Jalkapallo »Kroatia » Croatian Cup » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷KROATIA: Croatian Cup¬ZEE÷fDL2c8tU¬ZB÷59¬ZY÷Kroatia¬ZC÷6DojVhip¬ZD÷p¬ZE÷lpwq5RLu¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷59_fDL2c8tU¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/kroatia/cup/¬ZX÷00Kroatia 007roatia0020000000169000Croatian Cup012an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kroatia¬~AA÷vkGvCdv6¬AD÷1503151200¬ADE÷1503151200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Croatia Zmijavci¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FER¬AF÷Fericanci¬WV÷fericanci¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷CRO¬AE÷Croatia Zmijavci¬WU÷croatia-zmijavci¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷5¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷r1efX6AE¬AD÷1503151200¬ADE÷1503151200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lekenik¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEK¬AE÷Lekenik¬WU÷nk-lekenik¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ORI¬AF÷Oriolik¬WV÷oriolik¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷W61dC5Yl¬AD÷1503151200¬ADE÷1503151200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Virovitica¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIR¬AE÷Virovitica¬WU÷virovitica¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷VRB¬AF÷Vrbovec¬WV÷vrbovec¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷CMKPHRAR¬AD÷1503151200¬ADE÷1503151200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zagora¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NED¬AF÷Nedeljanec¬WV÷nedeljanec¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷ZAG¬AE÷Zagora¬WU÷zagora¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬AN÷n¬~
1
1503270098
4
fixtures
SA÷1¬~ZA÷KROATIA: Croatian Cup¬ZEE÷fDL2c8tU¬ZB÷59¬ZY÷Kroatia¬ZC÷6DojVhip¬ZD÷p¬ZE÷lpwq5RLu¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷59_fDL2c8tU¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/kroatia/cup/¬ZX÷00Kroatia 007roatia0020000000169000Croatian Cup012an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kroatia¬~AA÷25I793I7¬AD÷1503410400¬ADE÷1503410400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Garic Garesnica¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NK¬AF÷Sesvete¬WV÷sesvete¬WM÷GAR¬AE÷Garic Garesnica¬WU÷garic-garesnica¬AN÷n¬~AA÷A9ONFvus¬AD÷1503410400¬ADE÷1503410400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gorica¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Gorica¬WU÷hnk-gorica¬WN÷MOS¬AF÷Moslavina¬WV÷moslavina¬AN÷n¬~AA÷xrVq9fOO¬AD÷1503410400¬ADE÷1503410400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Novigrad¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOV¬AE÷Novigrad¬WU÷novigrad¬WN÷BLA¬AF÷Blato¬WV÷zmaj-blato¬AN÷n¬~AA÷IuFrBGgC¬AD÷1503496800¬ADE÷1503496800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crikvenica¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRI¬AE÷Crikvenica¬WU÷nk-crikvenica¬WN÷BJE¬AF÷Bjelovar¬WV÷bjelovar¬AN÷n¬~AA÷EV6iDoJr¬AD÷1503496800¬ADE÷1503496800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fruskogorac Ilok¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRU¬AE÷Fruskogorac Ilok¬WU÷fruskogorac-ilok¬WN÷VAR¬AF÷Varazdin¬WV÷varazdin¬AN÷n¬~AA÷pSGzDxPa¬AD÷1503496800¬ADE÷1503496800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Imbriovec¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IMB¬AE÷Imbriovec¬WU÷borac-imbriovec¬WN÷KAR¬AF÷Karlovac¬WV÷karlovac¬AN÷n¬~AA÷WOCWDI9g¬AD÷1503496800¬ADE÷1503496800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nehaj Senj¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEH¬AE÷Nehaj Senj¬WU÷nehaj-senj¬WN÷BAT¬AF÷Batrina¬WV÷batrina¬AN÷n¬~AA÷4AdjYne8¬AD÷1503496800¬ADE÷1503496800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NK Bedem Ivankovo¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NK¬AE÷NK Bedem Ivankovo¬WU÷nk-bedem-ivankovo¬WN÷MED¬AF÷Medjimurje¬WV÷medjimurje¬AN÷n¬~AA÷Ac00BPme¬AD÷1503496800¬ADE÷1503496800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NK Krizevci¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRI¬AE÷NK Krizevci¬WU÷nk-krizevci¬WN÷CRO¬AF÷Croatia Dakovo¬WV÷croatia-dakovo¬AN÷n¬~AA÷l0NREbfm¬AD÷1503496800¬ADE÷1503496800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rudes¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DRP¬AF÷Dragovoljac Policnik¬WV÷dragovoljac-policnik¬WM÷RUD¬AE÷Rudes¬WU÷rudes¬AN÷n¬~AA÷biWuAz9I¬AD÷1503496800¬ADE÷1503496800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slavonija Pozega¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLA¬AE÷Slavonija Pozega¬WU÷nk-slavonija-pozega¬WN÷FAZ¬AF÷Fazana¬WV÷nk-mladost-fazana¬AN÷n¬~AA÷4Ka4Aq31¬AD÷1503496800¬ADE÷1503496800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Straza Hum na Sutli¬ER÷1/32 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Straza Hum na Sutli¬WU÷nk-straza-hum-na-sutli¬WN÷NED¬AF÷Nedelisce¬WV÷nk-nedelisce¬AN÷n¬~
1
1503270098
12
Ohje: Olet tällä hetkellä Kroatian Cup tulokset -sivulla jalkapallo/Kroatia alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Kroatian Cup livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Kroatian Cup sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Kroatian Cup tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Kroatian Cup tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.