Jalkapallo »Luxemburg » Luxembourg Cup » 2017/2018

results
1
1505937341
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷LUXEMBURG: Luxembourg Cup¬ZEE÷2RfYcHqr¬ZB÷117¬ZY÷Luxemburg¬ZC÷IyR1thfg¬ZD÷s¬ZE÷8MkfBXG4¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷117_2RfYcHqr¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/luxemburg/luxembourg-cup/¬ZX÷00Luxemburg 009emburg0010000000169000Luxembourg C014rg Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Luxemburg¬~AA÷04foA2Q2¬AD÷1506016800¬ADE÷1506016800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mertzig¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MER¬AE÷Mertzig¬WU÷mertzig¬WN÷HOS¬AF÷Hostert¬WV÷hostert¬AN÷n¬~AA÷bkDl9Mu9¬AD÷1506016800¬ADE÷1506016800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷The Belval Belvaux¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷The Belval Belvaux¬WU÷the-belval-belvaux¬WN÷MUH¬AF÷Muhlenbach¬WV÷blue-boys-muhlenbach¬AN÷n¬~AA÷KKkLMuA8¬AD÷1506173400¬ADE÷1506173400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AS Wincrange¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷AS Wincrange¬WU÷as-wincrange¬WN÷FOL¬AF÷Fola¬WV÷fola¬AN÷n¬~AA÷CIUaFc2r¬AD÷1506182400¬ADE÷1506182400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pratzerthal/Redange¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRA¬AE÷Pratzerthal/Redange¬WU÷pratzerthal-redange¬WN÷USE¬AF÷Useldange¬WV÷jeunesse-useldange¬AN÷n¬~AA÷UcyugAkB¬AD÷1506258000¬ADE÷1506258000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AS Luxembourg/Porto¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUX¬AE÷AS Luxembourg/Porto¬WU÷as-luxembourg-porto¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Rosport¬WV÷victoria-rosport¬AN÷n¬~AA÷txotaxI1¬AD÷1506259800¬ADE÷1506259800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AS Colmar-Berg¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷AS Colmar-Berg¬WU÷as-colmar-berg¬WN÷NOR¬AF÷Norden¬WV÷ff-norden¬AN÷n¬~AA÷K41c70AL¬AD÷1506259800¬ADE÷1506259800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blo Weiss Medernach¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWM¬AE÷Blo Weiss Medernach¬WU÷blo-weiss-medernach¬WN÷ROD¬AF÷Rodange¬WV÷fc-rodange-91¬AN÷n¬~AA÷nZVqhU4H¬AD÷1506259800¬ADE÷1506259800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Kopstal¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOP¬AE÷FC Kopstal¬WU÷fc-kopstal-33¬WN÷JEU¬AF÷Jeunesse Canach¬WV÷jeunesse-canach¬AN÷n¬~AA÷YTz4cPtc¬AD÷1506259800¬ADE÷1506259800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kischpelt Wilwerwiltz¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIS¬AE÷Kischpelt Wilwerwiltz¬WU÷kischpelt-wilwerwiltz¬WN÷DUD¬AF÷Dudelange¬WV÷dudelange¬AN÷n¬~AA÷t0NKgstM¬AD÷1506259800¬ADE÷1506259800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vinesca Ehnen¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIN¬AE÷Vinesca Ehnen¬WU÷vinesca-ehnen¬WN÷TIT¬AF÷Union Titus Petange¬WV÷union-titus-petange¬AN÷n¬~AA÷dpwXfWKb¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alisontia Steinsel¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALI¬AE÷Alisontia Steinsel¬WU÷alisontia-steinsel¬WN÷WIL¬AF÷Wiltz¬WV÷wiltz¬AN÷n¬~AA÷hYmTKJvL¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alliance Aischdall¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Alliance Aischdall¬WU÷alliance-aischdall¬WN÷JEU¬AF÷Jeunesse Junglinster¬WV÷jeunesse-junglinster¬AN÷n¬~AA÷6yhXJwfR¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berdorf Consdorf¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berdorf Consdorf¬WU÷us-berdorf-consdorf¬WN÷JEU¬AF÷Jeunesse Schieren¬WV÷jeunesse-schieren¬AN÷n¬~AA÷nFox0I2e¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bettembourg¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRE¬AF÷Grevenmacher¬WV÷grevenmacher¬WM÷BET¬AE÷Bettembourg¬WU÷bettembourg¬AN÷n¬~AA÷j7xyfjz5¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blo Weiss Itzig¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWI¬AE÷Blo Weiss Itzig¬WU÷blo-weiss-itzig¬WN÷MAM¬AF÷FC