Rugby League »Australia » Holden Cup » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: Holden Cup¬ZEE÷8MG35JIL¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷fgnNXudA¬ZD÷p¬ZE÷viaTxjHR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_8MG35JIL¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/holden-cup/¬ZX÷14Australia 009tralia0350000000157000Holden Cup 010en Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷I9rwJNfT¬AD÷1490251800¬ADE÷1490251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters U20¬WV÷sydney-roosters¬AH÷8¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs U20¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬AN÷n¬~AA÷46vZJ3uN¬AD÷1489898700¬ADE÷1489898700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks U20¬WU÷cronulla-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra U20¬WV÷st-george-illawarra¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷AquVKqQG¬AD÷1489891500¬ADE÷1489891500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Raiders U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders U20¬WU÷canberra-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷54¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers U20¬WV÷wests-tigers¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷WhtRLPAA¬AD÷1489823100¬ADE÷1489823100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys U20¬WU÷north-queensland-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬WN÷MAN¬AF÷Manly-Warringah U20¬WV÷manly-warringah-sea-eagles¬AH÷20¬AN÷n¬~AA÷4W9UM5e4¬AD÷1489815900¬ADE÷1489815900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers U20¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters U20¬WV÷sydney-roosters¬AH÷12¬AN÷n¬~AA÷QuBQNotb¬AD÷1489810500¬ADE÷1489810500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm U20¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos U20¬WV÷brisbane-broncos¬AH÷24¬AN÷n¬~AA÷WIBMORQi¬AD÷1489804200¬ADE÷1489804200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canterbury Bulldogs U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs U20¬WU÷canterbury-bulldogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors U20¬WV÷new-zealand-warriors¬AH÷22¬AN÷n¬~AA÷IF7IP7Bo¬AD÷1489799700¬ADE÷1489799700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights U20¬WU÷newcastle-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs U20¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AH÷22¬AN÷n¬~AA÷GATZ0OYp¬AD÷1489733400¬ADE÷1489733400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans U20¬WU÷gold-coast-titans¬AG÷28¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels U20¬WV÷parramatta-eels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬AN÷n¬~AA÷vo66Ij4I¬AD÷1489295700¬ADE÷1489295700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra U20¬WU÷st-george-illawarra¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels U20¬WV÷parramatta-eels¬AH÷22¬AN÷n¬~AA÷AB12JWlC¬AD÷1489286700¬ADE÷1489286700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers U20¬WU÷wests-tigers¬AG÷4¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers U20¬WV÷penrith-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬AN÷n¬~AA÷WK2bKCZ5¬AD÷1489212900¬ADE÷1489212900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Raiders U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders U20¬WU÷canberra-raiders¬AG÷12¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks U20¬WV÷cronulla-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷74¬AN÷n¬~AA÷ldDgLhKa¬AD÷1489205700¬ADE÷1489205700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly-Warringah U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manly-Warringah U20¬WU÷manly-warringah-sea-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷52¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs U20¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AH÷20¬AN÷n¬~AA÷xM9kMY4g¬AD÷1489189500¬ADE÷1489189500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans U20¬WV÷gold-coast-titans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷44¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights U20¬WU÷newcastle-knights¬AG÷40¬AN÷n¬~
19
1490321188
25
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: Holden Cup¬ZEE÷8MG35JIL¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷fgnNXudA¬ZD÷p¬ZE÷viaTxjHR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_8MG35JIL¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/holden-cup/¬ZX÷14Australia 009tralia0350000000157000Holden Cup 010en Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷OjL5Es3p¬AD÷1490330700¬ADE÷1490330700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penrith Panthers U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers U20¬WU÷penrith-panthers¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights U20¬WV÷newcastle-knights¬AN÷n¬~AA÷2sK9D1Ij¬AD÷1490338200¬ADE÷1490338200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders U20¬WV÷canberra-raiders¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos U20¬WU÷brisbane-broncos¬AN÷n¬~AA÷jcDixoei¬AD÷1490404500¬ADE÷1490404500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly-Warringah U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manly-Warringah U20¬WU÷manly-warringah-sea-eagles¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs U20¬WV÷canterbury-bulldogs¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-OIflHwws.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AN÷n¬~AA÷UmCey5Ac¬AD÷1490417100¬ADE÷1490417100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans U20¬WU÷gold-coast-titans¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys U20¬WV÷north-queensland-cowboys¬AN÷n¬~AA÷CC10zPP3¬AD÷1490420700¬ADE÷1490420700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks U20¬WV÷cronulla-sharks¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels U20¬WU÷parramatta-eels¬AN÷n¬~AA÷On54ZruA¬AD÷1490496300¬ADE÷1490496300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers U20¬WU÷wests-tigers¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm U20¬WV÷melbourne-storm¬AN÷n¬~AA÷I948Y2fG¬AD÷1490505300¬ADE÷1490505300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.George Illawarra U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra U20¬WU÷st-george-illawarra¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors U20¬WV÷new-zealand-warriors¬AN÷n¬~AA÷d03CXM9M¬AD÷1490935500¬ADE÷1490935500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters U20¬WU÷sydney-roosters¬WN÷MAN¬AF÷Manly-Warringah U20¬WV÷manly-warringah-sea-eagles¬AN÷n¬~AA÷EybHWtPS¬AD÷1490943000¬ADE÷1490943000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NQ Cowboys U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys U20¬WU÷north-queensland-cowboys¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs U20¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AN÷n¬~AA÷GppqS0Xq¬AD÷1491003900¬ADE÷1491003900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cronulla Sharks U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks U20¬WU÷cronulla-sharks¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights U20¬WV÷newcastle-knights¬AN÷n¬~AA÷OAmiQv2d¬AD÷1491019200¬ADE÷1491019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs U20¬WU÷canterbury-bulldogs¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos U20¬WV÷brisbane-broncos¬AN÷n¬~AA÷QFRZlOvc¬AD÷1491020100¬ADE÷1491020100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders U20¬WU÷canberra-raiders¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels U20¬WV÷parramatta-eels¬AN÷n¬~AA÷A7qmRKnj¬AD÷1491021900¬ADE÷1491021900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Storm U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm U20¬WU÷melbourne-storm¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers U20¬WV÷penrith-panthers¬AN÷n¬~AA÷46Qwlrf3¬AD÷1491090300¬ADE÷1491090300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Zealand Warriors U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors U20¬WU÷new-zealand-warriors¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans U20¬WV÷gold-coast-titans¬AN÷n¬~AA÷CWPsm299¬AD÷1491104700¬ADE÷1491104700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers U20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers U20¬WU÷wests-tigers¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra U20¬WV÷st-george-illawarra¬AN÷n¬~~
19
1490321188
117
Ohje: Olet tällä hetkellä Holden Cup 2017 tulokset -sivulla Rugby League/Australia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Holden Cup 2017 livescore, väliaikatulokset ja lopputulokset, sekä Holden Cup 2017 ottelutiedot. Holden Cup 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain lajin nimeä ylävalikosta tai maan nimeä vasemmalla olevasta menusta ja valitse turnaus. Holden Cup 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.