Lentopallo »Eurooppa » CEV Cup » 2016/2017

results
SA÷12¬~ZA÷EUROOPPA: CEV Cup¬ZEE÷CS0fFFd8¬ZB÷6¬ZY÷Eurooppa¬ZC÷AJTys59J¬ZD÷p¬ZE÷d8sktYDU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_CS0fFFd8¬ZJ÷2¬ZL÷/lentopallo/eurooppa/cev-cup/¬ZX÷10Eurooppa 008rooppa0080000000153000CEV Cup 007EV Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷MaYzpE7P¬AD÷1484845200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brno¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRN¬AE÷Brno¬WU÷brno¬AG÷1¬BA÷19¬BC÷14¬BE÷25¬BG÷23¬WN÷TOU¬AF÷Tours¬WV÷tours¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷22¬BH÷25¬AM÷2. osaottelu. Tours voitti ottelusarjan 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷8dpgLUUO¬AD÷1484845200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷PAOK¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAO¬AE÷PAOK¬WU÷paok¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷18¬BC÷25¬BE÷20¬BG÷28¬BI÷18¬WN÷NOV¬AF÷Novi P.¬WV÷novi-pazar¬AH÷2¬BB÷25¬BD÷17¬BF÷25¬BH÷26¬BJ÷16¬AM÷2. osaottelu. PAOK voitti ottelusarjan 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷dQ8AbTx1¬AD÷1484769900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amriswil¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AMR¬AE÷Amriswil¬WU÷amriswil¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷15¬WN÷CSK¬AF÷CSKA Sofia¬WV÷cska-sofia¬AH÷8¬AM÷Kultainen erä.¬AN÷n¬~AA÷pj56a9Nf¬AD÷1484769600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crvena zvezda¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRV¬AE÷Crvena zvezda¬WU÷crvena-zvezda¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷22¬WN÷PRE¬AF÷Precura Antwerpen¬WV÷precura-antwerpen¬AH÷20¬AM÷Kultainen erä.¬AN÷n¬~AA÷jT520k8l¬AD÷1484769600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sète¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SET¬AE÷Sète¬WU÷sete¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷15¬WN÷POS¬AF÷SK Posojilnica¬WV÷sk-posojilnica¬AH÷13¬AM÷Kultainen erä.¬AN÷n¬~AA÷O8K2uYFt¬AD÷1484767800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lindemans Aalst¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIN¬AE÷Lindemans Aalst¬WU÷lindemans-aalst¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬WV÷hapoel-kfar-saba¬AH÷0¬BB÷17¬BD÷13¬BF÷18¬AM÷2. osaottelu. Lindemans Aalst voitti ottelusarjan 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷xnFtiVEh¬AD÷1484767800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Trentino¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRE¬AE÷Trentino¬WU÷trentino¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷HUR¬AF÷Hurrikaani-Loimaa¬WV÷hurrikaani-loimaa¬AH÷0¬BB÷18¬BD÷19¬BF÷19¬AM÷2. osaottelu. Trentino voitti ottelusarjan 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷jVjavhVn¬AD÷1484764200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sète¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷POS¬AF÷SK Posojilnica¬WV÷sk-posojilnica¬AH÷0¬BB÷23¬BD÷16¬BF÷19¬WM÷SET¬AE÷Sète¬WU÷sete¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷Ork7xWaa¬AD÷1484764200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷United Volleys RheinMain¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VEN¬AE÷United Volleys RheinMain¬WU÷united-volleys-rheinmain¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷MLB¬AF÷Mladost Brcko¬WV÷mladost-brcko¬AH÷0¬BB÷13¬BD÷9¬BF÷13¬AM÷2. osaottelu. United Volleys RheinMain voitti ottelusarjan 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷b1sKZTqI¬AD÷1484762400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amriswil¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AMR¬AE÷Amriswil¬WU÷amriswil¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷CSK¬AF÷CSKA Sofia¬WV÷cska-sofia¬AH÷1¬BB÷22¬BD÷22¬BF÷27¬BH÷17¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷ULk3wCpg¬AD÷1484762400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crvena zvezda¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRV¬AE÷Crvena zvezda¬WU÷crvena-zvezda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷18¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷PRE¬AF÷Precura Antwerpen¬WV÷precura-antwerpen¬AH÷1¬BB÷25¬BD÷21¬BF÷22¬BH÷18¬AM÷2. osaottelu.