Rugby League »Australia » Holden Cup » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: Holden Cup¬ZEE÷8MG35JIL¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷fgnNXudA¬ZD÷p¬ZE÷viaTxjHR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_8MG35JIL¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/holden-cup/¬ZX÷14Australia 009tralia0350000000169000Holden Cup 010en Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷WGSAaiGT¬AD÷1495338300¬ADE÷1495338300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canterbury Bulldogs U20¬ER÷Kierros 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs U20¬WU÷canterbury-bulldogs¬AG÷14¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters U20¬WV÷sydney-roosters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷44¬AN÷n¬~AA÷YPExeBOp¬AD÷1495323900¬ADE÷1495323900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights U20¬ER÷Kierros 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers U20¬WV÷penrith-panthers¬AH÷22¬BB÷10¬BD÷12¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights U20¬WU÷newcastle-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷12¬BC÷16¬AN÷n¬~AA÷lhw60X0N¬AD÷1495264500¬ADE÷1495264500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels U20¬ER÷Kierros 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels U20¬WU÷parramatta-eels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷23¬BA÷8¬BC÷15¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders U20¬WV÷canberra-raiders¬AH÷22¬BB÷16¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷xIZ11DoH¬AD÷1495257300¬ADE÷1495257300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans U20¬ER÷Kierros 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans U20¬WU÷gold-coast-titans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬WN÷MAN¬AF÷Manly-Warringah U20¬WV÷manly-warringah-sea-eagles¬AH÷12¬AN÷n¬~AA÷rezb2gWA¬AD÷1495249200¬ADE÷1495249200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs U20¬ER÷Kierros 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs U20¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷44¬BA÷28¬BC÷16¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm U20¬WV÷melbourne-storm¬AH÷18¬BB÷0¬BD÷18¬AN÷n¬~AA÷nTtk4F1b¬AD÷1495177800¬ADE÷1495177800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos U20¬ER÷Kierros 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos U20¬WU÷brisbane-broncos¬AG÷12¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers U20¬WV÷wests-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷22¬AN÷n¬~AA÷44yf3ZG4¬AD÷1495172700¬ADE÷1495172700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors U20¬ER÷Kierros 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors U20¬WU÷new-zealand-warriors¬AG÷22¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra U20¬WV÷st-george-illawarra¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬AN÷n¬~AA÷8xro5enh¬AD÷1495091400¬ADE÷1495091400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks U20¬ER÷Kierros 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks U20¬WU÷cronulla-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys U20¬WV÷north-queensland-cowboys¬AH÷24¬AN÷n¬~AA÷EFrs6yXo¬AD÷1494733500¬ADE÷1494733500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters U20¬ER÷Kierros 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters U20¬WU÷sydney-roosters¬AG÷28¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels U20¬WV÷parramatta-eels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬AN÷n¬~AA÷0Cvw7HHu¬AD÷1494726300¬ADE÷1494726300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights U20¬ER÷Kierros 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights U20¬WU÷newcastle-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders U20¬WV÷canberra-raiders¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷tlD0Itp2¬AD÷1494644400¬ADE÷1494644400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly-Warringah U20¬ER÷Kierros 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manly-Warringah U20¬WU÷manly-warringah-sea-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷46¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos U20¬WV÷brisbane-broncos¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷fVRU255O¬AD÷1494642600¬ADE÷1494642600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canterbury Bulldogs U20¬ER÷Kierros 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs U20¬WU÷canterbury-bulldogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷22¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys U20¬WV÷north-queensland-cowboys¬AH÷16¬AN÷n¬~AA÷YLQY1PKU¬AD÷1494642600¬ADE÷1494642600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm U20¬ER÷Kierros 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm U20¬WU÷melbourne-storm¬AG÷32¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans U20¬WV÷gold-coast-titans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷44¬AN÷n¬~AA÷0fDR3ojI¬AD÷1494636300¬ADE÷1494636300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers U20¬ER÷Kierros 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers U20¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors U20¬WV÷new-zealand-warriors¬AH÷16¬AN÷n¬~AA÷M3EN4RzC¬AD÷1494574500¬ADE÷1494574500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers U20¬ER÷Kierros 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs U20¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷18¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers U20¬WU÷wests-tigers¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷vuPI57L5¬AD÷1494567900¬ADE÷1494567900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra U20¬ER÷Kierros 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra U20¬WU÷st-george-illawarra¬AG÷14¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks U20¬WV÷cronulla-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬AN÷n¬~
19
1495605740
88
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: Holden Cup¬ZEE÷8MG35JIL¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷fgnNXudA¬ZD÷p¬ZE÷viaTxjHR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_8MG35JIL¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/holden-cup/¬ZX÷14Australia 009tralia0350000000169000Holden Cup 010en Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷Mu8KJf1o¬AD÷1495784100¬ADE÷1495784100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Sydney Rabbitohs U20¬ER÷Kierros 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs U20¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels U20¬WV÷parramatta-eels¬AN÷n¬~AA÷0W6OIEGi¬AD÷1495854900¬ADE÷1495854900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Zealand Warriors U20¬ER÷Kierros 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors U20¬WU÷new-zealand-warriors¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos U20¬WV÷brisbane-broncos¬AN÷n¬~AA÷redTHYVc¬AD÷1495869300¬ADE÷1495869300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cronulla Sharks U20¬ER÷Kierros 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks U20¬WU÷cronulla-sharks¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs U20¬WV÷canterbury-bulldogs¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=19","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-6BNVYwu5.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AN÷n¬~AA÷db0XGho4¬AD÷1495943100¬ADE÷1495943100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders U20¬ER÷Kierros 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders U20¬WU÷canberra-raiders¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters U20¬WV÷sydney-roosters¬AN÷n¬~AA÷jLayGC0A¬AD÷1496388900¬ADE÷1496388900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels U20¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels U20¬WU÷parramatta-eels¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors U20¬WV÷new-zealand-warriors¬AN÷n¬~AA÷ANFxEjVM¬AD÷1496451600¬ADE÷1496451600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Storm U20¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm U20¬WU÷melbourne-storm¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights U20¬WV÷newcastle-knights¬AN÷n¬~AA÷UBbuFWFG¬AD÷1496457600¬ADE÷1496457600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.George Illawarra U20¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra U20¬WU÷st-george-illawarra¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers U20¬WV÷wests-tigers¬AN÷n¬~AA÷M1qeWXpi¬AD÷1496466000¬ADE÷1496466000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs U20¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers U20¬WV÷penrith-panthers¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs U20¬WU÷canterbury-bulldogs¬AN÷n¬~AA÷lEEtDApT¬AD÷1496466900¬ADE÷1496466900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters U20¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters U20¬WU÷sydney-roosters¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos U20¬WV÷brisbane-broncos¬AN÷n¬~AA÷6g188Uhp¬AD÷1496474100¬ADE÷1496474100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NQ Cowboys U20¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys U20¬WU÷north-queensland-cowboys¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans U20¬WV÷gold-coast-titans¬AN÷n¬~AA÷Kd5C7l8j¬AD÷1496533500¬ADE÷1496533500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly-Warringah U20¬ER÷Kierros 13¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manly-Warringah U20¬WU÷manly-warringah-sea-eagles¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders U20¬WV÷canberra-raiders¬AN÷n¬~AA÷0hraVi0c¬AD÷1496905800¬ADE÷1496905800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cronulla Sharks U20¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks U20¬WU÷cronulla-sharks¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm U20¬WV÷melbourne-storm¬AN÷n¬~AA÷URn3UBF3¬AD÷1496987100¬ADE÷1496987100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly-Warringah U20¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manly-Warringah U20¬WU÷manly-warringah-sea-eagles¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights U20¬WV÷newcastle-knights¬AN÷n¬~AA÷8Io7TVU9¬AD÷1496992200¬ADE÷1496992200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos U20¬ER÷Kierros 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs U20¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos U20¬WU÷brisbane-broncos¬AN÷n¬~
19
1495605740
55
Ohje: Olet tällä hetkellä Holden Cup 2017 tulokset -sivulla Rugby League/Australia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Holden Cup 2017 livescore, väliaikatulokset ja lopputulokset, sekä Holden Cup 2017 ottelutiedot. Holden Cup 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain lajin nimeä ylävalikosta tai maan nimeä vasemmalla olevasta menusta ja valitse turnaus. Holden Cup 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.