Empress's Cup - Naiset 2020 aikataulu, Empress's Cup - Naiset 2020 otteluohjelma, Tulevat ottelut

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos
bookmaker
Jopa 50€ vedonlyöntikrediittiä
Vain uusille asiakkaille. Minimitalletus 5€:a. Vedonlyöntikrediitit ovat käytössä talletusta vastaavalla määrällä. Minimikertoimet, vedot ja maksutapa rajoitukset ovat voimassa. Palautuksista vähennetään vedonlyöntikrediitin suuruun. Aikarajoitukset ja ehdot ovat voimassa. 18+.
bookmaker
100% vedonlyöntibonus 100€ asti
10€ riskitön mobiiliveto. Bonuksen säännöt ja ehdot. 18+

Jalkapallo Japani

Empress's Cup - Naiset
2020
Loading...
fixtures
SA÷1¬~ZA÷JAPANI: Empress's Cup - Naiset¬ZEE÷lCkoZLIc¬ZB÷100¬ZY÷Japani¬ZC÷KACHYZFP¬ZD÷c¬ZE÷rqOxno86¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_lCkoZLIc¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/japani/empress-s-cup-naiset/¬ZX÷00Japani 006Japani0100000000001000Empress's Cu022Naiset000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japani¬~AA÷4CgHwf0a¬AD÷1607131800¬ADE÷1607131800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orca Kamogawa N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAI¬AF÷Daisho Gakuen N¬JB÷8AI0s9U8¬WV÷daisho-gakuen¬GRB÷0¬OB÷team¬WM÷ORC¬AE÷Orca Kamogawa N¬JA÷UJJdrkF2¬WU÷orca-kamogawa¬GRA÷0¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷OC0TzhpI¬AD÷1607131800¬ADE÷1607131800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷13¬CX÷Setagaya Sfida FC N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1607135533¬BW÷0¬BX÷¬WQ÷¬WN÷SHI¬AF÷Shizuoka Sangyo N¬JB÷U3uI75rE¬WV÷shizuoka-sangyo¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷team¬WM÷SET¬AE÷Setagaya Sfida FC N¬JA÷G0izqM5D¬WU÷setagaya-sfida-fc¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬OA÷team¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷dnj9uGVn¬AD÷1607133600¬ADE÷1607133600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Harima Albion N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1607134272¬BW÷0¬BX÷¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Waseda Univ. N¬JB÷t4QEJ5x2¬WV÷waseda-univ¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬OB÷team¬WM÷HAR¬AE÷Harima Albion N¬JA÷2DRAKoNe¬WU÷as-harima-albio¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬OA÷team¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷4d5gOE0C¬AD÷1607133600¬ADE÷1607133600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Saitama N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1607133660¬BW÷0¬BX÷¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saitama N¬JA÷Ma7bQGgH¬WU÷saitama¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬OA÷MNumD38k-bXYBLfTb.png¬WN÷NIT¬AF÷Nittaidai N¬JB÷0j62Pz9N¬WV÷nittaidai¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬OB÷x4wJSCkC-8OZE9v0N.png¬AN÷y¬MW÷5|33¬~AA÷d0VsfFpt¬AD÷1607142600¬ADE÷1607142600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kunoichi N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAT¬AF÷Diosa Izumo N¬JB÷lpp2GZQo¬WV÷diosa-izumo¬GRB÷0¬OB÷team¬WM÷KUN¬AE÷Kunoichi N¬JA÷zsdKijlo¬WU÷kunoichi¬GRA÷0¬OA÷pE2BRhgT-fJS1hHBF.png¬AN÷n¬~AA÷x29xox8P¬AD÷1607142600¬ADE÷1607142600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vegalta Sendai N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Kanagawa University N¬JB÷vJnWvG8A¬WV÷kanagawa-university¬GRB÷0¬OB÷team¬WM÷VEG¬AE÷Vegalta Sendai N¬JA÷WhqOtxvb¬WU÷vegalta-sendai¬GRA÷0¬OA÷nHQnyGne-IiQOge8C.png¬AN÷n¬~AA÷p8MjNYFI¬AD÷1607144400¬ADE÷1607144400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷C-Osaka N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FC¬AF÷FC Takatsuki Speranza