Torneo Federal A 2018/2019 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo Argentiina Torneo Federal A2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Torneo Federal A - Voittajien -vaihe¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷CrQNirjD¬ZD÷c¬ZE÷IsAJyOhU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷47¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0050000000202000Torneo Feder036-vaihe000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷Eg1CWEOE¬AD÷1550534400¬ADE÷1550534400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Unidos¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬JB÷2kIdFHtb¬WV÷sarmiento-resistencia¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬JA÷8SIhGcRi¬WU÷boca-unidos¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷YcpeOjWf¬AD÷1550534400¬ADE÷1550534400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Mitre¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬JA÷z3xzTzBc¬WU÷villa-mitre¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬JB÷hvXvSfQ3¬WV÷gimnasia-e-r¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷4OuiPWGl¬AD÷1550448000¬ADE÷1550448000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alvarado¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALV¬AE÷Alvarado¬JA÷r9kl5XIj¬WU÷alvarado¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬JB÷dCwWTGei¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷boJP8BW7¬AD÷1550448000¬ADE÷1550448000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Estudiantes Rio Cuarto¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes Rio Cuarto¬JA÷MXDYA2kC¬WU÷estudiantes-rio-cuarto¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷SJT¬AF÷San Jorge¬JB÷GfDxAM4I¬WV÷san-jorge-tucuman¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷8G0GVYwL¬AD÷1550446200¬ADE÷1550446200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Desamparados¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬JA÷GhM0Eyd4¬WU÷desamparados¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬JB÷bHB5DeBA¬WV÷chaco-for-ever¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷Kj4KUhgR¬AD÷1550440800¬ADE÷1550440800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Sunchales¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAU¬AE÷Union Sunchales¬JA÷x8A9CFQG¬WU÷union-de-sunchales¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷CAM¬AF÷Camioneros Buenos Aires¬JB÷pY9DBZuN¬WV÷camioneros-buenos-aires¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷z328Xf98¬AD÷1550437200¬ADE÷1550437200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huracan Las Heras¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan Las Heras¬JA÷hKz6hfZp¬WU÷huracan-las-heras¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬JB÷UyKlHwCo¬WV÷deportivo-maipu¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷QXtmQC1r¬AD÷1550433600¬ADE÷1550433600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sol de Mayo¬ER÷Kierros 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOL¬AE÷Sol de Mayo¬JA÷OO8HAgeT¬WU÷sol-de-mayo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SKO¬AF÷Sansinena¬JB÷U5op6D3p¬WV÷sansinena¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~ZA÷ARGENTIINA: Torneo Federal A - Hävinneet -vaihe¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷I5SEGRSD¬ZD÷c¬ZE÷IsAJyOhU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷48¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0050000000205000Torneo Feder035-vaihe000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷bHFr9Zrs¬AD÷1550534400¬ADE÷1550534400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AH Zapla¬ER÷Kierros 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANT¬AF÷Antoniana¬JB÷6ZWE4znM¬WV÷antoniana¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷AH¬AE÷AH Zapla¬JA÷lbxA5GWF¬WU÷ah-zapla¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷dzvEgfqf¬AD÷1550534400¬ADE÷1550534400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ferro Gen.Pico¬ER÷Kierros 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Ferro Gen.Pico¬JA÷joBuXeQj¬WU÷ferro-gen-pico¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Roca¬JB÷4laNeu3i¬WV÷deportivo-roca¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷CQtQjhTC¬AD÷1550448000¬ADE÷1550448000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷Kierros 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬JA÷A7HziHHM¬WU÷sportivo-estudiantes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Universitario¬JB÷hW6ujyXS¬WV÷juventud-unida-universitario¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷vXYBEeLJ¬AD÷1550440800¬ADE÷1550440800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷Kierros 4¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬JA÷25dFqZ9d¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬AG÷1¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬JB÷4Azb8Inc¬WV÷sportivo-las-parejas¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷INXFDFzQ¬AD÷1550440800¬ADE÷1550440800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia y Tiro¬ER÷Kierros 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia y Tiro¬JA÷Gpv27x23¬WU÷gimnasia-y-tiro¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬JB÷A7w66dH9¬WV÷crucero-del-norte¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷jBhHhEb0¬AD÷1550437200¬ADE÷1550437200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Madryn¬ER÷Kierros 