Rugby League »Australia » Holden Cup » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: Holden Cup¬ZEE÷8MG35JIL¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷fgnNXudA¬ZD÷p¬ZE÷viaTxjHR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_8MG35JIL¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/holden-cup/¬ZX÷14Australia 009tralia0350000000169000Holden Cup 010en Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷A3VULvT0¬AD÷1498360500¬ADE÷1498360500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks U20¬ER÷Kierros 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks U20¬WU÷cronulla-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬WN÷MAN¬AF÷Manly-Warringah U20¬WV÷manly-warringah-sea-eagles¬AH÷30¬AN÷n¬~AA÷d0RQMKDf¬AD÷1498347900¬ADE÷1498347900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra U20¬ER÷Kierros 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra U20¬WU÷st-george-illawarra¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷21¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights U20¬WV÷newcastle-knights¬AH÷16¬AN÷n¬~AA÷EyxMN0bl¬AD÷1498281300¬ADE÷1498281300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Raiders U20¬ER÷Kierros 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders U20¬WU÷canberra-raiders¬AG÷20¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos U20¬WV÷brisbane-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬AN÷n¬~AA÷zowIOtqr¬AD÷1498272300¬ADE÷1498272300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys U20¬ER÷Kierros 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys U20¬WU÷north-queensland-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷6¬BC÷18¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers U20¬WV÷penrith-panthers¬AH÷18¬BB÷12¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷QBinU2LK¬AD÷1498203300¬ADE÷1498203300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers U20¬ER÷Kierros 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers U20¬WU÷wests-tigers¬AG÷14¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans U20¬WV÷gold-coast-titans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬AN÷n¬~AA÷42jjTMzR¬AD÷1498196700¬ADE÷1498196700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors U20¬ER÷Kierros 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors U20¬WU÷new-zealand-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs U20¬WV÷canterbury-bulldogs¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷rm2sVr6E¬AD÷1497757500¬ADE÷1497757500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels U20¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra U20¬WV÷st-george-illawarra¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷12¬BD÷20¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels U20¬WU÷parramatta-eels¬AG÷30¬BA÷30¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷UqbwWOj8¬AD÷1497683700¬ADE÷1497683700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks U20¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks U20¬WU÷cronulla-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷84¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers U20¬WV÷wests-tigers¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷GtAe7uE7¬AD÷1497676200¬ADE÷1497676200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm U20¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm U20¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷22¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys U20¬WV÷north-queensland-cowboys¬AH÷20¬AN÷n¬~AA÷xjBi8Lb1¬AD÷1497598500¬ADE÷1497598500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs U20¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans U20¬WV÷gold-coast-titans¬AH÷18¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs U20¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬AN÷n¬~AA÷KEGn91qe¬AD÷1497239100¬ADE÷1497239100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canterbury Bulldogs U20¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs U20¬WU÷canterbury-bulldogs¬AG÷26¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra U20¬WV÷st-george-illawarra¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬AN÷n¬~AA÷tOHrAsUl¬AD÷1497152700¬ADE÷1497152700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers U20¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers U20¬WU÷wests-tigers¬AG÷28¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters U20¬WV÷sydney-roosters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷42¬AN÷n¬~AA÷n1IvBNEr¬AD÷1497063600¬ADE÷1497063600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers U20¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers U20¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders U20¬WV÷canberra-raiders¬AH÷22¬AN÷n¬~AA÷jsyCSkpG¬AD÷1497062400¬ADE÷1497062400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans U20¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans U20¬WU÷gold-coast-titans¬AG÷18¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors U20¬WV÷new-zealand-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬AN÷n¬~AA÷pIRct6Ap¬AD÷1497060000¬ADE÷1497060000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels U20¬ER÷Kierros 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys U20¬WV÷north-queensland-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels U20¬WU÷parramatta-eels¬AG÷4¬AN÷n¬~
