Jalkapallo »Australia » NPL Victoria » 2018

results
1
1519191038
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AUSTRALIA: NPL Victoria¬ZEE÷lfZXonNq¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷KMzhPFss¬ZD÷p¬ZE÷vJJlIrSd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_lfZXonNq¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/australia/npl-victoria/¬ZX÷00Australia 009tralia0020000000169000NPL Victoria012ctoria000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷EyGcKwfS¬AD÷1519290900¬ADE÷1519290900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bentleigh¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEN¬AE÷Bentleigh¬JA÷QwIvbwPF¬WU÷bentleigh¬WN÷DAN¬AF÷Dandenong¬JB÷827qccvM¬WV÷dandenong¬AN÷n¬~AA÷ALGSEHHk¬AD÷1519374600¬ADE÷1519374600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Knights¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Knights¬JA÷IycJjeHk¬WU÷melbourne-knights¬WN÷OAK¬AF÷Oakleigh¬JB÷zDiOkFWe¬WV÷oakleigh¬AN÷n¬~AA÷hp6XDyXe¬AD÷1519378200¬ADE÷1519378200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Gully¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Gully¬JA÷E3jSlZo2¬WU÷green-gully¬WN÷AVO¬AF÷Avondale FC¬JB÷S6vADIO2¬WV÷avondale-fc¬AN÷n¬~AA÷6mAyDen2¬AD÷1519455600¬ADE÷1519455600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Melbourne Sharks¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Melbourne Sharks¬JA÷vsrECxv9¬WU÷port-melbourne-sharks¬WN÷HEI¬AF÷Heidelberg¬JB÷M5XIBdgF¬WV÷heidelberg¬AN÷n¬~AA÷WUHOFc2q¬AD÷1519459200¬ADE÷1519459200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pascoe Vale¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAS¬AE÷Pascoe Vale¬JA÷M5BmdHgS¬WU÷pascoe-vale¬WN÷NOR¬AF÷Northcote City¬JB÷vobFiy2q¬WV÷northcote-city¬AN÷n¬~AA÷bscNzav9¬AD÷1519637400¬ADE÷1519637400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bulleen¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Bulleen¬JA÷WvNh5fWr¬WU÷bulleen¬WN÷SOU¬AF÷South Melbourne¬JB÷E3Cc4Eok¬WV÷south-melbourne¬AN÷n¬~AA÷KjbJyuP2¬AD÷1519637400¬ADE÷1519637400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kingston City¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷Kingston City¬JA÷0dWMAG8L¬WU÷kingston-city¬WN÷HUM¬AF÷Hume City¬JB÷UVzR9zOR¬WV÷hume-city¬AN÷n¬~AA÷GIiSZIgF¬AD÷1519979400¬ADE÷1519979400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Knights¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Knights¬JA÷S6G13Y0e¬WU÷melbourne-knights¬WN÷PAS¬AF÷Pascoe Vale¬JB÷MTF52hG1¬WV÷pascoe-vale¬AN÷n¬~AA÷f9jWYx9L¬AD÷1519983000¬ADE÷1519983000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Gully¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Port Melbourne Sharks¬JB÷0CKpQe88¬WV÷port-melbourne-sharks¬WM÷GRE¬AE÷Green Gully¬JA÷0KE91CV7¬WU÷green-gully¬AN÷n¬~AA÷lWkzYdOR¬AD÷1519983000¬ADE÷1519983000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakleigh¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakleigh¬JA÷v3JlPFNE¬WU÷oakleigh¬WN÷BEN¬AF÷Bentleigh¬JB÷YPIhOZxL¬WV÷bentleigh¬AN÷n¬~AA÷OOt2TGWr¬AD÷1520049600¬ADE÷1520049600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avondale FC¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVO¬AE÷Avondale FC¬JA÷nTMdNghR¬WU÷avondale-fc¬WN÷KIN¬AF÷Kingston City¬JB÷hAaPID0r¬WV÷kingston-city¬AN÷n¬~AA÷6mW6Sznk¬AD÷1520064000¬ADE÷1520064000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dandenong¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Melbourne¬JB÷0z3XGiVf¬WV÷south-melbourne¬WM÷DAN¬AE÷Dandenong¬JA÷W0bTHXFl¬WU÷dandenong¬AN÷n¬~AA÷pvVARf1e¬AD÷1520064000¬ADE÷1520064000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Heidelberg¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEI¬AE÷Heidelberg¬JA÷vR1yGBp1¬WU÷heidelberg¬WN÷BUL¬AF÷Bulleen¬JB÷MkitFVa7¬WV÷bulleen¬AN÷n¬~AA÷EDZEQEG1¬AD÷1520067600¬ADE÷1520067600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hume City¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUM¬AE÷Hume City¬JA÷KzAqEkFD¬WU÷hume-city¬WN÷NOR¬AF÷Northcote City¬JB÷YwbRxZiE¬WV÷northcote-city¬AN÷n¬~AA÷h4YIPYV7¬AD÷1520586900¬ADE÷1520586900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bentleigh¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEN¬AE÷Bentleigh¬JA÷CUdVyg7K¬WU÷bentleigh¬WN÷PAS¬AF÷Pascoe Vale¬JB÷U5izyDMQ¬WV÷pascoe-vale¬AN÷n¬~AA÷f9C1lI88¬AD÷1520587800¬ADE÷1520587800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Gully¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Gully¬JA÷WEw2WWUs¬WU÷green-gully¬WN÷BUL¬AF÷Bulleen¬JB÷Qyw6Vjpl¬WV÷bulleen¬AN÷n¬~AA÷8CG5mxOE¬AD÷1520587800¬ADE÷1520587800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakleigh¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakleigh¬JA÷vusAUAaf¬WU÷oakleigh¬WN÷SOU¬AF÷South Melbourne¬JB÷M3WETUE0¬WV÷south-melbourne¬AN÷n¬~
1
1519191038
182
Ohje: Olet tällä hetkellä NPL Victoria 2018 tulokset -sivulla jalkapallo/Australia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NPL Victoria 2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NPL Victoria 2018 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). NPL Victoria 2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NPL Victoria 2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.