BFA 2018 livescore, tulokset, sarjataulukko

Am. jalkapallo »Brasilia » BFA » 2018

results
SA÷5¬~ZA÷BRASILIA: BFA¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brasilia¬ZC÷lYdmJ9Kt¬ZD÷p¬ZE÷Od4DWyvG¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/brasilia/bfa/¬ZX÷09Brasilia 008asilia0270000000179000BFA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brasilia¬~AA÷QLSKvYc3¬AD÷1537120800¬ADE÷1537120800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Natal Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAT¬AE÷Natal Scorpions¬JA÷faPSPuPg¬WU÷natal-scorpions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬WN÷TRO¬AF÷Tropa Campina¬JB÷82TWOav0¬WV÷tropa-campina¬AH÷0¬~AA÷nVTGuErc¬AD÷1537120800¬ADE÷1537120800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ufersa Petroleiros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UFE¬AE÷Ufersa Petroleiros¬JA÷MoRKR1fs¬WU÷ufersa-petroleiros¬AG÷7¬WN÷JOA¬AF÷Joao Pessoa Espectros¬JB÷0xQOQL9m¬WV÷joao-pessoa-espectros¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷47¬~AA÷KG3Ep0Qg¬AD÷1537119000¬ADE÷1537119000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jaragua Breakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIA¬AE÷Jaragua Breakers¬JA÷2o2z2fg8¬WU÷jaragua-breakers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬WN÷JUV¬AF÷Juventude¬JB÷tx1v1E8E¬WV÷juventude¬AH÷0¬~AA÷rcNPwhD9¬AD÷1537117200¬ADE÷1537117200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Recife Mariners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REC¬AE÷Recife Mariners¬JA÷jRIyOJg6¬WU÷recife-mariners¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷23¬WN÷CEA¬AF÷Ceara Cacadores¬JB÷UHHuNw9C¬WV÷ceara-cacadores¬AH÷19¬~AA÷GrcNrve6¬AD÷1537117200¬ADE÷1537117200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sao Jose Istepos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Jose Istepos¬JA÷vReEfCor¬WU÷sao-jose-istepos¬AG÷0¬WN÷PAR¬AF÷Parana HP¬JB÷IHfIgW0l¬WV÷parana-hp¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷14¬~AA÷CWJj7ZfL¬AD÷1537102800¬ADE÷1537102800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tritoes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tritoes¬JA÷QLYXpHz7¬WU÷tritoes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬WN÷CRO¬AF÷Corinthians Steamrollers¬JB÷4CXypyjD¬WV÷corinthians-steamrollers¬AH÷6¬~AA÷vLI6YBgK¬AD÷1537099200¬ADE÷1537099200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CG Predadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CGP¬AE÷CG Predadores¬JA÷S0PbQqfG¬WU÷campo-grande-predadores¬AG÷9¬WN÷LEO¬AF÷Leoes de Juda¬JB÷6iO2P39M¬WV÷leoes-de-juda¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷14¬~AA÷0UJ2ZivE¬AD÷1537045200¬ADE÷1537045200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sorriso Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRA¬AF÷Brasilia Templarios¬JB÷bRKfRPvA¬WV÷brasilia-templarios¬AH÷0¬WM÷SOR¬AE÷Sorriso Hornets¬JA÷KzMjS5P3¬WU÷sorriso-hornets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷65¬~AA÷YRuZGU5d¬AD÷1537041600¬ADE÷1537041600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cavalaria 2 de Julho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Cavalaria 2 de Julho¬JA÷Sp9npAA8¬WU÷cavalaria-2-de-julho¬AG÷28¬WN÷BUL¬AF÷Bulls Potiguares¬JB÷6y8jqUPE¬WV÷bulls-potiguares¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷60¬~AA÷YuLn8FuF¬AD÷1537041600¬ADE÷1537041600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Galo Futebol Americano¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Galo Futebol