Jalkapallo »Skotlanti » FA Cup » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷SKOTLANTI: FA Cup¬ZEE÷O4voiHlk¬ZB÷199¬ZY÷Skotlanti¬ZC÷4dgLPukQ¬ZD÷p¬ZE÷6sXN5nS5¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_O4voiHlk¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/skotlanti/fa-cup/¬ZX÷00Skotlanti 009tlanti0070000000169000FA Cup 006FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Skotlanti¬~AA÷pnRpjlIq¬AD÷1506258000¬ADE÷1506258000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BSC Glasgow¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dalbeattie Star¬WV÷dalbeattie-star¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BSC¬AE÷BSC Glasgow¬WU÷bsc-glasgow¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷GdtypDeA¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Banks O' Dee¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banks O' Dee¬WU÷banks-o-dee¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷HUN¬AF÷Huntly¬WV÷huntly¬AH÷0¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷bkgcahec¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brora Rangers¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brora Rangers¬WU÷brora-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷GIR¬AF÷Girvan¬WV÷girvan¬AH÷0¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷AgzJfU9S¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Civil Service Stroll¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIV¬AE÷Civil Service Stroll¬WU÷civil-service-stroll¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷STR¬AF÷Strathspey Thistle¬WV÷strathspey-thistle¬AH÷1¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷pnkg0Yui¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Clachnacuddin¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLA¬AE÷Clachnacuddin¬WU÷clachnacuddin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷8¬WN÷FOR¬AF÷Fort William¬WV÷fort-william¬AH÷0¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷K4s6cWP9¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colville Park¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colville Park¬WU÷colville-park¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷CUM¬AF÷Cumbernauld Colts¬WV÷cumbernauld-colts¬AH÷1¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷lvnAdjuG¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deveronvale¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAW¬AF÷Hawick Royal Albert¬WV÷hawick-royal-albert¬AH÷1¬WM÷DEV¬AE÷Deveronvale¬WU÷deveronvale¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷Wr1Byk3j¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edinburgh University¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDI¬AE÷Edinburgh University¬WU÷edinburgh-university¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷LOS¬AF÷Lossiemouth¬WV÷lossiemouth¬AH÷1¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷YXjWpgt4¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edusport Academy¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDU¬AE÷Edusport Academy¬WU÷edusport-academy¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷ROT¬AF÷Rothes¬WV÷rothes¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷SUpEeAfM¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Formartine Utd¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Formartine Utd¬WU÷formartine-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷TUR¬AF÷Turriff Utd¬WV÷turriff-united¬AH÷1¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷2DrmsBuT¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fraserburgh¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Fraserburgh¬WU÷fraserburgh¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷FOR¬AF÷Forres Mechanics¬WV÷forres-mechanics¬AH÷1¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷OMqqriQM¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gala Fairydean¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Gala Fairydean¬WU÷gala-fairydean-rovers¬AG÷0¬WN÷KEI¬AF÷Keith¬WV÷keith¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷GjHgAlb4¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glenafton¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLE¬AE÷Glenafton¬WU÷glenafton¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷THR¬AF÷Threave Rovers¬WV÷threave-rovers¬AH÷0¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷hh27xVmp¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lothian Thistle¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOT¬AE÷Lothian Thistle¬WU÷lothian-thistle¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷INV¬AF÷Inverurie Loco Works¬WV÷inverurie-loco-works¬AH÷2¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷tEr2bCA3¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nairn County¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAI¬AE÷Nairn County¬WU÷nairn-county¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬WN÷WHI¬AF÷Whitehill Welfare¬WV÷whitehill-welfare¬AH÷0¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷fshSoZQc¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Selkirk¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEL¬AE÷Selkirk¬WU÷selkirk¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷GRE¬AF÷Gretna 2008¬WV÷gretna-2008¬AH÷0¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷Q7mOnFBi¬AD÷1506175200¬ADE÷1506175200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wick Academy¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STI¬AF÷Stirling University¬WV÷stirling-university¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬WM÷WIC¬AE÷Wick Academy¬WU÷wick-academy¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷UapuqXAG¬AD÷1506105900¬ADE÷1506105900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spartans¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spartans¬WU÷spartans¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷VAL¬AF÷Vale Of Leithen¬WV÷vale-of-leithen¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~
