Jalkapallo »Sambia » Super League » 2016

results
SA÷1¬~ZA÷SAMBIA: Super League¬ZEE÷QcPRi4on¬ZB÷209¬ZY÷Sambia¬ZC÷OvVufDXt¬ZD÷s¬ZE÷lvEn0xYk¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷209_QcPRi4on¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/sambia/super-league/¬ZX÷00Sambia 006Sambia0000000000153000Super League012League000¬ZCC÷0¬~AA÷p0bXdism¬AD÷1480510800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kabwe¬ER÷Kierros 32¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAB¬AE÷Kabwe¬WU÷kabwe¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POW¬AF÷Power Dynamos¬WV÷power-dynamos¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hSzZwIJA¬AD÷1480510800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zanaco¬ER÷Kierros 27¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZAN¬AE÷Zanaco¬WU÷zanaco¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷LUM¬AF÷Lumwana Radiants¬WV÷lumwana-radiants¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷YoUk4aFP¬AD÷1480510800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zesco Utd¬ER÷Kierros 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZES¬AE÷Zesco Utd¬WU÷zesco-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷NAP¬AF÷NAPSA Stars¬WV÷napsa-stars¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷K2fGje3G¬AD÷1479906000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NAPSA Stars¬ER÷Kierros 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAP¬AE÷NAPSA Stars¬WU÷napsa-stars¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ZAN¬AF÷Zanaco¬WV÷zanaco¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷AqJrT05h¬AD÷1479906000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zesco Utd¬ER÷Kierros 26¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZES¬AE÷Zesco Utd¬WU÷zesco-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷KAB¬AF÷Kabwe¬WV÷kabwe¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷A75S6SAB¬AD÷1479646800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mufulira¬ER÷Kierros 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUF¬AE÷Mufulira¬WU÷mufulira-wanderers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ZES¬AF÷Zesco Utd¬WV÷zesco-utd¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷tSDBAABn¬AD÷1479560400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Buffaloes FC¬ER÷Kierros 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUF¬AE÷Green Buffaloes FC¬WU÷green-buffaloes-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷FOR¬AF÷Forest Rangers¬WV÷forest-rangers¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷b3O6Bjdt¬AD÷1479560400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lusaka Dynamos¬ER÷Kierros 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUS¬AE÷Lusaka Dynamos¬WU÷lusaka-dynamos¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬WN÷NKW¬AF÷Nkwazi¬WV÷nkwazi¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷OAXvGWmP¬AD÷1479560400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lusaka Tigers¬ER÷Kierros 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KAB¬AF÷Kabwe¬WV÷kabwe¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬WM÷LUS¬AE÷Lusaka Tigers¬WU÷lusaka-tigers¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷SrGN78e5¬AD÷1479560400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nakambala Leopards¬ER÷Kierros 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAK¬AE÷Nakambala Leopards¬WU÷nakambala-leopards¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷NAP¬AF÷NAPSA Stars¬WV÷napsa-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷OA9W5nQH¬AD÷1479560400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nchanga Rangers¬ER÷Kierros 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NCH¬AE÷Nchanga Rangers¬WU÷nchanga-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MUF¬AF÷Mufulira Blackpool¬WV÷mufulira-blackpool¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷IX8z56uO¬AD÷1479560400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nkana¬ER÷Kierros 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NKA¬AE÷Nkana¬WU÷nkana¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷RED¬AF÷Red Arrows¬WV÷red-arrows¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷lhHJ8lta¬AD÷1479560400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zanaco¬ER÷Kierros 