Superliga 2018/2019 livescore, tulokset, sarjataulukko

Jalkapallo Argentiina

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Superliga¬ZEE÷naYhNOaA¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷4Ix8HON6¬ZD÷p¬ZE÷6Z87hEEB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_naYhNOaA¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/superliga/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0000000000187000Superliga 009erliga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷hriVeFo0¬AD÷1554672600¬ADE÷1554672600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Club¬ER÷Kierros 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554679399¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEF¬AF÷Defensa y Justicia¬JB÷bT7E0S6a¬WV÷defensa-y-justicia¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬JA÷Ug3A18ig¬WU÷racing-club¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷t4XPHd8J¬AD÷1554660900¬ADE÷1554660900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belgrano¬ER÷Kierros 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554667760¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano¬JA÷ATxz0GXo¬WU÷ca-belgrano¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬JB÷4jxvazmh¬WV÷godoy-cruz¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷vagsgDVI¬AD÷1554660900¬ADE÷1554660900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Patronato¬ER÷Kierros 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554667786¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬JB÷WxvW0dIu¬WV÷argentinos-jrs¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬JA÷6abZe4LU¬WU÷patronato¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷IRgbgMP1¬AD÷1554660900¬ADE÷1554660900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷Kierros 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554667833¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷IeBAWmhJ¬WU÷river-plate¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷TIG¬AF÷Tigre¬JB÷K0kgeXUJ¬WV÷tigre¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷bqbMcyHm¬AD÷1554660900¬ADE÷1554660900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin S.J.¬ER÷Kierros 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554667945¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin S.J.¬JA÷KrzhqRyP¬WU÷san-martin-s-j¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷TAL¬AF÷Talleres Cordoba¬JB÷YoOZ7AEP¬WV÷talleres-cordoba¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷08fwfgGC¬AD÷1554652800¬ADE÷1554652800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosario¬ER÷Kierros 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554659714¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬JA÷Yo0RcQjI¬WU÷rosario¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷IND¬AF÷Independiente¬JB÷S8aVdp6O¬WV÷independiente¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷AJ1QdeWg¬AD÷1554645600¬ADE÷1554645600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huracan¬ER÷Kierros 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554652386¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬JA÷8vF13UMt¬WU÷huracan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬JB÷j3462lxm¬WV÷atletico-tucuman¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷WUstI522¬AD÷1554591600¬ADE÷1554591600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aldosivi¬ER÷Kierros 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554598518¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬JA÷bilcfipQ¬WU÷aldosivi¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬JB÷GpjOkBhs¬WV÷boca-juniors¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷SdykGqXE¬AD÷1554583500¬ADE÷1554583500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷Kierros 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554590079¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬JA÷j3rym9x0¬WU÷velez-sarsfield¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷LAN¬AF÷Lanus¬JB÷pQsunTi6¬WV÷lanus¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷WYkZfZ06¬AD÷1554575400¬ADE÷1554575400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Banfield¬ER÷Kierros 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554582075¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬JA÷xK6IanM5¬WU÷banfield¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NEW¬AF÷Newells Old Boys¬JB÷KrdNb6yC¬WV÷newells-old-boys¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷4MbIbH1s¬AD÷1554575400¬ADE÷1554575400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷Kierros 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554582407¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬JA÷OGtqom7C¬WU÷union-santa-fe¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes¬JB÷thylp7MI¬WV÷estudiantes¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷ALtpHPH8¬AD÷1554567300¬ADE÷1554567300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷Kierros 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554574023¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬JA÷fykSlV7m¬WU÷gimnasia-l-p¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Colon¬JB÷x0vXmkNg¬WV÷colon¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷f7yUGGNP¬AD÷1554509400¬ADE÷1554509400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷Kierros 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554516157¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬JA÷Igtrbf2b¬WU÷san-martin-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬JB÷0IVncEH4¬WV÷san-lorenzo¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷4fOb5SId¬AD÷1554163800¬ADE÷1554163800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colon¬ER÷Kierros 24¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554170561¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colon¬JA÷xbDwrNf3¬WU÷colon¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAR¬AF÷San Martin S.J.¬JB÷WKCsssA9¬WV÷san-martin-s-j¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷nJgEcGaj¬AD÷1554156000¬ADE÷1554156000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Estudiantes¬ER÷Kierros 24¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554163022¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬JA÷EPRrMuYq¬WU÷estudiantes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬JB÷raWnLamj¬WV÷san-martin-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~
1
1561455455
325
fixtures
1
1561455455
0
Settings
Ohje: Olet tällä hetkellä Superliga 2018/2019 tulokset -sivulla jalkapallo/Argentiina alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Superliga 2018/2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Superliga 2018/2019 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Superliga 2018/2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Superliga 2018/2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!