Jalkapallo »Peru » Segunda Division » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷PERU: Segunda Division¬ZEE÷4vsfFjhg¬ZB÷152¬ZY÷Peru¬ZC÷zB2m7z2A¬ZD÷s¬ZE÷0C0uWiZn¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷152_4vsfFjhg¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/peru/segunda-division/¬ZX÷00Peru 004......0010000000169000Segunda Divi016vision000¬ZCC÷0¬ZAF÷Peru¬~AA÷xv75Xbhc¬AD÷1503158400¬ADE÷1503158400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Caimanes¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Caimanes¬WU÷los-caimanes¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CES¬AF÷Cesar Vallejo¬WV÷cesar-vallejo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷vwd3lQ9p¬AD÷1502658000¬ADE÷1502658000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Willy Serrato¬ER÷Kierros 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Sport Loreto¬WV÷sport-loreto¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷WIL¬AE÷Willy Serrato¬WU÷willy-serrato¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷YeJzg61T¬AD÷1502656200¬ADE÷1502656200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cesar Vallejo¬ER÷Kierros 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CES¬AE÷Cesar Vallejo¬WU÷cesar-vallejo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SPO¬AF÷Sport Victoria¬WV÷sport-victoria¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QVFSfSWG¬AD÷1502654400¬ADE÷1502654400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cienciano¬ER÷Kierros 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HUA¬AF÷Hualgayoc¬WV÷hualgayoc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷CIE¬AE÷Cienciano¬WU÷cienciano¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷KhFWgnnN¬AD÷1502654400¬ADE÷1502654400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Caimanes¬ER÷Kierros 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Caimanes¬WU÷los-caimanes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DEC¬AF÷Deportivo Coopsol¬WV÷deportivo-coopsol¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷nuHOe8HA¬AD÷1502643600¬ADE÷1502643600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport Ancash¬ER÷Kierros 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sport Ancash¬WU÷sport-ancash¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CAR¬AF÷Carlos Manucci¬WV÷carlos-manucci¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷jDNFcUnb¬AD÷1502569800¬ADE÷1502569800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Rosa¬ER÷Kierros 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Rosa¬WU÷santa-rosa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷ALF¬AF÷Alfredo Salinas¬WV÷alfredo-salinas¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷U3MJdl24¬AD÷1502569800¬ADE÷1502569800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport Boys¬ER÷Kierros 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sport Boys¬WU÷sport-boys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷HUA¬AF÷Huaral¬WV÷union-huaral¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷8QovcYUI¬AD÷1502053200¬ADE÷1502053200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Willy Serrato¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Willy Serrato¬WU÷willy-serrato¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HUA¬AF÷Huaral¬WV÷union-huaral¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷bgck4kxn¬AD÷1502051400¬ADE÷1502051400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cesar Vallejo¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CES¬AE÷Cesar Vallejo¬WU÷cesar-vallejo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷HUA¬AF÷Hualgayoc¬WV÷hualgayoc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷djrzbEFC¬AD÷1502051400¬ADE÷1502051400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensor La Bocana¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensor La Bocana¬WU÷defensor-la-bocana¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷LOS¬AF÷Los Caimanes¬WV÷los-caimanes¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷lrj21mM4¬AD÷1502051400¬ADE÷1502051400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Rosa¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Rosa¬WU÷santa-rosa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CAR¬AF÷Carlos Manucci¬WV÷carlos-manucci¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fLjb2T6b¬AD÷1502049600¬ADE÷1502049600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cienciano¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIE¬AE÷Cienciano¬WU÷cienciano¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ALF¬AF÷Alfredo Salinas¬WV÷alfredo-salinas¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷K2bo5VMu¬AD÷1501965000¬ADE÷1501965000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Coopsol¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEC¬AE÷Deportivo Coopsol¬WU÷deportivo-coopsol¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sport Victoria¬WV÷sport-victoria¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GUif39ih¬AD÷1501965000¬ADE÷1501965000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport Ancash¬ER÷Kierros 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sport Ancash¬WU÷sport-ancash¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sport Loreto¬WV÷sport-loreto¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1503223069
113
fixtures
SA÷1¬~ZA÷PERU: Segunda Division¬ZEE÷4vsfFjhg¬ZB÷152¬ZY÷Peru¬ZC÷zB2m7z2A¬ZD÷s¬ZE÷0C0uWiZn¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷152_4vsfFjhg¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/peru/segunda-division/¬ZX÷00Peru 004......0010000000169000Segunda Divi016vision000¬ZCC÷0¬ZAF÷Peru¬~AA÷6JbMTGiM¬AD÷1503261000¬ADE÷1503261000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alfredo Salinas¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Sport Ancash¬WV÷sport-ancash¬WM÷ALF¬AE÷Alfredo Salinas¬WU÷alfredo-salinas¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷W069WI73¬AD÷1503261000¬ADE÷1503261000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlos Manucci¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIL¬AF÷Willy Serrato¬WV÷willy-serrato¬WM÷CAR¬AE÷Carlos Manucci¬WU÷carlos-manucci¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷0tbQSz7S¬AD÷1503261000¬ADE÷1503261000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensor La Bocana¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensor La Bocana¬WU÷defensor-la-bocana¬WN÷DEC¬AF÷Deportivo Coopsol¬WV÷deportivo-coopsol¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷x2khOfFq¬AD÷1503261000¬ADE÷1503261000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hualgayoc¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUA¬AE÷Hualgayoc¬WU÷hualgayoc¬WN÷SAN¬AF÷Santa Rosa¬WV÷santa-rosa¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷SSaIUdxG¬AD÷1503261000¬ADE÷1503261000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sport Loreto¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sport Loreto¬WU÷sport-loreto¬WN÷SPO¬AF÷Sport Boys¬WV÷sport-boys¬AN÷n¬~AA÷Ai5DVxN9¬AD÷1503261000¬ADE÷1503261000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sport Victoria¬ER÷Kierros 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sport Victoria¬WU÷sport-victoria¬WN÷CIE¬AF÷Cienciano¬WV÷cienciano¬AN÷y¬MW÷16¬~
1
1503223069
6
Ohje: Olet tällä hetkellä Segunda Division 2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Peru alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Segunda Division 2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Segunda Division 2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Segunda Division 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Segunda Division 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.