¬AN÷n¬~AA÷KArGzAUB¬AD÷1484762400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Groningen/Lycurgus¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRO¬AE÷Groningen/Lycurgus¬WU÷groningen-lycurgus¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷23¬BE÷25¬BG÷20¬BI÷15¬WN÷LEV¬AF÷Levski Sofia¬WV÷levski-sofia¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷22¬BD÷25¬BF÷20¬BH÷25¬BJ÷9¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-3. Yhteismaalit: 3-5. ¬AN÷n¬~AA÷WlCYhipt¬AD÷1484762400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tirol Innsbruck¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TIR¬AE÷Tirol Innsbruck¬WU÷tirol-innsbruck¬AG÷1¬BA÷20¬BC÷16¬BE÷25¬BG÷23¬WN÷PIA¬AF÷Piacenza¬WV÷piacenza¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷12¬BH÷25¬AM÷2. osaottelu. Piacenza voitti ottelusarjan 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷xngByjF5¬AD÷1484753400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fenerbahce¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KFA¬AF÷H. Mate Asher¬WV÷hapoel-mate-asher¬AH÷0¬BB÷23¬BD÷20¬BF÷20¬WM÷FEN¬AE÷Fenerbahce¬WU÷fenerbahce¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬AM÷2. osaottelu. Fenerbahce voitti ottelusarjan 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷6RpSX7EU¬AD÷1484751600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arcada Galati¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARC¬AE÷Arcada Galati¬WU÷arcada-galati¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷22¬BE÷22¬BG÷25¬BI÷15¬WN÷VOJ¬AF÷Vojvodina¬WV÷vojvodina¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷19¬BD÷25¬BF÷25¬BH÷21¬BJ÷12¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 0-3. Yhteismaalit: 3-5. ¬AN÷n¬~AA÷CUjpNj0C¬AD÷1484748000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Surgut region¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUR¬AE÷Surgut region¬WU÷surgut-region¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷17¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷OLY¬AF÷Olympiakos¬WV÷olympiakos¬AH÷1¬BB÷18¬BD÷25¬BF÷15¬BH÷18¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 2-3. Yhteismaalit: 5-4. ¬AN÷n¬~AA÷SznOYmaO¬AD÷1484679600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ajaccio¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AJA¬AE÷Ajaccio¬WU÷ajaccio¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷28¬WN÷BUD¬AF÷Budvanska Rivijera¬WV÷budvanska-rivijera¬AH÷0¬BB÷20¬BD÷11¬BF÷26¬AM÷2. osaottelu. Ajaccio voitti ottelusarjan 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷rPFxhBan¬AD÷1484676000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gentofte¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEN¬AE÷Gentofte¬WU÷gentofte¬AG÷0¬BA÷23¬BC÷29¬BE÷21¬WN÷VAL¬AF÷VaLePa¬WV÷valepa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷31¬BF÷25¬AM÷2. osaottelu. VaLePa voitti ottelusarjan 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷fgtkMAFI¬AD÷1484670600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kokkolan Tiikerit¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TII¬AE÷Kokkolan Tiikerit¬WU÷kokkolan-tiikerit¬AG÷1¬BA÷29¬BC÷19¬BE÷18¬BG÷23¬WN÷KAR¬AF÷Karlovarsko¬WV÷karlovarsko¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷27¬BD÷25¬BF÷25¬BH÷25¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 3-2. Yhteismaalit: 4-5. ¬AN÷n¬~
12
1484883963
63
fixtures
12
1484883963
0
Ohje: Olet tällä hetkellä CEV Cup 2016/2017 tulokset -sivulla lentopallo/Eurooppa alueella. LiveTulokset.com tarjoaa CEV Cup 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, CEV Cup 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. CEV Cup 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 200 eri lentopallokilpailua useista eri maista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). CEV Cup 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.