Jalkapallo »Etiopia » Premier League » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷ETIOPIA: Premier League¬ZEE÷pjAXwP51¬ZB÷74¬ZY÷Etiopia¬ZC÷buh7paUC¬ZD÷s¬ZE÷z9qUmpZq¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷74_pjAXwP51¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/etiopia/premier-league/¬ZX÷00Etiopia 007tiopia0000000000179000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etiopia¬~AA÷UVQvSCrG¬AD÷1531573200¬ADE÷1531573200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arba Menche¬ER÷Kierros 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARB¬AE÷Arba Menche¬JA÷SGaVsfXs¬WU÷arba-menche¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FAS¬AF÷Fasil Ketema¬JB÷tK3ZtEnl¬WV÷fasil-ketema¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷lCiAshr3¬AD÷1530964800¬ADE÷1530964800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adama City¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEO¬AF÷St. George¬JB÷61ePk9VI¬WV÷st-george¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ADA¬AE÷Adama City¬JA÷SAdLjkGC¬WU÷adama-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷2y7FvjSL¬AD÷1530964800¬ADE÷1530964800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Awassa¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WEL¬AF÷Welwalo Adigrat¬JB÷E7Ij6UFa¬WV÷welwalo-adigrat¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷AWA¬AE÷Awassa¬JA÷zHJn7A0g¬WU÷awassa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷rZjEtCc9¬AD÷1530964800¬ADE÷1530964800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dire Dawa¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIR¬AE÷Dire Dawa¬JA÷rJv8Eh8J¬WU÷dire-dawa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ARB¬AF÷Arba Menche¬JB÷M9wCDCNP¬WV÷arba-menche¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷MPkIuWCF¬AD÷1530964800¬ADE÷1530964800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fasil Ketema¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAS¬AE÷Fasil Ketema¬JA÷vkQw9WVt¬WU÷fasil-ketema¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ETH¬AF÷Ethiopia Bunna¬JB÷hhUs8jom¬WV÷ethiopia-bunna¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷tS5JwAsS¬AD÷1530964800¬ADE÷1530964800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mekelle Kenema¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEK¬AE÷Mekelle Kenema¬JA÷MXHf5lV5¬WU÷mekelle-kenema-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MEB¬AF÷Mebrat Hail¬JB÷0OGb48pC¬WV÷mebrat-hail¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷CAdkYm5k¬AD÷1530964800¬ADE÷1530964800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welayta Dicha¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welayta Dicha¬JA÷8SMEAq7o¬WU÷welayta-dicha¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JIM¬AF÷Jimma Kenema¬JB÷nJLI93Mi¬WV÷jimma-kenema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷fZofX7Ke¬AD÷1530799200¬ADE÷1530799200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dedebit¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DED¬AE÷Dedebit¬JA÷4fGN8Nyb¬WU÷dedebit¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WOK¬AF÷Woldya Kenema¬JB÷roFR7si4¬WV÷woldya-kenema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷b7hoZTkq¬AD÷1530795600¬ADE÷1530795600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sidama Bunna¬ER÷Kierros 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SID¬AE÷Sidama Bunna¬JA÷rm633SaI¬WU÷sidama-bunna¬AS÷1¬AZ÷1¬BA÷0¬AG÷1¬BC÷1¬WN÷DEF¬AF÷Defence Force¬JB÷fPYWo0Up¬WV÷defence-force¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷fyi2EgEG¬AD÷1530536400¬ADE÷1530536400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ethiopia Bunna¬ER÷Kierros 28¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Bunna¬JA÷AcOGW87q¬WU÷ethiopia-bunna¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DIR¬AF÷Dire Dawa¬JB÷O0SKVSMk¬WV÷dire-dawa¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Yqsx8iip¬AD÷1530455400¬ADE÷1530455400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. George¬ER÷Kierros 28¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷St. George¬JA÷Kn8JjUbF¬WU÷st-george¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷WEL¬AF÷Welayta Dicha¬JB÷YkCNklEL¬WV÷welayta-dicha¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷S249CXrT¬AD÷1530446400¬ADE÷1530446400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arba Menche¬ER÷Kierros 28¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARB¬AE÷Arba Menche¬JA÷bXJAhjU2¬WU÷arba-menche¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AWA¬AF÷Awassa¬JB÷xOIEiAq9¬WV÷awassa¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷0jZNVfqi¬AD÷1530446400¬ADE÷1530446400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jimma Kenema¬ER÷Kierros 28¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIM¬AE÷Jimma Kenema¬JA÷nchbqnik¬WU÷jimma-kenema¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷DED¬AF÷Dedebit¬JB÷Qmi2r66e¬WV÷dedebit¬AH÷0¬~AA÷lC55DDTM¬AD÷1530446400¬ADE÷1530446400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mebrat Hail¬ER÷Kierros 28¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEB¬AE÷Mebrat Hail¬JA÷6PHPUnxd¬WU÷mebrat-hail¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷FAS¬AF÷Fasil Ketema¬JB÷pGGTT6i2¬WV÷fasil-ketema¬AH÷1¬~AA÷vsYRUEbc¬AD÷1530446400¬ADE÷1530446400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sidama Bunna¬ER÷Kierros 28¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SID¬AE÷Sidama Bunna¬JA÷KAj6sQL1¬WU÷sidama-bunna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MEK¬AF÷Mekelle Kenema¬JB÷WpfAtpy8¬WV÷mekelle-kenema-fc¬AH÷1¬~AA÷nmot7B6j¬AD÷1530446400¬ADE÷1530446400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welwalo Adigrat¬ER÷Kierros 28¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welwalo Adigrat¬JA÷SCBRl8TR¬WU÷welwalo-adigrat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷ADA¬AF÷Adama City¬JB÷ULcgpSyq¬WV÷adama-city¬AH÷0¬~AA÷dISWTYD3¬AD÷1530374400¬ADE÷1530374400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defence Force¬ER÷Kierros 28¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defence Force¬JA÷zJKjkxu8¬WU÷defence-force¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷WOK¬AF÷Woldya Kenema¬JB÷E9JfldfE¬WV÷woldya-kenema¬AH÷0¬~AA÷n50sJHao¬AD÷1530100800¬ADE÷1530100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Awassa¬ER÷Kierros 27¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AWA¬AE÷Awassa¬JA÷Q7yAzI8H¬WU÷awassa¬AG÷1¬WN÷ETH¬AF÷Ethiopia Bunna¬JB÷4bzEZyON¬WV÷ethiopia-bunna¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬~AA÷QeaoIyFi¬AD÷1530100800¬ADE÷1530100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welayta Dicha¬ER÷Kierros 27¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welayta Dicha¬JA÷YXvIYewU¬WU÷welayta-dicha¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷WEL¬AF÷Welwalo Adigrat¬JB÷zsRqUFoo¬WV÷welwalo-adigrat¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~
1
1532008118
233
fixtures
1
1532008118
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Etiopian Premier League tulokset -sivulla jalkapallo/Etiopia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Etiopian Premier League livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Etiopian Premier League sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Etiopian Premier League tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Etiopian Premier League tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.