Jalkapallo »Kenia » Premier League » 2018

results
1
1513636129
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷KENIA: Premier League¬ZEE÷Y7QCbf53¬ZB÷103¬ZY÷Kenia¬ZC÷SbjTYCL0¬ZD÷p¬ZE÷EokPs7m0¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷103_Y7QCbf53¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/kenia/premier-league/¬ZX÷00Kenia 005......0000000000169000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kenia¬~AA÷O0CmT3zI¬AD÷1517572800¬ADE÷1517572800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ulinzi Stars¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ULI¬AE÷Ulinzi Stars¬JA÷EihDr3Em¬WU÷ulinzi-stars¬WN÷ZOO¬AF÷Zoo Kericho¬JB÷QReHsNTg¬WV÷zoo-kericho¬AN÷n¬~AA÷Ia5dRs5U¬AD÷1517659200¬ADE÷1517659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chemelil¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHEM¬AE÷Chemelil¬JA÷GGlUvLDC¬WU÷chemelil¬WN÷TUS¬AF÷Tusker¬JB÷f7mYwuTI¬WV÷tusker¬AN÷n¬~AA÷6P1hSNkO¬AD÷1517659200¬ADE÷1517659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gor Mahia¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Gor Mahia¬JA÷KleLtsq0¬WU÷mahia¬WN÷NAK¬AF÷Nakumatt¬JB÷bufPu1b6¬WV÷nakumatt¬AN÷n¬~AA÷fLt2nRzt¬AD÷1517659200¬ADE÷1517659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nzoia Sugar¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NZO¬AE÷Nzoia Sugar¬JA÷6q0unxLu¬WU÷nzoia-sugar¬WN÷KAR¬AF÷Kariobangi Sharks¬JB÷Kn4qodzn¬WV÷kariobangi-sharks¬AN÷n¬~AA÷YBu6oojn¬AD÷1517659200¬ADE÷1517659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vihiga United¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIH¬AE÷Vihiga United¬JA÷2BglpGkh¬WU÷vihiga-united¬WN÷MAT¬AF÷Mathare Utd.¬JB÷t2hhqz5b¬WV÷mathare-united¬AN÷n¬~AA÷jmzBp55h¬AD÷1517742000¬ADE÷1517742000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sofapaka¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOF¬AE÷Sofapaka¬JA÷zw7erfK4¬WU÷sofapaka¬WN÷BAN¬AF÷Bandari¬JB÷ET5asEZA¬WV÷bandari¬AN÷n¬~AA÷UwZEqPKb¬AD÷1517750100¬ADE÷1517750100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rangers¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEO¬AF÷Leopards¬JB÷Aea8uh4N¬WV÷leopards¬WM÷RAN¬AE÷Rangers¬JA÷dhe4tYlH¬WU÷rangers¬AN÷n¬~AA÷O0YIrqz5¬AD÷1517828400¬ADE÷1517828400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wazito¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAZ¬AE÷Wazito¬JA÷4IbCvCJT¬WU÷wazito¬WN÷SON¬AF÷Sony Sugar¬JB÷6RpvzWRp¬WV÷sony-sugar¬AN÷n¬~AA÷x4xNs3kB¬AD÷1517836500¬ADE÷1517836500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Thika Utd.¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THI¬AE÷Thika Utd.¬JA÷rqUMbF4o¬WU÷thika¬WN÷KAK¬AF÷Kakamega Homeboyz¬JB÷MZSQcZJi¬WV÷kakamega-homeboyz¬AN÷n¬~AA÷KSRRtN4H¬AD÷1518174000¬ADE÷1518174000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nakumatt¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷THI¬AF÷Thika Utd.¬JB÷SWVYeDl4¬WV÷thika¬WM÷NAK¬AE÷Nakumatt¬JA÷GdSUdgZc¬WU÷nakumatt¬AN÷n¬~AA÷bJQVusKN¬AD÷1518182100¬ADE÷1518182100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mathare Utd.¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAT¬AE÷Mathare Utd.¬JA÷AeLweX3A¬WU÷mathare-united¬WN÷NZO¬AF÷Nzoia Sugar¬JB÷lnKsfiJG¬WV÷nzoia-sugar¬AN÷n¬~AA÷8hC1zLso¬AD÷1518264000¬ADE÷1518264000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bandari¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Bandari¬JA÷2g0Imkdp¬WU÷bandari¬WN÷CHEM¬AF÷Chemelil¬JB÷Gd4Mn9Bj¬WV÷chemelil¬AN÷n¬~AA÷Acjpa4Ko¬AD÷1518264000¬ADE÷1518264000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kakamega Homeboyz¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAK¬AE÷Kakamega Homeboyz¬JA÷Uah4Bhli¬WU÷kakamega-homeboyz¬WN÷SOF¬AF÷Sofapaka¬JB÷8ji8AC3c¬WV÷sofapaka¬AN÷n¬~AA÷6qQZv1ZT¬AD÷1518264000¬ADE÷1518264000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leopards¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEO¬AE÷Leopards¬JA÷ILOogBYM¬WU÷leopards¬WN÷WAZ¬AF÷Wazito¬JB÷dCNkhVmT¬WV÷wazito¬AN÷n¬~
1
1513636129
18
Ohje: Olet tällä hetkellä Kenian Valioliiga tulokset -sivulla jalkapallo/Kenia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Kenian Valioliiga livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Kenian Valioliiga sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Kenian Valioliiga tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Kenian Valioliiga tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.