Koripallo »USA » NBA D-League » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA D-League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷0f3slNZc¬ZD÷p¬ZE÷AFBTnGkG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/usa/nba-d-league/¬ZX÷02USA 003......0040000000153000NBA D-League012League000¬ZCC÷0¬~AA÷fLEsUMNO¬AD÷1484521200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬WU÷sioux-falls-skyforce¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷134¬BA÷24¬BC÷39¬BE÷28¬BG÷43¬WN÷REN¬AF÷Reno BigHorns¬WV÷reno-bighorns¬AH÷121¬BB÷25¬BD÷41¬BF÷36¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷GUFwV28I¬AD÷1484517600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa Energy¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Energy¬WU÷iowa-energy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷105¬BA÷23¬BC÷39¬BE÷17¬BG÷26¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬WV÷greensboro-swarm¬AH÷95¬BB÷21¬BD÷23¬BF÷26¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷bgLYVrgC¬AD÷1484449200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Cruz Warriors¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬WU÷santa-cruz-warriors¬AG÷94¬BA÷30¬BC÷28¬BE÷19¬BG÷17¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬WV÷salt-lake-city-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷102¬BB÷21¬BD÷36¬BF÷21¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷K2MUWOw6¬AD÷1484447400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Los Angeles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles¬WU÷los-angeles-d-fenders¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷122¬AT÷114¬BI÷8¬BA÷26¬BC÷21¬BE÷28¬BG÷39¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬WV÷canton-charge¬AZ÷0¬AH÷118¬AU÷114¬BJ÷4¬BB÷28¬BD÷36¬BF÷20¬BH÷30¬AN÷n¬~AA÷QuNQX4Oa¬AD÷1484445600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Arizona¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona¬WU÷northern-arizona¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷121¬BA÷31¬BC÷21¬BE÷31¬BG÷38¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬WV÷grand-rapids-drive¬AH÷90¬BB÷25¬BD÷26¬BF÷16¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷CxJMYp9g¬AD÷1484443800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Legends¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬WU÷texas-legends¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷113¬BA÷32¬BC÷27¬BE÷26¬BG÷28¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AH÷110¬BB÷30¬BD÷31¬BF÷28¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷UDTHZQgm¬AD÷1484442000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Blue¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬WU÷oklahoma-city-blue¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷104¬BA÷32¬BC÷24¬BE÷19¬BG÷29¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬WV÷austin-toros-spurs¬AH÷97¬BB÷30¬BD÷24¬BF÷23¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷jNUDz7vs¬AD÷1484438400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delaware 87ers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEL¬AE÷Delaware 87ers¬WU÷delaware-87ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷103¬BA÷21¬BC÷28¬BE÷23¬BG÷31¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬WV÷westchester-knicks¬AH÷102¬BB÷34¬BD÷25¬BF÷24¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷pO6phZ9E¬AD÷1484438400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maine Red Claws¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAI¬AE÷Maine Red Claws¬WU÷maine-red-claws¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷115¬BA÷31¬BC÷40¬BE÷22¬BG÷22¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬WV÷windy-city-bulls¬AH÷108¬BB÷33¬BD÷29¬BF÷28¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷4STcUVH7¬AD÷1484362800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reno BigHorns¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REN¬AE÷Reno BigHorns¬WU÷reno-bighorns¬AG÷105¬BA÷38¬BC÷14¬BE÷26¬BG÷27¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬WV÷canton-charge¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷129¬BB÷32¬BD÷34¬BF÷26¬BH÷37¬AN÷n¬~AA÷6X7tgFf8¬AD÷1484362800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Cruz Warriors¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬WV÷salt-lake-city-stars¬AH÷104¬BB÷33¬BD÷26¬BF÷21¬BH÷24¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬WU÷santa-cruz-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷113¬BA÷28¬BC÷29¬BE÷18¬BG÷38¬AN÷n¬~AA÷jPPgVB21¬AD÷1484357400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Legends¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬WU÷texas-legends¬AG÷121¬BA÷28¬BC÷29¬BE÷34¬BG÷30¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷139¬BB÷34¬BD÷35¬BF÷34¬BH÷36¬AN÷n¬~AA÷d2QkWime¬AD÷1484355600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬WV÷erie-bayhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷125¬BB÷41¬BD÷28¬BF÷17¬BH÷39¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬WU÷sioux-falls-skyforce¬AG÷118¬BA÷27¬BC÷34¬BE÷28¬BG÷29¬AN÷n¬~AA÷IBRoXXXl¬AD÷1484352000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greensboro Swarm¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬WU÷greensboro-swarm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷115¬BA÷33¬BC÷21¬BE÷33¬BG÷28¬WN÷DEL¬AF÷Delaware 