Rugby League »Australia » Intrust Super Cup » 2016

results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: Intrust Super Cup¬ZEE÷vwDlatEt¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷OEL7Gdmo¬ZD÷p¬ZE÷CCN23Off¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_vwDlatEt¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/intrust-super-cup/¬ZX÷14Australia 009tralia0350000000153000Intrust Supe017er Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷vJmBKe3b¬AD÷1472360700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷PNG Hunters¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PNG¬AE÷PNG Hunters¬WU÷png-hunters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬BA÷12¬BC÷22¬WN÷SUN¬AF÷Sunshine Coast¬WV÷sunshine-coast¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷U7tOHgmH¬AD÷1472360400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Norths Devils¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Norths Devils¬WU÷norths-devils¬AG÷22¬BA÷0¬BC÷22¬WN÷TOW¬AF÷Townsville¬WV÷townsville¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷48¬BB÷28¬BD÷20¬AN÷n¬~AA÷QZZWFXHT¬AD÷1472356800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Burleigh¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUR¬AE÷Burleigh¬WU÷burleigh¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬WN÷SOU¬AF÷Souths Logan¬WV÷souths-logan¬AH÷18¬AN÷n¬~AA÷dfrGJFI4¬AD÷1472356800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Easts Tigers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EAS¬AE÷Easts Tigers¬WU÷easts-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷48¬WN÷MAC¬AF÷Mackay¬WV÷mackay¬AH÷20¬AN÷n¬~AA÷SrMbBiQp¬AD÷1472355600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wynnum Manly¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WYN¬AE÷Wynnum Manly¬WU÷wynnum-manly¬AG÷16¬BA÷6¬BC÷10¬WN÷IPS¬AF÷Ipswich¬WV÷ipswich¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬AN÷n¬~AA÷rBpSGD2N¬AD÷1472288400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Redcliffe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Redcliffe¬WU÷redcliffe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷74¬WN÷TWE¬AF÷Tweed Heads¬WV÷tweed-heads¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷zosKIZXA¬AD÷1472284800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Capras¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEN¬AE÷Central Capras¬WU÷central-capras¬AG÷16¬WN÷NOR¬AF÷Northern Pride¬WV÷northern-pride¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬AN÷n¬~ZA÷AUSTRALIA: Intrust Super Cup - Playoffit¬ZEE÷vwDlatEt¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷rqOKttQo¬ZD÷p¬ZE÷CCN23Off¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_vwDlatEt¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby-league/australia/intrust-super-cup/¬ZX÷14Australia 009tralia0350000000208000Intrust Supe029yoffit000¬ZCC÷0¬~AA÷YHrNEorh¬AD÷1474782900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Burleigh¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷RED¬AF÷Redcliffe¬WV÷redcliffe¬AH÷16¬BB÷10¬BD÷6¬WM÷BUR¬AE÷Burleigh¬WU÷burleigh¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷26¬BA÷14¬BC÷12¬AN÷n¬~AA÷zHVaZ3OJ¬AD÷1474173000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Redcliffe¬ER÷Välierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Redcliffe¬WU÷redcliffe¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷38¬BA÷6¬BC÷32¬WN÷SUN¬AF÷Sunshine Coast¬WV÷sunshine-coast¬AH÷16¬BB÷12¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷YNDPeQfQ¬AD÷1473564600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Redcliffe¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Redcliffe¬WU÷redcliffe¬AG÷24¬BA÷0¬BC÷24¬WN÷BUR¬AF÷Burleigh¬WV÷burleigh¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷40¬BB÷28¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷zXaiip3s¬AD÷1473487200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Townsville¬ER÷Puolivälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOW¬AE÷Townsville¬WU÷townsville¬AG÷10¬BA÷10¬BC÷0¬WN÷SUN¬AF÷Sunshine Coast¬WV÷sunshine-coast¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷18¬BB÷8¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷Y5ETu5W3¬AD÷1472965500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷PNG Hunters¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PNG¬AE÷PNG Hunters¬WU÷png-hunters¬AG÷12¬BA÷4¬BC÷8¬WN÷SUN¬AF÷Sunshine Coast¬WV÷sunshine-coast¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷18¬BB÷6¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷jsPOtoHc¬AD÷1472960100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Townsville¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOW¬AE÷Townsville¬WU÷townsville¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷46¬BA÷16¬BC÷30¬WN÷EAS¬AF÷Easts Tigers¬WV÷easts-tigers¬AH÷4¬BB÷4¬BD÷0¬AN÷n¬~
19
1481311004
167
fixtures
19
1481311004
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Intrust Super Cup 2016 tulokset -sivulla Rugby League/Australia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Intrust Super Cup 2016 livescore, väliaikatulokset ja lopputulokset, sekä Intrust Super Cup 2016 ottelutiedot. Intrust Super Cup 2016 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain lajin nimeä ylävalikosta tai maan nimeä vasemmalla olevasta menusta ja valitse turnaus. Intrust Super Cup 2016 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.