IL 2019 livescore, tulokset, sarjataulukko

Baseball USA IL2019

results
6
1548107117
0
fixtures
SA÷6¬~ZA÷USA: IL¬ZEE÷WExoOyMO¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷fqVtfr0m¬ZD÷p¬ZE÷8lIihYT1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_WExoOyMO¬ZJ÷2¬ZL÷/baseball/usa/il/¬ZX÷05USA 003......0810000000186000IL 002......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷4lZmGU0R¬AD÷1554401100¬ADE÷1554401100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bisons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bisons¬JA÷6J6bFjhs¬WU÷buffalo-bisons¬WN÷SCR¬AF÷Scranton/WB¬JB÷KMA2EA7m¬WV÷scranton-wilkes-barre-railriders¬AN÷n¬~AA÷6cLFBl9r¬AD÷1554401100¬ADE÷1554401100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syracuse Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAW¬AF÷Pawtucket Red Sox¬JB÷txaBClx0¬WV÷pawtucket-red-sox¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Chiefs¬JA÷2o07DUMg¬WU÷syracuse-chiefs¬AN÷n¬~AA÷zXPJA8Ol¬AD÷1554408300¬ADE÷1554408300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toledo Mud Hens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Mud Hens¬JA÷AB3FB8i6¬WU÷toledo-mud-hens¬WN÷LOU¬AF÷Louisville Bats¬JB÷l22JAS6C¬WV÷louisville-bats¬AN÷n¬~AA÷ENON9Swe¬AD÷1554415500¬ADE÷1554415500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Clippers¬JA÷WQiO9nMI¬WU÷columbus-clippers¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Indians¬JB÷r1eS86yP¬WV÷indianapolis-indians¬AN÷n¬~AA÷dnES8ng1¬AD÷1554419040¬ADE÷1554419040¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Knights¬JA÷d4qAXkEP¬WU÷charlotte-knights¬WN÷DUR¬AF÷Durham Bulls¬JB÷bDVyT9Mt¬WV÷durham-bulls¬AN÷n¬~AA÷AkIW7687¬AD÷1554419100¬ADE÷1554419100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gwinnett Stripers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GWI¬AE÷Gwinnett Stripers¬JA÷GlQtSTym¬WU÷gwinnett-stripers¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Tides¬JB÷fuPpRmig¬WV÷norfolk-tides¬AN÷n¬~AA÷Oh6EWko8¬AD÷1554419100¬ADE÷1554419100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehigh Valley IronPigs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEH¬AE÷Lehigh Valley IronPigs¬JA÷l2OlQ76a¬WU÷lehigh-valley-ironpigs¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Red Wings¬JB÷25ShPRL5¬WV÷rochester-red-wings¬AN÷n¬~AA÷2q5IV90E¬AD÷1554483900¬ADE÷1554483900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syracuse Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Chiefs¬JA÷pUHcOoyC¬WU÷syracuse-chiefs¬WN÷PAW¬AF÷Pawtucket Red Sox¬JB÷OKG1N5jI¬WV÷pawtucket-red-sox¬AN÷n¬~AA÷reMFUTFK¬AD÷1554501900¬ADE÷1554501900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bisons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bisons¬JA÷GUgU5wLp¬WU÷buffalo-bisons¬WN÷SCR¬AF÷Scranton/WB¬JB÷fLhY4czi¬WV÷scranton-wilkes-barre-railriders¬AN÷n¬~AA÷MoLJTmVQ¬AD÷1554501900¬ADE÷1554501900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Clippers¬JA÷bgJEDkvi¬WU÷columbus-clippers¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Indians¬JB÷CdNIC9gc¬WV÷indianapolis-indians¬AN÷n¬~AA÷vR7oP7wr¬AD÷1554505440¬ADE÷1554505440¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Knights¬JA÷6JMMBT83¬WU÷charlotte-knights¬WN÷DUR¬AF÷Durham Bulls¬JB÷pALQAmO9¬WV÷durham-bulls¬AN÷n¬~AA÷zg1fNo8f¬AD÷1554505500¬ADE÷1554505500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gwinnett Stripers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GWI¬AE÷Gwinnett Stripers¬JA÷zaEw8o8S¬WU÷gwinnett-stripers¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Tides¬JB÷Ai5535Gq¬WV÷norfolk-tides¬AN÷n¬~AA÷Eq0bM5N0¬AD÷1554505500¬ADE÷1554505500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehigh Valley IronPigs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEH¬AE÷Lehigh Valley IronPigs¬JA÷hGfA2PVk¬WU÷lehigh-valley-ironpigs¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Red Wings¬JB÷W6gE1qod¬WV÷rochester-red-wings¬AN÷n¬~AA÷hUBkORhl¬AD÷1554505500¬ADE÷1554505500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toledo Mud Hens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Mud Hens¬JA÷2oGV97wG¬WU÷toledo-mud-hens¬WN÷LOU¬AF÷Louisville