Jalkapallo »Puola » III Liga - Group VIII » 2015/2016

results
SA÷1¬~ZA÷PUOLA: III Liga - Group VIII¬ZEE÷MXIJ5o5R¬ZB÷154¬ZY÷Puola¬ZC÷dGV0nJLG¬ZD÷s¬ZE÷jmpXHLRa¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_MXIJ5o5R¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/puola/iii-liga-group-viii/¬ZX÷00Puola 005......0120000000153000III Liga - G021p VIII000¬ZCC÷0¬~AA÷djpXVeOF¬AD÷1465052400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chelmianka Chelm¬ER÷Kierros 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHE¬AE÷Chelmianka Chelm¬WU÷chelmianka-chelm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬WN÷WOL¬AF÷Wolka Pelkinska¬WV÷wolka-pelkinska¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷O40DBRx1¬AD÷1465052400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jaroslaw¬ER÷Kierros 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷AVI¬AF÷Avia Swidnik¬WV÷avia-swidnik¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷JAR¬AE÷Jaroslaw¬WU÷jaroslaw¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷rLJeYlpE¬AD÷1465052400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Karpaty Krosno¬ER÷Kierros 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ETI¬AF÷Lewart Lubartow¬WV÷lewart-lubartow¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷KS¬AE÷Karpaty Krosno¬WU÷ks-karpaty-krosno¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷ji25Dm8l¬AD÷1465052400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sokol Sieniawa¬ER÷Kierros 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOK¬AE÷Sokol Sieniawa¬WU÷sokol-sieniawa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PIA¬AF÷Piast Tuczempy¬WV÷piast-tuczempy¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pE19C7Nf¬AD÷1465052400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷S. Rzeszow¬ER÷Kierros 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RZE¬AE÷S. Rzeszow¬WU÷s-rzeszow¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷ORZ¬AF÷Orzel Przeworsk¬WV÷orzel-przeworsk¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷UHVD957D¬AD÷1465052400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tomasovia T. L.¬ER÷Kierros 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOM¬AE÷Tomasovia T. L.¬WU÷tomasovia-tomaszow-lubelski¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷PRZ¬AF÷Polonia Przemysl¬WV÷polonia-przemysl¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷xlb1EThr¬AD÷1464793200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hetman Zamosc¬ER÷Kierros 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HET¬AE÷Hetman Zamosc¬WU÷hetman-zamosc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LUB¬AF÷Lublinianka¬WV÷lublinianka¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jRW9Aoh7¬AD÷1464793200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Izolator Boguchwala¬ER÷Kierros 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IZO¬AE÷Izolator Boguchwala¬WU÷izolator-boguchwala¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ORL¬AF÷Orleta Radzyn Podlaski¬WV÷orleta-radzyn-podlaski¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷dONaX8aK¬AD÷1464714000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lublin¬ER÷Kierros 34¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUB¬AE÷Lublin¬WU÷lublin¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RZE¬AF÷R. Rzeszow¬WV÷r-rzeszow¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷lQtPXHg3¬AD÷1464447600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lublinianka¬ER÷Kierros 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUB¬AE÷Lublinianka¬WU÷lublinianka¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SOK¬AF÷Sokol Sieniawa¬WV÷sokol-sieniawa¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷2X0UBzXq¬AD÷1464447600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orleta Radzyn Podlaski¬ER÷Kierros 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orleta Radzyn Podlaski¬WU÷orleta-radzyn-podlaski¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷TOM¬AF÷Tomasovia T. L.¬WV÷tomasovia-tomaszow-lubelski¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷8U3xAE1d¬AD÷1464447600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orzel Przeworsk¬ER÷Kierros 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORZ¬AE÷Orzel Przeworsk¬WU÷orzel-przeworsk¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JAR¬AF÷Jaroslaw¬WV÷jaroslaw¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷AZsLYcvc¬AD÷1464447600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Piast Tuczempy¬ER÷Kierros 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIA¬AE÷Piast Tuczempy¬WU÷piast-tuczempy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷RZE¬AF÷S. Rzeszow¬WV÷s-rzeszow¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0OE2GGOS¬AD÷1464447600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Polonia Przemysl¬ER÷Kierros 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRZ¬AE÷Polonia Przemysl¬WU÷polonia-przemysl¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KS¬AF÷Karpaty