87ers¬WV÷delaware-87ers¬AH÷108¬BB÷16¬BD÷35¬BF÷26¬BH÷31¬AN÷n¬~AA÷0zXtYDIr¬AD÷1484278200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles¬WU÷los-angeles-d-fenders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷104¬BA÷33¬BC÷14¬BE÷24¬BG÷33¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬WV÷oklahoma-city-blue¬AH÷102¬BB÷25¬BD÷34¬BF÷21¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷44oBwzeL¬AD÷1484265600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maine Red Claws¬AX÷0¬AV÷1484287080|¬BX÷-1¬WM÷MAI¬AE÷Maine Red Claws¬WU÷maine-red-claws¬AG÷94¬BA÷16¬BC÷27¬BE÷25¬BG÷26¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬WV÷raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷110¬BB÷28¬BD÷20¬BF÷34¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷bRpFxfAR¬AD÷1484265600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Westchester¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬WU÷westchester-knicks¬AG÷111¬BA÷30¬BC÷34¬BE÷20¬BG÷27¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷119¬BB÷28¬BD÷27¬BF÷25¬BH÷39¬AN÷n¬~~
3
1484603045
260
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA D-League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷0f3slNZc¬ZD÷p¬ZE÷AFBTnGkG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/koripallo/usa/nba-d-league/¬ZX÷02USA 003......0040000000153000NBA D-League012League000¬ZCC÷0¬~AA÷zsHX3pcc¬AD÷1484751600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Delaware 87ers¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬WV÷windy-city-bulls¬WM÷DEL¬AE÷Delaware 87ers¬WU÷delaware-87ers¬AN÷n¬~AA÷xdbU4Qsi¬AD÷1484760600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Raptors 905¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬WV÷grand-rapids-drive¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬WU÷raptors¬AN÷n¬~AA÷OhAnts5j¬AD÷1484769600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie BayHawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬WV÷greensboro-swarm¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬WU÷erie-bayhawks¬AN÷n¬~AA÷p2BrsNkp¬AD÷1484780400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Blue¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NOR¬AF÷Northern Arizona¬WV÷northern-arizona¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬WU÷oklahoma-city-blue¬AN÷n¬~AA÷WvaI0gUq¬AD÷1484789400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Austin Toros Spurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬WU÷austin-toros-spurs¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AN÷n¬~AA÷I56x34C3¬AD÷1484847000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Windy City Bulls¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Windy City Bulls¬WU÷windy-city-bulls¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AN÷n¬~AA÷dd5t2OR9¬AD÷1484856000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reno BigHorns¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REN¬AE÷Reno BigHorns¬WU÷reno-bighorns¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AN÷n¬~AA÷QV9p1rsG¬AD÷1484866800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maine Red Claws¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAI¬AE÷Maine Red Claws¬WU÷maine-red-claws¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬WV÷canton-charge¬AN÷n¬~AA÷2eXDqGBr¬AD÷1484875800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Cruz Warriors¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬WV÷oklahoma-city-blue¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬WU÷santa-cruz-warriors¬AN÷n¬~AA÷WzPUuYA7¬AD÷1484924400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Westchester¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬WU÷westchester-knicks¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬WV÷erie-bayhawks¬AN÷n¬~AA÷hpQQtEe1¬AD÷1484933400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Energy¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬WV÷salt-lake-city-stars¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Energy¬WU÷iowa-energy¬AN÷n¬~AA÷bNQMsfte¬AD÷1484942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greensboro Swarm¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬WU÷greensboro-swarm¬WN÷DEL¬AF÷Delaware 87ers¬WV÷delaware-87ers¬AN÷n¬~AA÷UVCj5ZLS¬AD÷1484953200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Arizona¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona¬WU÷northern-arizona¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬WV÷austin-toros-spurs¬AN÷n¬~AA÷pKMIrzRl¬AD÷1484962200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Long Island Nets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬WU÷long-island-nets¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬WV÷raptors¬AN÷n¬~AA÷WSU54Hm8¬AD÷1485010800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Legends¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬WU÷texas-legends¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬WV÷santa-cruz-warriors¬AN÷n¬~AA÷AJT93y3E¬AD÷1485019800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬WV÷maine-red-claws¬AN÷n¬~AA÷4tTD2eIK¬AD÷1485028800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Energy¬WV÷iowa-energy¬AN÷n¬~
3
1484603045
290
Ohje: Olet tällä hetkellä NBA D-League 2016/2017 tulokset -sivulla koripallo/USA alueella. LiveTulokset.com tarjoaa NBA D-League 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, NBA D-League 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot. NBA D-League 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). NBA D-League 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.