GFL 2020 livescore, tulokset, sarjataulukko

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos

Am. jalkapallo Saksa

GFL
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷SAKSA: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Saksa¬ZC÷APC4AjZd¬ZD÷p¬ZE÷xvLQI4bM¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/saksa/gfl/¬ZX÷09Saksa 005......0440000000001000GFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Saksa¬~AA÷dEGhQYPj¬AD÷1590242400¬ADE÷1590242400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hildesheim Invaders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIL¬AE÷Hildesheim Invaders¬JA÷UwQ58xNL¬WU÷hildesheim-invaders¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬JB÷rsU97dxS¬WV÷dresden-monarchs¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷pU9zkI2i¬AD÷1590246000¬ADE÷1590246000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Allgau Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬JB÷vDFu2z0k¬WV÷stuttgart-scorpions¬WM÷ALL¬AE÷Allgau Comets¬JA÷0MGy3Gpq¬WU÷allgau-comets¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷6qbqmdX3¬AD÷1590246000¬ADE÷1590246000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Schwabisch Unicorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷0t7VOc72¬WU÷schwabisch-unicorns¬WN÷ING¬AF÷Ingolstadt Dukes¬JB÷CGAZNHM8¬WV÷ingolstadt-dukes¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷CtuMVf2T¬AD÷1590249600¬ADE÷1590249600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Berlin Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬JA÷A9TkCKNd¬WU÷berlin-rebels¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬JB÷l0SgBvw3¬WV÷kiel-hurricanes¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷INHlREAp¬AD÷1590328800¬ADE÷1590328800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Elmshorn Fighting Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELM¬AE÷Elmshorn Fighting Pirates¬JA÷dQRcAbh9¬WU÷elmshorn-fighting-pirates¬WN÷POT¬AF÷Potsdam Royals¬JB÷zHQ19I7F¬WV÷potsdam-royals¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷OK8vlxIc¬AD÷1590328800¬ADE÷1590328800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Marburg Mercenaries¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬JA÷8nKq1fFe¬WU÷marburg-mercenaries¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬JB÷nwJm0EU1¬WV÷frankfurt-universe¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷IJ1mnGnA¬AD÷1590843600¬ADE÷1590843600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Berlin Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬JB÷pU8sMeiL¬WV÷cologne-crocodiles¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬JA÷6wAwNyxF¬WU÷berlin-rebels¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷jXaepfHM¬AD÷1590847200¬ADE÷1590847200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Kiel Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬JA÷AZbHFgUl¬WU÷kiel-hurricanes¬WN÷ELM¬AF÷Elmshorn Fighting Pirates¬JB÷Ox3LEDqe¬WV÷elmshorn-fighting-pirates¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷4vtWwhfj¬AD÷1590847200¬ADE÷1590847200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Munich Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬JA÷rL2IZELK¬WU÷munich-cowboys¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬JB÷dO6MYYzR¬WV÷schwabisch-unicorns¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷88f0qEWS¬AD÷1590849000¬ADE÷1590849000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Potsdam Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POT¬AE÷Potsdam Royals¬JA÷Ia2PDXb1¬WU÷potsdam-royals¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬JB÷dj1TCiE7¬WV÷hildesheim-invaders¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷AHtSvYvp¬AD÷1590850800¬ADE÷1590850800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Allgau Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Allgau Comets¬JA÷A74Ayyi8¬WU÷allgau-comets¬WN÷ING¬AF÷Ingolstadt Dukes¬JB÷lb3Eze6E¬WV÷ingolstadt-dukes¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷Ct1ioz2G¬AD÷1590850800¬ADE÷1590850800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dresden Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬JA÷E3DoLF6R¬WU÷dresden-monarchs¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬JB÷GCaDGZEr¬WV÷new-yorker-lions¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷IspzwC9d¬AD÷1590930000¬ADE÷1590930000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ravensburg Razorbacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAV¬AE÷Ravensburg Razorbacks¬JA÷E3glUhqr¬WU÷ravensburg-razorbacks¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬JB÷hfhhTCbl¬WV÷frankfurt-universe¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷KnOI1enc¬AD÷1591448400¬ADE÷1591448400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Berlin Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬JA÷MTddSWDf¬WU÷berlin-rebels¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬JB÷0Ke0RjT0¬WV÷hildesheim-invaders¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷hEyQaZG9¬AD÷1591452000¬ADE÷1591452000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Elmshorn Fighting Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELM¬AE÷Elmshorn Fighting Pirates¬JA÷KKnjlEzE¬WU÷elmshorn-fighting-pirates¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬JB÷bBofmYkK¬WV÷dresden-monarchs¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷bwNM0F13¬AD÷1591455600¬ADE÷1591455600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬JA÷fse4QAr7¬WU÷cologne-crocodiles¬WN÷POT¬AF÷Potsdam Royals¬JB÷6Hb8PUcD¬WV÷potsdam-royals¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷W4zUbgWF¬AD÷1591455600¬ADE÷1591455600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Frankfurt Universe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬JA÷Spjbnh5Q¬WU÷frankfurt-universe¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬JB÷UgxQsCDs¬WV÷stuttgart-scorpions¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~AA÷SWTxcX0S¬AD÷1591461000¬ADE÷1591461000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ingolstadt Dukes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬JA÷WtuxuAc0¬WU÷ingolstadt-dukes¬WN÷RAV¬AF÷Ravensburg Razorbacks¬JB÷AXwtvUC6¬WV÷ravensburg-razorbacks¬AM÷Siirretty turvallisuussyistä.¬~
90
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Selaimen asetukset on blokannut ilmoitukset
Asetukset
Dark mode
mainos
mainos
Ohje: Olet tällä hetkellä GFL 2020 tulokset -sivulla amerikkalainen jalkapallo/Saksa alueella. LiveTulokset.com tarjoaa GFL 2020 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, GFL 2020 sarjataulukon ja ottelutiedot. GFL 2020 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. GFL 2020 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.
Näytä lisää
Mobiilisovellukset
Mobiilisovelluksemme on optimoitu puhelimellesi. Lataa se ilmaiseksi!