1
1506430308
18
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SKOTLANTI: FA Cup¬ZEE÷O4voiHlk¬ZB÷199¬ZY÷Skotlanti¬ZC÷4dgLPukQ¬ZD÷p¬ZE÷6sXN5nS5¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_O4voiHlk¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/skotlanti/fa-cup/¬ZX÷00Skotlanti 009tlanti0070000000169000FA Cup 006FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Skotlanti¬~AA÷CYl679iI¬AD÷1506780000¬ADE÷1506780000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rothes¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EDU¬AF÷Edusport Academy¬WV÷edusport-academy¬WM÷ROT¬AE÷Rothes¬WU÷rothes¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 1-1. ¬AN÷n¬~AA÷EmW28kxC¬AD÷1506780000¬ADE÷1506780000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stirling University¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Stirling University¬WU÷stirling-university¬WN÷WIC¬AF÷Wick Academy¬WV÷wick-academy¬AM÷2. osaottelu. Ensimmäisen osaottelun tulos: 2-2. ¬AN÷n¬~AA÷nH4Vu8JQ¬AD÷1507989600¬ADE÷1507989600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Banks O' Dee¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banks O' Dee¬WU÷banks-o-dee¬WN÷SEL¬AF÷Selkirk¬WV÷selkirk¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷zswJW3tD¬AD÷1507989600¬ADE÷1507989600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berwick¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berwick¬WU÷berwick¬WN÷ANN¬AF÷Annan¬WV÷annan¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷hI9qmPQg¬AD÷1507989600¬ADE÷1507989600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buckie Thistle¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUC¬AE÷Buckie Thistle¬WU÷buckie-thistle¬WN÷BSC¬AF÷BSC Glasgow¬WV÷bsc-glasgow¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷61o2znsl¬AD÷1507989600¬ADE÷1507989600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Civil Service Stroll¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRO¬AF÷Brora Rangers¬WV÷brora-rangers¬WM÷CIV¬AE÷Civil Service Stroll¬WU÷civil-service-stroll¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷K4Bykods¬AD÷1507989600¬ADE÷1507989600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cowdenbeath¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COW¬AE÷Cowdenbeath¬WU÷cowdenbeath¬WN÷EAS¬AF÷East Kilbride¬WV÷east-kilbride¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷php6Z5df¬AD÷1507989600¬ADE÷1507989600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deveronvale¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEV¬AE÷Deveronvale¬WU÷deveronvale¬WN÷GLE¬AF÷Glenafton¬WV÷glenafton¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷ERlAYPB0¬AD÷1507989600¬ADE÷1507989600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edinburgh City¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDI¬AE÷Edinburgh City¬WU÷edinburgh-city¬WN÷STE¬AF÷Stenhousemuir¬WV÷stenhousemuir¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷6LDmnqt0¬AD÷1507989600¬ADE÷1507989600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edinburgh University¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDI¬AE÷Edinburgh University¬WU÷edinburgh-university¬WN÷FRA¬AF÷Fraserburgh¬WV÷fraserburgh¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷beAul5Bm¬AD÷1507989600¬ADE÷1507989600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Formartine Utd¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Formartine Utd¬WU÷formartine-utd¬WN÷EAS¬AF÷East Stirlingshire¬WV÷east-stirlingshire¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷hImEXqR6¬AD÷1507989600¬ADE÷1507989600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Keith¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEI¬AE÷Keith¬WU÷keith¬WN÷CLY¬AF÷Clyde¬WV÷clyde¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷vBT8gRmQ¬AD÷1507989600¬ADE÷1507989600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nairn County¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAI¬AE÷Nairn County¬WU÷nairn-county¬WN÷COV¬AF÷Cove Rangers¬WV÷cove-rangers¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷OxdcySRs¬AD÷1507989600¬ADE÷1507989600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peterhead¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Peterhead¬WU÷peterhead¬WN÷COL¬AF÷Colville Park¬WV÷colville-park¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷nHtNVNeJ¬AD÷1507989600¬ADE÷1507989600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spartans¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spartans¬WU÷spartans¬WN÷CLA¬AF÷Clachnacuddin¬WV÷clachnacuddin¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~AA÷0KU4f7YJ¬AD÷1507989600¬ADE÷1507989600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stirling¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Stirling¬WU÷stirling¬WN÷LOT¬AF÷Lothian Thistle¬WV÷lothian-thistle¬AM÷1. osaottelu. Uusitaan, jos päättyy tasan. ¬AN÷n¬~
1
1506430308
16
Ohje: Olet tällä hetkellä Skotlannin Cup tulokset -sivulla jalkapallo/Skotlanti alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Skotlannin Cup livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Skotlannin Cup sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Skotlannin Cup tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Skotlannin Cup tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.