Jalkapallo »Japani » Emperors Cup » 2017

results
1
1496070417
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷JAPANI: Emperors Cup¬ZEE÷W6u0d7B3¬ZB÷100¬ZY÷Japani¬ZC÷ULw9ISIj¬ZD÷p¬ZE÷vPQFZoVp¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_W6u0d7B3¬ZJ÷2¬ZL÷/jalkapallo/japani/emperors-cup/¬ZX÷00Japani 006Japani0050000000169000Emperors Cup012rs Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japani¬~AA÷KKNpX1YB¬AD÷1498035600¬ADE÷1498035600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hiroshima¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIR¬AE÷Hiroshima¬WU÷hiroshima¬WN÷KAG¬AF÷Kagoshima Utd¬WV÷kagoshima-united¬AN÷n¬~AA÷bBMlWLmI¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Albirex Niigata¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BUN¬AF÷Bundy Onse¬WV÷bundy-onse-kakogawa¬WM÷ALB¬AE÷Albirex Niigata¬WU÷albirex-niigata¬AN÷n¬~AA÷tzCgVu3O¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avispa Fukuoka¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FUK¬AE÷Avispa Fukuoka¬WU÷fukuoka¬WN÷MIY¬AF÷Miyazaki¬WV÷miyazaki-sangyo¬AN÷n¬~AA÷CEnOpL2B¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chiba¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chiba¬WU÷chiba¬WN÷VER¬AF÷Verdy¬WV÷verdy¬AN÷n¬~AA÷hAFcUaIU¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷C-Osaka¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COS¬AE÷C-Osaka¬WU÷c-osaka¬WN÷NII¬AF÷Niigata University¬WV÷niigata-university¬AN÷n¬~AA÷8Mk7l33n¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ehime¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EHI¬AE÷Ehime¬WU÷ehime¬WN÷KAM¬AF÷Kamatamare¬WV÷kamatamare-sanuki¬AN÷n¬~AA÷bBrKo1m5¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷G-Osaka¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOS¬AE÷G-Osaka¬WU÷g-osaka¬WN÷VER¬AF÷Verspah Oita¬WV÷verspah-oita¬AN÷n¬~AA÷fwxTquIH¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iwata¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IWA¬AE÷Iwata¬WU÷iwata¬WN÷HON¬AF÷Honda FC¬WV÷honda-fc¬AN÷n¬~AA÷vTODmrzj¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kanazawa¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAN¬AE÷Kanazawa¬WU÷kanazawa¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama FC¬WV÷yokohama-fc¬AN÷n¬~AA÷YTzXraXN¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kashima¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAS¬AE÷Kashima¬WU÷kashima¬WN÷OKA¬AF÷Maruyasu Okazaki¬WV÷maruyasu-okazaki¬AN÷n¬~AA÷UDy2wweo¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kashiwa¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAS¬AE÷Kashiwa¬WU÷kashiwa¬WN÷BRI¬AF÷Briobecca City SC¬WV÷briobecca-city-sc¬AN÷n¬~AA÷Yo2rnVbo¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kawasaki¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAW¬AE÷Kawasaki¬WU÷kawasaki¬WN÷TOC¬AF÷Tochigi Uva¬WV÷tochigi-uva¬AN÷n¬~AA÷rcwrg4CS¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kobe¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KOB¬AE÷Kobe¬WU÷kobe¬WN÷TOY¬AF÷Toyama¬WV÷toyama¬AN÷n¬~AA÷2oMpfpcM¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kofu¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KOF¬AE÷Kofu¬WU÷kofu¬WN÷VAN¬AF÷Vanraure¬WV÷vanraure¬AN÷n¬~AA÷nk6nokEi¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kyoto¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KYO¬AE÷Kyoto¬WU÷kyoto¬WN÷AZU¬AF÷Azul Claro Numazu¬WV÷azul-claro-numazu¬AN÷n¬~AA÷tC5jp9Tc¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Machida¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Machida¬WU÷machida-zelvia¬WN÷OIT¬AF÷Oita¬WV÷oita¬AN÷n¬~AA÷xvaarmbA¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mito¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KUM¬AF÷Kumamoto¬WV÷kumamoto¬WM÷MIT¬AE÷Mito¬WU÷mito¬AN÷n¬~AA÷Aic7tRSM¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nagoya¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAG¬AE÷Nagoya¬WU÷nagoya¬WN÷SRC¬AF÷SRC