Am. jalkapallo »Saksa » GFL » 2018

results
5
1524212906
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷SAKSA: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Saksa¬ZC÷vRoqyzkn¬ZD÷p¬ZE÷jgsDvTBl¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/saksa/gfl/¬ZX÷09Saksa 005......0440000000177000GFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Saksa¬~AA÷0rNzhx7B¬AD÷1524319200¬ADE÷1524319200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hildesheim Invaders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIL¬AE÷Hildesheim Invaders¬JA÷QTSoFcAL¬WU÷hildesheim-invaders¬WN÷POT¬AF÷Potsdam Royals¬JB÷KjSkEHPR¬WV÷potsdam-royals¬AN÷n¬~AA÷fqu9ZTjp¬AD÷1524319200¬ADE÷1524319200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kirchdorf Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIR¬AE÷Kirchdorf Wildcats¬JA÷IR7Q7F2e¬WU÷kirchdorf-wildcats¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬JB÷Cl7U6ZH1¬WV÷stuttgart-scorpions¬AN÷n¬~AA÷YZwDYm6j¬AD÷1524319200¬ADE÷1524319200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Munich Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬JB÷SdkHUxA8¬WV÷frankfurt-universe¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬JA÷QiBY5gX7¬WU÷munich-cowboys¬AN÷n¬~AA÷vZLvidMH¬AD÷1524326400¬ADE÷1524326400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬JA÷MaEH9yYr¬WU÷cologne-crocodiles¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬JB÷vy9M8emk¬WV÷kiel-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷nwSfcXri¬AD÷1524402000¬ADE÷1524402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berlin Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬JA÷6mlLTdPE¬WU÷berlin-rebels¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬JB÷CnClCUgs¬WV÷hamburg-huskies¬AN÷n¬~AA÷r5L3eBD3¬AD÷1524924000¬ADE÷1524924000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamburg Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬JB÷tS358ng6¬WV÷kiel-hurricanes¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬JA÷n5419Sw0¬WU÷hamburg-huskies¬AN÷n¬~AA÷0tWbdibc¬AD÷1524925800¬ADE÷1524925800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Potsdam Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POT¬AE÷Potsdam Royals¬JA÷jwBhBl9m¬WU÷potsdam-royals¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬JB÷Y10cA8Og¬WV÷dresden-monarchs¬AN÷n¬~AA÷ULJBgkrG¬AD÷1524927600¬ADE÷1524927600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Schwabisch Unicorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷GpdI5pwP¬WU÷schwabisch-unicorns¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬JB÷Ump0UTFP¬WV÷munich-cowboys¬AN÷n¬~AA÷MeK7fVS9¬AD÷1524931200¬ADE÷1524931200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stuttgart Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬JA÷KI29768C¬WU÷stuttgart-scorpions¬WN÷ING¬AF÷Ingolstadt Dukes¬JB÷xfcE6QNI¬WV÷ingolstadt-dukes¬AN÷n¬~AA÷8CIFh9cM¬AD÷1525010400¬ADE÷1525010400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marburg Mercenaries¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬JA÷jijRPmOt¬WU÷marburg-mercenaries¬WN÷KIR¬AF÷Kirchdorf Wildcats¬JB÷YFuWO7wm¬WV÷kirchdorf-wildcats¬AN÷n¬~AA÷MJbjn7zj¬AD÷1525525200¬ADE÷1525525200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dresden Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬JA÷GbyiKqhI¬WU÷dresden-monarchs¬WN÷POT¬AF÷Potsdam Royals¬JB÷ALzeJ37O¬WV÷potsdam-royals¬AN÷n¬~AA÷SdanmmLq¬AD÷1525528800¬ADE÷1525528800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamburg Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬JA÷KWsrM5N5¬WU÷hamburg-huskies¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬JB÷2eXnLPxC¬WV÷new-yorker-lions¬AN÷n¬~AA÷jy8KiTCS¬AD÷1525528800¬ADE÷1525528800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kiel Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬JA÷C6vzORhg¬WU÷kiel-hurricanes¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬JB÷ttqvNo8a¬WV÷berlin-rebels¬AN÷n¬~AA÷0AcfoRkd¬AD÷1525528800¬ADE÷1525528800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kirchdorf Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIR¬AE÷Kirchdorf Wildcats¬JA÷lCZbINMU¬WU÷kirchdorf-wildcats¬WN÷ING¬AF÷Ingolstadt Dukes¬JB÷8hQ7FoGu¬WV÷ingolstadt-dukes¬AN÷n¬~AA÷xStwAASd¬AD÷1525611600¬ADE÷1525611600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Allgau Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Allgau Comets¬JA÷nqPBE5Vo¬WU÷allgau-comets¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬JB÷t6OFDPph¬WV÷schwabisch-unicorns¬AN÷n¬~AA÷Auuo8lc9¬AD÷1526137200¬ADE÷1526137200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Schwabisch Unicorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷GOGSANUA¬WU÷schwabisch-unicorns¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬JB÷pbLW9spH¬WV÷stuttgart-scorpions¬AN÷n¬~AA÷GIus9Us3¬AD÷1526140800¬ADE÷1526140800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Yorker Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬JA÷f9SJCq0b¬WU÷new-yorker-lions¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬JB÷xYHOB3F4¬WV÷kiel-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷MFrk78CF¬AD÷1526142600¬ADE÷1526142600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ingolstadt Dukes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬JA÷OlKz91aN¬WU÷ingolstadt-dukes¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬JB÷6D9u8LET¬WV÷allgau-comets¬AN÷n¬~
5
1524212906
112
Ohje: Olet tällä hetkellä GFL 2018 tulokset -sivulla amerikkalainen jalkapallo/Saksa alueella. LiveTulokset.com tarjoaa GFL 2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, GFL 2018 sarjataulukon ja ottelutiedot. GFL 2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. GFL 2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.