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Deportivo Madryn¬JA÷rubRfaIc¬WU÷deportivo-madryn¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬JB÷OjFOgJX3¬WV÷cipolletti¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷U1iLiYD6¬AD÷1550437200¬ADE÷1550437200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Cordoba¬ER÷Kierros 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Cordoba¬JA÷2sEShwmA¬WU÷racing-cordoba¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SAN¬AF÷San Lorenzo Alem¬JB÷d4DWic2G¬WV÷san-lorenzo-alem¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷QTpUkCrJ¬AD÷1550433600¬ADE÷1550433600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletico Parana¬ER÷Kierros 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬JA÷fug7oeup¬WU÷atletico-parana¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷DEF¬AF÷Def. Pronunciamiento¬JB÷OEcBpFfj¬WV÷def-pronunciamiento¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~~
1
1550603285
344
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Torneo Federal A - Voittajien -vaihe¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷CrQNirjD¬ZD÷c¬ZE÷IsAJyOhU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷47¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0050000000202000Torneo Feder036-vaihe000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷fDY3MU07¬AD÷1551042000¬ADE÷1551042000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷Kierros 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬JA÷OxljPhAM¬WU÷chaco-for-ever¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬JB÷61weOCPS¬WV÷boca-unidos¬AN÷n¬~AA÷4dJJQqhg¬AD÷1551042000¬ADE÷1551042000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷Kierros 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬JA÷ObPQyWgS¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬WN÷SOL¬AF÷Sol de Mayo¬JB÷tvChXk2q¬WV÷sol-de-mayo¬AN÷n¬~AA÷MJQkpYhE¬AD÷1551042000¬ADE÷1551042000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷Kierros 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬JA÷GzTUHA2d¬WU÷deportivo-maipu¬WN÷SJT¬AF÷San Jorge¬JB÷Iu7Dtfuc¬WV÷san-jorge-tucuman¬AN÷n¬~AA÷ClqaNAo1¬AD÷1551042000¬ADE÷1551042000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Desamparados¬ER÷Kierros 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬JA÷WUVrREuA¬WU÷desamparados¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes Rio Cuarto¬JB÷QiVnQYfG¬WV÷estudiantes-rio-cuarto¬AN÷n¬~AA÷Q5KFRPxm¬AD÷1551042000¬ADE÷1551042000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia E.R.¬ER÷Kierros 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia E.R.¬JA÷4d9PwhPF¬WU÷gimnasia-e-r¬WN÷ALV¬AF÷Alvarado¬JB÷p8QMxCvM¬WV÷alvarado¬AN÷n¬~AA÷bJINP37a¬AD÷1551042000¬ADE÷1551042000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sansinena¬ER÷Kierros 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷Sansinena¬JA÷fsGdW9Hk¬WU÷sansinena¬WN÷CAM¬AF÷Camioneros Buenos Aires¬JB÷x651VTWe¬WV÷camioneros-buenos-aires¬AN÷n¬~AA÷8Gx8LlGD¬AD÷1551042000¬ADE÷1551042000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷Kierros 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬JA÷8APMJWXq¬WU÷sarmiento-resistencia¬WN÷HUR¬AF÷Huracan Las Heras¬JB÷xpUQIjmj¬WV÷huracan-las-heras¬AN÷n¬~AA÷bqlJS5Nt¬AD÷1551042000¬ADE÷1551042000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Mitre¬ER÷Kierros 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬JA÷WrBHuEf3¬WU÷villa-mitre¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬JB÷Q5ALvY99¬WV÷union-de-sunchales¬AN÷n¬~AA÷EkVfOBmh¬AD÷1551646800¬ADE÷1551646800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alvarado¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALV¬AE÷Alvarado¬JA÷lMn6nM7m¬WU÷alvarado¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬JB÷WpxBotNg¬WV÷villa-mitre¬AN÷n¬~AA÷2BFvML6O¬AD÷1551646800¬ADE÷1551646800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Unidos¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DES¬AF÷Desamparados¬JB÷j9VzpTok¬WV÷desamparados¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬JA÷YXzWp9Wr¬WU÷boca-unidos¬AN÷n¬~AA÷8hSnQXIu¬AD÷1551646800¬ADE÷1551646800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Camioneros Buenos Aires¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAM¬AE÷Camioneros Buenos Aires¬JA÷xQXnsRV7¬WU÷camioneros-buenos-aires¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬JB÷vVBV5A88¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AN÷n¬~AA÷CMMRONM5¬AD÷1551646800¬ADE÷1551646800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes Rio Cuarto¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes Rio Cuarto¬JA÷Gd45Umn2¬WU÷estudiantes-rio-cuarto¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬JB÷4CcmgXO2¬WV÷deportivo-maipu¬AN÷n¬~AA÷YyBzN1iI¬AD÷1551646800¬ADE÷1551646800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huracan Las Heras¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan Las Heras¬JA÷x2k0jV8L¬WU÷huracan-las-heras¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬JB÷WOl4kkOR¬WV÷chaco-for-ever¬AN÷n¬~AA÷foCWNsxC¬AD÷1551646800¬ADE÷1551646800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jorge¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬JA÷r3dihiv9¬WU÷san-jorge-tucuman¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬JB÷QRodiBgF¬WV÷sarmiento-resistencia¬AN÷n¬~AA÷KSVjPiYo¬AD÷1551646800¬ADE÷1551646800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sol