Hiroshima¬WV÷src-hiroshima¬AN÷n¬~AA÷QcpCmNIh¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Okayama¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OKA¬AE÷Okayama¬WU÷okayama¬WN÷IMA¬AF÷Imabari¬WV÷imabari¬AN÷n¬~AA÷MR0BuorT¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Omiya Ardija¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TON¬AF÷Tonan Maebashi¬WV÷tonan-maebashi¬WM÷OMI¬AE÷Omiya Ardija¬WU÷omiya-ardija¬AN÷n¬~AA÷S8wvy5jp¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Renofa Yamaguchi¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REN¬AE÷Renofa Yamaguchi¬WU÷renofa-yamaguchi¬WN÷KUS¬AF÷Kusatsu¬WV÷thespakusatsu-gunma¬AN÷n¬~AA÷6axrzP5j¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sagan Tosu¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOS¬AE÷Sagan Tosu¬WU÷tosu¬WN÷MAT¬AF÷Matsue City¬WV÷matsue-city¬AN÷n¬~AA÷UVj3kqlt¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sapporo¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BYS¬AF÷Iwaki¬WV÷iwaki¬WM÷SAP¬AE÷Sapporo¬WU÷sapporo¬AN÷n¬~AA÷fFVPb8ri¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shimizu¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHI¬AE÷Shimizu¬WU÷shimizu¬WN÷KIT¬AF÷Kitakyushu¬WV÷kitakyushu¬AN÷n¬~AA÷Y5UTcScc¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shonan¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHO¬AE÷Shonan¬WU÷shonan¬WN÷KOK¬AF÷Kokushikan Un.¬WV÷kokushikan-un¬AN÷n¬~AA÷GUJYdnD3¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tokushima¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOK¬AE÷Tokushima¬WU÷tokushima¬WN÷GIF¬AF÷Gifu¬WV÷gifu¬AN÷n¬~AA÷4lqGnsYb¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tokyo¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOK¬AE÷Tokyo¬WU÷tokyo¬WN÷NAG¬AF÷Nagano¬WV÷nagano-parceiro¬AN÷n¬~AA÷UXNxd6S9¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Urawa¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷URA¬AE÷Urawa¬WU÷urawa¬WN÷GRU¬AF÷Grulla Morioka¬WV÷grulla-morioka¬AN÷n¬~AA÷OfNteQsG¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vegalta Sendai¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VEG¬AE÷Vegalta Sendai¬WU÷vegalta-sendai¬WN÷TSU¬AF÷Tsukuba Univ.¬WV÷tsukuba-univ¬AN÷n¬~AA÷K24fqTr4¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yamaga¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAT¬AE÷Yamaga¬WU÷matsumoto-yamaga¬WN÷MDN¬AF÷MD Nagasaki¬WV÷md-nagasaki¬AN÷n¬~AA÷GUc3s7DG¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yamagata¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YAM¬AE÷Yamagata¬WU÷yamagata¬WN÷VVA¬AF÷V-Varen Nagasaki¬WV÷v-varen-nagasaki¬AN÷n¬~AA÷p6P9lOKq¬AD÷1498039200¬ADE÷1498039200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yokohama M.¬ER÷1/64 finaali¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOK¬AE÷Yokohama M.¬WU÷yokohama-m¬WN÷OSA¬AF÷Osaka¬WV÷fc-osaka¬AN÷n¬~
1
1496070417
32
Ohje: Olet tällä hetkellä Emperors Cup 2017 tulokset -sivulla jalkapallo/Japani alueella. LiveTulokset.com tarjoaa Emperors Cup 2017 livescore, lopputulokset ja väliaikatulokset, Emperors Cup 2017 sarjataulukon ja ottelutiedot (maalintekijät, punaiset kortit, kerroinvertailun, jne). Emperors Cup 2017 tulosten lisäksi löydät meiltä yli 5000 eri kilpailua yli 30 eri lajista ympäri maailmaa. Klikkaa vain maan nimeä vasemmalla olevasta navigoinnista ja valitse haluamasi kilpailu (liiga, cup tai turnaus). Emperors Cup 2017 tulokset päivittyvät reaaliajassa - livenä.