Lentopallo »Eurooppa » CEV Cup » 2016/2017

results
SA÷12¬~ZA÷EUROOPPA: CEV Cup¬ZEE÷CS0fFFd8¬ZB÷6¬ZY÷Eurooppa¬ZC÷AJTys59J¬ZD÷p¬ZE÷d8sktYDU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_CS0fFFd8¬ZJ÷2¬ZL÷/lentopallo/eurooppa/cev-cup/¬ZX÷10Eurooppa 008rooppa0080000000153000CEV Cup 007EV Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷tUS8TRWC¬AD÷1481139000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Precura Antwerpen¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRE¬AE÷Precura Antwerpen¬WU÷precura-antwerpen¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷20¬BE÷29¬BG÷25¬WN÷MLA¬AF÷Mladost Kastel Luksic¬WV÷mladost-kastel-luksic¬AH÷1¬BB÷17¬BD÷25¬BF÷27¬BH÷19¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷dIvqVv8H¬AD÷1481130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barkom¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Barkom¬WU÷barkom¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷20¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷VOJ¬AF÷Vojvodina¬WV÷vojvodina¬AH÷1¬BB÷25¬BD÷20¬BF÷14¬BH÷22¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷Y1YOZ2gn¬AD÷1481130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Karlovarsko¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAR¬AE÷Karlovarsko¬WU÷karlovarsko¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷21¬BG÷25¬WN÷TAL¬AF÷Tallinn¬WV÷tallinn¬AH÷1¬BB÷17¬BD÷22¬BF÷25¬BH÷14¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷KKRCSonJ¬AD÷1481128200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hurrikaani-Loimaa¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUR¬AE÷Hurrikaani-Loimaa¬WU÷hurrikaani-loimaa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷26¬BE÷25¬WN÷DOB¬AF÷Dobrudja¬WV÷dobrudja¬AH÷0¬BB÷14¬BD÷24¬BF÷16¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷fgKJOxoo¬AD÷1481128200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Levski Sofia¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BIJ¬AF÷Bijelo Polje¬WV÷bijelo-polje¬AH÷0¬BB÷18¬BD÷14¬BF÷18¬WM÷LEV¬AE÷Levski Sofia¬WU÷levski-sofia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷fBZKzqvt¬AD÷1481126400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stiinta Baia Mare¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STI¬AE÷Stiinta Baia Mare¬WU÷stiinta-baia-mare¬AG÷2¬BA÷28¬BC÷25¬BE÷16¬BG÷25¬BI÷13¬WN÷KFA¬AF÷H. Mate Asher¬WV÷hapoel-mate-asher¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷30¬BD÷23¬BF÷25¬BH÷22¬BJ÷15¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷z9wmUbNN¬AD÷1481050800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tours¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOU¬AE÷Tours¬WU÷tours¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷23¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷CAL¬AF÷Calcit Kamnik¬WV÷calcit-kamnik¬AH÷1¬BB÷25¬BD÷13¬BF÷12¬BH÷19¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷8d81mMNo¬AD÷1481040000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷H. Kfar Saba¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KFA¬AE÷H. Kfar Saba¬WU÷hapoel-kfar-saba¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷KHA¬AF÷Lokomotiv Kharkiv¬WV÷lokomotiv-kharkiv¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷2sQuWKhB¬AD÷1481029200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Loimu¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BUD¬AF÷Budvanska Rivijera¬WV÷budvanska-rivijera¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷30¬BF÷22¬BH÷19¬BJ÷15¬WM÷LOI¬AE÷Loimu¬WU÷loimu¬AG÷2¬BA÷23¬BC÷28¬BE÷25¬BG÷25¬BI÷10¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~
12
1481213110
9
fixtures
SA÷12¬~ZA÷EUROOPPA: CEV Cup¬ZEE÷CS0fFFd8¬ZB÷6¬ZY÷Eurooppa¬ZC÷AJTys59J¬ZD÷p¬ZE÷d8sktYDU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_CS0fFFd8¬ZJ÷2¬ZL÷/lentopallo/eurooppa/cev-cup/¬ZX÷10Eurooppa 008rooppa0080000000153000CEV Cup 007EV Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷SOXSYM8h¬AD÷1481133600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Mladost Brcko¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MLB¬AE÷Mladost Brcko¬WU÷mladost-brcko¬WN÷PEJ¬AF÷Peja¬WV÷peja¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷dIQmaJMc¬AD÷1481214600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷VaLePa¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAL¬AE÷VaLePa¬WU÷valepa¬WN÷NIS¬AF÷Nis¬WV÷nis¬AL÷{"1":[{"BN":"Veikkaus TV","BU":"https:\/\/www.veikkaus.fi\/"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=12","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-fTu6HOoc.