Rugby League »Australia » Holden Cup » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: Holden Cup¬ZEE÷8MG35JIL¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷fgnNXudA¬ZD÷p¬ZE÷viaTxjHR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_8MG35JIL¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/holden-cup/¬ZX÷14Australia 009tralia0350000000157000Holden Cup 010en Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷no0uhli6¬AD÷1493090100¬ADE÷1493090100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters U20¬ER÷Kierros 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters U20¬WU÷sydney-roosters¬AG÷26¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra U20¬WV÷st-george-illawarra¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷35¬AN÷n¬~AA÷IBeygUy0¬AD÷1492919100¬ADE÷1492919100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers U20¬ER÷Kierros 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers U20¬WU÷wests-tigers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷20¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs U20¬WV÷canterbury-bulldogs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷20¬AN÷n¬~AA÷vLdXgAMg¬AD÷1492917300¬ADE÷1492917300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm U20¬ER÷Kierros 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm U20¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors U20¬WV÷new-zealand-warriors¬AH÷20¬AN÷n¬~AA÷dd7Sfj7m¬AD÷1492842900¬ADE÷1492842900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks U20¬ER÷Kierros 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks U20¬WU÷cronulla-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷52¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans U20¬WV÷gold-coast-titans¬AH÷16¬AN÷n¬~AA÷rg3OeWis¬AD÷1492836600¬ADE÷1492836600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys U20¬ER÷Kierros 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys U20¬WU÷north-queensland-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷54¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights U20¬WV÷newcastle-knights¬AH÷12¬AN÷n¬~AA÷jcueDbNE¬AD÷1492828800¬ADE÷1492828800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels U20¬ER÷Kierros 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels U20¬WU÷parramatta-eels¬AG÷32¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers U20¬WV÷penrith-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬AN÷n¬~AA÷C6tiEv88¬AD÷1492760100¬ADE÷1492760100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs U20¬ER÷Kierros 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs U20¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AG÷16¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos U20¬WV÷brisbane-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬AN÷n¬~AA÷CEzGkeV7¬AD÷1492753500¬ADE÷1492753500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Raiders U20¬ER÷Kierros 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders U20¬WU÷canberra-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬WN÷MAN¬AF÷Manly-Warringah U20¬WV÷manly-warringah-sea-eagles¬AH÷14¬AN÷n¬~AA÷YNyCjyG1¬AD÷1492400700¬ADE÷1492400700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels U20¬ER÷Kierros 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels U20¬WU÷parramatta-eels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷48¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers U20¬WV÷wests-tigers¬AH÷16¬AN÷n¬~AA÷v1x8iH0e¬AD÷1492314300¬ADE÷1492314300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers U20¬ER÷Kierros 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers U20¬WU÷penrith-panthers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷30¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks U20¬WV÷cronulla-sharks¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷30¬AN÷n¬~AA÷QcY3hcok¬AD÷1492240500¬ADE÷1492240500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra U20¬ER÷Kierros 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra U20¬WU÷st-george-illawarra¬AG÷6¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys U20¬WV÷north-queensland-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬AN÷n¬~AA÷rZragwWr¬AD÷1492233300¬ADE÷1492233300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Raiders U20¬ER÷Kierros 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors U20¬WV÷new-zealand-warriors¬AH÷16¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders U20¬WU÷canberra-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷18¬AN÷n¬~AA÷tQdXcJNR¬AD÷1492217100¬ADE÷1492217100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly-Warringah U20¬ER÷Kierros 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manly-Warringah U20¬WU÷manly-warringah-sea-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm U20¬WV÷melbourne-storm¬AH÷14¬AN÷n¬~AA÷CjhTba8L¬AD÷1492153800¬ADE÷1492153800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos U20¬ER÷Kierros 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos U20¬WU÷brisbane-broncos¬AG÷20¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans U20¬WV÷gold-coast-titans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬AN÷n¬~AA÷YagPaugF¬AD÷1492148700¬ADE÷1492148700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights U20¬ER÷Kierros 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters U20¬WV÷sydney-roosters¬AH÷20¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights U20¬WU÷newcastle-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷22¬AN÷n¬~AA÷jy4K0Lw9¬AD÷1492141500¬ADE÷1492141500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canterbury Bulldogs U20¬ER÷Kierros 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs U20¬WU÷canterbury-bulldogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs U20¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AH÷24¬AN÷n¬~~
