Rugby League »Australia » Intrust Super Cup » 2017

results
19
1488243066
0
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: Intrust Super Cup¬ZEE÷vwDlatEt¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷Wx44Zgo5¬ZD÷p¬ZE÷IDCjuYH2¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_vwDlatEt¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/intrust-super-cup/¬ZX÷14Australia 009tralia0350000000157000Intrust Supe017er Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷AB3Ngmmo¬AD÷1488595200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Redcliffe¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Redcliffe¬WU÷redcliffe¬WN÷BUR¬AF÷Burleigh¬WV÷burleigh¬AN÷n¬~AA÷QLxnDyl6¬AD÷1488609000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sunshine Coast Falcons¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUN¬AE÷Sunshine Coast Falcons¬WU÷sunshine-coast-falcons¬WN÷EAS¬AF÷Easts Tigers¬WV÷easts-tigers¬AN÷n¬~AA÷YotfBFII¬AD÷1488614400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Capras¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEN¬AE÷Central Capras¬WU÷central-capras¬WN÷PNG¬AF÷PNG Hunters¬WV÷png-hunters¬AN÷n¬~AA÷vPtjCe3C¬AD÷1488614400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mackay¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Mackay¬WU÷mackay¬WN÷NOR¬AF÷Northern Pride¬WV÷northern-pride¬AN÷n¬~AA÷dEOcIWPo¬AD÷1488682800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tweed Heads¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TWE¬AE÷Tweed Heads¬WU÷tweed-heads¬WN÷IPS¬AF÷Ipswich¬WV÷ipswich¬AN÷n¬~AA÷rcmsEHYa¬AD÷1488686400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Souths Logan¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷Souths Logan¬WU÷souths-logan¬WN÷WYN¬AF÷Wynnum Manly¬WV÷wynnum-manly¬AN÷n¬~AA÷46lwFcJg¬AD÷1488691800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Norths Devils¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TOW¬AF÷Townsville¬WV÷townsville¬WM÷NOR¬AE÷Norths Devils¬WU÷norths-devils¬AN÷n¬~AA÷URM5GAfb¬AD÷1489212000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Burleigh¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUR¬AE÷Burleigh¬WU÷burleigh¬WN÷NOR¬AF÷Norths Devils¬WV÷norths-devils¬AN÷n¬~AA÷YJJMCSgN¬AD÷1489213800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Capras¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEN¬AE÷Central Capras¬WU÷central-capras¬WN÷RED¬AF÷Redcliffe¬WV÷redcliffe¬AN÷n¬~AA÷z5N1Hjuh¬AD÷1489213800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sunshine Coast Falcons¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUN¬AE÷Sunshine Coast Falcons¬WU÷sunshine-coast-falcons¬WN÷SOU¬AF÷Souths Logan¬WV÷souths-logan¬AN÷n¬~AA÷CAIQBn9T¬AD÷1489219200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mackay¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TWE¬AF÷Tweed Heads¬WV÷tweed-heads¬WM÷MAC¬AE÷Mackay¬WU÷mackay¬AN÷n¬~AA÷QgGEElPA¬AD÷1489219200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wynnum Manly¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WYN¬AE÷Wynnum Manly¬WU÷wynnum-manly¬WN÷NOR¬AF÷Northern Pride¬WV÷northern-pride¬AN÷n¬~AA÷4pFID8vH¬AD÷1489286400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ipswich¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IPS¬AE÷Ipswich¬WU÷ipswich¬WN÷TOW¬AF÷Townsville¬WV÷townsville¬AN÷n¬~AA÷rVQ9FU94¬AD÷1489294800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷PNG Hunters¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PNG¬AE÷PNG Hunters¬WU÷png-hunters¬WN÷EAS¬AF÷Easts Tigers¬WV÷easts-tigers¬AN÷n¬~
19
1488243066
161
Ohje: Olet tällä hetkellä Intrust Super Cup 2017 tulokset -sivulla Rugby League/Australia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Intrust Super Cup 2017 livescore, väliaikatulokset ja lopputulokset, sekä Intrust Super Cup 2017 ottelutiedot. Intrust Super Cup 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain lajin nimeä ylävalikosta tai maan nimeä vasemmalla olevasta menusta ja valitse turnaus. Intrust Super Cup 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.