de Mayo¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬JB÷AVm2m2hs¬WV÷gimnasia-e-r¬WM÷SOL¬AE÷Sol de Mayo¬JA÷ILAZ4UNE¬WU÷sol-de-mayo¬AN÷n¬~AA÷t2ErLuMU¬AD÷1551646800¬ADE÷1551646800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Sunchales¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAU¬AE÷Union Sunchales¬JA÷UaUvqm1e¬WU÷union-de-sunchales¬WN÷SKO¬AF÷Sansinena¬JB÷OMTrr7G1¬WV÷sansinena¬AN÷n¬~ZA÷ARGENTIINA: Torneo Federal A - Hävinneet -vaihe¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷I5SEGRSD¬ZD÷c¬ZE÷IsAJyOhU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷48¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0050000000205000Torneo Feder035-vaihe000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷Cp9B2kSO¬AD÷1551042000¬ADE÷1551042000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Antoniana¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬JA÷IeoWAB8e¬WU÷antoniana¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬JB÷CIpzAVN1¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AN÷n¬~AA÷x8En8gbm¬AD÷1551042000¬ADE÷1551042000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cipolletti¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬JA÷pQVI3f1S¬WU÷cipolletti¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen.Pico¬JB÷25IpaE9q¬WV÷ferro-gen-pico¬AN÷n¬~AA÷EkmfRY4P¬AD÷1551042000¬ADE÷1551042000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬JA÷Ohlv9kw8¬WU÷crucero-del-norte¬WN÷SAN¬AF÷San Martin Formosa¬JB÷SQEKHss8¬WV÷san-martin-formosa¬AN÷n¬~AA÷YgA73VCI¬AD÷1551042000¬ADE÷1551042000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬JA÷MTiNCXwq¬WU÷def-pronunciamiento¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬JB÷v5nSBigk¬WV÷douglas-haig¬AN÷n¬~AA÷WUDj7DDg¬AD÷1551042000¬ADE÷1551042000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Roca¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Roca¬JA÷G8MlbYOk¬WU÷deportivo-roca¬WN÷IND¬AF÷Independiente de Neuquen¬JB÷bXBgchvd¬WV÷independiente-de-neuquen¬AN÷n¬~AA÷r5Hf6XSa¬AD÷1551042000¬ADE÷1551042000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬JA÷xOAcdCg2¬WU÷juventud-unida-universitario¬WN÷RAC¬AF÷Racing Cordoba¬JB÷juEvLeW2¬WV÷racing-cordoba¬AN÷n¬~AA÷QT6a5ir6¬AD÷1551042000¬ADE÷1551042000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo Alem¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Lorenzo Alem¬JA÷UVCrKFo9¬WU÷san-lorenzo-alem¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬JB÷Cf2mJZ0F¬WV÷sportivo-belgrano¬AN÷n¬~AA÷4K534BcC¬AD÷1551042000¬ADE÷1551042000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷Kierros 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬JA÷Qc6iIgGL¬WU÷sportivo-las-parejas¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬JB÷KK5eHDVR¬WV÷atletico-parana¬AN÷n¬~AA÷YForG8dO¬AD÷1551646800¬ADE÷1551646800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AH Zapla¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AH¬AE÷AH Zapla¬JA÷K2Kv9Af5¬WU÷ah-zapla¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬JB÷2R9q8U9B¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AN÷n¬~AA÷jidwHlsI¬AD÷1551646800¬ADE÷1551646800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Antoniana¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷San Martin Formosa¬JB÷tCLzAjua¬WV÷san-martin-formosa¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬JA÷CxHWAWPh¬WU÷antoniana¬AN÷n¬~AA÷xlhZHURB¬AD÷1551646800¬ADE÷1551646800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬JA÷jNSNChet¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬JB÷YoISBCAn¬WV÷atletico-parana¬AN÷n¬~AA÷jBvMMhDt¬AD÷1551646800¬ADE÷1551646800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cipolletti¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬JA÷6HDOG1dE¬WU÷cipolletti¬WN÷IND¬AF÷Independiente de Neuquen¬JB÷ziISFLBK¬WV÷independiente-de-neuquen¬AN÷n¬~AA÷pYwQLCSn¬AD÷1551646800¬ADE÷1551646800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Madryn¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Deportivo Madryn¬JA÷EsHWEuRQ¬WU÷deportivo-madryn¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen.Pico¬JB÷KOgaAaZs¬WV÷ferro-gen-pico¬AN÷n¬~AA÷OOxUKWsg¬AD÷1551646800¬ADE÷1551646800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬JA÷YRc39Jll¬WU÷juventud-unida-universitario¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬JB÷Slc78w4f¬WV÷sportivo-belgrano¬AN÷n¬~AA÷4zfRJjca¬AD÷1551646800¬ADE÷1551646800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAC¬AF÷Racing Cordoba¬JB÷niD86HY6¬WV÷racing-cordoba¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬JA÷6udB7cJ0¬WU÷sportivo-estudiantes¬AN÷n¬~AA÷rRhVIAC5¬AD÷1551646800¬ADE÷1551646800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷Kierros 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬JA÷QsCC5ylD¬WU÷sportivo-las-parejas¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬JB÷vo0fUKQD¬WV÷douglas-haig¬AN÷n¬~
1
1550603285
80
Ohje: Olet tällä hetkellä Torneo Federal A 2018/2019 tulokset -sivulla jalkapallo/Argentiina alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Torneo Federal A 2018/2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Torneo Federal A 2018/2019 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Torneo Federal A 2018/2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Torneo Federal A 2018/2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!