Jalkapallo »Romania » Romanian Cup » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷ROMANIA: Romanian Cup¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷Romania¬ZC÷bP9lxFv9¬ZD÷p¬ZE÷YygrddFn¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/romania/cup/¬ZX÷00Romania 007omania0040000000169000Romanian Cup012an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Romania¬~AA÷4OojPLwm¬AD÷1507116600¬ADE÷1507116600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷ACS Sirineasa¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ACS¬AE÷ACS Sirineasa¬WU÷acs-sirineasa¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MIO¬AF÷Mioveni¬WV÷mioveni¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rFpfOugg¬AD÷1507116600¬ADE÷1507116600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AFC Harman¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFC¬AE÷AFC Harman¬WU÷afc-harman¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TAR¬AF÷Chindia Targoviste¬WV÷chindia-targoviste¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Y3w7LwwC¬AD÷1507116600¬ADE÷1507116600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Industria Galda¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Industria Galda¬WU÷industria-galda¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷AFC¬AF÷AFC Hermannstadt¬WV÷afc-hermannstadt¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷jul2MJN5¬AD÷1507116600¬ADE÷1507116600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Liesti¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIE¬AE÷Liesti¬WU÷sporting-liesti¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BRA¬AF÷Braila¬WV÷braila¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷xxpbNa8a¬AD÷1507116600¬ADE÷1507116600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Metaloglobus¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MET¬AE÷Metaloglobus¬WU÷metaloglobus¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sportul Snagov¬WV÷sportul-snagov¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷80fq6bwP¬AD÷1507116600¬ADE÷1507116600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Performanta Ighiu¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CS¬AE÷Performanta Ighiu¬WU÷performanta-ighiu¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ASA¬AF÷Targu Mures¬WV÷targu-mures¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷M3rRUsGP¬AD÷1507116600¬ADE÷1507116600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sebis¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEB¬AE÷Sebis¬WU÷sebis¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷UTA¬AF÷UTA Arad¬WV÷uta-arad¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷OCUhQ1Ot¬AD÷1507116600¬ADE÷1507116600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vointa Biled¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POL¬AF÷Politehnica Timisoara¬WV÷ss-politehnica-timisoara¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷AS¬AE÷Vointa Biled¬WU÷vointa-biled¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷fcju7vOI¬AD÷1507104000¬ADE÷1507104000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Balotesti¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AFU¬AF÷Afumati¬WV÷afumati¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬WM÷BAL¬AE÷Balotesti¬WU÷balotesti¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷SS3lHOoQ¬AD÷1507050000¬ADE÷1507050000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷U. Cluj¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷U. Cluj¬WU÷u-cluj¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SAT¬AF÷Satu Mare¬WV÷satu-mare¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷CKL1gLgJ¬AD÷1507030200¬ADE÷1507030200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aerostar¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AER¬AE÷Aerostar¬WU÷aerostar¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FOR¬AF÷Foresta Suceava¬WV÷foresta-suceava¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Ys2W80g6¬AD÷1507030200¬ADE÷1507030200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agricola Borcea¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCA¬AE÷Agricola Borcea¬WU÷agricola-borcea¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PET¬AF÷Petrolul¬WV÷petrolul¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷QHbOAMOg¬AD÷1507030200¬ADE÷1507030200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alexandria¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALE¬AE÷Alexandria¬WU÷alexandria¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷AKA¬AF÷Clinceni¬WV÷fc-clinceni¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷CY0z8K8C¬AD÷1507030200¬ADE÷1507030200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSM Focsani¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOC¬AE÷CSM Focsani¬WU÷csm-focsani¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MIR¬AF÷Miroslava¬WV÷stiinta-miroslava¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷rg9JB29m¬AD÷1507030200¬ADE÷1507030200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Filiasi¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FIL¬AE÷Filiasi¬WU÷acso-filiasi¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ARG¬AF÷Arges Pitesti¬WV÷arges-pitesti¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷p8jGCrfs¬AD÷1507030200¬ADE÷1507030200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Resita¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RES¬AE÷Resita¬WU÷fcm-resita¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PAN¬AF÷Pandurii¬WV÷pandurii¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷lx5pI4WJ¬AD÷1507030200¬ADE÷1507030200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sanatatea Cluj¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sanatatea Cluj¬WU÷sanatatea-cluj¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷LUC¬AF÷Luceafarul Oradea¬WV÷luceafarul-oradea¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷48cS9tv0¬AD÷1507030200¬ADE÷1507030200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slobozia¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLO¬AE÷Slobozia¬WU÷slobozia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷CAL¬AF÷Calarasi¬WV÷calarasi¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6JYVf9bH¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agricola Borcea¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷INA¬AF÷Inainte Modelu¬WV÷inainte-modelu¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷FCA¬AE÷Agricola Borcea¬WU÷agricola-borcea¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷bgVNdVT4¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Alba Iulia¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Alba Iulia¬WU÷alba-iulia¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷IND¬AF÷Industria Galda¬WV÷industria-galda¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Ic2lDjEo¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Cetate Rasnov¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Cetate Rasnov¬WU÷cetate-rasnov¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AFC¬AF÷AFC