19
1493102464
63
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: Holden Cup¬ZEE÷8MG35JIL¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷fgnNXudA¬ZD÷p¬ZE÷viaTxjHR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_8MG35JIL¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/holden-cup/¬ZX÷14Australia 009tralia0350000000157000Holden Cup 010en Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷Qyaqi86C¬AD÷1493277000¬ADE÷1493277000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos U20¬ER÷Kierros 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers U20¬WV÷penrith-panthers¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos U20¬WU÷brisbane-broncos¬AN÷n¬~AA÷80lljSLI¬AD÷1493358300¬ADE÷1493358300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Sydney Rabbitohs U20¬ER÷Kierros 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs U20¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬WN÷MAN¬AF÷Manly-Warringah U20¬WV÷manly-warringah-sea-eagles¬AN÷n¬~AA÷KzhhknyP¬AD÷1493364900¬ADE÷1493364900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NQ Cowboys U20¬ER÷Kierros 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys U20¬WU÷north-queensland-cowboys¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels U20¬WV÷parramatta-eels¬AN÷n¬~AA÷YwtzEVDP¬AD÷1493433600¬ADE÷1493433600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans U20¬ER÷Kierros 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans U20¬WU÷gold-coast-titans¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights U20¬WV÷newcastle-knights¬AN÷n¬~AA÷zmS19kMt¬AD÷1493434800¬ADE÷1493434800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs U20¬ER÷Kierros 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs U20¬WU÷canterbury-bulldogs¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders U20¬WV÷canberra-raiders¬AN÷n¬~AA÷hOM689ym¬AD÷1493450100¬ADE÷1493450100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers U20¬ER÷Kierros 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers U20¬WU÷wests-tigers¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks U20¬WV÷cronulla-sharks¬AN÷n¬~AA÷WELA7Tjg¬AD÷1493516700¬ADE÷1493516700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Zealand Warriors U20¬ER÷Kierros 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors U20¬WU÷new-zealand-warriors¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters U20¬WV÷sydney-roosters¬AN÷n¬~AA÷QyLE6m6a¬AD÷1493523900¬ADE÷1493523900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.George Illawarra U20¬ER÷Kierros 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra U20¬WU÷st-george-illawarra¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm U20¬WV÷melbourne-storm¬AN÷n¬~AA÷UmCey5Ac¬AD÷1494045000¬ADE÷1494045000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans U20¬ER÷Kierros 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans U20¬WU÷gold-coast-titans¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys U20¬WV÷north-queensland-cowboys¬AN÷n¬~AA÷vuPI57L5¬AD÷1494567900¬ADE÷1494567900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.George Illawarra U20¬ER÷Kierros 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra U20¬WU÷st-george-illawarra¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks U20¬WV÷cronulla-sharks¬AN÷n¬~AA÷M3EN4RzC¬AD÷1494574500¬ADE÷1494574500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers U20¬ER÷Kierros 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers U20¬WU÷wests-tigers¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs U20¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AN÷n¬~AA÷0fDR3ojI¬AD÷1494636300¬ADE÷1494636300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penrith Panthers U20¬ER÷Kierros 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers U20¬WU÷penrith-panthers¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors U20¬WV÷new-zealand-warriors¬AN÷n¬~AA÷fVRU255O¬AD÷1494642600¬ADE÷1494642600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs U20¬ER÷Kierros 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs U20¬WU÷canterbury-bulldogs¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys U20¬WV÷north-queensland-cowboys¬AN÷n¬~AA÷YLQY1PKU¬AD÷1494650700¬ADE÷1494650700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Storm U20¬ER÷Kierros 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm U20¬WU÷melbourne-storm¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans U20¬WV÷gold-coast-titans¬AN÷n¬~
19
1493102464
79
Ohje: Olet tällä hetkellä Holden Cup 2017 tulokset -sivulla Rugby League/Australia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Holden Cup 2017 livescore, väliaikatulokset ja lopputulokset, sekä Holden Cup 2017 ottelutiedot. Holden Cup 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain lajin nimeä ylävalikosta tai maan nimeä vasemmalla olevasta menusta ja valitse turnaus. Holden Cup 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.