Jalkapallo »Romania » Romanian Cup » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ROMANIA: Romanian Cup¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷Romania¬ZC÷nNJ7wJKI¬ZD÷p¬ZE÷zgLCk6gt¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/romania/cup/¬ZX÷00Romania 007omania0040000000153000Romanian Cup012an Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷WE3XZjQQ¬AD÷1481826600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gaz Metan¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAZ¬AE÷Gaz Metan¬WU÷gaz-metan¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BUC¬AF÷Din. Bucuresti¬WV÷din-bucuresti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷KvxLQnmD¬AD÷1481815800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Viitorul¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PAN¬AF÷Pandurii¬WV÷pandurii¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷CON¬AE÷FC Viitorul¬WU÷v-constanta¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷Gnu4UUml¬AD÷1481801400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Luceafarul Oradea¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUC¬AE÷Luceafarul Oradea¬WU÷luceafarul-oradea¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AST¬AF÷Astra¬WV÷fc-astra¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷pMq8Tl3f¬AD÷1481740200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Mioveni¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷STE¬AF÷Steaua Bucuresti¬WV÷steaua-bucuresti¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MIO¬AE÷Mioveni¬WU÷mioveni¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷xdt0VAYs¬AD÷1481729400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Voluntari¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VOL¬AE÷Voluntari¬WU÷voluntari¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷ASA¬AF÷Targu Mures¬WV÷targu-mures¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YsQ2kWPD¬AD÷1481653800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CFR Cluj¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CFR¬AE÷CFR Cluj¬WU÷cfr-cluj¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CSM¬AF÷CSM Iasi¬WV÷csm-iasi¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷OCrCS8I0¬AD÷1481643000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Braila¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRA¬AE÷Braila¬WU÷braila¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷UNI¬AF÷CS U. Craiova¬WV÷cs-universitatea-craiova¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷6yYGRSX6¬AD÷1481628600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Afumati¬ER÷Neljännesvälierät¬AX÷0¬AV÷1481639113|¬BX÷-1¬WM÷AFU¬AE÷Afumati¬WU÷afumati¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POL¬AF÷Poli Timisoara¬WV÷poli-timisoara¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷SxZiK6jB¬AD÷1477593000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Foresta Suceava¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷STE¬AF÷Steaua Bucuresti¬WV÷steaua-bucuresti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷FOR¬AE÷Foresta Suceava¬WU÷foresta-suceava¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷dCwdJQ5H¬AD÷1477583100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Balotesti¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAL¬AE÷Balotesti¬WU÷balotesti¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CON¬AF÷FC Viitorul¬WV÷v-constanta¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GdzTLJRF¬AD÷1477573200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nuova¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NUV¬AE÷Nuova¬WU÷nuova¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AST¬AF÷Astra¬WV÷fc-astra¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷G0jU0Ikj¬AD÷1477567800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Afumati¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AFU¬AE÷Afumati¬WU÷afumati¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BOT¬AF÷Botosani¬WV÷botosani¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷lnzlLny5¬AD÷1477504800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Din. Bucuresti II¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬AV÷1477650558|¬BX÷-1¬WM÷DNB¬AE÷Din. Bucuresti II¬WU÷din-bucuresti¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BUC¬AF÷Din. Bucuresti¬WV÷din-bucuresti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷KUtKNuc3¬AD÷1477494000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chindia Targoviste¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAR¬AE÷Chindia Targoviste¬WU÷chindia-targoviste¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POL¬AF÷Poli Timisoara¬WV÷poli-timisoara¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷x6yPMaC9¬AD÷1477481400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Braila¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRA¬AE÷Braila¬WU÷braila¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CON¬AF÷Concordia¬WV÷concordia¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷U3G3FH4q¬AD÷1477481400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cetate Deva¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CET¬AE÷Cetate Deva¬WU÷cetate-deva¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GAZ¬AF÷Gaz Metan¬WV÷gaz-metan¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬BB÷2¬BD÷5¬AN÷n¬~AA÷OMwyKcdS¬AD÷1477481400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Clinceni¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AKA¬AE÷Clinceni¬WU÷fc-clinceni¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷VOL¬AF÷Voluntari¬WV÷voluntari¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷SzfYax5d¬AD÷1477481400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cugir¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CUG¬AE÷Cugir¬WU÷cf-metalurgistul-cugir¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CSM¬AF÷CSM Iasi¬WV÷csm-iasi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷GKEBDeZe¬AD÷1477481400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Satu Mare¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MIO¬AF÷Mioveni¬WV÷mioveni¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬WM÷SAT¬AE÷Satu Mare¬WU÷satu-mare¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷6NpqMSLb¬AD÷1477476000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tarlungeni¬ER÷1/16 finaali¬AX÷0¬AV÷1477492373|¬BX÷-1¬WM÷TAR¬AE÷Tarlungeni¬WU÷tarlungeni¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ASA¬AF÷Targu Mures¬WV÷targu-mures¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬AN÷n¬~
1
1484603233
93
fixtures
1
1484603233
0
Ohje: Olet tällä hetkellä Romanian Cup tulokset -sivulla jalkapallo/Romania alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Romanian Cup livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Romanian Cup sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Romanian Cup tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Romanian Cup tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.