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷tSyXXtOb¬AD÷1481216400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Novi P.¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOV¬AE÷Novi P.¬WU÷novi-pazar¬WN÷NIC¬AF÷Omonia¬WV÷omonia¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷OjRyX0w5¬AD÷1481216400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Piacenza¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIA¬AE÷Piacenza¬WU÷piacenza¬WN÷MIN¬AF÷Stroitel Minsk¬WV÷stroitel-minsk¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷ARiVtx7T¬AD÷1482246000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stroitel Minsk¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Stroitel Minsk¬WU÷stroitel-minsk¬WN÷PIA¬AF÷Piacenza¬WV÷piacenza¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷2JqcxdFp¬AD÷1482253200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Budvanska Rivijera¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUD¬AE÷Budvanska Rivijera¬WU÷budvanska-rivijera¬WN÷LOI¬AF÷Loimu¬WV÷loimu¬AM÷2. osaottelu. Budvanska Rivijera johtaa ottelusarjaa 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷rF0EpK74¬AD÷1482253200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Mate Asher¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KFA¬AE÷H. Mate Asher¬WU÷hapoel-mate-asher¬WN÷STI¬AF÷Stiinta Baia Mare¬WV÷stiinta-baia-mare¬AM÷2. osaottelu. Hapoel Mate Asher johtaa ottelusarjaa 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷WzgRsIiN¬AD÷1482253200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Omonia¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIC¬AE÷Omonia¬WU÷omonia¬WN÷NOV¬AF÷Novi P.¬WV÷novi-pazar¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷lC3MrbxH¬AD÷1482253200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peja¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MLB¬AF÷Mladost Brcko¬WV÷mladost-brcko¬WM÷PEJ¬AE÷Peja¬WU÷peja¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷rFMq0a7i¬AD÷1482256800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calcit Kamnik¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷Calcit Kamnik¬WU÷calcit-kamnik¬WN÷TOU¬AF÷Tours¬WV÷tours¬AM÷2. osaottelu. Tours johtaa ottelusarjaa 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷IXSiTIxU¬AD÷1482336000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nis¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIS¬AE÷Nis¬WU÷nis¬WN÷VAL¬AF÷VaLePa¬WV÷valepa¬AM÷1. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷xx0IqvNA¬AD÷1482339600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tallinn¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAL¬AE÷Tallinn¬WU÷tallinn¬WN÷KAR¬AF÷Karlovarsko¬WV÷karlovarsko¬AM÷2. osaottelu. Karlovarsko johtaa ottelusarjaa 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷nm75ntwh¬AD÷1482343200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mladost Kastel Luksic¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MLA¬AE÷Mladost Kastel Luksic¬WU÷mladost-kastel-luksic¬WN÷PRE¬AF÷Precura Antwerpen¬WV÷precura-antwerpen¬AM÷2. osaottelu. Precura Antwerpen johtaa ottelusarjaa 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷tAr1yGUj¬AD÷1482343200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vojvodina¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VOJ¬AE÷Vojvodina¬WU÷vojvodina¬WN÷BAR¬AF÷Barkom¬WV÷barkom¬AM÷2. osaottelu. Barkom johtaa ottelusarjaa 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷juQibwx4¬AD÷1482429600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bijelo Polje¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BIJ¬AE÷Bijelo Polje¬WU÷bijelo-polje¬WN÷LEV¬AF÷Levski Sofia¬WV÷levski-sofia¬AM÷2. osaottelu. Levski Sofia johtaa ottelusarjaa 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷4O1Ao0hb¬AD÷1482429600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dobrudja¬ER÷1/32 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HUR¬AF÷Hurrikaani-Loimaa¬WV÷hurrikaani-loimaa¬WM÷DOB¬AE÷Dobrudja¬WU÷dobrudja¬AM÷2. osaottelu. Hurrikaani-Loimaa johtaa ottelusarjaa 1-0. ¬AN÷n¬~~
12
1481213110
16
Ohje: Olet tällä hetkellä CEV Cup 2016/2017 tulokset -sivulla lentopallo/Eurooppa alueella. LiveTulokset.com tarjoaa CEV Cup 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, CEV Cup 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. CEV Cup 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 200 eri lentopallokilpailua useista eri maista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). CEV Cup 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.