Mamer¬WV÷fc-mamer¬AN÷n¬~AA÷CKZ7dqd3¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CS Sanem¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAC¬AF÷Racing Luxembourg¬WV÷racing-luxembourg¬WM÷SAN¬AE÷CS Sanem¬WU÷cs-sanem¬AN÷n¬~AA÷lv616KPR¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Diekirch¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HES¬AF÷Hesperange¬WV÷hesperange¬WM÷DIE¬AE÷Diekirch¬WU÷diekirch¬AN÷n¬~AA÷YBsY0bmk¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Echternach¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Echternach¬WU÷echternach¬WN÷KAE¬AF÷Kaerjeng¬WV÷kaerjeng¬AN÷n¬~AA÷bBlPLaPE¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Ehlerange¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EHL¬AE÷FC Ehlerange¬WU÷fc-ehlerange¬WN÷KOE¬AF÷Koeppchen¬WV÷koeppchen¬AN÷n¬~AA÷f3ROh1eS¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lintgen¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIN¬AE÷Lintgen¬WU÷lintgen¬WN÷DIF¬AF÷Differdange¬WV÷differdange¬AN÷n¬~AA÷tE2g8teF¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marisca Mersch¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marisca Mersch¬WU÷fc-marisca-mersch¬WN÷NIE¬AF÷Niedercorn¬WV÷progres-niedercorn¬AN÷n¬~AA÷8A7anaYe¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oberkorn¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OBE¬AE÷Oberkorn¬WU÷oberkorn¬WN÷STR¬AF÷UNA Strassen¬WV÷una-strassen¬AN÷n¬~AA÷ObgDz2Zq¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orania Vianden¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Orania Vianden¬WU÷fc-orania-vianden¬WN÷UNI¬AF÷Union Tetange¬WV÷union-tetange¬AN÷n¬~AA÷jmhT1vYr¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Troisvierges¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRO¬AE÷Racing Troisvierges¬WU÷racing-troisvierges¬WN÷JEU¬AF÷Jeunesse Esch¬WV÷jeunesse-esch¬AN÷n¬~AA÷KpZBe3B9¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Steinfort¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Steinfort¬WU÷steinfort¬WN÷BEN¬AF÷Benfica¬WV÷benfica¬AN÷n¬~AA÷WOdLYu4d¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Remich/Bous¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REM¬AE÷Union Remich/Bous¬WU÷union-remich-bous¬WN÷MON¬AF÷Mondorf¬WV÷mondorf¬AN÷n¬~AA÷KSqpbdX7¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷US Moutfort/Medingen¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOU¬AE÷US Moutfort/Medingen¬WU÷us-moutfort-medingen¬WN÷ETT¬AF÷Ettelbruck¬WV÷ettelbruck¬AN÷n¬~AA÷byYFfNQF¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷US Reisdorf¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REI¬AE÷US Reisdorf¬WU÷us-reisdorf¬WN÷RUM¬AF÷Rumelange¬WV÷rumelange¬AN÷n¬~AA÷jZCfmuJk¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yellow Boys¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEL¬AE÷Yellow Boys¬WU÷fc-yellow-boys-weiler¬WN÷MER¬AF÷Mertert/Wasserbillig¬WV÷mertert-wasserbillig¬AN÷n¬~AA÷n163oJm2¬AD÷1506268800¬ADE÷1506268800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cebra¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEB¬AE÷Cebra¬WU÷cebra¬WN÷ESC¬AF÷Esch¬WV÷esch¬AN÷n¬~AA÷CrEjlL3q¬AD÷1506269700¬ADE÷1506269700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷US Feulen¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷USF¬AE÷US Feulen¬WU÷us-feulen¬WN÷ERP¬AF÷Erpeldange¬WV÷erpeldange¬AN÷n¬~AA÷ILhHZLlj¬AD÷1506272400¬ADE÷1506272400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lorentzweiler¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷Sandweiler¬WV÷us-sandweiler¬WM÷LOR¬AE÷Lorentzweiler¬WU÷lorentzweiler¬AN÷n¬~
1
1505937341
32
Ohje: Olet tällä hetkellä Luxembourg Cup 2017/2018 tulokset -sivulla jalkapallo/Luxemburg alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Luxembourg Cup 2017/2018 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Luxembourg Cup 2017/2018 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Luxembourg Cup 2017/2018 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Luxembourg Cup 2017/2018 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.