Krosno¬WV÷ks-karpaty-krosno¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4dLgIxfG¬AD÷1464447600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷R. Rzeszow¬ER÷Kierros 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CHE¬AF÷Chelmianka Chelm¬WV÷chelmianka-chelm¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷RZE¬AE÷R. Rzeszow¬WU÷r-rzeszow¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷IaoTWy99¬AD÷1464447600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wolka Pelkinska¬ER÷Kierros 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WOL¬AE÷Wolka Pelkinska¬WU÷wolka-pelkinska¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HET¬AF÷Hetman Zamosc¬WV÷hetman-zamosc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷rmKcHd9M¬AD÷1464444000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lewart Lubartow¬ER÷Kierros 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ETI¬AE÷Lewart Lubartow¬WU÷lewart-lubartow¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LUB¬AF÷Lublin¬WV÷lublin¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷df0YAfnj¬AD÷1464429600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Avia Swidnik¬ER÷Kierros 33¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AVI¬AE÷Avia Swidnik¬WU÷avia-swidnik¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷IZO¬AF÷Izolator Boguchwala¬WV÷izolator-boguchwala¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷dWHoKbP3¬AD÷1464195600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lublin¬ER÷Kierros 32¬AX÷0¬AV÷1464242811|¬BX÷-1¬WM÷LUB¬AE÷Lublin¬WU÷lublin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷PRZ¬AF÷Polonia Przemysl¬WV÷polonia-przemysl¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷GC0G4JPG¬AD÷1464190200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chelmianka Chelm¬ER÷Kierros 32¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHE¬AE÷Chelmianka Chelm¬WU÷chelmianka-chelm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷HET¬AF÷Hetman Zamosc¬WV÷hetman-zamosc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8AuecyIj¬AD÷1464188400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Izolator Boguchwala¬ER÷Kierros 32¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IZO¬AE÷Izolator Boguchwala¬WU÷izolator-boguchwala¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷ORZ¬AF÷Orzel Przeworsk¬WV÷orzel-przeworsk¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷UJtibH2p¬AD÷1464188400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jaroslaw¬ER÷Kierros 32¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JAR¬AE÷Jaroslaw¬WU÷jaroslaw¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷PIA¬AF÷Piast Tuczempy¬WV÷piast-tuczempy¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷E7StLvAc¬AD÷1464188400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Karpaty Krosno¬ER÷Kierros 32¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ORL¬AF÷Orleta Radzyn Podlaski¬WV÷orleta-radzyn-podlaski¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷KS¬AE÷Karpaty Krosno¬WU÷ks-karpaty-krosno¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷AZLkJIvA¬AD÷1464188400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷R. Rzeszow¬ER÷Kierros 32¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RZE¬AE÷R. Rzeszow¬WU÷r-rzeszow¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷ETI¬AF÷Lewart Lubartow¬WV÷lewart-lubartow¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷AZaK3wuN¬AD÷1464188400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sokol Sieniawa¬ER÷Kierros 32¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOK¬AE÷Sokol Sieniawa¬WU÷sokol-sieniawa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WOL¬AF÷Wolka Pelkinska¬WV÷wolka-pelkinska¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Ox4O2cfT¬AD÷1464188400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷S. Rzeszow¬ER÷Kierros 32¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RZE¬AE÷S. Rzeszow¬WU÷s-rzeszow¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷LUB¬AF÷Lublinianka¬WV÷lublinianka¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷zHTxMKfi¬AD÷1464188400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tomasovia T. L.¬ER÷Kierros 32¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOM¬AE÷Tomasovia T. L.¬WU÷tomasovia-tomaszow-lubelski¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AVI¬AF÷Avia Swidnik¬WV÷avia-swidnik¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~
1
1480772384
306
fixtures
1
1480772384
0
Ohje: Olet tällä hetkellä III Liga - Group VIII 2015/2016 tulokset -sivulla jalkapallo/Puola alueella. LiveTulokset.com tarjoaa III Liga - Group VIII 2015/2016 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, III Liga - Group VIII 2015/2016 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). III Liga - Group VIII 2015/2016 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). III Liga - Group VIII 2015/2016 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.