GFL 2018 livescore, tulokset, sarjataulukko

Am. jalkapallo »Saksa » GFL » 2018

results
SA÷5¬~ZA÷SAKSA: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Saksa¬ZC÷vRoqyzkn¬ZD÷p¬ZE÷jgsDvTBl¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/saksa/gfl/¬ZX÷09Saksa 005......0440000000179000GFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Saksa¬~AA÷zg5o7NU5¬AD÷1536498000¬ADE÷1536498000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berlin Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬JA÷WMXGlnWb¬WU÷berlin-rebels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷10¬BC÷7¬BE÷21¬BG÷0¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬JB÷QqXKm6o5¬WV÷hildesheim-invaders¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷Eq4k6spC¬AD÷1536498000¬ADE÷1536498000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Frankfurt Universe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬JA÷vmyPnQ0B¬WU÷frankfurt-universe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷55¬BA÷20¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬JB÷MBQTopGH¬WV÷allgau-comets¬AH÷14¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷0¬~AA÷IHAt83Fa¬AD÷1536498000¬ADE÷1536498000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Yorker Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬JA÷zev8j81n¬WU÷new-yorker-lions¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷28¬BA÷14¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬JB÷hWYCkSGh¬WV÷dresden-monarchs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷28¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷0¬~AA÷p4CY9Ppm¬AD÷1536424200¬ADE÷1536424200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ingolstadt Dukes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬JA÷QqBkYQoI¬WU÷ingolstadt-dukes¬AG÷30¬BA÷0¬BC÷17¬BE÷3¬BG÷10¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬JB÷880fXp1O¬WV÷marburg-mercenaries¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷13¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷7¬~AA÷vRBx9q0g¬AD÷1536422400¬ADE÷1536422400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬JA÷Kr4bW4GU¬WU÷cologne-crocodiles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷17¬BG÷0¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬JB÷d4u4ilnt¬WV÷hamburg-huskies¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷0¬~AA÷txH2FoNP¬AD÷1536418800¬ADE÷1536418800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schwabisch Unicorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷d4JYy9ng¬WU÷schwabisch-unicorns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬WN÷KIR¬AF÷Kirchdorf Wildcats¬JB÷vT8wyT1a¬WV÷kirchdorf-wildcats¬AH÷0¬~AA÷nJgVA5Vt¬AD÷1536415200¬ADE÷1536415200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Munich Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬JA÷IJ7szmH5¬WU÷munich-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷37¬BA÷10¬BC÷21¬BE÷6¬BG÷0¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬JB÷ngCoZ6WB¬WV÷stuttgart-scorpions¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷0¬~AA÷2oIbGR7J¬AD÷1535896800¬ADE÷1535896800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marburg Mercenaries¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬JA÷lvGQwVHt¬WU÷marburg-mercenaries¬AG÷31¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬JB÷r1FUxkXn¬WV÷schwabisch-unicorns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬~AA÷zuQChOFC¬AD÷1535893200¬ADE÷1535893200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬JA÷SEAGLm2C¬WU÷cologne-crocodiles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷POT¬AF÷Potsdam Royals¬JB÷MyAKK7HI¬WV÷potsdam-royals¬AH÷18¬BB÷0¬BD÷12¬BF÷0¬BH÷6¬~AA÷EVOGirVI¬AD÷1535817600¬ADE÷1535817600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stuttgart Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬JA÷0S8OJRWO¬WU÷stuttgart-scorpions¬AG÷7¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬JB÷nVTbrB9P¬WV÷frankfurt-universe¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷41¬BB÷14¬BD÷13¬BF÷0¬BH÷14¬~AA÷vDW3fpo0¬AD÷1535810400¬ADE÷1535810400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hamburg Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬JA÷OMDaPV2m¬WU÷hamburg-huskies¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬JB÷hdI3OkIg¬WV÷berlin-rebels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷3¬BH÷0¬~AA÷6aYed6Gm¬AD÷1535810400¬ADE÷1535810400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hildesheim Invaders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬JB÷SEYOVXPJ¬WV÷dresden-monarchs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬BB÷14¬BD÷13¬BF÷10¬BH÷3¬WM÷HIL¬AE÷Hildesheim