Bats¬JB÷txFZ8RhM¬WV÷louisville-bats¬AN÷n¬~AA÷rJ42LPx7¬AD÷1554570300¬ADE÷1554570300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bisons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SCR¬AF÷Scranton/WB¬JB÷bDo0Pnw3¬WV÷scranton-wilkes-barre-railriders¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bisons¬JA÷KMndQSNd¬WU÷buffalo-bisons¬AN÷n¬~AA÷M936KqhD¬AD÷1554570300¬ADE÷1554570300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syracuse Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Chiefs¬JA÷txy5O6h9¬WU÷syracuse-chiefs¬WN÷PAW¬AF÷Pawtucket Red Sox¬JB÷fuu9NQ7F¬WV÷pawtucket-red-sox¬AN÷n¬~AA÷OEskqTUD¬AD÷1554584700¬ADE÷1554584700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toledo Mud Hens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Mud Hens¬JA÷l2vDMpNL¬WU÷toledo-mud-hens¬WN÷LOU¬AF÷Louisville Bats¬JB÷ShwHL4xS¬WV÷louisville-bats¬AN÷n¬~AA÷UBpcs7aQ¬AD÷1554588300¬ADE÷1554588300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Clippers¬JA÷4ztpF2Fe¬WU÷columbus-clippers¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Indians¬JB÷IwplEMU1¬WV÷indianapolis-indians¬AN÷n¬~AA÷zkogrmpK¬AD÷1554588300¬ADE÷1554588300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gwinnett Stripers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Tides¬JB÷ADttGr0k¬WV÷norfolk-tides¬WM÷GWI¬AE÷Gwinnett Stripers¬JA÷WMsxHOpq¬WU÷gwinnett-stripers¬AN÷n¬~AA÷WKWOxR7s¬AD÷1554590100¬ADE÷1554590100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehigh Valley IronPigs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEH¬AE÷Lehigh Valley IronPigs¬JA÷KrOWx672¬WU÷lehigh-valley-ironpigs¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Red Wings¬JB÷bZMzxQM8¬WV÷rochester-red-wings¬AN÷n¬~AA÷ldRTyoNm¬AD÷1554591840¬ADE÷1554591840¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Knights¬JA÷S8RvypxF¬WU÷charlotte-knights¬WN÷DUR¬AF÷Durham Bulls¬JB÷6aQrz4iL¬WV÷durham-bulls¬AN÷n¬~AA÷M9PyzPi0¬AD÷1554656700¬ADE÷1554656700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bisons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bisons¬JA÷4lLIT1Ul¬WU÷buffalo-bisons¬WN÷SCR¬AF÷Scranton/WB¬JB÷ruKMSLqe¬WV÷scranton-wilkes-barre-railriders¬AN÷n¬~AA÷zDTuZr76¬AD÷1554656700¬ADE÷1554656700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gwinnett Stripers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GWI¬AE÷Gwinnett Stripers¬JA÷0GERRua1¬WU÷gwinnett-stripers¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Tides¬JB÷v7DVQaE7¬WV÷norfolk-tides¬AN÷n¬~AA÷IyJpY2MC¬AD÷1554656700¬ADE÷1554656700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syracuse Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Chiefs¬JA÷hA1Dkqi8¬WU÷syracuse-chiefs¬WN÷PAW¬AF÷Pawtucket Red Sox¬JB÷6D5Hl36E¬WV÷pawtucket-red-sox¬AN÷n¬~AA÷SnQXz5xf¬AD÷1554656700¬ADE÷1554656700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toledo Mud Hens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Mud Hens¬JA÷lOFmZN6R¬WU÷toledo-mud-hens¬WN÷LOU¬AF÷Louisville Bats¬JB÷ARLEUsFr¬WV÷louisville-bats¬AN÷n¬~AA÷dSHlXMyJ¬AD÷1554658500¬ADE÷1554658500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehigh Valley IronPigs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEH¬AE÷Lehigh Valley IronPigs¬JA÷lxeMmNLK¬WU÷lehigh-valley-ironpigs¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Red Wings¬JB÷SSgQnsyR¬WV÷rochester-red-wings¬AN÷n¬~AA÷8IqeuKTu¬AD÷1554660300¬ADE÷1554660300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Knights¬JA÷bBthr1qr¬WU÷charlotte-knights¬WN÷DUR¬AF÷Durham Bulls¬JB÷x2udsLbl¬WV÷durham-bulls¬AN÷n¬~AA÷n9ravvqn¬AD÷1554660300¬ADE÷1554660300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Clippers¬JA÷KQU0tuEf¬WU÷columbus-clippers¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Indians¬JB÷YTY4uaT0¬WV÷indianapolis-indians¬AN÷n¬~
6
1548107117
981
Ohje: Olet tällä hetkellä IL 2019 tulokset -sivulla baseball/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa IL 2019 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, IL 2019 sarjataulukon ja ottelutiedot. IL 2019 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. IL 2019 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!