Americano¬JA÷IeVPnw6f¬WU÷galo-futebol-americano¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷65¬WN÷SAO¬AF÷Sao Paulo Storm¬JB÷dnUTocL0¬WV÷sao-paulo-storm¬AH÷0¬~AA÷b72IqKu0¬AD÷1537030800¬ADE÷1537030800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coritiba Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Coritiba Crocodiles¬JA÷za0r0YNK¬WU÷coritiba-crocodiles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷15¬WN÷SAN¬AF÷Santa Maria Soldiers¬JB÷YqJoahwR¬WV÷santa-maria-soldiers¬AH÷7¬~AA÷xERwAyB2¬AD÷1536427800¬ADE÷1536427800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vasco da Gama Patriotas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAS¬AE÷Vasco da Gama Patriotas¬JA÷SQjofLDK¬WU÷vasco-da-gama-patriotas¬AG÷22¬WN÷POR¬AF÷Portuguesa FA¬JB÷6HkkguTQ¬WV÷portuguesa-fa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬~AA÷G4Qs9eQ8¬AD÷1536411600¬ADE÷1536411600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flamengo Imperadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KLU¬AE÷Flamengo Imperadores¬JA÷OdxHlayr¬WU÷flamengo-imperadores¬AG÷13¬WN÷BOT¬AF÷Botafogo Reptiles¬JB÷zXuLmJjl¬WV÷botafogo-reptiles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷16¬~
5
1537929109
60
fixtures
SA÷5¬~ZA÷BRASILIA: BFA¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brasilia¬ZC÷lYdmJ9Kt¬ZD÷p¬ZE÷Od4DWyvG¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/brasilia/bfa/¬ZX÷09Brasilia 008asilia0270000000179000BFA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brasilia¬~AA÷rFAM1DIr¬AD÷1538240400¬ADE÷1538240400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Botafogo Reptiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAS¬AF÷Vasco da Gama Patriotas¬JB÷j7xdkWRh¬WV÷vasco-da-gama-patriotas¬WM÷BOT¬AE÷Botafogo Reptiles¬JA÷CGwhjCCn¬WU÷botafogo-reptiles¬AN÷n¬~AA÷b5awTkHs¬AD÷1538240400¬ADE÷1538240400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brasilia Templarios¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brasilia Templarios¬JA÷Kb4wJ1nj¬WU÷brasilia-templarios¬WN÷CUI¬AF÷Cuiaba Arsenal¬JB÷bk3sIL1d¬WV÷cuiaba-arsenal¬AN÷n¬~AA÷YR14W95q¬AD÷1538240400¬ADE÷1538240400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bulls Potiguares¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Bulls Potiguares¬JA÷nHQ8MRZb¬WU÷bulls-potiguares¬WN÷UFE¬AF÷Ufersa Petroleiros¬JB÷Q7PCLok5¬WV÷ufersa-petroleiros¬AN÷n¬~AA÷SpPyyjcS¬AD÷1538240400¬ADE÷1538240400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ceara Cacadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEA¬AE÷Ceara Cacadores¬JA÷jkXaOm5n¬WU÷ceara-cacadores¬WN÷NAT¬AF÷Natal Scorpions¬JB÷UuW3N7Kh¬WV÷natal-scorpions¬AN÷n¬~AA÷6gJf6gAR¬AD÷1538240400¬ADE÷1538240400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Corinthians Steamrollers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Corinthians Steamrollers¬JA÷6HBK8KSD¬WU÷corinthians-steamrollers¬WN÷KLU¬AF÷Flamengo Imperadores¬JB÷Igvlihct¬WV÷flamengo-imperadores¬AN÷n¬~AA÷MmMTxCSF¬AD÷1538240400¬ADE÷1538240400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬JA÷xrHqMcOI¬WU÷joao-pessoa-espectros¬WN÷BER¬AF÷Cavalaria 2 de Julho¬JB÷GYFmLHwP¬WV÷cavalaria-2-de-julho¬AN÷n¬~AA÷ldeVtIPI¬AD÷1538240400¬ADE÷1538240400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventude¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventude¬JA÷86mVjUp7¬WU÷juventude¬WN÷CRO¬AF÷Coritiba Crocodiles¬JB÷M9iZkl0D¬WV÷coritiba-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷hSbsS9Wm¬AD÷1538240400¬ADE÷1538240400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leoes