Jalkapallo »Peru » Segunda Division » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷PERU: Segunda Division¬ZEE÷4vsfFjhg¬ZB÷152¬ZY÷Peru¬ZC÷zB2m7z2A¬ZD÷s¬ZE÷0C0uWiZn¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷152_4vsfFjhg¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/peru/segunda-division/¬ZX÷00Peru 004......0010000000169000Segunda Divi016vision000¬ZCC÷0¬ZAF÷Peru¬~AA÷2c2AhwLq¬AD÷1493497800¬ADE÷1493497800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Coopsol¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEC¬AE÷Deportivo Coopsol¬WU÷deportivo-coopsol¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷DEF¬AF÷Defensor La Bocana¬WV÷defensor-la-bocana¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷4z28Dvc9¬AD÷1493497800¬ADE÷1493497800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport Ancash¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sport Ancash¬WU÷sport-ancash¬AG÷1¬WN÷ALF¬AF÷Alfredo Salinas¬WV÷alfredo-salinas¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷z1c4EKs3¬AD÷1493488800¬ADE÷1493488800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cienciano¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIE¬AE÷Cienciano¬WU÷cienciano¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷SPO¬AF÷Sport Victoria¬WV÷sport-victoria¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷EXTM1sbc¬AD÷1492979400¬ADE÷1492979400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlos Manucci¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carlos Manucci¬WU÷carlos-manucci¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬WN÷SPO¬AF÷Sport Ancash¬WV÷sport-ancash¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷zsVI2Nri¬AD÷1492979400¬ADE÷1492979400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huaral¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SPO¬AF÷Sport Boys¬WV÷sport-boys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬WM÷HUA¬AE÷Huaral¬WU÷union-huaral¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷AaNVaLS9¬AD÷1492979400¬ADE÷1492979400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport Loreto¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sport Loreto¬WU÷sport-loreto¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷WIL¬AF÷Willy Serrato¬WV÷willy-serrato¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷0lGrcJCS¬AD÷1492977600¬ADE÷1492977600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alfredo Salinas¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALF¬AE÷Alfredo Salinas¬WU÷alfredo-salinas¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬WN÷SAN¬AF÷Santa Rosa¬WV÷santa-rosa¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷rDLwbacM¬AD÷1492970400¬ADE÷1492970400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport Victoria¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sport Victoria¬WU÷sport-victoria¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷CES¬AF÷Cesar Vallejo¬WV÷cesar-vallejo¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷4MMZburG¬AD÷1492893000¬ADE÷1492893000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Coopsol¬ER÷Kierros 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LOS¬AF÷Los Caimanes¬WV÷los-caimanes¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬WM÷DEC¬AE÷Deportivo Coopsol¬WU÷deportivo-coopsol¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬AN÷n¬~
1
1493521762
9
fixtures
SA÷1¬~ZA÷PERU: Segunda Division¬ZEE÷4vsfFjhg¬ZB÷152¬ZY÷Peru¬ZC÷zB2m7z2A¬ZD÷s¬ZE÷0C0uWiZn¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷152_4vsfFjhg¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/peru/segunda-division/¬ZX÷00Peru 004......0010000000169000Segunda Divi016vision000¬ZCC÷0¬ZAF÷Peru¬~AA÷f5KHjHkd¬AD÷1493514000¬ADE÷1493514000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sport Boys¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sport Boys¬WU÷sport-boys¬WN÷SPO¬AF÷Sport Loreto¬WV÷sport-loreto¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷dAb0F0Sd¬AD÷1493564400¬ADE÷1493564400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Willy Serrato¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIL¬AE÷Willy Serrato¬WU÷willy-serrato¬WN÷CAR¬AF÷Carlos Manucci¬WV÷carlos-manucci¬AN÷n¬~AA÷dK1Eiczj¬AD÷1493584200¬ADE÷1493584200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cesar