19
1498615128
117
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: Holden Cup¬ZEE÷8MG35JIL¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷fgnNXudA¬ZD÷p¬ZE÷viaTxjHR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_8MG35JIL¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/holden-cup/¬ZX÷14Australia 009tralia0350000000169000Holden Cup 010en Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷4QUYKbr7¬AD÷1498721700¬ADE÷1498721700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels U20¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels U20¬WU÷parramatta-eels¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs U20¬WV÷canterbury-bulldogs¬AN÷n¬~AA÷rHTxKIcD¬AD÷1498801500¬ADE÷1498801500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans U20¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans U20¬WU÷gold-coast-titans¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra U20¬WV÷st-george-illawarra¬AN÷n¬~AA÷KYCLr2zE¬AD÷1498806600¬ADE÷1498806600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos U20¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos U20¬WU÷brisbane-broncos¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm U20¬WV÷melbourne-storm¬AN÷n¬~AA÷bPBPsMkK¬AD÷1498869900¬ADE÷1498869900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters U20¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters U20¬WU÷sydney-roosters¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks U20¬WV÷cronulla-sharks¬AN÷n¬~AA÷hnBTtt5Q¬AD÷1498878000¬ADE÷1498878000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly-Warringah U20¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly-Warringah U20¬WU÷manly-warringah-sea-eagles¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors U20¬WV÷new-zealand-warriors¬AN÷n¬~AA÷Sv2ex0Ds¬AD÷1498893300¬ADE÷1498893300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders U20¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys U20¬WV÷north-queensland-cowboys¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders U20¬WU÷canberra-raiders¬AN÷n¬~AA÷A3i0yKSm¬AD÷1498959900¬ADE÷1498959900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Knights U20¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights U20¬WU÷newcastle-knights¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers U20¬WV÷wests-tigers¬AN÷n¬~AA÷lfj4zvrf¬AD÷1498967100¬ADE÷1498967100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Sydney Rabbitohs U20¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs U20¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers U20¬WV÷penrith-panthers¬AN÷n¬~AA÷ITf8Zcc0¬AD÷1499412900¬ADE÷1499412900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters U20¬ER÷Kierros 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs U20¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters U20¬WU÷sydney-roosters¬AN÷n¬~AA÷dKgCYHC6¬AD÷1499483700¬ADE÷1499483700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penrith Panthers U20¬ER÷Kierros 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers U20¬WU÷penrith-panthers¬WN÷MAN¬AF÷Manly-Warringah U20¬WV÷manly-warringah-sea-eagles¬AN÷n¬~AA÷vqqHXySC¬AD÷1499489100¬ADE÷1499489100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Storm U20¬ER÷Kierros 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm U20¬WU÷melbourne-storm¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels U20¬WV÷parramatta-eels¬AN÷n¬~AA÷hnmLWesJ¬AD÷1499563800¬ADE÷1499563800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs U20¬ER÷Kierros 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs U20¬WU÷canterbury-bulldogs¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights U20¬WV÷newcastle-knights¬AN÷n¬~AA÷ptz7faZP¬AD÷1500011100¬ADE÷1500011100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Zealand Warriors U20¬ER÷Kierros 19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors U20¬WU÷new-zealand-warriors¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers U20¬WV÷penrith-panthers¬AN÷n¬~AA÷6ky3euKJ¬AD÷1500017700¬ADE÷1500017700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders U20¬ER÷Kierros 19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders U20¬WU÷canberra-raiders¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra U20¬WV÷st-george-illawarra¬AN÷n¬~
19
1498615128
26
Ohje: Olet tällä hetkellä Holden Cup 2017 tulokset -sivulla Rugby League/Australia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Holden Cup 2017 livescore, väliaikatulokset ja lopputulokset, sekä Holden Cup 2017 ottelutiedot. Holden Cup 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain lajin nimeä ylävalikosta tai maan nimeä vasemmalla olevasta menusta ja valitse turnaus. Holden Cup 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.