Invaders¬JA÷EBps7lmJ¬WU÷hildesheim-invaders¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷0¬~AA÷pjXaeQVg¬AD÷1535810400¬ADE÷1535810400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kiel Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬JA÷vkxTUiuQ¬WU÷kiel-hurricanes¬AG÷14¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬JB÷pWEeQBms¬WV÷new-yorker-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷22¬BB÷6¬BD÷9¬BF÷7¬BH÷0¬~AA÷hGz8g406¬AD÷1535810400¬ADE÷1535810400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Munich Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬JB÷EB6CMTn6¬WV÷allgau-comets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷14¬BH÷6¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬JA÷WnH7N9Xa¬WU÷munich-cowboys¬AG÷24¬BA÷14¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷0¬~AA÷OvVW1ShQ¬AD÷1535292000¬ADE÷1535292000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marburg Mercenaries¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬JA÷pWhQAWmf¬WU÷marburg-mercenaries¬AG÷36¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬JB÷vghU9j30¬WV÷stuttgart-scorpions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷43¬~AA÷QmHbcn1s¬AD÷1535288400¬ADE÷1535288400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Allgau Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Allgau Comets¬JA÷IqiY8AI6¬WU÷allgau-comets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷23¬BA÷3¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷ING¬AF÷Ingolstadt Dukes¬JB÷zLow8UXC¬WV÷ingolstadt-dukes¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷7¬~
5
1537620125
112
fixtures
SA÷5¬~ZA÷SAKSA: GFL - Playoffit¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Saksa¬ZC÷Mkylzf4h¬ZD÷p¬ZE÷jgsDvTBl¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/saksa/gfl/¬ZX÷09Saksa 005......0440000000235000GFL - Playof015yoffit000¬ZCC÷0¬ZAF÷Saksa¬~AA÷nBTgTB3a¬AD÷1537621200¬ADE÷1537621200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dresden Monarchs¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬JA÷2JJ7YyUu¬WU÷dresden-monarchs¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬JB÷GMNBXeqn¬WV÷allgau-comets¬AN÷n¬~AA÷Q1ScSVI5¬AD÷1537628400¬ADE÷1537628400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Schwabisch Unicorns¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷boDGWFbh¬WU÷schwabisch-unicorns¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬JB÷xxCKVZDb¬WV÷cologne-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷KOR1RkYB¬AD÷1537632000¬ADE÷1537632000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Yorker Lions¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬JA÷WCQNUgT4¬WU÷new-yorker-lions¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬JB÷A3PRTDrB¬WV÷munich-cowboys¬AN÷n¬~AA÷YRV5Q9mI¬AD÷1537707600¬ADE÷1537707600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Frankfurt Universe¬ER÷Puolivälierät¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬JA÷hSEWSXcH¬WU÷frankfurt-universe¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬JB÷6VIzSiDN¬WV÷berlin-rebels¬AN÷n¬~ZA÷SAKSA: GFL - Karsinta¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Saksa¬ZC÷zguhZDJb¬ZD÷p¬ZE÷jgsDvTBl¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷14¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/saksa/gfl/¬ZX÷09Saksa 005......0440000000315000GFL - Karsin014rsinta000¬ZCC÷0¬ZAF÷Saksa¬~AA÷GjLAPT2O¬AD÷1537621200¬ADE÷1537621200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamburg Huskies¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬JA÷0hIvRBST¬WU÷hamburg-huskies¬WN÷DUS¬AF÷Dusseldorf Panther¬JB÷2146MVzo¬WV÷dusseldorf-panther¬AN÷n¬~AA÷fsKEOmIU¬AD÷1537632000¬ADE÷1537632000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stuttgart Scorpions¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬JA÷vJmkoFDo¬WU÷stuttgart-scorpions¬WN÷RAV¬AF÷Ravensburg Razorbacks¬JB÷I9ngpZSi¬WV÷ravensburg-razorbacks¬AN÷n¬~AA÷p6aOri3n¬AD÷1538830800¬ADE÷1538830800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dusseldorf Panther¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUS¬AE÷Dusseldorf Panther¬JA÷6Vv6sXCA¬WU÷dusseldorf-panther¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬JB÷pMwAtiSG¬WV÷hamburg-huskies¬AN÷n¬~AA÷SUlTsBIh¬AD÷1538917200¬ADE÷1538917200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ravensburg Razorbacks¬ER÷Finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAV¬AE÷Ravensburg Razorbacks¬JA÷EerEuBsN¬WU÷ravensburg-razorbacks¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬JB÷hnsIvVdT¬WV÷stuttgart-scorpions¬AN÷n¬~~
5
1537620125
8
Ohje: Olet tällä hetkellä GFL 2018 tulokset -sivulla amerikkalainen jalkapallo/Saksa alueella. LiveTulokset.com tarjoaa GFL 2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, GFL 2018 sarjataulukon ja ottelutiedot. GFL 2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. GFL 2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.