Jalkapallo »Argentiina » Torneo Federal A » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷MRMy9Otp¬ZD÷s¬ZE÷vFsWm87D¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0050000000169000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷GtzXBOu4¬AD÷1511221500¬ADE÷1511221500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Desamparados¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬JA÷xlr6FhaA¬WU÷desamparados¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷HUR¬AF÷Huracan Las Heras¬JB÷zZ09ECEG¬WV÷huracan-las-heras¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8WOM4MjR¬AD÷1511217000¬ADE÷1511217000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Belgrano¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SVO¬AE÷Sportivo Belgrano¬JA÷Cfz5Dum6¬WU÷sportivo-belgrano¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VAL¬AF÷Central Cordoba¬JB÷Aug8Ca2C¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷O4jr2gBn¬AD÷1511208000¬ADE÷1511208000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rivadavia¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷Rivadavia¬JA÷UwiNMIXm¬WU÷rivadavia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen.Pico¬JB÷8UkRLxmf¬WV÷ferro-gen-pico¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷tWqxqWAO¬AD÷1511204400¬ADE÷1511204400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Madryn¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Deportivo Madryn¬JA÷jyUeJqRe¬WU÷deportivo-madryn¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬JB÷URSaI3t2¬WV÷villa-mitre¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xf1IP9jn¬AD÷1511136600¬ADE÷1511136600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guarani Antonio Franco¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guarani Antonio Franco¬JA÷OKYxUe8Q¬WU÷cd-guarani-antonio-franco¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SJT¬AF÷San Jorge¬JB÷QTK4PFGs¬WV÷san-jorge-tucuman¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4GPia0El¬AD÷1511134200¬ADE÷1511134200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬JA÷KAzaZM9P¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬JB÷MJMQUtIt¬WV÷sportivo-las-parejas¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fZXJ7FmP¬AD÷1511130600¬ADE÷1511130600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cipolletti¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬JA÷IsMssmJ2¬WU÷cipolletti¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷IND¬AF÷Independiente de Neuquen¬JB÷dYKot7Y8¬WV÷independiente-de-neuquen¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷A7aQNmLb¬AD÷1511128800¬ADE÷1511128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AH Zapla¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬JB÷ShHLLXF6¬WV÷sarmiento-resistencia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷AH¬AE÷AH Zapla¬JA÷GIDHMD00¬WU÷ah-zapla¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷WG0MOT5h¬AD÷1511127000¬ADE÷1511127000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia y Tiro¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia y Tiro¬JA÷f3P8OZVm¬WU÷gimnasia-y-tiro¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬JB÷YgOCNgof¬WV÷crucero-del-norte¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷OjcEQkyt¬AD÷1511125200¬ADE÷1511125200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANT¬AF÷Antoniana¬JB÷tdqYUygK¬WV÷antoniana¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬JA÷ShuUVHwE¬WU÷chaco-for-ever¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷6Bhtk1Yj¬AD÷1511125200¬ADE÷1511125200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬JA÷IqBuaXET¬WU÷deportivo-maipu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷UNI¬AF÷Union Villa Krause¬JB÷f527fiNp¬WV÷union-villa-krause¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YHpSC4Qc¬AD÷1511123400¬ADE÷1511123400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Aconquija¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Aconquija¬JA÷4zpbHEUc¬WU÷union-aconquija¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬JB÷rRr2GYq4¬WV÷gimnasia-mendoza¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷drKo3Zet¬AD÷1511121600¬ADE÷1511121600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sansinena¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Roca¬JB÷zHiJNbIs¬WV÷deportivo-roca¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SKO¬AE÷Sansinena¬JA÷vcAjuRmF¬WU÷sansinena¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷bTV7565U¬AD÷1511121600¬ADE÷1511121600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Patria¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Patria¬JA÷zahr8Eo7¬WU÷sportivo-patria¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Mandiyu¬JB÷Ekin7Y0D¬WV÷deportivo-mandiyu¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SKgxjsJp¬AD÷1511046000¬ADE÷1511046000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬JA÷dUMW0gpH¬WU÷juventud-unida-universitario¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷San Lorenzo Alem¬JB÷zLLz0DaN¬WV÷san-lorenzo-alem¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷nuFdbKTf¬AD÷1511045100¬ADE÷1511045100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia E.R.¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia E.R.¬JA÷GtMUT0Xn¬WU÷gimnasia-e-r¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬JB÷UqQYSKng¬WV÷douglas-haig¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷0rJ0cvq1¬AD÷1511038800¬ADE÷1511038800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletico Parana¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬JA÷C8FwSv2a¬WU÷atletico-parana¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬JB÷jaEsRbH5¬WV÷union-de-sunchales¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QPQm0tar¬AD÷1511038800¬ADE÷1511038800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Libertad de Sunchales¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIB¬AE÷Libertad de Sunchales¬JA÷42hCBJHI¬WU÷libertad-de-sunchales¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷DEF¬AF÷Def. Pronunciamiento¬JB÷rgiGAwXO¬WV÷def-pronunciamiento¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fRoODpBi¬AD÷1510965000¬ADE÷1510965000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Estudiantes Rio Cuarto¬ER÷Kierros 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes Rio Cuarto¬JA÷88jkJz0o¬WU÷estudiantes-rio-cuarto¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷GUT¬AF÷Gutierrez Mendoza¬JB÷nakgIfFi¬WV÷gutierrez-mendoza¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1511394537
