Rugby »Romania » SuperLiga » 2016

results
SA÷8¬~ZA÷ROMANIA: SuperLiga¬ZEE÷fiCDbk7h¬ZB÷157¬ZY÷Romania¬ZC÷ju0OFGU2¬ZD÷p¬ZE÷U7xMwAtE¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷157_fiCDbk7h¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/romania/superliga/¬ZX÷13Romania 007omania0070000000153000SuperLiga 009erLiga000¬ZCC÷0¬~AA÷txVlAH2m¬AD÷1473598800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo Bucuresti¬ER÷Kierros 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUC¬AE÷Dinamo Bucuresti¬WU÷dinamo-bucuresti¬AG÷11¬WN÷CSM¬AF÷CSM Baia Mare¬WV÷csm-baia-mare¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷22¬AN÷n¬~AA÷d4gIFwuQ¬AD÷1473512400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Politehnica Iasi¬ER÷Kierros 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POL¬AE÷Politehnica Iasi¬WU÷politehnica-iasi¬AG÷24¬WN÷TIM¬AF÷Timisoara Saracens¬WV÷timisoara-saracens¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷49¬AN÷n¬~AA÷2oWpBcms¬AD÷1473494400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Universitatea Cluj¬ER÷Kierros 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷OLI¬AF÷Olimpia Bucuresti¬WV÷olimpia-bucuresti¬AH÷10¬WM÷CLU¬AE÷Universitatea Cluj¬WU÷cs-universitatea-cluj¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬AN÷n¬~AA÷pUkEGJPJ¬AD÷1472904000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSM Baia Mare¬ER÷Kierros 6¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CSM¬AE÷CSM Baia Mare¬WU÷csm-baia-mare¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬WN÷CLU¬AF÷Universitatea Cluj¬WV÷cs-universitatea-cluj¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷WQ1WizmJ¬AD÷1472889600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Timisoara Saracens¬ER÷Kierros 6¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TIM¬AE÷Timisoara Saracens¬WU÷timisoara-saracens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬WN÷BUC¬AF÷Dinamo Bucuresti¬WV÷dinamo-bucuresti¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷hz3ShGXC¬AD÷1472821200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpia Bucuresti¬ER÷Kierros 6¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OLI¬AE÷Olimpia Bucuresti¬WU÷olimpia-bucuresti¬AG÷19¬BA÷9¬BC÷10¬WN÷STE¬AF÷Steaua Bucharest¬WV÷steaua-bucharest¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷14¬BD÷14¬AN÷n¬~AA÷za8NgdI6¬AD÷1472306400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo Bucuresti¬ER÷Kierros 5¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUC¬AE÷Dinamo Bucuresti¬WU÷dinamo-bucuresti¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬WN÷POL¬AF÷Politehnica Iasi¬WV÷politehnica-iasi¬AH÷17¬AN÷n¬~AA÷d89Jfx30¬AD÷1472284800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Universitatea Cluj¬ER÷Kierros 5¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLU¬AE÷Universitatea Cluj¬WU÷cs-universitatea-cluj¬AG÷11¬WN÷TIM¬AF÷Timisoara Saracens¬WV÷timisoara-saracens¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷51¬AN÷n¬~AA÷2oAFeImf¬AD÷1472220000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Steaua Bucharest¬ER÷Kierros 5¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STE¬AE÷Steaua Bucharest¬WU÷steaua-bucharest¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷29¬WN÷CSM¬AF÷CSM Baia Mare¬WV÷csm-baia-mare¬AH÷24¬AN÷n¬~AA÷lr6BdbYm¬AD÷1471788000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Politehnica Iasi¬ER÷Kierros 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POL¬AE÷Politehnica Iasi¬WU÷politehnica-iasi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷25¬WN÷CLU¬AF÷Universitatea Cluj¬WV÷cs-universitatea-cluj¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷6JG6cvJs¬AD÷1471680000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSM Baia Mare¬ER÷Kierros 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CSM¬AE÷CSM Baia Mare¬WU÷csm-baia-mare¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷53¬WN÷OLI¬AF÷Olimpia Bucuresti¬WV÷olimpia-bucuresti¬AH÷25¬AN÷n¬~AA÷4AUv2KAQ¬AD÷1471615200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Timisoara Saracens¬ER÷Kierros 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TIM¬AE÷Timisoara Saracens¬WU÷timisoara-saracens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬WN÷STE¬AF÷Steaua Bucharest¬WV÷steaua-bucharest¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷AZFy30eK¬AD÷1471165200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Steaua Bucharest¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STE¬AE÷Steaua Bucharest¬WU÷steaua-bucharest¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷37¬WN÷POL¬AF÷Politehnica Iasi¬WV÷politehnica-iasi¬AH÷11¬AN÷n¬~
8
1480701306
21
fixtures
8
1480701306
0
Ohje: Olet tällä hetkellä SuperLiga 2016 tulokset -sivulla Rugby/Romania alueella. SuperLiga 2016 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu. SuperLiga 2016 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.