Rugby League »Australia » Holden Cup » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: Holden Cup¬ZEE÷8MG35JIL¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷fgnNXudA¬ZD÷p¬ZE÷viaTxjHR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_8MG35JIL¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/holden-cup/¬ZX÷14Australia 009tralia0350000000169000Holden Cup 010en Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷vP4quto2¬AD÷1502595900¬ADE÷1502595900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers U20¬ER÷Kierros 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers U20¬WU÷wests-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬WN÷MAN¬AF÷Manly-Warringah U20¬WV÷manly-warringah-sea-eagles¬AH÷30¬AN÷n¬~AA÷0Y5utMVe¬AD÷1502581500¬ADE÷1502581500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors U20¬ER÷Kierros 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders U20¬WV÷canberra-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors U20¬WU÷new-zealand-warriors¬AG÷14¬AN÷n¬~AA÷I9Gzs2Gk¬AD÷1502522100¬ADE÷1502522100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers U20¬ER÷Kierros 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers U20¬WU÷penrith-panthers¬AG÷16¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys U20¬WV÷north-queensland-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬AN÷n¬~AA÷46CWsr1q¬AD÷1502513100¬ADE÷1502513100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm U20¬ER÷Kierros 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm U20¬WU÷melbourne-storm¬AG÷16¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters U20¬WV÷sydney-roosters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷42¬AN÷n¬~AA÷nRP4nOhS¬AD÷1502498700¬ADE÷1502498700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra U20¬ER÷Kierros 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra U20¬WU÷st-george-illawarra¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬BA÷24¬BC÷12¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans U20¬WV÷gold-coast-titans¬AH÷12¬BB÷0¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷8zR0m4wM¬AD÷1502435400¬ADE÷1502435400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos U20¬ER÷Kierros 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos U20¬WU÷brisbane-broncos¬AG÷12¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks U20¬WV÷cronulla-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬BB÷24¬BD÷16¬AN÷n¬~AA÷SO93lpOF¬AD÷1502430300¬ADE÷1502430300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels U20¬ER÷Kierros 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels U20¬WU÷parramatta-eels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷50¬BA÷20¬BC÷30¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights U20¬WV÷newcastle-knights¬AH÷12¬BB÷12¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷lYAakQ89¬AD÷1502350500¬ADE÷1502350500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs U20¬ER÷Kierros 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs U20¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs U20¬WV÷canterbury-bulldogs¬AH÷24¬AN÷n¬~AA÷fBBej6g3¬AD÷1501991100¬ADE÷1501991100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers U20¬ER÷Kierros 22¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers U20¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers U20¬WV÷wests-tigers¬AH÷12¬AN÷n¬~AA÷t87iinvc¬AD÷1501976700¬ADE÷1501976700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly-Warringah U20¬ER÷Kierros 22¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly-Warringah U20¬WU÷manly-warringah-sea-eagles¬AG÷32¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters U20¬WV÷sydney-roosters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷38¬AN÷n¬~AA÷v3T8S21d¬AD÷1501917300¬ADE÷1501917300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks U20¬ER÷Kierros 22¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks U20¬WU÷cronulla-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷58¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders U20¬WV÷canberra-raiders¬AH÷22¬AN÷n¬~AA÷0CU4Trnj¬AD÷1501910100¬ADE÷1501910100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans U20¬ER÷Kierros 22¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans U20¬WU÷gold-coast-titans¬AG÷34¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos U20¬WV÷brisbane-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬AN÷n¬~AA÷WxQ0UOWq¬AD÷1501901100¬ADE÷1501901100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights U20¬ER÷Kierros 22¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights U20¬WU÷newcastle-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷70¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors U20¬WV÷new-zealand-warriors¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷UTwZY4OS¬AD÷1501832100¬ADE÷1501832100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys U20¬ER÷Kierros 22¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys U20¬WU÷north-queensland-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷50¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm U20¬WV÷melbourne-storm¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷n5lUZp9M¬AD÷1501825500¬ADE÷1501825500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra U20¬ER÷Kierros 22¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs U20¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷38¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra U20¬WU÷st-george-illawarra¬AG÷16¬AN÷n¬~