246
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷MRMy9Otp¬ZD÷s¬ZE÷vFsWm87D¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0050000000169000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷GGO8vQxM¬AD÷1511395200¬ADE÷1511395200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Douglas Haig¬ER÷Kierros 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬JA÷zBAUZYbp¬WU÷douglas-haig¬WN÷DEF¬AF÷Def. Pronunciamiento¬JB÷E19YYhEj¬WV÷def-pronunciamiento¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷ERhzBreA¬AD÷1511553600¬ADE÷1511553600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huracan Las Heras¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan Las Heras¬JA÷IcjEDWTM¬WU÷huracan-las-heras¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Universitario¬JB÷dlkICjqT¬WV÷juventud-unida-universitario¬AN÷n¬~AA÷OWEVKo5H¬AD÷1511554500¬ADE÷1511554500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jorge¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬JA÷YgprwZps¬WU÷san-jorge-tucuman¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬JB÷nclnxg0m¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AN÷n¬~AA÷ALhfaie5¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alvarado¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALV¬AE÷Alvarado¬JA÷ERQQtvPJ¬WU÷alvarado¬WN÷TOL¬AF÷Deportivo Madryn¬JB÷hIPUubvQ¬WV÷deportivo-madryn¬AN÷n¬~AA÷xzJZJ5KN¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Antoniana¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUA¬AF÷Guarani Antonio Franco¬JB÷8CxezXUa¬WV÷cd-guarani-antonio-franco¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬JA÷ULwiyDFg¬WU÷antoniana¬AN÷n¬~AA÷U9FRLRkB¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬JA÷xObCreNJ¬WU÷crucero-del-norte¬WN÷AH¬AF÷AH Zapla¬JB÷GEcGsFxQ¬WV÷ah-zapla¬AN÷n¬~AA÷l4aeJL5K¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬JA÷6VzDtvHh¬WU÷def-pronunciamiento¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬JB÷pMZGubWb¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AN÷n¬~AA÷nuir9MPM¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gutierrez Mendoza¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUT¬AE÷Gutierrez Mendoza¬JA÷UyKWVDqi¬WU÷gutierrez-mendoza¬WN÷UNI¬AF÷Union Aconquija¬JB÷ruOzVXbc¬WV÷union-aconquija¬AN÷n¬~AA÷dIlj0Xua¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente de Neuquen¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente de Neuquen¬JA÷bJrvJzXC¬WU÷independiente-de-neuquen¬WN÷SKO¬AF÷Sansinena¬JB÷CMnrIfnJ¬WV÷sansinena¬AN÷n¬~AA÷6PXE30mp¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo Alem¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Lorenzo Alem¬JA÷d4wtSVrG¬WU÷san-lorenzo-alem¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬JB÷YT09A3Dr¬WV÷deportivo-maipu¬AN÷n¬~AA÷AD0iK1jE¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬JA÷A3s4r0nt¬WU÷sportivo-las-parejas¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬JB÷lft8sK1n¬WV÷gimnasia-e-r¬AN÷n¬~AA÷f5I4dbb7¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Sunchales¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAU¬AE÷Union Sunchales¬JA÷bPDoQIWB¬WU÷union-de-sunchales¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬JB÷xGCkPxnI¬WV÷sportivo-belgrano¬AN÷n¬~AA÷4Gom8tuT¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Villa Krause¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Villa Krause¬JA÷x2NvUiE3¬WU÷union-villa-krause¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes Rio Cuarto¬JB÷GhMrTBT9¬WV÷estudiantes-rio-cuarto¬AN÷n¬~AA÷jJGNM7z5¬AD÷1511568000¬ADE÷1511568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Patria¬JB÷06FTJBpJ¬WV÷sportivo-patria¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬JA÷MFGPKiVC¬WU÷sarmiento-resistencia¬AN÷n¬~AA÷hprabBAB¬AD÷1511568000¬ADE÷1511568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Mitre¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬JA÷O0CdyIns¬WU÷villa-mitre¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬JB÷2iB0zx2m¬WV÷cipolletti¬AN÷n¬~AA÷2ekn1DQh¬AD÷1511569800¬ADE÷1511569800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Roca¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIV¬AF÷Rivadavia¬JB÷4dqzKGH6¬WV÷rivadavia¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Roca¬JA÷Q5pWKd20¬WU÷deportivo-roca¬AN÷n¬~AA÷rRbaIuLQ¬AD÷1511571600¬ADE÷1511571600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Cordoba¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Central Cordoba¬JA÷vqZKvIo5¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬WN÷LIB¬AF÷Libertad de Sunchales¬JB÷jJxPwx1B¬WV÷libertad-de-sunchales¬AN÷n¬~AA÷Kb8vJPZT¬AD÷1511643600¬ADE÷1511643600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Mandiyu¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Mandiyu¬JA÷2mibZjp6¬WU÷deportivo-mandiyu¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬JB÷tvj2YAaC¬WV÷chaco-for-ever¬AN÷n¬~~
1
1511394537
96
Ohje: Olet tällä hetkellä Torneo Federal A 2017/2018 tulokset -sivulla jalkapallo/Argentiina alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Torneo Federal A 2017/2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Torneo Federal A 2017/2018 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Torneo Federal A 2017/2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Torneo Federal A 2017/2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.