Jalkapallo »Etelä-Afrikka » Multichoice Diski » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷ETELÄ-AFRIKKA: Multichoice Diski¬ZEE÷Cv72CrW9¬ZB÷175¬ZY÷Etelä-Afrikka¬ZC÷CjYPsNWj¬ZD÷p¬ZE÷Gt0WcbJf¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷175_Cv72CrW9¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/etela-afrikka/multichoice-diski/¬ZX÷00Etelä-Afrikk013frikka0020000000179000Multichoice 017 Diski000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etelä-Afrikka¬~AA÷IHGwRl8m¬AD÷1519556400¬ADE÷1519556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits U21¬JA÷jqpyk62O¬WU÷bidvest-wits¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows U21¬JB÷UZrulQHU¬WV÷golden-arrows¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷jq2K4bio¬AD÷1519552800¬ADE÷1519552800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ajax Cape Town U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi U21¬JB÷AieWiTZ2¬WV÷mamelodi¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷AJA¬AE÷Ajax Cape Town U21¬JA÷W0dSh9Kd¬WU÷ajax-cape-town¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷869jOnh6¬AD÷1519552800¬ADE÷1519552800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chippa United U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando U21¬JB÷SUA54o2B¬WV÷orlando¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷CHI¬AE÷Chippa United U21¬JA÷lvC15Rn5¬WU÷chippa-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷nc8fN67C¬AD÷1519552800¬ADE÷1519552800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Platinum Stars U21¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Platinum Stars U21¬JA÷p65A35HH¬WU÷platinum-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷PUO¬AF÷Polokwane U21¬JB÷MVSwnwnp¬WV÷polokwane-city¬AH÷0¬~AA÷EqAnPSx0¬AD÷1519549200¬ADE÷1519549200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer U21¬JA÷tE8g7mIh¬WU÷kaizer¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷AMA¬AF÷Amazulu U21¬JB÷fHCc67Xb¬WV÷amazulu¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷0t6rQ8Ng¬AD÷1519545600¬ADE÷1519545600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town City U21¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town City U21¬JA÷KbKp99mt¬WU÷cape-town-city¬AG÷1¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars U21¬JB÷bkJl8T2n¬WV÷free-state-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷4nj2TsUo¬AD÷1519545600¬ADE÷1519545600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport U21¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Supersport U21¬JA÷vRazimk9¬WU÷supersport¬AG÷0¬WN÷BAR¬AF÷Baroka U21¬JB÷IHbvj74F¬WV÷baroka¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷EJviMQMI¬AD÷1519542000¬ADE÷1519542000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bloem Celtic U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic U21¬JA÷GhSsoc1j¬WU÷bloem-celtic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd U21¬JB÷SSVopHGd¬WV÷maritzburg-utd¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷nZP7WApQ¬AD÷1519113600¬ADE÷1519113600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Supersport U21¬JA÷M3hKhl3a¬WU÷supersport¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬WN÷PUO¬AF÷Polokwane U21¬JB÷0fiOi8I5¬WV÷polokwane-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬~AA÷6wmL87hJ¬AD÷1518948000¬ADE÷1518948000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baroka U21¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Baroka U21¬JA÷ABgt0WAP¬WU÷baroka¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chippa United U21¬JB÷WEa7ejJt¬WV÷chippa-united¬AH÷0¬~AA÷8rR3XjVJ¬AD÷1518948000¬ADE÷1518948000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden Arrows U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows U21¬JA÷QyaBfAYn¬WU÷golden-arrows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ORL¬AF÷Orlando U21¬JB÷4ScFgUmg¬WV÷orlando¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷f3qH9mwD¬AD÷1518940800¬ADE÷1518940800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits U21¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits U21¬JA÷UFGgxTII¬WU÷bidvest-wits¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬WN÷AJA¬AF÷Ajax Cape Town U21¬JB÷86FcymYO¬WV÷ajax-cape-town¬AH÷1¬~AA÷vRHZRUhs¬AD÷1518940800¬ADE÷1518940800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town City U21¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town City U21¬JA÷fHjSjSXB¬WU÷cape-town-city¬AG÷0¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic U21¬JB÷8KfWknmI¬WV÷bloem-celtic¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬~AA÷0tpDATN6¬AD÷1518940800¬ADE÷1518940800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Free State Stars U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars U21¬JA÷MkDovkl6¬WU÷free-state-stars¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi U21¬JB÷0tCkw93C¬WV÷mamelodi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬~AA÷Mko9B980¬AD÷1518861600¬ADE÷1518861600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer U21¬JA÷QNJxtBJg¬WU÷kaizer¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷PLA¬AF÷Platinum Stars U21¬JB÷vRNtuVYa¬WV÷platinum-stars¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷4Ej4Ckgf¬AD÷1518854400¬ADE÷1518854400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amazulu U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMA¬AE÷Amazulu U21¬JA÷hALUsXls¬WU÷amazulu¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd U21¬JB÷W0KYti4m¬WV÷maritzburg-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~
1
1529906592
120
fixtures
1
1529906592
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Multichoice Diski 2017/2018 tulokset -sivulla jalkapallo/Etelä-Afrikka alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Multichoice Diski 2017/2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Multichoice Diski 2017/2018 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Multichoice Diski 2017/2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Multichoice Diski 2017/2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.