MTN Premier League 2018/2019 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo Eswatini MTN Premier League2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷ESWATINI: MTN Premier League¬ZEE÷WKm5jXvU¬ZB÷180¬ZY÷Eswatini¬ZC÷W0jgCRjC¬ZD÷c¬ZE÷Ktg2ITW7¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷180_WKm5jXvU¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/eswatini/mtn-premier-league/¬ZX÷00Eswatini 008watini0000000000186000MTN Premier 018League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Eswatini¬~AA÷KhBuQwka¬AD÷1544639400¬ADE÷1544639400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Swall.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sundowns¬JB÷EBU57Cwi¬WV÷manzini-sundowns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬WM÷MBA¬AE÷Mbabane Swall.¬JA÷Aw4PbKZj¬WU÷mbabane-swall¬AG÷0¬~AA÷xULzRJZh¬AD÷1544632200¬ADE÷1544632200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Buffaloes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Buffaloes¬JA÷04Ig4tCT¬WU÷young-buffaloes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TAM¬AF÷Tambuti¬JB÷Wn5La0Kp¬WV÷tambuti¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷SfW0XLdP¬AD÷1544362200¬ADE÷1544362200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green M.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green M.¬JA÷zcXT9prh¬WU÷green-mamba¬AG÷0¬WN÷ROY¬AF÷Royal Leopards¬JB÷hYRY84cb¬WV÷royal-leopards¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷bwNWRaKn¬AD÷1544362200¬ADE÷1544362200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vovovo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VOV¬AE÷Vovovo¬JA÷vkUp62sH¬WU÷vovovo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sundowns¬JB÷MDJk5MdN¬WV÷manzini-sundowns¬AH÷0¬~AA÷U3ISSu5t¬AD÷1544355000¬ADE÷1544355000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Buffaloes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Moneni Pirates¬JB÷QoQt7rSA¬WV÷moneni-pirates¬AH÷1¬WM÷YOU¬AE÷Young Buffaloes¬JA÷WOQx8OC4¬WU÷young-buffaloes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬~AA÷QkhI8xKO¬AD÷1544277600¬ADE÷1544277600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Highlanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷Mbabane Highlanders¬JA÷r3prnsjo¬WU÷mbabane-highlanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Wanderers¬JB÷d6YPAQSo¬WV÷manzini-wanderers¬AH÷0¬~AA÷CnlE9I4I¬AD÷1544277600¬ADE÷1544277600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Swall.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MBA¬AE÷Mbabane Swall.¬JA÷vykCi3SN¬WU÷mbabane-swall¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷TAM¬AF÷Tambuti¬JB÷MavHjNsU¬WV÷tambuti¬AH÷1¬~AA÷vZk6Bvz6¬AD÷1544275800¬ADE÷1544275800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sea Birds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sea Birds¬JA÷AeceeoTb¬WU÷manzini-sea-birds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MAT¬AF÷Matsapha United¬JB÷hKn0f5r5¬WV÷matsapha-united¬AH÷0¬~AA÷IPlAAbkC¬AD÷1544270400¬ADE÷1544270400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Citizens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AME¬AE÷Mbabane Citizens¬JA÷WAo4gPcB¬WU÷mbabane-citizens¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷MAL¬AF÷Malanti Chiefs¬JB÷0pj8hqDH¬WV÷malanti-chiefs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬~AA÷pMJfrPQH¬AD÷1543759200¬ADE÷1543759200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sea Birds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sea Birds¬JA÷h4GanXdr¬WU÷manzini-sea-birds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Wanderers¬JB÷WfF3oiCl¬WV÷manzini-wanderers¬AH÷1¬~AA÷6y83t3eU¬AD÷1543759200¬ADE÷1543759200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Highlanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷Mbabane Highlanders¬JA÷Mq8Grkd7¬WU÷mbabane-highlanders¬AG÷1¬WN÷MON¬AF÷Moneni Pirates¬JB÷YJBKs9BD¬WV÷moneni-pirates¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷Sp9asqtO¬AD÷1543759200¬ADE÷1543759200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vovovo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VOV¬AE÷Vovovo¬JA÷lW98pBRf¬WU÷vovovo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MAL¬AF÷Malanti Chiefs¬JB÷SM8CqVt1¬WV÷malanti-chiefs¬AH÷1¬~AA÷b5HroRta¬AD÷1543672800¬ADE÷1543672800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green M.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green M.¬JA÷KhDXrbjj¬WU÷green-mamba¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷TAM¬AF÷Tambuti¬JB÷bqCyrI5d¬WV÷tambuti¬AH÷0¬~AA÷WIFjq5BB¬AD÷1543672800¬ADE÷1543672800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Citizens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AME¬AE÷Mbabane Citizens¬JA÷n5lS4uD9¬WU÷mbabane-citizens¬AG÷1¬WN÷MAT¬AF÷Matsapha United¬JB÷08hW3aSF¬WV÷matsapha-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷xdGnpod5¬AD÷1543672800¬ADE÷1543672800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Buffaloes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Buffaloes¬JA÷Qk0J61rc¬WU÷young-buffaloes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷ROY¬AF÷Royal Leopards¬JB÷4taN5Lc3¬WV÷royal-leopards¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~
1
1544985712
90
fixtures
1
1544985712
0
Ohje: Olet tällä hetkellä MTN Premier League 2018/2019 tulokset -sivulla jalkapallo/Eswatini alueella. LiveTulokset.com tarjoaa MTN Premier League 2018/2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, MTN Premier League 2018/2019 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). MTN Premier League 2018/2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). MTN Premier League 2018/2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!