Jalkapallo »Romania » Liga 2 » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ROMANIA: Liga 2¬ZEE÷bgStjEJ1¬ZB÷157¬ZY÷Romania¬ZC÷lUn0HM3s¬ZD÷p¬ZE÷Y3u36EZq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷157_bgStjEJ1¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/romania/liga-2/¬ZX÷00Romania 007omania0010000000169000Liga 2 006Liga 2000¬ZCC÷0¬ZAF÷Romania¬~AA÷f3TZp929¬AD÷1496487600¬ADE÷1496487600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sepsi¬ER÷Kierros 38¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEP¬AE÷Sepsi¬WU÷sepsi¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MIO¬AF÷Mioveni¬WV÷mioveni¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷CKmyQ7Qq¬AD÷1496487600¬ADE÷1496487600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UTA Arad¬ER÷Kierros 38¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷UTA Arad¬WU÷uta-arad¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷TAR¬AF÷Chindia Targoviste¬WV÷chindia-targoviste¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷86XwpTHF¬AD÷1496480400¬ADE÷1496480400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Afumati¬ER÷Kierros 38¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFU¬AE÷Afumati¬WU÷afumati¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BRA¬AF÷FC Brasov¬WV÷fc-brasov¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pYoqOoed¬AD÷1496476800¬ADE÷1496476800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Calarasi¬ER÷Kierros 38¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calarasi¬WU÷calarasi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷FOR¬AF÷Foresta Suceava¬WV÷foresta-suceava¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷f374VT2M¬AD÷1496304000¬ADE÷1496304000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Clinceni¬ER÷Kierros 38¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAL¬AF÷Balotesti¬WV÷balotesti¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷AKA¬AE÷Clinceni¬WU÷fc-clinceni¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷0tUVokm3¬AD÷1496239200¬ADE÷1496239200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Juventus Bucuresti¬ER÷Kierros 38¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventus Bucuresti¬WU÷juventus-bucuresti¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MET¬AF÷Metalul Resita¬WV÷metalul-resita¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷MkVRnVXd¬AD÷1496239200¬ADE÷1496239200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Satu Mare¬ER÷Kierros 38¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAT¬AE÷Satu Mare¬WU÷satu-mare¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷4¬WN÷BRA¬AF÷Braila¬WV÷braila¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rqMUIjJG¬AD÷1496070000¬ADE÷1496070000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Brasov¬ER÷Kierros 37¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷FC Brasov¬WU÷fc-brasov¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LUC¬AF÷Luceafarul Oradea¬WV÷luceafarul-oradea¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GdKxHUmT¬AD÷1495983600¬ADE÷1495983600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mioveni¬ER÷Kierros 37¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIO¬AE÷Mioveni¬WU÷mioveni¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷AFU¬AF÷Afumati¬WV÷afumati¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷KQOcCldp¬AD÷1495963800¬ADE÷1495963800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Metalul Resita¬ER÷Kierros 37¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MET¬AE÷Metalul Resita¬WU÷metalul-resita¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEP¬AF÷Sepsi¬WV÷sepsi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GC80W9mG¬AD÷1495958400¬ADE÷1495958400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Balotesti¬ER÷Kierros 37¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Balotesti¬WU÷balotesti¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷POL¬AF÷Politehnica Timisoara¬WV÷ss-politehnica-timisoara¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷bHN1B8Bj¬AD÷1495958400¬ADE÷1495958400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Braila¬ER÷Kierros 37¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Braila¬WU÷braila¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JUV¬AF÷Juventus Bucuresti¬WV÷juventus-bucuresti¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷CKBqzhli¬AD÷1495958400¬ADE÷1495958400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Foresta Suceava¬ER÷Kierros 37¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Foresta Suceava¬WU÷foresta-suceava¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAT¬AF÷Satu Mare¬WV÷satu-mare¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷8n5hYVI3¬AD÷1495872000¬ADE÷1495872000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Chindia Targoviste¬ER÷Kierros 37¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAR¬AE÷Chindia Targoviste¬WU÷chindia-targoviste¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷TAR¬AF÷Tarlungeni¬WV÷tarlungeni¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷QNFmZB3c¬AD÷1495872000¬ADE÷1495872000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Ramnicu Valcea¬ER÷Kierros 37¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAL¬AF÷Calarasi¬WV÷calarasi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬WM÷VAL¬AE÷Ramnicu Valcea¬WU÷ramnicu-valcea¬AG÷0¬AN÷n¬~
1
1498163730
323
fixtures
1
1498163730
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Liga 2 2016/2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Romania alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Liga 2 2016/2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Liga 2 2016/2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Liga 2 2016/2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Liga 2 2016/2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.