Jalkapallo »Romania » Romanian Cup » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷ROMANIA: Romanian Cup¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷Romania¬ZC÷bP9lxFv9¬ZD÷p¬ZE÷YygrddFn¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/romania/cup/¬ZX÷00Romania 007omania0040000000169000Romanian Cup012an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Romania¬~AA÷AgnpFCLn¬AD÷1503417600¬ADE÷1503417600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Petrolul¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Petrolul¬WU÷petrolul¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷TIT¬AF÷Titu¬WV÷urban-titu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pbaOcBjC¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agricola Borcea¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AXI¬AF÷Axiopolis Cernavoda¬WV÷axiopolis-cernavoda¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷FCA¬AE÷Agricola Borcea¬WU÷agricola-borcea¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷SjYFSVkn¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alba Iulia¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Alba Iulia¬WU÷alba-iulia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DEJ¬AF÷U. Dej¬WV÷unirea-dej¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷vBeEKYcP¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alexandria¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALE¬AE÷Alexandria¬WU÷alexandria¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷TUN¬AF÷Tunari¬WV÷tunari¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷tKstGh6t¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Astra Plosca¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AST¬AE÷Astra Plosca¬WU÷astra-plosca¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ROS¬AF÷Rosiorii de Vede¬WV÷rosiorii-de-vede¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷Au7B0D6g¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chiscani¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIE¬AF÷Liesti¬WV÷sporting-liesti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷CHI¬AE÷Chiscani¬WU÷sportul-chiscani¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷dYQz7FTP¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cimentul Bicaz¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CS¬AE÷Cimentul Bicaz¬WU÷cimentul-bicaz¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MIE¬AF÷Miercurea Ciuc¬WV÷miercurea-ciuc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷vmyr4gHp¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Cluj¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFR¬AE÷Cluj¬WU÷as-fc-universitatea-cluj¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷ULM¬AF÷Ulmeni¬WV÷viitorul-ulmeni¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷6gTTRd9i¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Conachi¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAI¬AE÷Conachi¬WU÷conachi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷AVA¬AF÷Avantul Valea Marului¬WV÷avantul-valea-marului¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷GI771gim¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSM Focsani¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOC¬AE÷CSM Focsani¬WU÷csm-focsani¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷MET¬AF÷Metalosport Galati¬WV÷metalosport-galati¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xSh68S4U¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Diosig¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CS¬AE÷Diosig¬WU÷diosig¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEB¬AF÷Sebis¬WV÷sebis¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷670Kbiy6¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Fantanele¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VII¬AE÷Fantanele¬WU÷fantanele¬AG÷0¬WN÷DOB¬AF÷Dobrogea Tulcea¬WV÷dobrogea-tulcea¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷lpolEWzg¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gaz Metan Cornesti¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Gaz Metan Cornesti¬WU÷gaz-metan-cornesti¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MOR¬AF÷Moreni¬WV÷flacara-moreni¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷AFNKRk5h¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iernut¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IER¬AE÷Iernut¬WU÷cs-iernut¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷IND¬AF÷Industria Galda¬WV÷industria-galda¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷vLbSdV5I¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inainte Modelu¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INA¬AE÷Inainte Modelu¬WU÷inainte-modelu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬WN÷OLT¬AF÷Oltenita¬WV÷oltenita¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷vZw1BUKB¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Lupac¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VOI¬AE÷Lupac¬WU÷vointa-lupac¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬WN÷CET¬AF÷Cetate Deva¬WV÷cetate-deva¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷5¬AU÷2¬AN÷n¬~AA÷W8zgDjja¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Milcov¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milcov¬WU÷milcov¬AG÷0¬WN÷FIL¬AF÷Filiasi¬WV÷acso-filiasi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷lW5FaXLa¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Papauti¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAP¬AE÷Papauti¬WU÷papauti¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RAM¬AF÷Ramnicu Sarat¬WV÷ramnicu-sarat¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Y5bF8Z8T¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Performanta Ighiu¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CS¬AE÷Performanta Ighiu¬WU÷performanta-ighiu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷JUC¬AF÷Jucu¬WV÷unirea-jucu¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷x6HVekLO¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Popesti Leordeni¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POP¬AE÷Popesti Leordeni¬WU÷popesti-leordeni¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SLO¬AF÷Slobozia¬WV÷slobozia¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷byf298kO¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soimii Lipova¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CS¬AE÷Soimii Lipova¬WU÷soimii-lipova¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CER¬AF÷Teuz Cermei¬WV÷gloria-lunca-teuz-cermei¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷EmUBTBzt¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Somcuta Mare¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ACS¬AF÷ACS Comuna Recea¬WV÷acs-comuna-recea¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷10¬BB÷5¬BD÷5¬WM÷PRO¬AE÷Somcuta Mare¬WU÷somcuta-mare¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷IsSW7eEJ¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tudora¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUD¬AE÷Tudora¬WU÷tudora¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ROM¬AF÷Roman¬WV÷roman¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷pCvcCA55¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Turceni¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Turceni¬WU÷stiinta-turceni¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ACS¬AF÷ACS Sirineasa¬WV÷acs-sirineasa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷l6MOQ9Kb¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unirea Cristuru¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷REG¬AF÷Reghin¬WV÷reghin¬AH÷1¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Cristuru¬WU÷unirea-cristuru¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬AN÷n¬~AA÷2F332Zys¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Unirea Mircesti¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASU¬AE÷Unirea Mircesti¬WU÷unirea-mircesti¬AG÷0¬WN÷AER¬AF÷Aerostar¬WV÷aerostar¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷IPx5AlzI¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vointa Biled¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AS¬AE÷Vointa Biled¬WU÷vointa-biled¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷CS¬AF÷Municipal Lugoj¬WV÷cs-municipal-lugoj¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷hjun3DWj¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Zalau¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAL¬AE÷Zalau¬WU÷zalau¬AG÷0¬WN÷SAN¬AF÷Sanatatea Cluj¬WV÷sanatatea-cluj¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷IuRSPTZ4¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zarnesti¬ER÷1/128 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASF¬AE÷Zarnesti¬WU÷zarnesti¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷OLI¬AF÷Cetate Rasnov¬WV÷cetate-rasnov¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷4¬AN÷n¬~
1
1503469279
29
fixtures
1
1503469279
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Romanian Cup tulokset -sivulla jalkapallo/Romania alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Romanian Cup livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Romanian Cup sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Romanian Cup tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Romanian Cup tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.