de Juda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEO¬AE÷Leoes de Juda¬JA÷bs9It5vc¬WU÷leoes-de-juda¬WN÷SOR¬AF÷Sorriso Hornets¬JB÷xY7MuPg3¬WV÷sorriso-hornets¬AN÷n¬~AA÷Qw0R0XXl¬AD÷1538240400¬ADE÷1538240400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minas Locomotiva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Minas Locomotiva¬JA÷IT8hljsa¬WU÷minas-locomotiva¬WN÷TRI¬AF÷Tritoes¬JB÷dK7dmAd5¬WV÷tritoes¬AN÷n¬~AA÷2aaZuxuP¬AD÷1538240400¬ADE÷1538240400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parana HP¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parana HP¬JA÷zDuHEXxE¬WU÷parana-hp¬WN÷DIA¬AF÷Jaragua Breakers¬JB÷E3vLDihK¬WV÷jaragua-breakers¬AN÷n¬~AA÷4UbVaime¬AD÷1538240400¬ADE÷1538240400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portuguesa FA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portuguesa FA¬JA÷js70nUBB¬WU÷portuguesa-fa¬WN÷GAL¬AF÷Galo Futebol Americano¬JB÷4pB4olRH¬WV÷galo-futebol-americano¬AN÷n¬~AA÷fZeRsbAC¬AD÷1538240400¬ADE÷1538240400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Timbo Rex¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷Timbo Rex¬JA÷niaMhjGf¬WU÷timbo-rex¬WN÷SAO¬AF÷Sao Jose Istepos¬JB÷QsbQiAV0¬WV÷sao-jose-istepos¬AN÷n¬~AA÷GALXyWsM¬AD÷1538240400¬ADE÷1538240400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tropa Campina¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRO¬AE÷Tropa Campina¬JA÷K6tUT9sP¬WU÷tropa-campina¬WN÷REC¬AF÷Recife Mariners¬JB÷dSXePTkt¬WV÷recife-mariners¬AN÷n¬~AA÷Mq8BXV8Q¬AD÷1538240400¬ADE÷1538240400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tubaroes do Cerrado¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUB¬AE÷Tubaroes do Cerrado¬JA÷lGD7ONOS¬WU÷tubaroes-do-cerrado¬WN÷CGP¬AF÷CG Predadores¬JB÷Qy5ZJsXq¬WV÷campo-grande-predadores¬AN÷n¬~AA÷CUErQm10¬AD÷1539450000¬ADE÷1539450000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cuiaba Arsenal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUI¬AE÷Cuiaba Arsenal¬JA÷QePbMzgr¬WU÷cuiaba-arsenal¬WN÷LEO¬AF÷Leoes de Juda¬JB÷4nO2Lf8l¬WV÷leoes-de-juda¬AN÷n¬~AA÷G6Boq86n¬AD÷1539450000¬ADE÷1539450000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jaragua Breakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIA¬AE÷Jaragua Breakers¬JA÷nDzc5Ta0¬WU÷jaragua-breakers¬WN÷SAO¬AF÷Sao Jose Istepos¬JB÷Q3Z04mF6¬WV÷sao-jose-istepos¬AN÷n¬~AA÷6XPFlUrP¬AD÷1539450000¬ADE÷1539450000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventude¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventude¬JA÷fFeICB7Q¬WU÷juventude¬WN÷SAN¬AF÷Santa Maria Soldiers¬JB÷dOsp8VFs¬WV÷santa-maria-soldiers¬AN÷n¬~AA÷8tCsplit¬AD÷1539450000¬ADE÷1539450000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parana HP¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TIM¬AF÷Timbo Rex¬JB÷4loh69pf¬WV÷timbo-rex¬WM÷PAR¬AE÷Parana HP¬JA÷josl7kVm¬WU÷parana-hp¬AN÷n¬~AA÷WIcoRTof¬AD÷1539450000¬ADE÷1539450000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sorriso Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOR¬AE÷Sorriso Hornets¬JA÷Wf7Qvq99¬WU÷sorriso-hornets¬WN÷TUB¬AF÷Tubaroes do Cerrado¬JB÷pbBUw3OF¬WV÷tubaroes-do-cerrado¬AN÷n¬~
5
1537929109
24
Ohje: Olet tällä hetkellä BFA 2018 tulokset -sivulla amerikkalainen jalkapallo/Brasilia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa BFA 2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, BFA 2018 sarjataulukon ja ottelutiedot. BFA 2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. BFA 2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.