MTN Premier League 2017/2018 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo »Eswatini » MTN Premier League » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷ESWATINI: MTN Premier League¬ZEE÷WKm5jXvU¬ZB÷180¬ZY÷Eswatini¬ZC÷xG6aEGMo¬ZD÷s¬ZE÷ChNKBfhi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷180_WKm5jXvU¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/eswatini/mtn-premier-league/¬ZX÷00Eswatini 008watini0000000000179000MTN Premier 018League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Eswatini¬~AA÷86iCrWWD¬AD÷1526218200¬ADE÷1526218200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Wanderers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Wanderers¬JA÷v9tAxVLe¬WU÷manzini-wanderers¬AG÷1¬WN÷MAL¬AF÷Malanti Chiefs¬JB÷jqpEyky2¬WV÷malanti-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷f33UJnfD¬AD÷1526211000¬ADE÷1526211000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Highlanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷Mbabane Highlanders¬JA÷6er2viiq¬WU÷mbabane-highlanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷VOV¬AF÷Vovovo¬JB÷pns6wB6k¬WV÷vovovo¬AH÷1¬~AA÷z1mTL8P0¬AD÷1526131800¬ADE÷1526131800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Buffaloes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Buffaloes¬JA÷vobNoZb9¬WU÷young-buffaloes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬WN÷MMC¬AF÷Midas Mbabane City¬JB÷hl2RpgEF¬WV÷midas-mbabane-city¬AH÷0¬~AA÷GC4QKSv7¬AD÷1526130000¬ADE÷1526130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Swall.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MBA¬AE÷Mbabane Swall.¬JA÷nB1VqDTL¬WU÷mbabane-swall¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TAM¬AF÷Tambuti¬JB÷Q10ZrXrS¬WV÷tambuti¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷dAlPMlAf¬AD÷1526124600¬ADE÷1526124600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Matsapha United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAT¬AE÷Matsapha United¬JA÷dM8InFq3¬WU÷matsapha-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷RED¬AF÷Red Lions¬JB÷IV9EmeUd¬WV÷red-lions¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~AA÷lpoHOAur¬AD÷1526063400¬ADE÷1526063400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Leopards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROY¬AE÷Royal Leopards¬JA÷hltdVDES¬WU÷royal-leopards¬AG÷1¬WN÷GRE¬AF÷Green M.¬JB÷U9XNQXMq¬WV÷green-mamba¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷2mkLNUfl¬AD÷1526056200¬ADE÷1526056200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moneni Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moneni Pirates¬JA÷CYMSPixj¬WU÷moneni-pirates¬AG÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sundowns¬JB÷jPLWOBid¬WV÷manzini-sundowns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷SY0Yk9up¬AD÷1525006800¬ADE÷1525006800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Highlanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷Mbabane Highlanders¬JA÷E95LPxjR¬WU÷mbabane-highlanders¬AG÷1¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes¬JB÷phhmLdbr¬WV÷young-buffaloes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷Me0xkTfj¬AD÷1525006800¬ADE÷1525006800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vovovo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MBA¬AF÷Mbabane Swall.¬JB÷67tdJzTf¬WV÷mbabane-swall¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬WM÷VOV¬AE÷Vovovo¬JA÷OriiKGDl¬WU÷vovovo¬AG÷1¬~AA÷GdY47yBH¬AD÷1524999600¬ADE÷1524999600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Midas Mbabane City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MMC¬AE÷Midas Mbabane City¬JA÷hfHCRbLE¬WU÷midas-mbabane-city¬AG÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Wanderers¬JB÷zJ6HQIzL¬WV÷manzini-wanderers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬~AA÷YXr08HeB¬AD÷1524999600¬ADE÷1524999600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Lions¬JA÷QmPQ3eT7¬WU÷red-lions¬AG÷0¬WN÷ROY¬AF÷Royal Leopards¬JB÷viD8Sv68¬WV÷royal-leopards¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷Q7uhAwRb¬AD÷1524920400¬ADE÷1524920400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green M.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green M.¬JA÷d8X97wUr¬WU÷green-mamba¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sundowns¬JB÷jVWD6cqk¬WV÷manzini-sundowns¬AH÷2¬~AA÷nHtlBJBh¬AD÷1524920400¬ADE÷1524920400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Matsapha United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAL¬AF÷Malanti Chiefs¬JB÷htxvDa6L¬WV÷malanti-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬WM÷MAT¬AE÷Matsapha United¬JA÷z5RrCJLR¬WU÷matsapha-united¬AG÷1¬~AA÷fspd9ct5¬AD÷1524920400¬ADE÷1524920400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tambuti¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tambuti¬JA÷ULVH5Hbe¬WU÷tambuti¬AG÷1¬WN÷MON¬AF÷Moneni Pirates¬JB÷ncQM4yE1¬WV÷moneni-pirates¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~
1
1534412696
182
fixtures
1
1534412696
0
Ohje: Olet tällä hetkellä MTN Premier League 2017/2018 tulokset -sivulla jalkapallo/Eswatini alueella. LiveTulokset.com tarjoaa MTN Premier League 2017/2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, MTN Premier League 2017/2018 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). MTN Premier League 2017/2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). MTN Premier League 2017/2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.