Jalkapallo »Puola » Polish Cup » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷PUOLA: Polish Cup¬ZEE÷r5LLTyT3¬ZB÷154¬ZY÷Puola¬ZC÷Awp6w2Gj¬ZD÷p¬ZE÷MHHx5kf9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_r5LLTyT3¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/puola/cup/¬ZX÷00Puola 005......0140000000169000Polish Cup 010sh Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Puola¬~AA÷xYwSiXMJ¬AD÷1500831900¬ADE÷1500831900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ostroda¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WOL¬AF÷S. Wola¬WV÷s-wola¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SOK¬AE÷Ostroda¬WU÷sokol-ostroda¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷YsAsZLLG¬AD÷1500742800¬ADE÷1500742800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belchatow¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belchatow¬WU÷belchatow¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SUW¬AF÷Suwalki¬WV÷suwalki¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷YZN6ey1P¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blekitni Stargard¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BYT¬AF÷Drutex-Bytovia¬WV÷drutex-bytovia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷BLE¬AE÷Blekitni Stargard¬WU÷blekitni-stargard¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷ttyLXX8I¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chelmianka Chelm¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chelmianka Chelm¬WU÷chelmianka-chelm¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SOS¬AF÷Sosnowiec¬WV÷sosnowiec¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷zFjPQJdR¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kluczbork¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KLU¬AE÷Kluczbork¬WU÷kluczbork¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHR¬AF÷Chrobry Glogow¬WV÷chrobry-glogow¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷U9sWXBVm¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ostrowiec¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STA¬AF÷Stal Mielec¬WV÷stal-mielec¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷OST¬AE÷Ostrowiec¬WU÷ostrowiec¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷Clc9mLzA¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Puszcza¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TYC¬AF÷Tychy¬WV÷tychy¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷PUS¬AE÷Puszcza¬WU÷puszcza¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷pAi0Ie47¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Radomiak Radom¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAD¬AE÷Radomiak Radom¬WU÷radomiak-radom¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷POD¬AF÷Podbeskidzie¬WV÷podbeskidzie¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bF4V0qJq¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Siarka Tarnobrzeg¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAR¬AE÷Siarka Tarnobrzeg¬WU÷siarka-tarnobrzeg¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷KAT¬AF÷Katowice¬WV÷katowice¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hfwiMw5r¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷S. Rzeszow¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RZE¬AE÷S. Rzeszow¬WU÷s-rzeszow¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LEG¬AF÷Legnica¬WV÷legnica¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷CdghKHZf¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Wisla Pulawy¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PUL¬AE÷Wisla Pulawy¬WU÷wisla-pulawy¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SIE¬AF÷Pogon Siedlce¬WV÷pogon-siedlce¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷WQgOu2hI¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zdzieszowice¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZDZ¬AE÷Zdzieszowice¬WU÷zdzieszowice¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷WEJ¬AF÷Gryf Wejherowo¬WV÷gryf-wejherowo¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KWZOWiOO¬AD÷1500732000¬ADE÷1500732000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Legionowo¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEG¬AE÷Legionowo¬WU÷legionowo¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHO¬AF÷Chojniczanka¬WV÷chojniczanka¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷WpxeLcKl¬AD÷1500732000¬ADE÷1500732000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Swit¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swit¬WU÷swit¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GRU¬AF÷Ol. Grudziadz¬WV÷ol-grudziadz¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷29KLSH5n¬AD÷1500393600¬ADE÷1500393600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ostroda¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POL¬AF÷Polonia W.¬WV÷polonia-w¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SOK¬AE÷Ostroda¬WU÷sokol-ostroda¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷CdDpVkAm¬AD÷1500390000¬ADE÷1500390000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Ostrowiec¬ER÷1/64 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OST¬AE÷Ostrowiec¬WU÷ostrowiec¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷WAR¬AF÷Warta¬WV÷warta¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1500936024
34
fixtures
SA÷1¬~ZA÷PUOLA: Polish Cup¬ZEE÷r5LLTyT3¬ZB÷154¬ZY÷Puola¬ZC÷Awp6w2Gj¬ZD÷p¬ZE÷MHHx5kf9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_r5LLTyT3¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/puola/cup/¬ZX÷00Puola 005......0140000000169000Polish Cup 010sh Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Puola¬~AA÷MBnLRasL¬AD÷1501083000¬ADE÷1501083000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Warta Sieradz¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAR¬AE÷Warta Sieradz¬WU÷warta-sieradz¬WN÷SAN¬AF÷Sandecja¬WV÷sandecja¬AN÷n¬~AA÷OKMfKq5i¬AD÷1501088400¬ADE÷1501088400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷ROW Rybnik¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RYB¬AE÷ROW Rybnik¬WU÷row-rybnik¬WN÷GOR¬AF÷Gornik Z.¬WV÷gornik-z¬AN÷n¬~
1
1500936024
2
Ohje: Olet tällä hetkellä Puolan Cup tulokset -sivulla jalkapallo/Puola alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Puolan Cup livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Puolan Cup sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Puolan Cup tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Puolan Cup tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.