Jalkapallo »Englanti » Carabao Cup » 2018/2019

results
1
1529693049
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ENGLANTI: Carabao Cup¬ZEE÷OMT80ou8¬ZB÷198¬ZY÷Englanti¬ZC÷6ZIy4Aeh¬ZD÷p¬ZE÷jFvzATOj¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_OMT80ou8¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/englanti/carabao-cup/¬ZX÷00Englanti 008glanti0160000000179000Carabao Cup 011ao Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Englanti¬~AA÷xURY3bTT¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blackpool¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blackpool¬JA÷Yc21BxQk¬WU÷blackpool¬WN÷BAR¬AF÷Barnsley¬JB÷GMi6Adud¬WV÷barnsley¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zwZXYIS3¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bristol City¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol City¬JA÷dvz2RWVg¬WU÷bristol-city¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth¬JB÷v3P6Qjo0¬WV÷plymouth¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷t2KUZbDc¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bristol Rovers¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRA¬AF÷Crawley Town¬JB÷ImybSCGm¬WV÷crawley-town¬WM÷BRI¬AE÷Bristol Rovers¬JA÷lEWgTh1s¬WU÷bristol-rovers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ETXyYxrA¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cambridge Utd¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAM¬AE÷Cambridge Utd¬JA÷jwTAPA06¬WU÷cambridge-utd¬WN÷NEW¬AF÷Newport¬JB÷p0SEOUFC¬WV÷newport¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lnKG92ah¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlisle¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLA¬AF÷Blackburn¬JB÷lfdiGRBH¬WV÷blackburn¬WM÷CAR¬AE÷Carlisle¬JA÷6V6nH7dB¬WU÷carlisle¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6q6nNLTi¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cheltenham¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheltenham¬JA÷dxX4VcHL¬WU÷cheltenham¬WN÷COL¬AF÷Colchester¬JB÷jaW8UHWR¬WV÷colchester¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Kf4x9V8s¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crewe¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRE¬AE÷Crewe¬JA÷t8ewjVcC¬WU÷crewe¬WN÷FLE¬AF÷Fleetwood¬JB÷zVfskkDI¬WV÷fleetwood¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷n3wvDy6p¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Exeter¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IPS¬AF÷Ipswich¬JB÷bq4XBiW6¬WV÷ipswich¬WM÷EXE¬AE÷Exeter¬JA÷WMXzDXG0¬WU÷exeter¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fRBl6Th0¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grimsby Town¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRI¬AE÷Grimsby Town¬JA÷bqS36jrg¬WU÷grimsby-town¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale¬JB÷t8H85Aca¬WV÷rochdale¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fPKCArpn¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leeds¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEE¬AE÷Leeds¬JA÷b53vJTRb¬WU÷leeds¬WN÷BOL¬AF÷Bolton¬JB÷hS2rIms5¬WV÷bolton¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷C2Mq79wf¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Macclesfield¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Macclesfield¬JA÷hnPe8CDt¬WU÷macclesfield¬WN÷BRA¬AF÷Bradford¬JB÷n9Oa7WSn¬WV÷bradford¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SxJK8MEb¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mansfield¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Mansfield¬JA÷SpeeFoRN¬WU÷mansfield¬WN÷ACC¬AF÷Accrington¬JB÷dKaaE5tU¬WV÷accrington¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷trE03RxJ¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Middlesbrough¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MID¬AE÷Middlesbrough¬JA÷OjDT0nCU¬WU÷middlesbrough¬WN÷NOT¬AF÷Notts County¬JB÷0ClZLVst¬WV÷notts-county¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vwE0aIyo¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Millwall¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Millwall¬JA÷fDjA9Gf2¬WU÷millwall¬WN÷GIL¬AF÷Gillingham FC¬JB÷MJvhYaX2¬WV÷gillingham¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷06srCeLj¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milton Keynes¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MKD¬AE÷Milton Keynes¬JA÷xz3yBBoD¬WU÷milton-keynes¬WN÷CHA¬AF÷Charlton¬JB÷jwiJZfOD¬WV÷charlton¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UNjCHHcT¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Norwich¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norwich¬JA÷b9ZSEgnl¬WU÷norwich¬WN÷STE¬AF÷Stevenage¬JB÷hWYWDD1f¬WV÷stevenage¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2iFd47NC¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nottingham¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Nottingham¬JA÷SOJK28sI¬WU÷nottingham¬WN÷BUR¬AF÷Bury¬JB÷Am9P1SdO¬WV÷bury¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷t2YP5KbH¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oldham¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLD¬AE÷Oldham¬JA÷WWtLV6B4¬WU÷oldham¬WN÷DER¬AF÷Derby¬JB÷l8yQUQQA¬WV÷derby¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AeRpWGCM¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oxford