Jalkapallo »Tšekki » MOL Cup » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷TŠEKKI: MOL Cup¬ZEE÷bmNStgNk¬ZB÷62¬ZY÷Tšekki¬ZC÷jPcXdlvO¬ZD÷p¬ZE÷UunHsArh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷62_bmNStgNk¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/tsekki/mol-cup/¬ZX÷00Tšekki 006Tšekki0090000000157000MOL Cup 007OL Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Tšekki¬~AA÷2FivG2e6¬AD÷1488369600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mas Taborsko¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MAS¬AE÷Mas Taborsko¬WU÷mas-taborsko¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LIB¬AF÷Liberec¬WV÷liberec¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷z30NJpds¬AD÷1480518000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Karvina¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷KAR¬AE÷Karvina¬WU÷karvina¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DUK¬AF÷Dukla Praha¬WV÷dukla-praha¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷EgaRI4Bm¬AD÷1477499400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slavia Praha¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SLA¬AE÷Slavia Praha¬WU÷slavia-praha¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷3¬WN÷LIT¬AF÷Litomericko¬WV÷litomericko¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2FV80NeJ¬AD÷1477497600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bohemians 1905¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BOH¬AE÷Bohemians 1905¬WU÷bohemians-1905¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷KRA¬AF÷Kraluv Dvur¬WV÷kraluv-dvur¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GIJjP6YJ¬AD÷1477494000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brno¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BRN¬AE÷Brno¬WU÷brno¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷JIH¬AF÷Jihlava¬WV÷jihlava¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Kj2ZGrt0¬AD÷1477492200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Opava¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷OPA¬AE÷Opava¬WU÷opava¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷PLZ¬AF÷Plzen¬WV÷plzen¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f9IfOQmQ¬AD÷1477492200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Zlin¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ZLI¬AE÷Zlin¬WU÷zlin¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SPA¬AF÷Sparta Praha¬WV÷sparta-praha¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8GbVHOQg¬AD÷1477488600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mlada Boleslav¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MLA¬AE÷Mlada Boleslav¬WU÷mlada-boleslav¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷HRA¬AF÷Hradec Kralove¬WV÷hradec-kralove¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷rFEPV3Jf¬AD÷1476280800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ceske Budejovice¬ER÷1/16 finaali¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷SPA¬AF÷Sparta Praha¬WV÷sparta-praha¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷CES¬AE÷Ceske Budejovice¬WU÷ceske-budejovice¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fktxu8d8¬AD÷1476280800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pisek¬ER÷1/16 finaali¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷LIB¬AF÷Liberec¬WV÷liberec¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷4¬BD÷1¬WM÷PIS¬AE÷Pisek¬WU÷pisek¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷ARkKiotE¬AD÷1476201600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Slovacko¬ER÷1/16 finaali¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SLO¬AE÷Slovacko¬WU÷slovacko¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷OPA¬AF÷Opava¬WV÷opava¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷tnhfGOJ7¬AD÷1476194400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Kraluv Dvur¬ER÷1/16 finaali¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷KRA¬AE÷Kraluv Dvur¬WU÷kraluv-dvur¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷JAB¬AF÷Jablonec¬WV÷jablonec¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jHZpwnRK¬AD÷1475676000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tachov¬ER÷1/16 finaali¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷TAC¬AE÷Tachov¬WU÷fk-tachov¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ZLI¬AF÷Zlin¬WV÷zlin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷YuutvSBE¬AD÷1475071200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chrudim¬ER÷1/16 finaali¬AX÷1¬AV÷1475145989|¬BX÷-1¬WM÷CHR¬AE÷Chrudim¬WU÷chrudim¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SLA¬AF÷Slavia Praha¬WV÷slavia-praha¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~~
1
1488398404
130
fixtures
1
1488398404
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Tshekin Cup tulokset -sivulla jalkapallo/Tšekki alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Tshekin Cup livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Tshekin Cup sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Tshekin Cup tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Tshekin Cup tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.