Etiopian  Premier League livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo Etiopia Premier League2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷ETIOPIA: Premier League¬ZEE÷pjAXwP51¬ZB÷74¬ZY÷Etiopia¬ZC÷xnextDYo¬ZD÷c¬ZE÷ry66KArr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷74_pjAXwP51¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/etiopia/premier-league/¬ZX÷00Etiopia 007tiopia0000000000186000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etiopia¬~AA÷YDxlZ40f¬AD÷1550404800¬ADE÷1550404800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEK¬AE÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬JA÷I3waEoF5¬WU÷mekelle-70-enderta-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BAH¬AF÷Bahardar¬JB÷0SS3D5UB¬WV÷bahardar¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷boXpwQlF¬AD÷1550322000¬ADE÷1550322000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defence Force¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defence Force¬JA÷fcKZKNqO¬WU÷defence-force¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷DIR¬AF÷Dire Dawa¬JB÷YmJwKsaU¬WV÷dire-dawa¬AH÷0¬~AA÷2FgRVKEM¬AD÷1550318400¬ADE÷1550318400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jimma Aba Jifar¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DED¬AF÷Dedebit¬JB÷js1aTAmn¬WV÷dedebit¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷JIM¬AE÷Jimma Aba Jifar¬JA÷Cj2eUjYu¬WU÷jimma-aba-jifar¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷K6KRU4Rb¬AD÷1549980000¬ADE÷1549980000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defence Force¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defence Force¬JA÷nDtEIXp3¬WU÷defence-force¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ETH¬AF÷Ethiopia Bunna¬JB÷UyWIHi09¬WV÷ethiopia-bunna¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GYi5D3dO¬AD÷1549972800¬ADE÷1549972800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dire Dawa¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIR¬AE÷Dire Dawa¬JA÷0r3X5f1c¬WU÷dire-dawa¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MEK¬AF÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬JB÷fJHz5EG3¬WV÷mekelle-70-enderta-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷Y920EqsI¬AD÷1549886400¬ADE÷1549886400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Debub Police¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Debub Police¬JA÷KnQpri9j¬WU÷debub-police¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷6¬BC÷0¬WN÷JIM¬AF÷Jimma Aba Jifar¬JB÷Mi4T6zni¬WV÷jimma-aba-jifar¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷OvRIWQdn¬AD÷1549886400¬ADE÷1549886400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fasil Ketema¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAS¬AE÷Fasil Ketema¬JA÷Q7eJdjOq¬WU÷fasil-ketema¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷KAK¬AF÷Shire Endaselassie¬JB÷rqjOeAwj¬WV÷shire-endaselassie¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷plSEX6st¬AD÷1549886400¬ADE÷1549886400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welwalo Adigrat¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welwalo Adigrat¬JA÷UyAm2C0M¬WU÷welwalo-adigrat¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SID¬AF÷Sidama Bunna¬JB÷Ob9i1WFS¬WV÷sidama-bunna¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷63GNVpCh¬AD÷1549800000¬ADE÷1549800000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bahardar¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAH¬AE÷Bahardar¬JA÷MZlSfUhd¬WU÷bahardar¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ADA¬AF÷Adama Kenema¬JB÷zwwAJDVd¬WV÷adama-kenema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷fPj9CNBU¬AD÷1549800000¬ADE÷1549800000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dedebit¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DED¬AE÷Dedebit¬JA÷Y9Gv4YV9¬WU÷dedebit¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAW¬AF÷Hawassa¬JB÷GY5q3hoG¬WV÷hawassa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷ETJVTOt5¬AD÷1549800000¬ADE÷1549800000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welayta Dicha¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welayta Dicha¬JA÷8SUMGBFF¬WU÷welayta-dicha¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GEO¬AF÷St. George¬JB÷zybjaqpr¬WV÷st-george¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷tjnnIOCk¬AD÷1549540800¬ADE÷1549540800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bahardar¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAK¬AF÷Shire Endaselassie¬JB÷6Dad74FO¬WV÷shire-endaselassie¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BAH¬AE÷Bahardar¬JA÷SM0h8p0I¬WU÷bahardar¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷E9TVSTwL¬AD÷1549540800¬ADE÷1549540800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jimma Aba Jifar¬ER÷Kierros 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIM¬AE÷Jimma Aba Jifar¬JA÷IBBFodu2¬WU÷jimma-aba-jifar¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷DIR¬AF÷Dire Dawa¬JB÷WEacAuI2¬WV÷dire-dawa¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬~AA÷67lDWNRr¬AD÷1549540800¬ADE÷1549540800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEK¬AE÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬JA÷nod0yqU4¬WU÷mekelle-70-enderta-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷FAS¬AF÷Fasil Ketema¬JB÷Qye4z3qB¬WV÷fasil-ketema¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
1
1550550848
116
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ETIOPIA: Premier League¬ZEE÷pjAXwP51¬ZB÷74¬ZY÷Etiopia¬ZC÷xnextDYo¬ZD÷c¬ZE÷ry66KArr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷74_pjAXwP51¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/etiopia/premier-league/¬ZX÷00Etiopia 007tiopia0000000000186000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etiopia¬~AA÷fgEbRSk3¬AD÷1550664000¬ADE÷1550664000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jimma Aba Jifar¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIM¬AE÷Jimma Aba Jifar¬JA÷pvq2cTo0¬WU÷jimma-aba-jifar¬WN÷DEF¬AF÷Defence Force¬JB÷OUs6dm16¬WV÷defence-force¬AN÷n¬~AA÷jDR648Dg¬AD÷1550750400¬ADE÷1550750400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dire Dawa¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SID¬AF÷Sidama Bunna¬JB÷6oymsj7a¬WV÷sidama-bunna¬WM÷DIR¬AE÷Dire Dawa¬JA÷COyqrWig¬WU÷dire-dawa¬AN÷n¬~AA÷O48Rzwgd¬AD÷1551009600¬ADE÷1551009600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jimma Aba Jifar¬ER÷Kierros 10¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1547294954¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIM¬AE÷Jimma Aba Jifar¬JA÷viVhAfzg¬WU÷jimma-aba-jifar¬WN÷FAS¬AF÷Fasil Ketema¬JB÷dSPc9Eka¬WV÷fasil-ketema¬AN÷n¬~AA÷hbPfBJU8¬AD÷1551355200¬ADE÷1551355200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬ER÷Kierros 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEK¬AE÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬JA÷rBObFtIk¬WU÷mekelle-70-enderta-fc¬WN÷JIM¬AF÷Jimma Aba Jifar¬JB÷AXfeE0Xe¬WV÷jimma-aba-jifar¬AN÷n¬~
1
1550550848
4
Ohje: Olet tällä hetkellä Etiopian Premier League tulokset -sivulla jalkapallo/Etiopia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Etiopian Premier League livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Etiopian Premier League sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Etiopian Premier League tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Etiopian Premier League tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!