Jalkapallo »Argentiina » Superliga » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTIINA: Superliga¬ZEE÷naYhNOaA¬ZB÷22¬ZY÷Argentiina¬ZC÷67b39Wvk¬ZD÷p¬ZE÷hhYlbPDp¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_naYhNOaA¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/argentiina/superliga/¬ZX÷00Argentiina 010ntiina0000000000179000Superliga 009erliga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentiina¬~AA÷QVBrfakT¬AD÷1526343300¬ADE÷1526343300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷Kierros 27¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷Newells Old Boys¬JB÷jwJnMQth¬WV÷newells-old-boys¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬JA÷CnKrN6Ro¬WU÷gimnasia-l-p¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷rNA1AKZ9¬AD÷1526343300¬ADE÷1526343300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷Kierros 27¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷4GDQXNu4¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬JB÷r7CUWseA¬WV÷san-lorenzo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷WClBkJcp¬AD÷1526335200¬ADE÷1526335200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Club¬ER÷Kierros 27¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬JA÷p0IjLpdb¬WU÷racing-club¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷COL¬AF÷Colon¬JB÷dzMfK4B4¬WV÷colon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷zLkt3xSq¬AD÷1526335200¬ADE÷1526335200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosario¬ER÷Kierros 27¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬JA÷n3LcWVLd¬WU÷rosario¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes¬JB÷bwP1Vky3¬WV÷estudiantes¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷rogl1Gdd¬AD÷1526252400¬ADE÷1526252400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷Kierros 27¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬JA÷lSHESmLL¬WU÷velez-sarsfield¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬JB÷SIGIR7zS¬WV÷argentinos-jrs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷bJtcDMki¬AD÷1526244300¬ADE÷1526244300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷Kierros 27¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬JA÷nPE7H2eN¬WU÷godoy-cruz¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷TIG¬AF÷Tigre¬JB÷QFDBGMAT¬WV÷tigre¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷4ffp2dsj¬AD÷1526166000¬ADE÷1526166000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belgrano¬ER÷Kierros 27¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano¬JA÷h0O5U9j9¬WU÷ca-belgrano¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷TEM¬AF÷Temperley¬JB÷WjN9TT5F¬WV÷temperley¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷YB3E7IJS¬AD÷1526157900¬ADE÷1526157900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷Kierros 27¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬JA÷4vdDOJ2j¬WU÷union-santa-fe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷IND¬AF÷Independiente¬JB÷rVfHNwId¬WV÷independiente¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷4WBcB0K3¬AD÷1526149800¬ADE÷1526149800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷Kierros 27¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬JA÷b3rQZqBi¬WU÷defensa-y-justicia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi¬JB÷xfsUY3Qc¬WV÷arsenal-sarandi¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷pjXWPaZd¬AD÷1526149800¬ADE÷1526149800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpo¬ER÷Kierros 27¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAL¬AF÷Talleres Cordoba¬JB÷b17lMobk¬WV÷talleres-cordoba¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬JA÷pb3pNRrq¬WU÷olimpo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AW÷1¬~AA÷pGhFlwDj¬AD÷1526141700¬ADE÷1526141700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Patronato¬ER÷Kierros 27¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬JA÷vaBaJOQA¬WU÷patronato¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬JB÷IkA3IrtH¬WV÷banfield¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷xAu1Ct5c¬AD÷1526133600¬ADE÷1526133600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huracan¬ER÷Kierros 27¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬JA÷WdjvCtJp¬WU÷huracan¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬JB÷p0frB0Yj¬WV÷boca-juniors¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷jmE98b4M¬AD÷1526084100¬ADE÷1526084100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lanus¬ER÷Kierros 27¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬JA÷Ye5sUuuT¬WU÷lanus¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬JB÷z5i9Pamp¬WV÷atletico-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷xpA59vkG¬AD÷1526076000¬ADE÷1526076000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chacarita Juniors¬ER÷Kierros 27¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chacarita Juniors¬JA÷xUBYV1AG¬WU÷chacarita-juniors¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MAR¬AF÷San Martin S.J.¬JB÷jXFxVLPM¬WV÷san-martin-s-j¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷zJbDrBp0¬AD÷1526067900¬ADE÷1526067900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷Kierros 25¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷lCLkRINe¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes¬JB÷S2KgQxw2¬WV÷estudiantes¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷4znoWLwt¬AD÷1525985100¬ADE÷1525985100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colon¬ER÷Kierros 22¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬JB÷rsH0xUD6¬WV÷velez-sarsfield¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷COL¬AE÷Colon¬JA÷4jIdwAb0¬WU÷colon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Alun perin peruttu, kun ottelua oli pelattu 22 minuuttia. ¬AW÷1¬~AA÷jD1RiFND¬AD÷1525904100¬ADE÷1525904100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷Kierros 25¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬JA÷rgVzXmfH¬WU÷gimnasia-l-p¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬JB÷MqUvW79N¬WV÷boca-juniors¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~
1
1529941150
378
fixtures
1
1529941150
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Superliga 2017/2018 tulokset -sivulla jalkapallo/Argentiina alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Superliga 2017/2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Superliga 2017/2018 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Superliga 2017/2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Superliga 2017/2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.