MTN Premier League 2018/2019 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo Eswatini MTN Premier League2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷ESWATINI: MTN Premier League¬ZEE÷WKm5jXvU¬ZB÷180¬ZY÷Eswatini¬ZC÷W0jgCRjC¬ZD÷c¬ZE÷Ktg2ITW7¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷180_WKm5jXvU¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/eswatini/mtn-premier-league/¬ZX÷00Eswatini 008watini0000000000186000MTN Premier 018League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Eswatini¬~AA÷2od6cFZE¬AD÷1551897300¬ADE÷1551897300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Wanderers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Wanderers¬JA÷hf7yyxnD¬WU÷manzini-wanderers¬AG÷0¬WN÷ROY¬AF÷Royal Leopards¬JB÷6ceJaLOD¬WV÷royal-leopards¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷txeAdZlL¬AD÷1551897300¬ADE÷1551897300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Highlanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷Mbabane Highlanders¬JA÷plfNbuvK¬WU÷mbabane-highlanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷AME¬AF÷Mbabane Citizens¬JB÷QaBKcagQ¬WV÷mbabane-citizens¬AH÷0¬~AA÷KM61beK8¬AD÷1551889800¬ADE÷1551889800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sundowns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sundowns¬JA÷dSDSxbH0¬WU÷manzini-sundowns¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes¬JB÷vi3XyIW6¬WV÷young-buffaloes¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬~AA÷Mylbay52¬AD÷1551889800¬ADE÷1551889800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moneni Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moneni Pirates¬JA÷l2AKvKnl¬WU÷moneni-pirates¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬WN÷MAL¬AF÷Malanti Chiefs¬JB÷IyFOwv2f¬WV÷malanti-chiefs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬~AA÷8YaGzhS1¬AD÷1551805200¬ADE÷1551805200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Swall.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MBA¬AE÷Mbabane Swall.¬JA÷4UYmptPQ¬WU÷mbabane-swall¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷GRE¬AF÷Green M.¬JB÷ABBGu0Xs¬WV÷green-mamba¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~AA÷C667xEck¬AD÷1551803400¬ADE÷1551803400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Matsapha United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAT¬AE÷Matsapha United¬JA÷fondvjy8¬WU÷matsapha-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sea Birds¬JB÷YVHxmru8¬WV÷manzini-sea-birds¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~AA÷YiTKoIz3¬AD÷1551018600¬ADE÷1551018600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Wanderers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Wanderers¬JA÷WrZ5TYMk¬WU÷manzini-wanderers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sundowns¬JB÷lKTAShxd¬WV÷manzini-sundowns¬AH÷0¬~AA÷tISOpxj9¬AD÷1551018600¬ADE÷1551018600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Swall.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MBA¬AE÷Mbabane Swall.¬JA÷SASERCi2¬WU÷mbabane-swall¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AME¬AF÷Mbabane Citizens¬JB÷tEGdjdU2¬WV÷mbabane-citizens¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷f1UGnbLd¬AD÷1550932200¬ADE÷1550932200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green M.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green M.¬JA÷zDmzZfaS¬WU÷green-mamba¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MON¬AF÷Moneni Pirates¬JB÷hhz2UE7q¬WV÷moneni-pirates¬AH÷1¬~AA÷6wwacfIH¬AD÷1550932200¬ADE÷1550932200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Malanti Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VOV¬AF÷Vovovo¬JB÷vkASFFhj¬WV÷vovovo¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬WM÷MAL¬AE÷Malanti Chiefs¬JA÷pSAOGewp¬WU÷malanti-chiefs¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬~AA÷r30SuSnp¬AD÷1550932200¬ADE÷1550932200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sea Birds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sea Birds¬JA÷hhEWEZ7d¬WU÷manzini-sea-birds¬AG÷0¬WN÷ROY¬AF÷Royal Leopards¬JB÷fchFwJpc¬WV÷royal-leopards¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷xQaWvn2j¬AD÷1550932200¬ADE÷1550932200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Matsapha United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAT¬AE÷Matsapha United¬JA÷YmiJxw03¬WU÷matsapha-united¬AG÷1¬WN÷HIG¬AF÷Mbabane Highlanders¬JB÷2NeNycF9¬WV÷mbabane-highlanders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷jT3zv6Hd¬AD÷1550932200¬ADE÷1550932200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tambuti¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tambuti¬JA÷tEfRzHUF¬WU÷tambuti¬AG÷0¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes¬JB÷OxpWZzpM¬WV÷young-buffaloes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷44XBXlvF¬AD÷1550687700¬ADE÷1550687700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Wanderers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Wanderers¬JA÷80CF7rEo¬WU÷manzini-wanderers¬AG÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sea Birds¬JB÷niBJ62Ti¬WV÷manzini-sea-birds¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷Mur7YUO8¬AD÷1550687700¬ADE÷1550687700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Buffaloes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Buffaloes¬JA÷K4X5muTT¬WU÷young-buffaloes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷HIG¬AF÷Mbabane Highlanders¬JB÷fcOXrayo¬WV÷mbabane-highlanders¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~AA÷8xv3ZA92¬AD÷1550682000¬ADE÷1550682000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Matsapha United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAL¬AF÷Malanti Chiefs¬JB÷xtr1lLDN¬WV÷malanti-chiefs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬WM÷MAT¬AE÷Matsapha United¬JA÷bkqck1bH¬WU÷matsapha-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬~AA÷fZkLARW1¬AD÷1550680200¬ADE÷1550680200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moneni Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moneni Pirates¬JA÷jPukiNT4¬WU÷moneni-pirates¬AG÷0¬WN÷TAM¬AF÷Tambuti¬JB÷UFvgjsqB¬WV÷tambuti¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷GriHB7He¬AD÷1550680200¬ADE÷1550680200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vovovo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VOV¬AE÷Vovovo¬JA÷fcntgqah¬WU÷vovovo¬AG÷0¬WN÷MBA¬AF÷Mbabane Swall.¬JB÷80jph3Eb¬WV÷mbabane-swall¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~
1
1553149171
139
fixtures
1
1553149171
0
Ohje: Olet tällä hetkellä MTN Premier League 2018/2019 tulokset -sivulla jalkapallo/Eswatini alueella. LiveTulokset.com tarjoaa MTN Premier League 2018/2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, MTN Premier League 2018/2019 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). MTN Premier League 2018/2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). MTN Premier League 2018/2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!