Torneo Federal A 2019/2020 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo Argentiina

Torneo Federal A
2019/2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷tY8y8s1I¬ZD÷c¬ZE÷4zQeyNcd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0020000000183000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷p6Hiss7U¬AD÷1567368000¬ADE÷1567368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬JA÷hEusjHGr¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬WN÷CEN¬AF÷Central Norte¬JB÷MmpokyWl¬WV÷central-norte¬AN÷n¬~AA÷IwbroP75¬AD÷1567368000¬ADE÷1567368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club A. Guemes¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAG¬AE÷Club A. Guemes¬JA÷lKcFyI1k¬WU÷club-atletico-guemes¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬JB÷rscJzxHe¬WV÷union-de-sunchales¬AN÷n¬~AA÷2XGQUzgs¬AD÷1567368000¬ADE÷1567368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Sportivo Penarol¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club Sportivo Penarol¬JA÷hpGOUK7D¬WU÷club-sportivo-penarol¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬JB÷Kj46g4pE¬WV÷deportivo-maipu¬AN÷n¬~AA÷vmavn5ha¬AD÷1567368000¬ADE÷1567368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬JB÷zHgBxbnq¬WV÷crucero-del-norte¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬JA÷fJusfQHG¬WU÷def-pronunciamiento¬AN÷n¬~AA÷b1kgmq98¬AD÷1567368000¬ADE÷1567368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Madryn¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAM¬AF÷Camioneros Buenos Aires¬JB÷IRNBXMNf¬WV÷camioneros-buenos-aires¬WM÷TOL¬AE÷Deportivo Madryn¬JA÷O4O7Y28l¬WU÷deportivo-madryn¬AN÷n¬~AA÷pQazmowg¬AD÷1567368000¬ADE÷1567368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Douglas Haig¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬JA÷ngxZenm4¬WU÷douglas-haig¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬JB÷GStwe62A¬WV÷chaco-for-ever¬AN÷n¬~AA÷tOFUTf8m¬AD÷1567368000¬ADE÷1567368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferro Gen. Pico¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬JB÷t6hFirFQ¬WV÷cipolletti¬WM÷CLU¬AE÷Ferro Gen. Pico¬JA÷bs3AhOaK¬WU÷ferro-gen-pico¬AN÷n¬~AA÷I5C6PuH1¬AD÷1567368000¬ADE÷1567368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huracan Las Heras¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan Las Heras¬JA÷W6qTuoGE¬WU÷huracan-las-heras¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Universitario¬JB÷QTrXv5VK¬WV÷juventud-unida-universitario¬AN÷n¬~AA÷ddBAOaW7¬AD÷1567368000¬ADE÷1567368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpo¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬JA÷4KsyvPpR¬WU÷olimpo¬WN÷CIR¬AF÷Circulo Deportivo¬JB÷pEP3Zrgr¬WV÷circulo-deportivo¬AN÷n¬~AA÷xtEqq3xI¬AD÷1567368000¬ADE÷1567368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin Formosa¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬JB÷fw06dJwF¬WV÷gimnasia-e-r¬WM÷SAN¬AE÷San Martin Formosa¬JA÷0G02caO8¬WU÷san-martin-formosa¬AN÷n¬~AA÷lW72QL1e¬AD÷1567368000¬ADE÷1567368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sansinena¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷Sansinena¬JA÷WGnsIsO7¬WU÷sansinena¬WN÷DES¬AF÷Desamparados¬JB÷YLQPtR08¬WV÷desamparados¬AN÷n¬~AA÷W2DmrNiO¬AD÷1567368000¬ADE÷1567368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬JA÷8t4AewgL¬WU÷sarmiento-resistencia¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬JB÷j5gFfc8R¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AN÷n¬~AA÷Aygcn3OE¬AD÷1567368000¬ADE÷1567368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬JA÷WURFWtw1¬WU÷sportivo-estudiantes¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬JB÷EgHKV0h7¬WV÷villa-mitre¬AN÷n¬~AA÷bkFupqNB¬AD÷1567368000¬ADE÷1567368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬JA÷MXeNZeW1¬WU÷sportivo-las-parejas¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬JB÷MP1bbu92¬WV÷sportivo-belgrano¬AN÷n¬~AA÷pGCoQC7C¬AD÷1567972800¬ADE÷1567972800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Camioneros