Jalkapallo »Peru » Segunda Division » 2016

results
SA÷1¬~ZA÷PERU: Segunda Division¬ZEE÷4vsfFjhg¬ZB÷152¬ZY÷Peru¬ZC÷Ieo9XElF¬ZD÷s¬ZE÷4C5vWdeO¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷152_4vsfFjhg¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/peru/segunda-division/¬ZX÷00Peru 004......0010000000153000Segunda Divi016vision000¬ZCC÷0¬~AA÷YRmmVbHh¬AD÷1480276800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AD Cantolao¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷AD Cantolao¬WU÷ad-cantolao¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Torino¬WV÷atletico-torino¬AK÷3¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hIuuXKnt¬AD÷1480276800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cienciano¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIE¬AE÷Cienciano¬WU÷cienciano¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷CAR¬AF÷Carlos Manucci¬WV÷carlos-manucci¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷Gd4ZByHU¬AD÷1480276800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huaral¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUA¬AE÷Huaral¬WU÷union-huaral¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SPO¬AF÷Sport Victoria¬WV÷sport-victoria¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷27u4RGGH¬AD÷1480276800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport Loreto¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sport Loreto¬WU÷sport-loreto¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SPO¬AF÷Sport Ancash¬WV÷sport-ancash¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷thieTxn5¬AD÷1480276800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Willy Serrato¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIL¬AE÷Willy Serrato¬WU÷willy-serrato¬AG÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sport Boys¬WV÷sport-boys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷CIniUIWb¬AD÷1480269600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alianza Huanuco¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALI¬AE÷Alianza Huanuco¬WU÷alianza-huanuco¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEC¬AF÷Deportivo Coopsol¬WV÷deportivo-coopsol¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷KrjaSd1B¬AD÷1480107600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Tarapoto¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAS¬AE÷Tarapoto¬WU÷tarapoto¬AG÷0¬WN÷ALF¬AF÷Alfredo Salinas¬WV÷alfredo-salinas¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷j3brWv2n¬AD÷1480105800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Caimanes¬ER÷Kierros 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOS¬AE÷Los Caimanes¬WU÷los-caimanes¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷Santa Rosa¬WV÷santa-rosa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4YK1J1It¬AD÷1479776400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport Boys¬ER÷Kierros 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SPO¬AF÷Sport Loreto¬WV÷sport-loreto¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SPO¬AE÷Sport Boys¬WU÷sport-boys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷jkJ9Humg¬AD÷1479672000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alfredo Salinas¬ER÷Kierros 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALF¬AE÷Alfredo Salinas¬WU÷alfredo-salinas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷1¬BC÷7¬WN÷HUA¬AF÷Huaral¬WV÷union-huaral¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷x65VCH1O¬AD÷1479672000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletico Torino¬ER÷Kierros 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Torino¬WU÷atletico-torino¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LOS¬AF÷Los Caimanes¬WV÷los-caimanes¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷tvCMEwXB¬AD÷1479672000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlos Manucci¬ER÷Kierros 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carlos Manucci¬WU÷carlos-manucci¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ALI¬AF÷Alianza Huanuco¬WV÷alianza-huanuco¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YD8EGa2a¬AD÷1479672000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Coopsol¬ER÷Kierros 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CAN¬AF÷AD Cantolao¬WV÷ad-cantolao¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷DEC¬AE÷Deportivo Coopsol¬WU÷deportivo-coopsol¬AJ÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷nHCIFJH5¬AD÷1479672000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Rosa¬ER÷Kierros 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santa Rosa¬WU÷santa-rosa¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷CIE¬AF÷Cienciano¬WV÷cienciano¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷KUAQDcnI¬AD÷1479672000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport Ancash¬ER÷Kierros 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sport Ancash¬WU÷sport-ancash¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷WIL¬AF÷Willy Serrato¬WV÷willy-serrato¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷CbK5ILXn¬AD÷1479502800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Sport Victoria¬ER÷Kierros 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sport Victoria¬WU÷sport-victoria¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷HAS¬AF÷Tarapoto¬WV÷tarapoto¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷E3hu20m6¬AD÷1479069000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AD Cantolao¬ER÷Kierros 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷AD Cantolao¬WU÷ad-cantolao¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CAR¬AF÷Carlos Manucci¬WV÷carlos-manucci¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷IyaW3MIg¬AD÷1479069000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huaral¬ER÷Kierros 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUA¬AE÷Huaral¬WU÷union-huaral¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sport Ancash¬WV÷sport-ancash¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hfiq1K2C¬AD÷1479069000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport Loreto¬ER÷Kierros 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sport Loreto¬WU÷sport-loreto¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷Santa Rosa¬WV÷santa-rosa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷2PYZNsAP¬AD÷1479069000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Willy Serrato¬ER÷Kierros 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIL¬AE÷Willy Serrato¬WU÷willy-serrato¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Torino¬WV÷atletico-torino¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷nHjm0vII¬AD÷1479067200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alfredo Salinas¬ER÷Kierros 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALF¬AE÷Alfredo Salinas¬WU÷alfredo-salinas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷3¬WN÷SPO¬AF÷Sport Victoria¬WV÷sport-victoria¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷OEaS423m¬AD÷1479060000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alianza Huanuco¬ER÷Kierros 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALI¬AE÷Alianza Huanuco¬WU÷alianza-huanuco¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CIE¬AF÷Cienciano¬WV÷cienciano¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1480701703
240
fixtures
SA÷1¬~ZA÷PERU: Segunda Division - Ylimääräinen ottelu¬ZEE÷4vsfFjhg¬ZB÷152¬ZY÷Peru¬ZC÷O0rE3Ppe¬ZD÷s¬ZE÷4C5vWdeO¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷152_4vsfFjhg¬ZJ÷301¬ZL÷/jalkapallo/peru/segunda-division/¬ZX÷00Peru 004......0010000000001000Segunda Divi038ottelu000¬ZCC÷0¬~AA÷tW7u8XF0¬AD÷1480791600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AD Cantolao¬ER÷Finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷AD Cantolao¬WU÷ad-cantolao¬WN÷SPO¬AF÷Sport Ancash¬WV÷sport-ancash¬AN÷y¬MW÷16¬~
1
1480701703
1
Ohje: Olet tällä hetkellä Segunda Division 2016 tulokset -sivulla jalkapallo/Peru alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Segunda Division 2016 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Segunda Division 2016 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Segunda Division 2016 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Segunda Division 2016 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.