Jalkapallo »Skotlanti » Challenge Cup » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷SKOTLANTI: Challenge Cup¬ZEE÷KKyYcus9¬ZB÷199¬ZY÷Skotlanti¬ZC÷MXFcprms¬ZD÷p¬ZE÷rkR3pqSI¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_KKyYcus9¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/skotlanti/challenge-cup/¬ZX÷00Skotlanti 009tlanti0090000000169000Challenge Cu013ge Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Skotlanti¬~AA÷AVXyWDh1¬AD÷1502823600¬ADE÷1502823600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buckie Thistle¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUC¬AE÷Buckie Thistle¬WU÷buckie-thistle¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BRE¬AF÷Brechin¬WV÷brechin¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷b3xhz8Sk¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aberdeen U20¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ABE¬AE÷Aberdeen U20¬WU÷aberdeen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷JOH¬AF÷St. Johnstone U20¬WV÷st-johnstone¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bkcJL8Dd¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Albion Rovers¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Albion Rovers¬WU÷albion-rovers¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SPA¬AF÷Spartans¬WV÷spartans¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rHenTjLM¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Annan¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANN¬AE÷Annan¬WU÷annan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CEL¬AF÷Celtic U20¬WV÷celtic¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KbbFMlbj¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Clyde¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLY¬AE÷Clyde¬WU÷clyde¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷STR¬AF÷Stranraer¬WV÷stranraer¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷lh5ptbG8¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dundee Utd¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUU¬AE÷Dundee Utd¬WU÷dundee-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷COW¬AF÷Cowdenbeath¬WV÷cowdenbeath¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷lGqTXZNl¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunfermline¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARB¬AF÷Arbroath¬WV÷arbroath¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷DUN¬AE÷Dunfermline¬WU÷dunfermline¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷dI8hvxoL¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷East Fife¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PET¬AF÷Peterhead¬WV÷peterhead¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷EAS¬AE÷East Fife¬WU÷east-fife¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷rF4luIVE¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Formartine Utd¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Formartine Utd¬WU÷formartine-utd¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷HEA¬AF÷Hearts U20¬WV÷hearts¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷xvejSAzT¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hamilton U20¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EDI¬AF÷Edinburgh City¬WV÷edinburgh-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton U20¬WU÷hamilton¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷S6rXWgwe¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hibernian U20¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIB¬AE÷Hibernian U20¬WU÷hibernian¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ELG¬AF÷Elgin¬WV÷elgin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GprItAkM¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kilmarnock U20¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷Kilmarnock U20¬WU÷kilmarnock¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BER¬AF÷Berwick¬WV÷berwick¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0IJlylDq¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Morton¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOR¬AE÷Morton¬WU÷morton¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LIV¬AF÷Livingston¬WV÷livingston¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷8KvArWK9¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Partick U20¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Partick U20¬WU÷partick¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷5¬WN÷STI¬AF÷Stirling University¬WV÷stirling-university¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷nBwEsjzG¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Queen of South¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Queen of South¬WU÷queen-of-south¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷AIR¬AF÷Airdrieonians¬WV÷airdrieonians¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷tjpPYF8r¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Raith¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAI¬AE÷Raith¬WU÷raith¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷BRO¬AF÷Brora Rangers¬WV÷brora-rangers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷vsbcwd0R¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stenhousemuir¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Stenhousemuir¬WU÷stenhousemuir¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷COV¬AF÷Cove Rangers¬WV÷cove-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WGz0Yoc2¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stirling¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Stirling¬WU÷stirling¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MON¬AF÷Montrose¬WV÷montrose¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷Qek5qC53¬AD÷1502822700¬ADE÷1502822700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Mirren¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIR¬AE÷St. Mirren¬WU÷st-mirren¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷EAS¬AF÷East Kilbride¬WV÷east-kilbride¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷A16tsv12¬AD÷1502821800¬ADE÷1502821800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ross County U20¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Ross County U20¬WU÷ross-county¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷FOR¬AF÷Forfar¬WV÷forfar¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1502890108
20
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SKOTLANTI: Challenge Cup¬ZEE÷KKyYcus9¬ZB÷199¬ZY÷Skotlanti¬ZC÷MXFcprms¬ZD÷p¬ZE÷rkR3pqSI¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_KKyYcus9¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/skotlanti/challenge-cup/¬ZX÷00Skotlanti 009tlanti0090000000169000Challenge Cu013ge Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Skotlanti¬~AA÷hQydZRsd¬AD÷1502908200¬ADE÷1502908200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dundee FC U20¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dundee FC U20¬WU÷dundee-fc¬WN÷ALL¬AF÷Alloa¬WV÷alloa¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷Cho1phjc¬AD÷1502908200¬ADE÷1502908200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Motherwell U20¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOT¬AE÷Motherwell U20¬WU÷motherwell¬WN÷QUE¬AF÷Queen's Park¬WV÷queen-s-park¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷vmsINUrp¬AD÷1502909100¬ADE÷1502909100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dumbarton¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUM¬AE÷Dumbarton¬WU÷dumbarton¬WN÷RAN¬AF÷Rangers U20¬WV÷rangers¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷fysMuU4S¬AD÷1502909100¬ADE÷1502909100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Stirlingshire¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷East Stirlingshire¬WU÷east-stirlingshire¬WN÷AYR¬AF÷Ayr¬WV÷ayr¬AN÷y¬MW÷16¬~~
1
1502890108
4
Ohje: Olet tällä hetkellä Challenge Cup 2017/2018 tulokset -sivulla jalkapallo/Skotlanti alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Challenge Cup 2017/2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Challenge Cup 2017/2018 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Challenge Cup 2017/2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Challenge Cup 2017/2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.