Vallejo¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LOS¬AF÷Los Caimanes¬WV÷los-caimanes¬WM÷CES¬AE÷Cesar Vallejo¬WU÷cesar-vallejo¬AN÷n¬~AA÷rR0CCbCF¬AD÷1493584200¬ADE÷1493584200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Rosa¬ER÷Kierros 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santa Rosa¬WU÷santa-rosa¬WN÷HUA¬AF÷Hualgayoc¬WV÷hualgayoc¬AN÷n¬~AA÷xSIpfjdl¬AD÷1494090000¬ADE÷1494090000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alfredo Salinas¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALF¬AE÷Alfredo Salinas¬WU÷alfredo-salinas¬WN÷WIL¬AF÷Willy Serrato¬WV÷willy-serrato¬AN÷n¬~AA÷OOEteWtr¬AD÷1494090000¬ADE÷1494090000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlos Manucci¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carlos Manucci¬WU÷carlos-manucci¬WN÷SPO¬AF÷Sport Boys¬WV÷sport-boys¬AN÷n¬~AA÷AuHhhUQ0¬AD÷1494090000¬ADE÷1494090000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensor La Bocana¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Defensor La Bocana¬WU÷defensor-la-bocana¬WN÷CES¬AF÷Cesar Vallejo¬WV÷cesar-vallejo¬AN÷n¬~AA÷jiYkilt7¬AD÷1494090000¬ADE÷1494090000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hualgayoc¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUA¬AE÷Hualgayoc¬WU÷hualgayoc¬WN÷SPO¬AF÷Sport Ancash¬WV÷sport-ancash¬AN÷n¬~AA÷WlIlgABf¬AD÷1494090000¬ADE÷1494090000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sport Loreto¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sport Loreto¬WU÷sport-loreto¬WN÷HUA¬AF÷Huaral¬WV÷union-huaral¬AN÷n¬~AA÷UsXgj8eD¬AD÷1494100800¬ADE÷1494100800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Caimanes¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOS¬AE÷Los Caimanes¬WU÷los-caimanes¬WN÷CIE¬AF÷Cienciano¬WV÷cienciano¬AN÷n¬~AA÷roLyFiYD¬AD÷1494100800¬ADE÷1494100800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sport Victoria¬ER÷Kierros 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sport Victoria¬WU÷sport-victoria¬WN÷SAN¬AF÷Santa Rosa¬WV÷santa-rosa¬AN÷n¬~AA÷tM0C8kBs¬AD÷1494705600¬ADE÷1494705600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cesar Vallejo¬ER÷Kierros 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DEC¬AF÷Deportivo Coopsol¬WV÷deportivo-coopsol¬WM÷CES¬AE÷Cesar Vallejo¬WU÷cesar-vallejo¬AN÷n¬~AA÷dlPuEBmK¬AD÷1494705600¬ADE÷1494705600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cienciano¬ER÷Kierros 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIE¬AE÷Cienciano¬WU÷cienciano¬WN÷DEF¬AF÷Defensor La Bocana¬WV÷defensor-la-bocana¬AN÷n¬~AA÷Ae5G79Qm¬AD÷1494705600¬ADE÷1494705600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huaral¬ER÷Kierros 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUA¬AE÷Huaral¬WU÷union-huaral¬WN÷CAR¬AF÷Carlos Manucci¬WV÷carlos-manucci¬AN÷n¬~AA÷vDEpDV2Q¬AD÷1494705600¬ADE÷1494705600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Rosa¬ER÷Kierros 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santa Rosa¬WU÷santa-rosa¬WN÷LOS¬AF÷Los Caimanes¬WV÷los-caimanes¬AN÷n¬~AA÷ln4K6Tuf¬AD÷1494705600¬ADE÷1494705600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sport Ancash¬ER÷Kierros 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sport Ancash¬WU÷sport-ancash¬WN÷SPO¬AF÷Sport Victoria¬WV÷sport-victoria¬AN÷n¬~AA÷WAgP5me0¬AD÷1494705600¬ADE÷1494705600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sport Boys¬ER÷Kierros 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ALF¬AF÷Alfredo Salinas¬WV÷alfredo-salinas¬WM÷SPO¬AE÷Sport Boys¬WU÷sport-boys¬AN÷n¬~AA÷rocT47A6¬AD÷1494705600¬ADE÷1494705600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Willy Serrato¬ER÷Kierros 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIL¬AE÷Willy Serrato¬WU÷willy-serrato¬WN÷HUA¬AF÷Hualgayoc¬WV÷hualgayoc¬AN÷n¬~~
1
1493521762
96
Ohje: Olet tällä hetkellä Segunda Division 2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Peru alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Segunda Division 2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Segunda Division 2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Segunda Division 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Segunda Division 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.