19
1502890283
168
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: Holden Cup¬ZEE÷8MG35JIL¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷fgnNXudA¬ZD÷p¬ZE÷viaTxjHR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_8MG35JIL¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/holden-cup/¬ZX÷14Australia 009tralia0350000000169000Holden Cup 010en Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷SvbR3PN2¬AD÷1503032400¬ADE÷1503032400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels U20¬ER÷Kierros 24¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans U20¬WV÷gold-coast-titans¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels U20¬WU÷parramatta-eels¬AN÷n¬~AA÷6VdV2qw9¬AD÷1503040200¬ADE÷1503040200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos U20¬ER÷Kierros 24¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos U20¬WU÷brisbane-broncos¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra U20¬WV÷st-george-illawarra¬AN÷n¬~AA÷lfnz23hF¬AD÷1503045000¬ADE÷1503045000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs U20¬ER÷Kierros 24¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs U20¬WU÷canterbury-bulldogs¬WN÷MAN¬AF÷Manly-Warringah U20¬WV÷manly-warringah-sea-eagles¬AN÷n¬~AA÷0Ukv1N7L¬AD÷1503103500¬ADE÷1503103500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Knights U20¬ER÷Kierros 24¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights U20¬WU÷newcastle-knights¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm U20¬WV÷melbourne-storm¬AN÷n¬~AA÷n71S9ijg¬AD÷1503111600¬ADE÷1503111600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Sydney Rabbitohs U20¬ER÷Kierros 24¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors U20¬WV÷new-zealand-warriors¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs U20¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AN÷n¬~AA÷fikr0sNR¬AD÷1503119700¬ADE÷1503119700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters U20¬ER÷Kierros 24¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters U20¬WU÷sydney-roosters¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers U20¬WV÷wests-tigers¬AN÷n¬~AA÷d0yAe1Vr¬AD÷1503126600¬ADE÷1503126600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NQ Cowboys U20¬ER÷Kierros 24¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys U20¬WU÷north-queensland-cowboys¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks U20¬WV÷cronulla-sharks¬AN÷n¬~AA÷EyWEfLpk¬AD÷1503193500¬ADE÷1503193500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders U20¬ER÷Kierros 24¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders U20¬WU÷canberra-raiders¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers U20¬WV÷penrith-panthers¬AN÷n¬~AA÷hSUIgu0e¬AD÷1503558600¬ADE÷1503558600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos U20¬ER÷Kierros 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos U20¬WU÷brisbane-broncos¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels U20¬WV÷parramatta-eels¬AN÷n¬~AA÷nkUMhaF1¬AD÷1503639900¬ADE÷1503639900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders U20¬ER÷Kierros 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders U20¬WU÷canberra-raiders¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights U20¬WV÷newcastle-knights¬AN÷n¬~AA÷0hYQiJU7¬AD÷1503646500¬ADE÷1503646500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers U20¬ER÷Kierros 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers U20¬WU÷wests-tigers¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys U20¬WV÷north-queensland-cowboys¬AN÷n¬~AA÷2cC9G278¬AD÷1503715500¬ADE÷1503715500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans U20¬ER÷Kierros 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans U20¬WU÷gold-coast-titans¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs U20¬WV÷canterbury-bulldogs¬AN÷n¬~AA÷tlBDFMME¬AD÷1503722700¬ADE÷1503722700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Storm U20¬ER÷Kierros 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm U20¬WU÷melbourne-storm¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs U20¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AN÷n¬~AA÷zPPGEtxL¬AD÷1503731700¬ADE÷1503731700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cronulla Sharks U20¬ER÷Kierros 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks U20¬WU÷cronulla-sharks¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters U20¬WV÷sydney-roosters¬AN÷n¬~
19
1502890283
24
Ohje: Olet tällä hetkellä Holden Cup 2017 tulokset -sivulla Rugby League/Australia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Holden Cup 2017 livescore, väliaikatulokset ja lopputulokset, sekä Holden Cup 2017 ottelutiedot. Holden Cup 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain lajin nimeä ylävalikosta tai maan nimeä vasemmalla olevasta menusta ja valitse turnaus. Holden Cup 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.