Etiopian  Premier League livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo »Etiopia » Premier League » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷ETIOPIA: Premier League¬ZEE÷pjAXwP51¬ZB÷74¬ZY÷Etiopia¬ZC÷buh7paUC¬ZD÷c¬ZE÷z9qUmpZq¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷74_pjAXwP51¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/etiopia/premier-league/¬ZX÷00Etiopia 007tiopia0000000000179000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etiopia¬~AA÷t6UrRWcM¬AD÷1531746000¬ADE÷1531746000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jimma Kenema¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIM¬AE÷Jimma Kenema¬JA÷zs3wtY1f¬WU÷jimma-kenema¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬WN÷ADA¬AF÷Adama City¬JB÷EX1suhH0¬WV÷adama-city¬AH÷0¬~AA÷z9m6rYSd¬AD÷1531746000¬ADE÷1531746000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. George¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷St. George¬JA÷z3vEhBo0¬WU÷st-george¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷AWA¬AF÷Awassa¬JB÷YmcHiV06¬WV÷awassa¬AH÷0¬~AA÷UVQvSCrG¬AD÷1531573200¬ADE÷1531573200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arba Menche¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARB¬AE÷Arba Menche¬JA÷SGaVsfXs¬WU÷arba-menche¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FAS¬AF÷Fasil Ketema¬JB÷tK3ZtEnl¬WV÷fasil-ketema¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Qw6FLALq¬AD÷1531573200¬ADE÷1531573200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Woldya Kenema¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOK¬AE÷Woldya Kenema¬JA÷nw6Q1FOD¬WU÷woldya-kenema¬AG÷0¬WN÷WEL¬AF÷Welayta Dicha¬JB÷0tAU0ZwK¬WV÷welayta-dicha¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷z9RzThT9¬AD÷1531569600¬ADE÷1531569600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mebrat Hail¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEB¬AE÷Mebrat Hail¬JA÷rqObmG9K¬WU÷mebrat-hail¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷SID¬AF÷Sidama Bunna¬JB÷MZM2nzPQ¬WV÷sidama-bunna¬AH÷1¬~AA÷OUJmQjDS¬AD÷1531569600¬ADE÷1531569600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welwalo Adigrat¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welwalo Adigrat¬JA÷fqJvvCW6¬WU÷welwalo-adigrat¬AG÷0¬WN÷DIR¬AF÷Dire Dawa¬JB÷YZHrwWoD¬WV÷dire-dawa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷fDAJKUzj¬AD÷1531490400¬ADE÷1531490400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ethiopia Bunna¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Bunna¬JA÷r5aZaggQ¬WU÷ethiopia-bunna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷MEK¬AF÷Mekelle Kenema¬JB÷pEo1eD1s¬WV÷mekelle-kenema-fc¬AH÷1¬~AA÷Y39NJljd¬AD÷1531479600¬ADE÷1531479600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defence Force¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defence Force¬JA÷Emj5fXGm¬WU÷defence-force¬AG÷2¬WN÷DED¬AF÷Dedebit¬JB÷hvk9giWg¬WV÷dedebit¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷lCiAshr3¬AD÷1530964800¬ADE÷1530964800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adama City¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADA¬AE÷Adama City¬JA÷SAdLjkGC¬WU÷adama-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GEO¬AF÷St. George¬JB÷61ePk9VI¬WV÷st-george¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷2y7FvjSL¬AD÷1530964800¬ADE÷1530964800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Awassa¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WEL¬AF÷Welwalo Adigrat¬JB÷E7Ij6UFa¬WV÷welwalo-adigrat¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷AWA¬AE÷Awassa¬JA÷zHJn7A0g¬WU÷awassa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷rZjEtCc9¬AD÷1530964800¬ADE÷1530964800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dire Dawa¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIR¬AE÷Dire Dawa¬JA÷rJv8Eh8J¬WU÷dire-dawa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ARB¬AF÷Arba Menche¬JB÷M9wCDCNP¬WV÷arba-menche¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷MPkIuWCF¬AD÷1530964800¬ADE÷1530964800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fasil Ketema¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAS¬AE÷Fasil Ketema¬JA÷vkQw9WVt¬WU÷fasil-ketema¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ETH¬AF÷Ethiopia Bunna¬JB÷hhUs8jom¬WV÷ethiopia-bunna¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷tS5JwAsS¬AD÷1530964800¬ADE÷1530964800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mekelle Kenema¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEK¬AE÷Mekelle Kenema¬JA÷MXHf5lV5¬WU÷mekelle-kenema-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MEB¬AF÷Mebrat Hail¬JB÷0OGb48pC¬WV÷mebrat-hail¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷CAdkYm5k¬AD÷1530964800¬ADE÷1530964800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welayta Dicha¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JIM¬AF÷Jimma Kenema¬JB÷nJLI93Mi¬WV÷jimma-kenema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷WEL¬AE÷Welayta Dicha¬JA÷8SMEAq7o¬WU÷welayta-dicha¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷fZofX7Ke¬AD÷1530799200¬ADE÷1530799200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dedebit¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DED¬AE÷Dedebit¬JA÷4fGN8Nyb¬WU÷dedebit¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WOK¬AF÷Woldya Kenema¬JB÷roFR7si4¬WV÷woldya-kenema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷b7hoZTkq¬AD÷1530795600¬ADE÷1530795600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sidama Bunna¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SID¬AE÷Sidama Bunna¬JA÷rm633SaI¬WU÷sidama-bunna¬AS÷1¬AZ÷1¬BA÷0¬AG÷1¬BC÷1¬WN÷DEF¬AF÷Defence Force¬JB÷fPYWo0Up¬WV÷defence-force¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
1
1537515745
240
fixtures
1
1537515745
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Etiopian Premier League tulokset -sivulla jalkapallo/Etiopia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Etiopian Premier League livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Etiopian Premier League sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Etiopian Premier League tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Etiopian Premier League tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.