Jalkapallo »Romania » Romanian Cup » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ROMANIA: Romanian Cup¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷Romania¬ZC÷nNJ7wJKI¬ZD÷p¬ZE÷zgLCk6gt¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/romania/cup/¬ZX÷00Romania 007omania0040000000153000Romanian Cup012an Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷SxZiK6jB¬AD÷1477593000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Foresta Suceava¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Foresta Suceava¬WU÷foresta-suceava¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷STE¬AF÷Steaua Bucuresti¬WV÷steaua-bucuresti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷dCwdJQ5H¬AD÷1477583100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Balotesti¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CON¬AF÷FC Viitorul¬WV÷v-constanta¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬WM÷BAL¬AE÷Balotesti¬WU÷balotesti¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷GdzTLJRF¬AD÷1477573200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nuova¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NUV¬AE÷Nuova¬WU÷nuova¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AST¬AF÷Astra¬WV÷fc-astra¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷G0jU0Ikj¬AD÷1477567800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Afumati¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AFU¬AE÷Afumati¬WU÷afumati¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BOT¬AF÷Botosani¬WV÷botosani¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷lnzlLny5¬AD÷1477504800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Din. Bucuresti II¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬AV÷1477650558|¬BX÷-1¬WM÷DNB¬AE÷Din. Bucuresti II¬WU÷din-bucuresti¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BUC¬AF÷Din. Bucuresti¬WV÷din-bucuresti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷KUtKNuc3¬AD÷1477494000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chindia Targoviste¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAR¬AE÷Chindia Targoviste¬WU÷chindia-targoviste¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POL¬AF÷Poli Timisoara¬WV÷poli-timisoara¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷x6yPMaC9¬AD÷1477481400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Braila¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRA¬AE÷Braila¬WU÷braila¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CON¬AF÷Concordia¬WV÷concordia¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷U3G3FH4q¬AD÷1477481400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cetate Deva¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CET¬AE÷Cetate Deva¬WU÷cetate-deva¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GAZ¬AF÷Gaz Metan¬WV÷gaz-metan¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬BB÷2¬BD÷5¬AN÷n¬~AA÷OMwyKcdS¬AD÷1477481400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Clinceni¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AKA¬AE÷Clinceni¬WU÷fc-clinceni¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷VOL¬AF÷Voluntari¬WV÷voluntari¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷SzfYax5d¬AD÷1477481400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cugir¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CSM¬AF÷CSM Iasi¬WV÷csm-iasi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷CUG¬AE÷Cugir¬WU÷cf-metalurgistul-cugir¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷GKEBDeZe¬AD÷1477481400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Satu Mare¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MIO¬AF÷Mioveni¬WV÷mioveni¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬WM÷SAT¬AE÷Satu Mare¬WU÷satu-mare¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷6NpqMSLb¬AD÷1477476000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tarlungeni¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬AV÷1477492373|¬BX÷-1¬WM÷TAR¬AE÷Tarlungeni¬WU÷tarlungeni¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ASA¬AF÷Targu Mures¬WV÷targu-mures¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷AJZWKwsM¬AD÷1477417500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Sepsi¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEP¬AE÷Sepsi¬WU÷sepsi¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷UNI¬AF÷CS U. Craiova¬WV÷cs-universitatea-craiova¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Yy1P1bzp¬AD÷1477407600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Politehnica Timisoara¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬AV÷1477416287|¬BX÷-1¬WM÷POL¬AE÷Politehnica Timisoara¬WU÷ss-politehnica-timisoara¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PAN¬AF÷Pandurii¬WV÷pandurii¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷8fF7EyKk¬AD÷1477395000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Metalosport Galati¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LUC¬AF÷Luceafarul Oradea¬WV÷luceafarul-oradea¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷MET¬AE÷Metalosport Galati¬WU÷metalosport-galati¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷tvrGOLsc¬AD÷1477395000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramnicu Valcea¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAL¬AE÷Ramnicu Valcea¬WU÷ramnicu-valcea¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CFR¬AF÷CFR Cluj¬WV÷cfr-cluj¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1480933727
85
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ROMANIA: Romanian Cup¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷Romania¬ZC÷nNJ7wJKI¬ZD÷p¬ZE÷zgLCk6gt¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/romania/cup/¬ZX÷00Romania 007omania0040000000153000Romanian Cup012an Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷6yYGRSX6¬AD÷1481628600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Afumati¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AFU¬AE÷Afumati¬WU÷afumati¬WN÷POL¬AF÷Poli Timisoara¬WV÷poli-timisoara¬AN÷n¬~AA÷OCrCS8I0¬AD÷1481643000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Braila¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRA¬AE÷Braila¬WU÷braila¬WN÷UNI¬AF÷CS U. Craiova¬WV÷cs-universitatea-craiova¬AN÷n¬~AA÷YsQ2kWPD¬AD÷1481653800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CFR Cluj¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CFR¬AE÷CFR Cluj¬WU÷cfr-cluj¬WN÷CSM¬AF÷CSM Iasi¬WV÷csm-iasi¬AN÷n¬~AA÷xdt0VAYs¬AD÷1481729400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Voluntari¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VOL¬AE÷Voluntari¬WU÷voluntari¬WN÷ASA¬AF÷Targu Mures¬WV÷targu-mures¬AN÷n¬~AA÷pMq8Tl3f¬AD÷1481740200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mioveni¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIO¬AE÷Mioveni¬WU÷mioveni¬WN÷STE¬AF÷Steaua Bucuresti¬WV÷steaua-bucuresti¬AN÷n¬~AA÷Gnu4UUml¬AD÷1481801400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Luceafarul Oradea¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUC¬AE÷Luceafarul Oradea¬WU÷luceafarul-oradea¬WN÷AST¬AF÷Astra¬WV÷fc-astra¬AN÷n¬~AA÷KvxLQnmD¬AD÷1481815800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Viitorul¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PAN¬AF÷Pandurii¬WV÷pandurii¬WM÷CON¬AE÷FC Viitorul¬WU÷v-constanta¬AN÷n¬~AA÷WE3XZjQQ¬AD÷1481826600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gaz Metan¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAZ¬AE÷Gaz Metan¬WU÷gaz-metan¬WN÷BUC¬AF÷Din. Bucuresti¬WV÷din-bucuresti¬AN÷n¬~
1
1480933727
8
Ohje: Olet tällä hetkellä Romanian Cup tulokset -sivulla jalkapallo/Romania alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Romanian Cup livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Romanian Cup sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Romanian Cup tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Romanian Cup tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.