Rugby League »Eurooppa » Challenge Cup » 2016

results
SA÷19¬~ZA÷EUROOPPA: Challenge Cup¬ZEE÷GrCZZmwQ¬ZB÷6¬ZY÷Eurooppa¬ZC÷IJueu4Xp¬ZD÷p¬ZE÷UqnEg0A1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_GrCZZmwQ¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/eurooppa/challenge-cup/¬ZX÷14Eurooppa 008rooppa0390000000153000Challenge Cu013ge Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷vFcPhBcP¬AD÷1472306400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hull FC¬ER÷Finaali¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HUL¬AE÷Hull FC¬WU÷hull-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷12¬WN÷WAR¬AF÷Warrington Wolves¬WV÷warrington-wolves¬AH÷10¬BB÷6¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷xWh1L5aF¬AD÷1469885400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Warrington Wolves¬ER÷Välierät¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷WAR¬AE÷Warrington Wolves¬WU÷warrington-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷56¬BA÷24¬BC÷32¬WN÷WAK¬AF÷Wakefield Trinity¬WV÷wakefield-trinity¬AH÷12¬BB÷6¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷f73dMop9¬AD÷1469818800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wigan Warriors¬ER÷Välierät¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷HUL¬AF÷Hull FC¬WV÷hull-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷16¬BB÷2¬BD÷14¬WM÷WIG¬AE÷Wigan Warriors¬WU÷wigan-warriors¬AG÷12¬BA÷6¬BC÷6¬AN÷n¬~AA÷Aq7pLh09¬AD÷1466872200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wigan Warriors¬ER÷Puolivälierät¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷CAS¬AF÷Castleford Tigers¬WV÷castleford-tigers¬AH÷12¬BB÷0¬BD÷12¬WM÷WIG¬AE÷Wigan Warriors¬WU÷wigan-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷26¬BA÷22¬BC÷4¬AN÷n¬~AA÷SKHuMYp3¬AD÷1466857800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hull FC¬ER÷Puolivälierät¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HUL¬AE÷Hull FC¬WU÷hull-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷22¬BA÷12¬BC÷10¬WN÷CAT¬AF÷Catalans Dragons¬WV÷catalans-dragons¬AH÷8¬BB÷4¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷MJAlKCFF¬AD÷1466794800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Warrington Wolves¬ER÷Puolivälierät¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷WAR¬AE÷Warrington Wolves¬WU÷warrington-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷20¬BA÷10¬BC÷10¬WN÷WID¬AF÷Widnes Vikings¬WV÷widnes-vikings¬AH÷18¬BB÷12¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷EFYH2ppr¬AD÷1466708400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huddersfield¬ER÷Puolivälierät¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HUD¬AE÷Huddersfield¬WU÷huddersfield¬AG÷16¬BA÷8¬BC÷8¬WN÷WAK¬AF÷Wakefield Trinity¬WV÷wakefield-trinity¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷28¬BB÷14¬BD÷14¬AN÷n¬~AA÷t8DMRofH¬AD÷1462721400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Helens¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEL¬AE÷St Helens¬WU÷st-helens¬AG÷18¬BA÷12¬BC÷6¬WN÷HUL¬AF÷Hull FC¬WV÷hull-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷47¬BB÷25¬BD÷22¬AN÷n¬~AA÷vqgcLqXp¬AD÷1462716000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dewsbury Rams¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬AV÷1462755849|¬BX÷-1¬WM÷DEW¬AE÷Dewsbury Rams¬WU÷dewsbury-rams¬AG÷4¬BA÷4¬BC÷0¬WN÷WIG¬AF÷Wigan Warriors¬WV÷wigan-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷54¬BB÷36¬BD÷18¬AN÷n¬~AA÷h0dvpT9o¬AD÷1462716000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Halifax¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAL¬AE÷Halifax¬WU÷halifax¬AG÷18¬BA÷12¬BC÷6¬WN÷WID¬AF÷Widnes Vikings¬WV÷widnes-vikings¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷28¬BB÷18¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷EFpmr7vb¬AD÷1462712400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wakefield Trinity¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAK¬AE÷Wakefield Trinity¬WU÷wakefield-trinity¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷40¬BA÷22¬BC÷18¬WN÷TOU¬AF÷Toulouse¬WV÷toulouse¬AH÷22¬BB÷10¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷xz7VPPOT¬AD÷1462629600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oldham¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OLD¬AE÷Oldham¬WU÷oldham¬AG÷10¬BA÷6¬BC÷4¬WN÷WAR¬AF÷Warrington Wolves¬WV÷warrington-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷70¬BB÷22¬BD÷48¬AN÷n¬~AA÷fBHQQ59N¬AD÷1462627800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Castleford Tigers¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAS¬AE÷Castleford Tigers¬WU÷castleford-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷32¬BA÷18¬BC÷14¬WN÷SAL¬AF÷Salford Red Devils¬WV÷salford-red-devils¬AH÷18¬BB÷12¬BD÷6¬AN÷n¬~
19
1481106766
74
fixtures
19
1481106766
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Challenge Cup 2016 tulokset -sivulla Rugby League/Eurooppa alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Challenge Cup 2016 livescore, väliaikatulokset ja lopputulokset, sekä Challenge Cup 2016 ottelutiedot. Challenge Cup 2016 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain lajin nimeä ylävalikosta tai maan nimeä vasemmalla olevasta menusta ja valitse turnaus. Challenge Cup 2016 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.