Ghanan Valioliiga livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo Ghana Valioliiga2018

results
SA÷1¬~ZA÷GHANA: Valioliiga¬ZEE÷6BeXoaup¬ZB÷82¬ZY÷Ghana¬ZC÷jHDqAKNM¬ZD÷p¬ZE÷SSRllfsJ¬ZF÷1¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷82_6BeXoaup¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/ghana/valioliiga/¬ZX÷00Ghana 005......0000000000186000Valioliiga 010oliiga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Ghana¬~AA÷x4QC73Sb¬AD÷1528297200¬ADE÷1528297200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashanti Gold¬ER÷Kierros 7¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashanti Gold¬JA÷A9jc9zS0¬WU÷ashanti-gold¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ADU¬AF÷Aduana Stars¬JB÷4p508fs7¬WV÷aduana-stars¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷WdA8Pd5s¬AD÷1528038000¬ADE÷1528038000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷All Stars¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷All Stars¬JA÷4Syq3ENH¬WU÷all-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷TEC¬AF÷Eleven Wonders¬JB÷bkym2YxO¬WV÷eleven-wonders¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷0x2PLE46¬AD÷1528038000¬ADE÷1528038000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Asante Kotoko¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASA¬AE÷Asante Kotoko¬JA÷4tHHHDxB¬WU÷asante-kotoko¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ADU¬AF÷Aduana Stars¬JB÷b3GLGXiH¬WV÷aduana-stars¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷Mo3LMfk0¬AD÷1528038000¬ADE÷1528038000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bechem United¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEC¬AE÷Bechem United¬JA÷8EN8JZ7b¬WU÷bechem-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷WAF¬AF÷WAFA¬JB÷jwDDIgN4¬WV÷wafa¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷fyJtUxcQ¬AD÷1528038000¬ADE÷1528038000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berekum Chelsea¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEC¬AE÷Berekum Chelsea¬JA÷80rz5zg5¬WU÷berekum-chelsea¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ASH¬AF÷Ashanti Gold¬JB÷Qywu4f8B¬WV÷ashanti-gold¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷r1iUKYJC¬AD÷1528038000¬ADE÷1528038000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elmina Sharks¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIB¬AF÷Liberty¬JB÷I5WMEBMT¬WV÷liberty¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷ELM¬AE÷Elmina Sharks¬JA÷xfFPFi7N¬WU÷elmina-sharks¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷ELaDOGKm¬AD÷1528038000¬ADE÷1528038000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hearts Of Oak¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEA¬AE÷Hearts Of Oak¬JA÷dzfj1hhU¬WU÷hearts-of-oak¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MED¬AF÷Medeama¬JB÷McLdMyOu¬WV÷medeama¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷hCbHNzzf¬AD÷1528038000¬ADE÷1528038000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Karela¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Karela¬JA÷0lK0Lewn¬WU÷karela¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷INT¬AF÷Inter Allies¬JB÷UNO4KFhh¬WV÷international-allies¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷0EJxVIsK¬AD÷1527951600¬ADE÷1527951600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dreams¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRE¬AE÷Dreams¬JA÷zmpS6dOh¬WU÷dreams-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷EBU¬AF÷Ebusua Dwarfs¬JB÷U9qW5Gwa¬WV÷ebusua-dwarfs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷Esghttnj¬AD÷1527778800¬ADE÷1527778800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aduana Stars¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADU¬AE÷Aduana Stars¬JA÷WCpmDhnI¬WU÷aduana-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BEC¬AF÷Bechem United¬JB÷lluhCC1O¬WV÷bechem-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Ukyu4qvc¬AD÷1527778800¬ADE÷1527778800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inter Allies¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INT¬AE÷Inter Allies¬JA÷GzJ5VZ1n¬WU÷international-allies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HEA¬AF÷Hearts Of Oak¬JB÷ba8AUgHh¬WV÷hearts-of-oak¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷G6wi1sOF¬AD÷1527692400¬ADE÷1527692400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashanti Gold¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashanti Gold¬JA÷vHSf9qop¬WU÷ashanti-gold¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DRE¬AF÷Dreams¬JB÷YwSb830j¬WV÷dreams-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷xGvm2N89¬AD÷1527692400¬ADE÷1527692400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Eleven Wonders¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEC¬AE÷Eleven Wonders¬JA÷pGAMRi1B¬WU÷eleven-wonders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷BEC¬AF÷Berekum Chelsea¬JB÷Sv0RQBGH¬WV÷berekum-chelsea¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷bVSe01wM¬AD÷1527692400¬ADE÷1527692400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elmina Sharks¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELM¬AE÷Elmina Sharks¬JA÷CUQ27NFd¬WU÷elmina-sharks¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷EBU¬AF÷Ebusua Dwarfs¬JB÷00YzGFJd¬WV÷ebusua-dwarfs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷KKglsMWq¬AD÷1527692400¬ADE÷1527692400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liberty¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIB¬AE÷Liberty¬JA÷banuFEH5¬WU÷liberty¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ASA¬AF÷Asante Kotoko¬JB÷hMoqEYWB¬WV÷asante-kotoko¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷8tzq33g3¬AD÷1527692400¬ADE÷1527692400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medeama¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MED¬AE÷Medeama¬JA÷xj7ETDWb¬WU÷medeama¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷STA¬AF÷All Stars¬JB÷6PBISXo5¬WV÷all-stars¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷Spcdu01d¬AD÷1527692400¬ADE÷1527692400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷WAFA¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAR¬AF÷Karela¬JB÷40F1WFnt¬WV÷karela¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷WAF¬AE÷WAFA¬JA÷SvvdBWGU¬WU÷wafa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~
1
1544896643
117
fixtures
1
1544896643
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Ghanan Valioliiga tulokset -sivulla jalkapallo/Ghana alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Ghanan Valioliiga livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Ghanan Valioliiga sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Ghanan Valioliiga tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Ghanan Valioliiga tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!