Jalkapallo »Namibia » MTC Premiership » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷NAMIBIA: MTC Premiership¬ZEE÷YN47L5z8¬ZB÷136¬ZY÷Namibia¬ZC÷4l31ZOXi¬ZD÷s¬ZE÷MHmPAD44¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷136_YN47L5z8¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/namibia/mtc-premiership/¬ZX÷00Namibia 007amibia0000000000169000MTC Premiers015ership000¬ZCC÷0¬ZAF÷Namibia¬~AA÷jkXAJBlj¬AD÷1508590800¬ADE÷1508590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tura Magic¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUR¬AE÷Tura Magic¬WU÷tura-magic¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷UNA¬AF÷UNAM¬WV÷unam¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷WpAcsFtc¬AD÷1508583600¬ADE÷1508583600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Life Fighters¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIF¬AE÷Life Fighters¬WU÷life-fighters¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷CIV¬AF÷Civics¬WV÷civics¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷MFS6KiZq¬AD÷1508522400¬ADE÷1508522400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Pirates¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AFR¬AF÷African Stars¬WV÷african-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pirates¬WU÷orlando-pirates¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~~
1
1508614969
3
fixtures
SA÷1¬~ZA÷NAMIBIA: MTC Premiership¬ZEE÷YN47L5z8¬ZB÷136¬ZY÷Namibia¬ZC÷4l31ZOXi¬ZD÷s¬ZE÷MHmPAD44¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷136_YN47L5z8¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/namibia/mtc-premiership/¬ZX÷00Namibia 007amibia0000000000169000MTC Premiers015ership000¬ZCC÷0¬ZAF÷Namibia¬~AA÷I1C9vDQF¬AD÷1508590800¬ADE÷1508590800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chief Santos¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chief Santos¬WU÷chief-santos¬WN÷YOU¬AF÷Young Africans¬WV÷young-africans¬AN÷n¬~AA÷plE1tZe3¬AD÷1508590800¬ADE÷1508590800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mighty Gunners¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MGU¬AE÷Mighty Gunners¬WU÷mighty-gunners¬WN÷BLU¬AF÷Blue Waters¬WV÷blue-waters¬AN÷n¬~AA÷vBD5ugB9¬AD÷1508590800¬ADE÷1508590800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rundu Chiefs¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RUN¬AE÷Rundu Chiefs¬WU÷rundu-chiefs¬WN÷ELE¬AF÷Eleven Arrows¬WV÷eleven-arrows¬AN÷n¬~AA÷bDT6wXuM¬AD÷1508590800¬ADE÷1508590800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Young Chiefs¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Chiefs¬WU÷young-chiefs¬WN÷BLA¬AF÷Black Africa¬WV÷black-africa¬AN÷n¬~AA÷UuWEIV3d¬AD÷1508598000¬ADE÷1508598000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tigers¬ER÷Kierros 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIG¬AE÷Tigers¬WU÷tigers¬WN÷CIT¬AF÷Citizens¬WV÷citizens-fc¬AN÷n¬~~
1
1508614969
5
Ohje: Olet tällä hetkellä Namibian Valioliiga tulokset -sivulla jalkapallo/Namibia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Namibian Valioliiga livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Namibian Valioliiga sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Namibian Valioliiga tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Namibian Valioliiga tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.