Am. jalkapallo »Brasilia » BFA » 2018

results
5
1531805682
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷BRASILIA: BFA¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brasilia¬ZC÷lYdmJ9Kt¬ZD÷p¬ZE÷Od4DWyvG¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikkalainen-jalkapallo/brasilia/bfa/¬ZX÷09Brasilia 008asilia0270000000179000BFA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brasilia¬~AA÷bXT4Dea4¬AD÷1532192400¬ADE÷1532192400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cavalaria 2 de Julho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Cavalaria 2 de Julho¬JA÷hKY1pD5p¬WU÷cavalaria-2-de-julho¬WN÷REC¬AF÷Recife Mariners¬JB÷6Nx6qXKj¬WV÷recife-mariners¬AN÷n¬~AA÷6w9zZ2Rs¬AD÷1532192400¬ADE÷1532192400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coritiba Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Coritiba Crocodiles¬JA÷CbIbVMIT¬WU÷coritiba-crocodiles¬WN÷PAR¬AF÷Parana HP¬JB÷lK9QQtRp¬WV÷parana-hp¬AN÷n¬~AA÷0GvUKhPK¬AD÷1532192400¬ADE÷1532192400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cuiaba Arsenal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUI¬AE÷Cuiaba Arsenal¬JA÷0CQra7eH¬WU÷cuiaba-arsenal¬WN÷SOR¬AF÷Sorriso Hornets¬JB÷v3PnbRAN¬WV÷sorriso-hornets¬AN÷n¬~AA÷v7wYJCvR¬AD÷1532192400¬ADE÷1532192400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leoes de Juda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEO¬AE÷Leoes de Juda¬JA÷YPOjcoQT¬WU÷leoes-de-juda¬WN÷BRA¬AF÷Brasilia Templarios¬JB÷AoGIh5Yp¬WV÷brasilia-templarios¬AN÷n¬~AA÷SUKhjsKT¬AD÷1532192400¬ADE÷1532192400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minas Locomotiva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOT¬AF÷Botafogo Reptiles¬JB÷hCUXNYBd¬WV÷botafogo-reptiles¬WM÷PER¬AE÷Minas Locomotiva¬JA÷ELVTOEdj¬WU÷minas-locomotiva¬AN÷n¬~AA÷nkQXXMtl¬AD÷1532192400¬ADE÷1532192400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Maria Soldiers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Maria Soldiers¬JA÷jPm9kQ3o¬WU÷santa-maria-soldiers¬WN÷SAO¬AF÷Sao Jose Istepos¬JB÷UFnDlpJi¬WV÷sao-jose-istepos¬AN÷n¬~AA÷UDo7jVdF¬AD÷1532192400¬ADE÷1532192400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Timbo Rex¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JUV¬AF÷Juventude¬JB÷IyJfW23N¬WV÷juventude¬WM÷TIM¬AE÷Timbo Rex¬JA÷voKjXrlH¬WU÷timbo-rex¬AN÷n¬~AA÷Uw7Ko1Sp¬AD÷1532192400¬ADE÷1532192400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tritoes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tritoes¬JA÷6FIFnIlc¬WU÷tritoes¬WN÷GAL¬AF÷Galo Futebol Americano¬JB÷KIMJox43¬WV÷galo-futebol-americano¬AN÷n¬~AA÷S6Y8CFEA¬AD÷1532192400¬ADE÷1532192400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ufersa Petroleiros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UFE¬AE÷Ufersa Petroleiros¬JA÷8SGl8Gci¬WU÷ufersa-petroleiros¬WN÷CEA¬AF÷Ceara Cacadores¬JB÷nJFh7zDc¬WV÷ceara-cacadores¬AN÷n¬~AA÷6cXCBZTG¬AD÷1532278800¬ADE÷1532278800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬JA÷tfUe6fS3¬WU÷joao-pessoa-espectros¬WN÷TRO¬AF÷Tropa Campina¬JB÷KpTa5EsA¬WV÷tropa-campina¬AN÷n¬~AA÷lMMHAgqN¬AD÷1532282400¬ADE÷1532282400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bulls Potiguares¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Bulls Potiguares¬JA÷29I44YdG¬WU÷bulls-potiguares¬WN÷NAT¬AF÷Natal Scorpions¬JB÷GCM83hCM¬WV÷natal-scorpions¬AN÷n¬~AA÷GtSfAp5o¬AD÷1532797200¬ADE÷1532797200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portuguesa FA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portuguesa FA¬JA÷2sCOpdJ9¬WU÷portuguesa-fa¬WN÷KLU¬AF÷Flamengo Imperadores¬JB÷tYASqGYF¬WV÷flamengo-imperadores¬AN÷n¬~AA÷fXQb94Ki¬AD÷1532797200¬ADE÷1532797200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Paulo Storm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Paulo Storm¬JA÷A7FWrzlM¬WU÷sao-paulo-storm¬WN÷CRO¬AF÷Corinthians Steamrollers¬JB÷lbEzrf3S¬WV÷corinthians-steamrollers¬AN÷n¬~
5
1531805682
84
Ohje: Olet tällä hetkellä BFA 2018 tulokset -sivulla amerikkalainen jalkapallo/Brasilia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa BFA 2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, BFA 2018 sarjataulukon ja ottelutiedot. BFA 2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. BFA 2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.