletinci¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOL¬AE÷Komletinci¬JA÷tjQ7RE1N¬WU÷slavonac-komletinci¬WN÷BUJ¬AF÷Buje¬JB÷OEFCQYGT¬WV÷buje¬AN÷n¬~AA÷IZ1dlwUR¬AD÷1567000800¬ADE÷1567000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maksimir¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAK¬AE÷Maksimir¬JA÷t45ttEGG¬WU÷nk-maksimir¬WN÷VAR¬AF÷Varazdin¬JB÷M1JAOooq¬WV÷varazdin¬AN÷n¬~AA÷jqYDl7u8¬AD÷1567000800¬ADE÷1567000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mladost Petrinja¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MLA¬AE÷Mladost Petrinja¬JA÷0Ctdzqpe¬WU÷mladost-petrinja¬WN÷MED¬AF÷Medjimurje¬JB÷ryW0Z2a1¬WV÷medjimurje¬AN÷n¬~AA÷Y73TteM1¬AD÷1567000800¬ADE÷1567000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nedelisce¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NED¬AE÷Nedelisce¬JA÷zVdHsRiL¬WU÷nk-nedelisce¬WN÷SLA¬AF÷Slavonija Pozega¬JB÷h6iMto7R¬WV÷nk-slavonija-pozega¬AN÷n¬~AA÷SlPpWw8q¬AD÷1567000800¬ADE÷1567000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nehaj Senj¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEH¬AE÷Nehaj Senj¬JA÷0GjrT6LU¬WU÷nehaj-senj¬WN÷KAR¬AF÷Karlovac¬JB÷QgWvYbIu¬WV÷karlovac¬AN÷n¬~AA÷vPSlVcNk¬AD÷1567000800¬ADE÷1567000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Primorac Biograd¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Primorac Biograd¬JA÷4pVrXIXo¬WU÷hnk-primorac-biograd¬WN÷BJD¬AF÷Bijelo Brdo¬JB÷b7UnWxmh¬WV÷bijelo-brdo¬AN÷n¬~AA÷KrlOqcxq¬AD÷1567000800¬ADE÷1567000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zagora¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAG¬AE÷Zagora¬JA÷0hIEN50k¬WU÷zagora¬WN÷PAP¬AF÷Papuk¬JB÷8IHIMPFe¬WV÷nk-papuk¬AN÷n¬~AA÷Sp9qiup9¬AD÷1567011600¬ADE÷1567011600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gorica¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Gorica¬JA÷pILwMhPp¬WU÷hnk-gorica¬WN÷ZAG¬AF÷Zagorec K.¬JB÷bL9Lpx2o¬WV÷zagorec-krapina¬AN÷n¬~
15
Asetukset
Ohje: Olet tällä hetkellä Kroatian Cup tulokset -sivulla jalkapallo/Kroatia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Kroatian Cup livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Kroatian Cup sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Kroatian Cup tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Kroatian Cup tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!