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZAN¬AE÷Zanaco¬WU÷zanaco¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷GRE¬AF÷Green Eagles¬WV÷green-eagles¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷KICF9UQh¬AD÷1479553200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Power Dynamos¬ER÷Kierros 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LUM¬AF÷Lumwana Radiants¬WV÷lumwana-radiants¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷POW¬AE÷Power Dynamos¬WU÷power-dynamos¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷2wrMtKZi¬AD÷1479304800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lusaka Tigers¬ER÷Kierros 27¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUS¬AE÷Lusaka Tigers¬WU÷lusaka-tigers¬AG÷1¬WN÷ZES¬AF÷Zesco Utd¬WV÷zesco-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷UD13gcJc¬AD÷1478696400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zesco Utd¬ER÷Kierros 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZES¬AE÷Zesco Utd¬WU÷zesco-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷NCH¬AF÷Nchanga Rangers¬WV÷nchanga-rangers¬AH÷1¬AN÷n¬~
1
1480772287
294
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SAMBIA: Super League¬ZEE÷QcPRi4on¬ZB÷209¬ZY÷Sambia¬ZC÷OvVufDXt¬ZD÷s¬ZE÷lvEn0xYk¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷209_QcPRi4on¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/sambia/super-league/¬ZX÷00Sambia 006Sambia0000000000153000Super League012League000¬ZCC÷0¬~AA÷dO7v4QfU¬AD÷1480770000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kabwe¬ER÷Kierros 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAB¬AE÷Kabwe¬WU÷kabwe¬WN÷NCH¬AF÷Nchanga Rangers¬WV÷nchanga-rangers¬AN÷n¬~AA÷bPasOTun¬AD÷1480770000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lusaka Tigers¬ER÷Kierros 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUS¬AE÷Lusaka Tigers¬WU÷lusaka-tigers¬WN÷POW¬AF÷Power Dynamos¬WV÷power-dynamos¬AN÷n¬~AA÷KY0wP9Qu¬AD÷1480770000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mufulira Blackpool¬ER÷Kierros 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUF¬AE÷Mufulira Blackpool¬WU÷mufulira-blackpool¬WN÷ZAN¬AF÷Zanaco¬WV÷zanaco¬AN÷n¬~AA÷Y3JV1wPq¬AD÷1480770000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NAPSA Stars¬ER÷Kierros 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LUM¬AF÷Lumwana Radiants¬WV÷lumwana-radiants¬WM÷NAP¬AE÷NAPSA Stars¬WU÷napsa-stars¬AN÷n¬~AA÷lEhfLRP4¬AD÷1480770000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nkwazi¬ER÷Kierros 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BUF¬AF÷Green Buffaloes FC¬WV÷green-buffaloes-fc¬WM÷NKW¬AE÷Nkwazi¬WU÷nkwazi¬AN÷n¬~AA÷dvd2J5fH¬AD÷1480770000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Arrows¬ER÷Kierros 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Red Arrows¬WU÷red-arrows¬WN÷MUF¬AF÷Mufulira¬WV÷mufulira-wanderers¬AN÷n¬~AA÷S4ibKouB¬AD÷1480856400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zesco Utd¬ER÷Kierros 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZES¬AE÷Zesco Utd¬WU÷zesco-utd¬WN÷NAK¬AF÷Nakambala Leopards¬WV÷nakambala-leopards¬AN÷n¬~AA÷6k3kM7Ab¬AD÷1481374800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Forest Rangers¬ER÷Kierros 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Forest Rangers¬WU÷forest-rangers¬WN÷NKA¬AF÷Nkana¬WV÷nkana¬AN÷n¬~AA÷hnaoNmeh¬AD÷1481374800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Eagles¬ER÷Kierros 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green Eagles¬WU÷green-eagles¬WN÷LUS¬AF÷Lusaka Dynamos¬WV÷lusaka-dynamos¬AN÷n¬~AA÷x0OHUbO6¬AD÷1481374800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lumwana Radiants¬ER÷Kierros 18¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUM¬AE÷Lumwana Radiants¬WU÷lumwana-radiants¬WN÷ZES¬AF÷Zesco Utd¬WV÷zesco-utd¬AN÷n¬~AA÷zkipfkR5¬AD÷1481374800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nkwazi¬ER÷Kierros 32¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NKW¬AE÷Nkwazi¬WU÷nkwazi¬WN÷ZAN¬AF÷Zanaco¬WV÷zanaco¬AN÷n¬~~
1
1480772287
11
Ohje: Olet tällä hetkellä Super League 2016 tulokset -sivulla jalkapallo/Sambia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Super League 2016 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Super League 2016 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Super League 2016 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Super League 2016 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.