Utd¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OXF¬AE÷Oxford Utd¬JA÷va95ohNP¬WU÷oxford-utd¬WN÷COV¬AF÷Coventry¬JB÷dvdXtCVt¬WV÷coventry¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Sh7rO1Eo¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portsmouth¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portsmouth¬JA÷0AwdXJn9¬WU÷portsmouth¬WN÷WIM¬AF÷Wimbledon¬JB÷rZS0Ww2F¬WV÷wimbledon¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8lzI7tU4¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Vale¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Vale¬JA÷bToR9Plo¬WU÷port-vale¬WN÷LIN¬AF÷Lincoln City¬JB÷0YP9Y8Ro¬WV÷lincoln-city¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nuZL60qB¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Preston¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOR¬AF÷Morecambe¬JB÷htrHWndb¬WV÷morecambe¬WM÷PRE¬AE÷Preston¬JA÷bJrDXSth¬WU÷preston¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dhNtXdcG¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷QPR¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QPR¬AE÷QPR¬JA÷OjRINlVI¬WU÷qpr¬WN÷PET¬AF÷Peterborough¬JB÷08A1nY7J¬WV÷peterborough¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f5baKJDA¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading¬JA÷fXEiMgv8¬WU÷reading¬WN÷BIR¬AF÷Birmingham¬JB÷h8jpNHv8¬WV÷birmingham¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0AN5EioK¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rotherham¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROT¬AE÷Rotherham¬JA÷CElNgDbm¬WU÷rotherham¬WN÷WIG¬AF÷Wigan¬JB÷6k3QhXDg¬WV÷wigan¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EH3t8kOm¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Scunthorpe¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCU¬AE÷Scunthorpe¬JA÷ELgol9SO¬WU÷scunthorpe¬WN÷DON¬AF÷Doncaster¬JB÷jwwUCh5P¬WV÷doncaster¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YHAh5m86¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sheffield Utd¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHU¬AE÷Sheffield Utd¬JA÷KbGC4UC5¬WU÷sheffield-utd¬WN÷HUL¬AF÷Hull¬JB÷lYKG3lSB¬WV÷hull¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f5xU4vEN¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shrewsbury¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHR¬AE÷Shrewsbury¬JA÷SbzUTptH¬WU÷shrewsbury¬WN÷BUR¬AF÷Burton¬JB÷KfbcCIAq¬WV÷burton¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0raeLab4¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Southend¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Southend¬JA÷lzCqOF9e¬WU÷southend¬WN÷BRE¬AF÷Brentford¬JB÷rcBmNZO1¬WV÷brentford¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tMG8BOUu¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sunderland¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUN¬AE÷Sunderland¬JA÷v3mwLkcn¬WU÷sunderland¬WN÷SHW¬AF÷Sheffield Wed¬JB÷KE4zK9Ch¬WV÷sheffield-wed¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jXi8IcrN¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swindon¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swindon¬JA÷vPhdKFOQ¬WU÷swindon¬WN÷FOR¬AF÷Forest Green¬JB÷p6VOFZWs¬WV÷forest-green¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IoIADB0Q¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tranmere¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Tranmere¬JA÷pt2UiiTa¬WU÷tranmere¬WN÷WAL¬AF÷Walsall¬JB÷S4iZjBr6¬WV÷walsall¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2BLQzubi¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Bromwich¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WBA¬AE÷West Bromwich¬JA÷4teNYEwK¬WU÷west-bromwich¬WN÷LUT¬AF÷Luton¬JB÷n5pSXYhQ¬WV÷luton¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Yec3JwTG¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wycombe¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WYC¬AE÷Wycombe¬JA÷WbklMyfE¬WU÷wycombe¬WN÷NOR¬AF÷Northampton¬JB÷0YghLe9K¬WV÷northampton¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷l8eiMuqb¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yeovil¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEO¬AE÷Yeovil¬JA÷h8IzQyuq¬WU÷yeovil¬WN÷AST¬AF÷Aston Villa¬JB÷AqDuPefk¬WV÷aston-villa¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1529693049
35
Ohje: Olet tällä hetkellä Carabao Cup 2018/2019 tulokset -sivulla jalkapallo/Englanti alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Carabao Cup 2018/2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Carabao Cup 2018/2019 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Carabao Cup 2018/2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Carabao Cup 2018/2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.