Ystävyysottelu 2018 tulokset, sarjataulukot

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos
mainos
bookmaker
Jopa 50€ vedonlyöntikrediittiä
Vain uusille asiakkaille. Minimitalletus 5€:a. Vedonlyöntikrediitit ovat käytössä talletusta vastaavalla määrällä. Minimikertoimet, vedot ja maksutapa rajoitukset ovat voimassa. Palautuksista vähennetään vedonlyöntikrediitin suuruun. Aikarajoitukset ja ehdot ovat voimassa. 18+.
bookmaker
100% vedonlyöntibonus 100€ asti
10€ riskitön mobiiliveto. Bonuksen säännöt ja ehdot. 18+

Jääkiekko Maailma

Ystävyysottelu
2018
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷MAAILMA: Ystävyysottelu¬ZEE÷GOXPKtYh¬ZB÷8¬ZY÷Maailma¬ZC÷EaGyMh2B¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_GOXPKtYh¬ZJ÷2¬ZL÷/jaakiekko/maailma/club-friendly/¬ZX÷01Maailma 007aailma0040000000001000Ystävyysotte014ottelu000¬ZXF÷01Maailma 007aailma0040000000001000Ystävyysotte014ottelu000¬ZCC÷0¬ZAF÷Maailma¬~AA÷h4pSFmAD¬AD÷1545571800¬ADE÷1545571800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sokolov (Cze)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1545579821¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAR¬AF÷Karlovy Vary (Cze)¬JB÷6XJPwNpH¬WV÷karlovy-vary¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷xvCaUUUH-MLbi1CEf.png¬WM÷SOK¬AE÷Sokolov (Cze)¬JA÷CAKLv3VA¬WU÷sokolov¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷1¬OA÷pMg7it6k-vTuwMATc.png¬~AA÷jFQ8Ttym¬AD÷1544871600¬ADE÷1544871600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bobruisk (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Orsha (Blr)¬JB÷MPZ3C9sd¬WV÷lokomotiv-orsha¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷4¬BD÷2¬BF÷1¬OB÷z5fN0e96-SQak3Dyj.png¬WM÷BOB¬AE÷Bobruisk (Blr)¬JA÷S2z0DkSk¬WU÷bobruisk¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬OA÷zikdMcCN-vFtCiyvU.png¬~AA÷8jy4UMLt¬AD÷1544864400¬ADE÷1544864400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Neman Grodno (Blr)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FEL¬AF÷Pinskiye Yastreby (Blr)¬JB÷lCydEVCq¬WV÷pinskiye-yastreby¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷bmTa2ume-dCUQd8R8.png¬WM÷NEM¬AE÷Neman Grodno (Blr)¬JA÷prXzJB4S¬WU÷neman-grodno¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬OA÷dpjkS6S0-zT2LsohF.png¬~AA÷2eqvlaNa¬AD÷1539476100¬ADE÷1539476100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Peoria Rivermen (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1539485008¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUA¬AF÷Quad City Storm (Usa)¬JB÷SYjrVTUu¬WV÷quad-city-storm¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷hGJhVTR0-d2T0F60l.png¬WM÷PEO¬AE÷Peoria Rivermen (Usa)¬JA÷SflzNWxJ¬WU÷peoria-rivermen¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬OA÷KYilSvBN-YiY3ETJ6.png¬~AA÷SxiRj1ws¬AD÷1539475200¬ADE÷1539475200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Pensacola Ice Flyers (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIR¬AF÷Birmingham Bulls (Usa)¬JB÷r7nOPYh0¬WV÷birmingham-bulls¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬OB÷vZzACMA6-QB2lbOeC.png¬WM÷PEN¬AE÷Pensacola Ice Flyers (Usa)¬JA÷QViJQEwf¬WU÷pensacola-ice-flyers¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬OA÷APOQLXRq-bycZhIPs.png¬~AA÷lhuzku8g¬AD÷1539471900¬ADE÷1539471900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Roanoke Dawgs (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FAY¬AF÷Fayetteville Marksmen (Usa)¬JB÷GKpWNCNC¬WV÷fayetteville-marksmen¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬OB÷I9RuAEWH-QB2lbOeC.png¬WM÷ROA¬AE÷Roanoke Dawgs (Usa)¬JA÷McoSOh86¬WU÷roanoke-dawgs¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬OA÷xSHJyfXH-naOfKycJ.png¬~AA÷zoaaesVP¬AD÷1539468000¬ADE÷1539468000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Huntsville Havoc (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUN¬AE÷Huntsville Havoc (Usa)¬JA÷hIgBSz9s¬WU÷huntsville-havoc¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬OA÷fLnhCnQq-voDaaKnE.png¬WN÷KNO¬AF÷Knoxville Ice Bears (Usa)¬JB÷nugFRfOm¬WV÷knoxville-ice-bears¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷fBieVtkC-YJWnt2F0.png¬~AA÷df0edNFJ¬AD÷1539387000¬ADE÷1539387000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Knoxville Ice Bears (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HUN¬AF÷Huntsville Havoc (Usa)¬JB÷Gd2qXG0Q¬WV÷huntsville-havoc¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷fLnhCnQq-voDaaKnE.png¬WM÷KNO¬AE÷Knoxville Ice Bears (Usa)¬JA÷YXCvYdoK¬WU÷knoxville-ice-bears¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬OA÷fBieVtkC-YJWnt2F0.png¬~AA÷vBcjxGhq¬AD÷1538575200¬ADE÷1538575200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Kölner Haie (Ger)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1538584859¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers (Can)¬JB÷WMeorZi2¬WV÷edmonton-oilers¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷UmLMgigT-pnYWKDQl.png¬WM÷KOL¬AE÷Kölner Haie (Ger)¬JA÷IJisqFxd¬WU÷koln¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬OA÷0OFwpW6k-MqLtLCME.png¬AM÷NHL Global Series.¬~AA÷YTKNtdpS¬AD÷1538415000¬ADE÷1538415000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Bern (Sui)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1538425017¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils (Usa)¬JB÷ze2xpeNk¬WV÷new-jersey-devils¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷UyZgcGVH-GEGUuF2E.png¬WM÷BER¬AE÷Bern (Sui)¬JA÷d43Ypy8q¬WU÷bern¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬OA÷zkCXpbPq-6mP00EE1.png¬AM÷NHL Global Series.¬~AA÷n1hdDf3c¬AD÷1537720200¬ADE÷1537720200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Weiden (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PEG¬AF÷Pegnitz (Ger)¬JB÷tvluL08K¬WV÷pegnitz¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬OB÷team¬WM÷WEI¬AE÷Weiden (Ger)¬JA÷2mkyMtgE¬WU÷1-ev-weiden¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷13¬BA÷1¬BC÷8¬BE÷4¬OA÷UR0JBN86-bmBzjM0t.png¬~AA÷8AghEzli¬AD÷1537718400¬ADE÷1537718400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Regensburg (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1537725950¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROS¬AF÷Rosenheim (Ger)¬JB÷zs1gccGD¬WV÷rosenheim¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬OB÷25cdKcSq-OYGO8JzE.png¬WM÷REG¬AE÷Regensburg (Ger)¬JA÷dj2kbw17¬WU÷regensburg¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬OA÷IiDY96A6-AwBu00T2.png¬~AA÷fgjBkiBj¬AD÷1537552800¬ADE÷1537552800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schweinfurt (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WEI¬AF÷Weiden (Ger)¬JB÷ERCpaJo1¬WV÷1-ev-weiden¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷5¬OB÷UR0JBN86-bmBzjM0t.png¬WM÷SCH¬AE÷Schweinfurt (Ger)¬JA÷0O8t0aWf¬WU÷schweinfurt¬GRA÷0¬AG÷2¬OA÷Yyaf8MWH-YB6jnv05.png¬~AA÷ALEveDmT¬AD÷1537551000¬ADE÷1537551000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosenheim (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosenheim (Ger)¬JA÷8QT17svL¬WU÷rosenheim¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷1¬OA÷25cdKcSq-OYGO8JzE.png¬WN÷REG¬AF÷Regensburg (Ger)¬JB÷nHS561gR¬WV÷regensburg¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷IiDY96A6-AwBu00T2.png¬~
1316
fixtures
0
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Ilmoitukset on blokattu selaimessasi
Asetukset
Dark mode
mainos
mainos
mainos
APUA: Olet nyt Ystävyysottelu 2018-sivulla Jääkiekko/Maailma-alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Ystävyysottelu 2018 tulokset, sarjataulukot ja ottelutiedot. Ystävyysottelu 2018 tulosten lisäksi LiveTulokset.comissa voit seurata yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri urheilulajista ympäri maailman.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!
mockup