N¬JB÷APiYJEWp¬WV÷fc-takatsuki-speranza¬GRB÷0¬OB÷pxnpL0oe-UcAJHcqG.png¬WM÷COS¬AE÷C-Osaka N¬JA÷8G56OfOT¬WU÷c-osaka¬GRA÷0¬OA÷tSOlQ4BN-Am2IubII.png¬AN÷n¬~AA÷4WL2kiaB¬AD÷1607144400¬ADE÷1607144400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷JEF United N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FUK¬AF÷Fukuoka N¬JB÷vFl4ydK8¬WV÷fukuoka¬GRB÷0¬OB÷team¬WM÷JEF¬AE÷JEF United N¬JA÷0Ok0xx52¬WU÷jef-united¬GRA÷0¬OA÷jX1wDgXH-KA3GWIG5.png¬AN÷n¬~AA÷dQbyZVEU¬AD÷1607218200¬ADE÷1607218200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yamato Sylphid N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IMA¬AF÷Imabari N¬JB÷O4Tj9IJI¬WV÷imabari¬GRB÷0¬OB÷OQ6LO7Rq-MiZwSJpP.png¬WM÷YAM¬AE÷Yamato Sylphid N¬JA÷UsUnAb4C¬WU÷yamato-sylphid¬GRA÷0¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷QRsQyYUB¬AD÷1607220000¬ADE÷1607220000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ehime N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EHI¬AE÷Ehime N¬JA÷8zlSpry1¬WU÷ehime¬GRA÷0¬OA÷MZuT0JU0-GIGDwUoK.png¬WN÷OKA¬AF÷Okayama Sakuyo N¬JB÷xAhWq2j7¬WV÷okayama-sakuyo¬GRB÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷UDTkhgFh¬AD÷1607220000¬ADE÷1607220000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nojima Stella N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUN¬AF÷Gunma N¬JB÷WOukRju4¬WV÷gunma¬GRB÷0¬OB÷team¬WM÷NOJ¬AE÷Nojima Stella N¬JA÷x2toSWPc¬WU÷nojima-stella¬GRA÷0¬OA÷EkJdTQUH-GOiQyhK9.png¬AN÷n¬~AA÷zwkDvzog¬AD÷1607220000¬ADE÷1607220000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yokohama FC Seagulls N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AC¬AF÷Parceiro Nagano N¬JB÷8jS6LR7k¬WV÷ac-parceiro-nagano¬GRB÷0¬OB÷lzNm4cT0-nFfgGVWF.png¬WM÷YOK¬AE÷Yokohama FC Seagulls N¬JA÷A593M7hq¬WU÷yokohama-fc-seagulls¬GRA÷0¬OA÷Magw86U0-tr3kKr0P.png¬AN÷n¬~AA÷WpYvW2bj¬AD÷1607229000¬ADE÷1607229000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Albirex Niigata N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NGU¬AF÷NGU Nagoya N¬JB÷l0hqgLoB¬WV÷ngu-nagoya¬GRB÷0¬OB÷team¬WM÷ALB¬AE÷Albirex Niigata N¬JA÷jFZuf1W4¬WU÷albirex-niigata¬GRA÷0¬OA÷Mu0Gxw86-WpuWdbp9.png¬AN÷n¬~AA÷rHXgiDUb¬AD÷1607230800¬ADE÷1607230800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beleza N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Nitere Menina N¬JB÷vkqcPU9G¬WV÷nitere-menina¬GRB÷0¬OB÷team¬WM÷BEL¬AE÷Beleza N¬JA÷AFvgQAfA¬WU÷beleza¬GRA÷0¬OA÷I5N26IU0-pxDhyWrM.png¬AN÷n¬~AA÷EN04tdGt¬AD÷1607230800¬ADE÷1607230800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Inac Kobe Leonesa N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷Norddea Hokkaido N¬JB÷I9ozvzOG¬WV÷norddea-hokkaido¬GRB÷0¬OB÷team¬WM÷INA¬AE÷Inac Kobe Leonesa N¬JA÷AqrSudg4¬WU÷inac-kobe-leonesa¬GRA÷0¬OA÷WS34fLVH-KlYgT2Jf.png¬AN÷n¬~AA÷ObLfMhVO¬AD÷1607230800¬ADE÷1607230800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Urawa N¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JUM¬AF÷Jumonji Ventus N¬JB÷xWqKsIOi¬WV÷jumonji-ventus¬GRB÷0¬OB÷team¬WM÷URA¬AE÷Urawa N¬JA÷OSuGrb9o¬WU÷urawa¬GRA÷0¬OA÷tz2aFale-QgihHaqQ.png¬AN÷n¬~~
33
16
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Ilmoitukset on blokattu selaimessasi
Asetukset
Dark mode
mainos
mainos
mainos
Löydä turnauksen Empress's Cup - Naiset 2020 otteluohjelma, huomisen ottelut ja ja kaikki nykyisen kauden Empress's Cup - Naiset 2020 otteluohjelmat. LiveTulokset.com tarjoaa kaikki Empress's Cup - Naiset 2020 ottelut, live tulokset ja lopputulokset sekä tämän hetken sarjataulukot, head-to-head tilastot ja kerroinvertailun. Empress's Cup - Naiset 2020 lisäksi voit seurata yli 5000 kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailman LiveTulokset.comissa.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!
mockup