Hazfi Cup 2019/2020 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo Iran

Hazfi Cup
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷IRAN: Hazfi Cup¬ZEE÷0nM3OEZa¬ZB÷94¬ZY÷Iran¬ZC÷2yJQYcwH¬ZD÷c¬ZE÷nTxbJ2xI¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷94_0nM3OEZa¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/iran/hazfi-cup/¬ZX÷00Iran 004......0020000000001000Hazfi Cup 009fi Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Iran¬~AA÷ITQ664C1¬AD÷1582111800¬ADE÷1582111800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tractor-Sazi¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582118958¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Tractor-Sazi¬JA÷xG10d1nb¬WU÷tractor-sazi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷MES¬AF÷Mes Kerman¬JB÷jJ54eL14¬WV÷mes¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷WWUA5OR7¬AD÷1577106900¬ADE÷1577106900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Naft M.I.S¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1577116151¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAF¬AE÷Naft M.I.S¬JA÷pt58fuHA¬WU÷naft-masjed-soleyman¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shahin Bushehr¬JB÷OW3CgaWG¬WV÷shahin-bushehr¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷z5y27pce¬AD÷1577100600¬ADE÷1577100600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shahrdari Mahshahr¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1577108190¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shahrdari Mahshahr¬JA÷423hbNHo¬WU÷shahrdari-mahshahr¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PER¬AF÷Persepolis¬JB÷rg2dcsXi¬WV÷persepolis¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷QHbNtYOL¬AD÷1574772600¬ADE÷1574772600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sepahan¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574779614¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEP¬AE÷Sepahan¬JA÷C01LB5SH¬WU÷sepahan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷PEY¬AF÷Peykan¬JB÷fPjQAPsO¬WV÷peykan¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷tUOJMCXk¬AD÷1574772300¬ADE÷1574772300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Persepolis¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574779007¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Persepolis¬JA÷UHqV0lEa¬WU÷persepolis¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷Sanat-Naft¬JB÷CtZZa8T5¬WV÷sanat-naft¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷zT5Aqzu3¬AD÷1574764200¬ADE÷1574764200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Navad Urmia¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574774871¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAV¬AE÷Navad Urmia¬JA÷ze6dH9bt¬WU÷navad-urmia¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TRA¬AF÷Tractor-Sazi¬JB÷UH50GTDn¬WV÷tractor-sazi¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷rg9IsE9F¬AD÷1571318400¬ADE÷1571318400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Esteghlal F.C.¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571327953¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Esteghlal F.C.¬JA÷4zbDDRc5¬WU÷esteghlal¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FAJ¬AF÷Fajr Sepasi¬JB÷bccHCoDB¬WV÷fajr-sepasi¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷fXSNLWnd¬AD÷1571313600¬ADE÷1571313600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shahrdari Mahshahr¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571320535¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EST¬AF÷Esteghlal Novin Mahshahr¬JB÷K6xrbnbI¬WV÷esteghlal-novin-mahshahr¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷SHA¬AE÷Shahrdari Mahshahr¬JA÷jXXwaSrC¬WU÷shahrdari-mahshahr¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬~AA÷n7PFNhIq¬AD÷1571236200¬ADE÷1571236200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shahin Bushehr¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571242868¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shahin Bushehr¬JA÷MitN2Aqm¬WU÷shahin-bushehr¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SAI¬AF÷Saipa¬JB÷GEuR1Ubg¬WV÷saipa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷dx76pGPd¬AD÷1571232000¬ADE÷1571232000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zob Ahan¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571238854¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZOB¬AE÷Zob Ahan¬JA÷bcync6DO¬WU÷zob-ahan¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MES¬AF÷Mes Kerman¬JB÷02FULkjP¬WV÷mes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷42AErff9¬AD÷1571230200¬ADE÷1571230200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shahr Khodrou¬ER÷Neljännesvälierät¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571237791¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAF¬AF÷Naft M.I.S¬JB÷Qqa9E7ra¬WV÷naft-masjed-soleyman¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SHA¬AE÷Shahr Khodrou¬JA÷8844FmTh¬WU÷shahr-khodrou¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷beCzJo1k¬AD÷1569931200¬ADE÷1569931200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Sardar Bukan¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sardar Bukan¬JA÷UL1TlnwE¬WU÷sardar-bukan¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shahrdari Mahshahr¬JB÷8C0Xm6hK¬WV÷shahrdari-mahshahr¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷niNZyR7R¬AD÷1569854700¬ADE÷1569854700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Gol Reyhan Alborz¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569866673¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAL¬AE÷Gol Reyhan Alborz¬JA÷C8ejfsFg¬WU÷gol-reyhan-alborz¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷EST¬AF÷Esteghlal F.C.¬JB÷jaffg1Ua¬WV÷esteghlal¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷4SXUx7hL¬AD÷1569852000¬ADE÷1569852000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Esteghlal Novin Mahshahr¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Esteghlal Novin Mahshahr¬JA÷Gt2sd3ps¬WU÷esteghlal-novin-mahshahr¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MES¬AF÷Mes Nov. Kerman¬JB÷fX0oeNam¬WV÷mes-nov-kerman¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷jPTQwmwF¬AD÷1569851100¬ADE÷1569851100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Khooshe Talaee¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569861077¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KHO¬AE÷Khooshe Talaee¬JA÷pbBB1PMJ¬WU÷khoosheh-talai¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shahin Bushehr¬JB÷b1FF0qxQ¬WV÷shahin-bushehr¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷W8ArHPV1¬AD÷1569851100¬ADE÷1569851100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Pars Janoobi Jam¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Pars Janoobi Jam¬JA÷MJt8s4Vm¬WU÷pars-janoobi-jam¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ZOB¬AF÷Zob Ahan¬JB÷zNpCtOpf¬WV÷zob-ahan¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷d2UMvTN8¬AD÷1569851100¬ADE÷1569851100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Peykan¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569857778¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEY¬AE÷Peykan¬JA÷42YOwMUC¬WU÷peykan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷SHO¬AF÷Shohadaye Razkan Karaj¬JB÷rgXSxtpJ¬WV÷shohadaye-razkan-karaj¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷hIBvI5Ge¬AD÷1569848400¬ADE÷1569848400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kheybar Khorramabad¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569855707¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KHE¬AE÷Kheybar Khorramabad¬JA÷QmexmQ7Q¬WU÷khorramabad¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEP¬AF÷Sepahan¬JB÷Sds4rpGs¬WV÷sepahan¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷IBVIu982¬AD÷1569843000¬ADE÷1569843000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Fajr Sepasi¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569852957¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAJ¬AE÷Fajr Sepasi¬JA÷IozHur00¬WU÷fajr-sepasi¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷FOO¬AF÷Foolad¬JB÷dxZKv2F6¬WV÷foolad¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷ph8WJRoq¬AD÷1569843000¬ADE÷1569843000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Machine Sazi¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569850580¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Machine Sazi¬JA÷IXfrRro7¬WU÷machine-sazi-tabriz¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PER¬AF÷Persepolis¬JB÷GIDoQ20D¬WV÷persepolis¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~
27
fixtures
0
Ilmoitusasetukset
Selaimen asetukset on blokannut ilmoitukset
Asetukset
Dark mode
Ohje: Olet tällä hetkellä Hazfi Cup 2019/2020 tulokset -sivulla jalkapallo/Iran alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Hazfi Cup 2019/2020 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Hazfi Cup 2019/2020 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Hazfi Cup 2019/2020 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Hazfi Cup 2019/2020 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!