Buenos Aires¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAM¬AE÷Camioneros Buenos Aires¬JA÷h4v6sbiJ¬WU÷camioneros-buenos-aires¬WN÷OLI¬AF÷Olimpo¬JB÷f9Il6sUJ¬WV÷olimpo¬AN÷n¬~AA÷ATrb2Qxt¬AD÷1567972800¬ADE÷1567972800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Norte¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Central Norte¬JA÷0vqkleoe¬WU÷central-norte¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬JB÷r3YgmF01¬WV÷sarmiento-resistencia¬AN÷n¬~AA÷p6wNdM6H¬AD÷1567972800¬ADE÷1567972800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬JA÷8OAvaCaD¬WU÷chaco-for-ever¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬JB÷ATlNNexE¬WV÷boca-unidos¬AN÷n¬~AA÷baAZSENg¬AD÷1567972800¬ADE÷1567972800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cipolletti¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬JA÷IRqsm2Ns¬WU÷cipolletti¬WN÷CLU¬AF÷Club Sportivo Penarol¬JB÷ClqonMxl¬WV÷club-sportivo-penarol¬AN÷n¬~AA÷Sv2jPWMI¬AD÷1567972800¬ADE÷1567972800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Circulo Deportivo¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIR¬AE÷Circulo Deportivo¬JA÷YaHh51qQ¬WU÷circulo-deportivo¬WN÷HUR¬AF÷Huracan Las Heras¬JB÷Qi9K0Lis¬WV÷huracan-las-heras¬AN÷n¬~AA÷jqvJc2iB¬AD÷1567972800¬ADE÷1567972800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬JA÷M7CW0YU0¬WU÷crucero-del-norte¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬JB÷UXBz0hp7¬WV÷douglas-haig¬AN÷n¬~AA÷lKs21phn¬AD÷1567972800¬ADE÷1567972800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬JA÷tlicnZF7¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬WN÷SAN¬AF÷San Martin Formosa¬JB÷fiuuBIh8¬WV÷san-martin-formosa¬AN÷n¬~AA÷xj9wSYx0¬AD÷1567972800¬ADE÷1567972800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬JA÷jurkothf¬WU÷deportivo-maipu¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬JB÷8Gxfp070¬WV÷sportivo-estudiantes¬AN÷n¬~AA÷6V0fOjxP¬AD÷1567972800¬ADE÷1567972800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Desamparados¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬JA÷4r8Oau7m¬WU÷desamparados¬WN÷SOL¬AF÷Sol de Mayo¬JB÷n7cTbaMg¬WV÷sol-de-mayo¬AN÷n¬~AA÷Ign6047h¬AD÷1567972800¬ADE÷1567972800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia E.R.¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia E.R.¬JA÷YsvqAx8E¬WU÷gimnasia-e-r¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬JB÷jJYm9dNK¬WV÷sportivo-las-parejas¬AN÷n¬~AA÷rw7Fs9DQ¬AD÷1567972800¬ADE÷1567972800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬JA÷ELHlmRY1¬WU÷juventud-unida-universitario¬WN÷SKO¬AF÷Sansinena¬JB÷tS5WBAB2¬WV÷sansinena¬AN÷n¬~AA÷dpoAaOMb¬AD÷1567972800¬ADE÷1567972800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Belgrano¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SVO¬AE÷Sportivo Belgrano¬JA÷U9Xi8GxR¬WU÷sportivo-belgrano¬WN÷CAG¬AF÷Club A. Guemes¬JB÷nkKJ3zor¬WV÷club-atletico-guemes¬AN÷n¬~AA÷v9zFbrx5¬AD÷1567972800¬ADE÷1567972800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Sunchales¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAU¬AE÷Union Sunchales¬JA÷0hON2f0l¬WU÷union-de-sunchales¬WN÷DEF¬AF÷Def. Pronunciamiento¬JB÷rHDS1EFf¬WV÷def-pronunciamiento¬AN÷n¬~AA÷WC8sRhh6¬AD÷1567972800¬ADE÷1567972800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Mitre¬ER÷Kierros 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬JA÷n7ybqKM6¬WU÷villa-mitre¬WN÷TOL¬AF÷Deportivo Madryn¬JB÷tUz2rvxD¬WV÷deportivo-madryn¬AN÷n¬~
420
Asetukset
Ohje: Olet tällä hetkellä Torneo Federal A 2019/2020 tulokset -sivulla jalkapallo/Argentiina alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Torneo Federal A 2019/2020 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Torneo Federal A 2019/2020 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Torneo Federal A 2019/2020 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Torneo Federal A 2019/2020 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!