Harman¬WV÷afc-harman¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷SYMvgmTT¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Conachi¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAI¬AE÷Conachi¬WU÷conachi¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LIE¬AF÷Liesti¬WV÷sporting-liesti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷4fE6l7yo¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSM Focsani¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAM¬AF÷Ramnicu Sarat¬WV÷ramnicu-sarat¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷FOC¬AE÷CSM Focsani¬WU÷csm-focsani¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷pAXZgTDN¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dobrogea Tulcea¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOB¬AE÷Dobrogea Tulcea¬WU÷dobrogea-tulcea¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SLO¬AF÷Slobozia¬WV÷slobozia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷dl1hCATi¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Roman¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROM¬AE÷Roman¬WU÷roman¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MIR¬AF÷Miroslava¬WV÷stiinta-miroslava¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷x0IkBUrb¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷U. Cluj¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷U. Cluj¬WU÷u-cluj¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷COM¬AF÷Comuna Recea¬WV÷comuna-recea¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷GUuJcBEb¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unirea Cristuru¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Cristuru¬WU÷unirea-cristuru¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷Sanatatea Cluj¬WV÷sanatatea-cluj¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xpURekqB¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vointa Biled¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AS¬AE÷Vointa Biled¬WU÷vointa-biled¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RIP¬AF÷Ripensia Timisoara¬WV÷ripensia-timisoara¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1508489666
65
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ROMANIA: Romanian Cup¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷Romania¬ZC÷bP9lxFv9¬ZD÷p¬ZE÷YygrddFn¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/romania/cup/¬ZX÷00Romania 007omania0040000000169000Romanian Cup012an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Romania¬~AA÷0xtEGOIQ¬AD÷1508850000¬ADE÷1508850000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arges Pitesti¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARG¬AE÷Arges Pitesti¬WU÷arges-pitesti¬WN÷POL¬AF÷Poli Iasi¬WV÷poli-iasi¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-6BNVYwu5.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AN÷n¬~AA÷6JdBd3Rf¬AD÷1508857200¬ADE÷1508857200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Petrolul¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Petrolul¬WU÷petrolul¬WN÷MIO¬AF÷Mioveni¬WV÷mioveni¬AN÷n¬~AA÷bDLlAMef¬AD÷1508860800¬ADE÷1508860800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷U. Cluj¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷U. Cluj¬WU÷u-cluj¬WN÷MIR¬AF÷Miroslava¬WV÷stiinta-miroslava¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-6BNVYwu5.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AN÷n¬~AA÷KMMpB2tl¬AD÷1508866200¬ADE÷1508866200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sepsi¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEP¬AE÷Sepsi¬WU÷sepsi¬WN÷UNI¬AF÷CS U. Craiova¬WV÷cs-universitatea-craiova¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-6BNVYwu5.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AN÷n¬~AA÷Of76cqCl¬AD÷1508929200¬ADE÷1508929200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AFC Hermannstadt¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFC¬AE÷AFC Hermannstadt¬WU÷afc-hermannstadt¬WN÷VOL¬AF÷Voluntari¬WV÷voluntari¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-6BNVYwu5.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AN÷n¬~AA÷ELHW3oZK¬AD÷1508931000¬ADE÷1508931000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Afumati¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFU¬AE÷Afumati¬WU÷afumati¬WN÷UTA¬AF÷UTA Arad¬WV÷uta-arad¬AN÷n¬~AA÷pAeFeNt1¬AD÷1508931000¬ADE÷1508931000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Braila¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Braila¬WU÷braila¬WN÷JUV¬AF÷Juventus Bucuresti¬WV÷juventus-bucuresti¬AN÷n¬~AA÷naoz5RJE¬AD÷1508931000¬ADE÷1508931000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Clinceni¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AKA¬AE÷Clinceni¬WU÷fc-clinceni¬WN÷TAR¬AF÷Chindia Targoviste¬WV÷chindia-targoviste¬AN÷n¬~AA÷Ai32bPdr¬AD÷1508931000¬ADE÷1508931000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Metaloglobus¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MET¬AE÷Metaloglobus¬WU÷metaloglobus¬WN÷GAZ¬AF÷Gaz Metan¬WV÷gaz-metan¬AN÷n¬~AA÷hzaNg1BD¬AD÷1508931000¬ADE÷1508931000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Resita¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RES¬AE÷Resita¬WU÷fcm-resita¬WN÷CON¬AF÷FC Viitorul¬WV÷v-constanta¬AN÷n¬~AA÷hCGz35lR¬AD÷1508931000¬ADE÷1508931000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slobozia¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLO¬AE÷Slobozia¬WU÷slobozia¬WN÷ASA¬AF÷Targu Mures¬WV÷targu-mures¬AN÷n¬~AA÷6FtAH43K¬AD÷1508936400¬ADE÷1508936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Concordia¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AST¬AF÷Astra¬WV÷fc-astra¬WM÷CON¬AE÷Concordia¬WU÷concordia¬AN÷n¬~AA÷2oSuCrRs¬AD÷1508943600¬ADE÷1508943600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Politehnica Timisoara¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Politehnica Timisoara¬WU÷ss-politehnica-timisoara¬WN÷POL¬AF÷Poli Timisoara¬WV÷poli-timisoara¬AN÷n¬~AA÷fuw6IplE¬AD÷1508952600¬ADE÷1508952600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sanatatea Cluj¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sanatatea Cluj¬WU÷sanatatea-cluj¬WN÷FCS¬AF÷FCSB¬WV÷fcsb¬AN÷n¬~AA÷88nW5748¬AD÷1509030000¬ADE÷1509030000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Botosani¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOT¬AE÷Botosani¬WU÷botosani¬WN÷CFR¬AF÷CFR Cluj¬WV÷cfr-cluj¬AN÷n¬~AA÷Eq0Jfsd7¬AD÷1509040800¬ADE÷1509040800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aerostar¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUC¬AF÷Din. Bucuresti¬WV÷din-bucuresti¬WM÷AER¬AE÷Aerostar¬WU÷aerostar¬AN÷n¬~
1
1508489666
16
Ohje: Olet tällä hetkellä Romanian Cup tulokset -sivulla jalkapallo/Romania alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Romanian Cup livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Romanian Cup sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Romanian Cup tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Romanian Cup tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.