Rugby League »Australia » Intrust Super Premiership » 2016

Intrust Super Premiership
Loading ...
results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: Intrust Super Premiership¬ZEE÷xUQM3M5P¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷SrzxMIPN¬ZD÷p¬ZE÷U30j44ul¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_xUQM3M5P¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/intrust-super-premiership/¬ZX÷14Australia 009tralia0350000000153000Intrust Supe025ership000¬ZCC÷0¬~AA÷QBPYt66J¬AD÷1472348700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights II¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights II¬WU÷newcastle-knights¬AG÷28¬BA÷16¬BC÷12¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers II¬WV÷wests-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬BB÷12¬BD÷18¬AN÷n¬~AA÷z7S7S6iQ¬AD÷1472341500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors II¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors II¬WU÷new-zealand-warriors¬AG÷24¬WN÷PER¬AF÷Penrith Panthers II¬WV÷penrith-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬AN÷n¬~AA÷vFTxtQLP¬AD÷1472274000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mounties¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOU¬AE÷Mounties¬WU÷mounties¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷22¬WN÷WEN¬AF÷Wentworthville¬WV÷wentworthville¬AH÷17¬BB÷11¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷6XN3TnxK¬AD÷1472274000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newtown¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles II¬WV÷manly-sea-eagles¬AH÷38¬BB÷26¬BD÷12¬WM÷NEW¬AE÷Newtown¬WU÷newtown¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬BA÷12¬BC÷28¬AN÷n¬~AA÷StPaUSMD¬AD÷1472274000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Sydney¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NSY¬AE÷North Sydney¬WU÷north-sydney¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury II¬WV÷canterbury¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷10¬BB÷4¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷pd65ypUt¬AD÷1472274000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wyong Roos¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WYO¬AE÷Wyong Roos¬WU÷wyong-roos¬AG÷20¬BA÷14¬BC÷6¬WN÷ILL¬AF÷Illawarra Cutters¬WV÷illawarra-cutters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷16¬BD÷12¬AN÷n¬~ZA÷AUSTRALIA: Intrust Super Premiership - Playoffit¬ZEE÷xUQM3M5P¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷M5ZuLxuU¬ZD÷p¬ZE÷U30j44ul¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_xUQM3M5P¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby-league/australia/intrust-super-premiership/¬ZX÷14Australia 009tralia0350000000208000Intrust Supe037yoffit000¬ZCC÷0¬~AA÷WW44b7bP¬AD÷1474784100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mounties¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ILL¬AF÷Illawarra Cutters¬WV÷illawarra-cutters¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷21¬BB÷16¬BD÷5¬WM÷MOU¬AE÷Mounties¬WU÷mounties¬AG÷20¬BA÷14¬BC÷6¬AN÷n¬~AA÷WzyI2khR¬AD÷1474182900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Illawarra Cutters¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ILL¬AE÷Illawarra Cutters¬WU÷illawarra-cutters¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷18¬WN÷NEW¬AF÷Newtown¬WV÷newtown¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷xIDpb90r¬AD÷1474175700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mounties¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOU¬AE÷Mounties¬WU÷mounties¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬BA÷6¬BC÷18¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers II¬WV÷wests-tigers¬AH÷18¬BB÷18¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WzLvxokG¬AD÷1473582900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newtown¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newtown¬WU÷newtown¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷22¬BA÷8¬BC÷14¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors II¬WV÷new-zealand-warriors¬AH÷18¬BB÷8¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷ARJry54M¬AD÷1473573600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers II¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers II¬WU÷wests-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷26¬BA÷18¬BC÷8¬WN÷WYO¬AF÷Wyong Roos¬WV÷wyong-roos¬AH÷16¬BB÷12¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷0KU9Lzok¬AD÷1472952900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors II¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors II¬WU÷new-zealand-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷21¬BA÷14¬BC÷7¬WN÷PER¬AF÷Penrith Panthers II¬WV÷penrith-panthers¬AH÷14¬BB÷6¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷Ieu5MGVr¬AD÷1472878800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wyong Roos¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WYO¬AE÷Wyong Roos¬WU÷wyong-roos¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷19¬BA÷12¬BC÷7¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury II¬WV÷canterbury¬AH÷18¬BB÷16¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷tWHyvq1G¬AD÷1472871600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mounties¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOU¬AE÷Mounties¬WU÷mounties¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷16¬BC÷14¬WN÷NEW¬AF÷Newtown¬WV÷newtown¬AH÷12¬BB÷6¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷CdDXvPoA¬AD÷1472870400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Illawarra Cutters¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ILL¬AE÷Illawarra Cutters¬WU÷illawarra-cutters¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷32¬BA÷14¬BC÷18¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers II¬WV÷wests-tigers¬AH÷22¬BB÷12¬BD÷10¬AN÷n¬~
19
1481366791
141
fixtures
19
1481366791
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Intrust Super Premiership 2016 tulokset -sivulla Rugby League/Australia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Intrust Super Premiership 2016 livescore, väliaikatulokset ja lopputulokset, sekä Intrust Super Premiership 2016 ottelutiedot. Intrust Super Premiership 2016 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain lajin nimeä ylävalikosta tai maan nimeä vasemmalla olevasta menusta ja valitse turnaus. Intrust Super Premiership 2016 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.